Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai atzīties jūtās?

 
Reitings 1
Reģ: 14.10.2022
Jau kādu laiku strādāju kopā ar kolēģi, pret kuru radušās jūtas. Sākumā bijām vienkārši kolēģi, tikai pēc pusgada sapratu, ka radušās jūtas pret viņu. Tā nu sanācis, ka ikdienā braucam kopā uz darbu, ja viņš brauc ar auto, tad parasti paķer mani no pieturas, kurā gaidu sabiedrisko transportu. Tad ceļā kopīgi smejamies un runājam par viss kaut ko, tāda sajūta, ka ar viņu es jūtos es pati, nav jāpiedomā ko un kā saku. Pa ceļam uz darbu, braucam garām benzīntankam un jau vairākas reizes viņš vienkārši ir nopircis man našķi. Arī es ik pa laikam viņam no rītiem iedodu kaut ko garšīgu. Kādu laiku atpakaļ rīkojām pasēdēšanu pie kolēģa - vajadzēja sapirkt produktus vakaram un tieši man viņš piedāvāja braukt līdzi, protams, bez domāšanas piekritu. Kad produkti tika nogādāti pasākuma norises vietā, viņš man iedeva izbraukt ar savu mašīnu( pirms tam biju teikusi, ka tikai vēl lieku tiesības). Man tas tik daudz nozīmēja, kad viņš vēl pateica, ka man pietiekami uzticas un es labi braucu. Es pēctam visu vakaru nevarēju to aizmirst un smaidīju. Nesen vajadzēja no darba aizvest mājās mēbeles, kuras biju pasūtījusi - 2 kastes katra pa 15 kg - viņš pats paprasīja vai nevajag mani aizvest mājās, par ko es biju diezgan pārsteigta, un protams, ka piekritu. Kad bijām nonākuši līdz manām mājām viņš pat pats uznesa kastes līdz manam dzīvoklim. Pēc tam pavadot viņu, paņēmu līdzi iznest atkritumus, liftā viņš izņēma man atkritumu maisu no rokām un teica, ka paturēs. Nesen man bija dzimšanas diena un viņš man uzdāvināja konfekšu kasti, es to nemaz negaidīju. Arī viņa dzimšanas dienai es sagatavoju dāvanu - īsti nebija ideju ko lai uzdāvina - tāpēc, nopirku viņa mīļāko minerālūdeni bunžiņā un pasūtīju piekariņu ar viņa mašīnas numuru. Par dāvanu viņš bija pārsteigts, ne tikai par dāvanu, bet arī par to, ka es zināju kad tieši viņam ir dzimšanas diena. Piekariņu viņš pamanīja tikai pašā vakarā apskatot dāvanu vēlreiz. Nākamajā dienā teica, ka viņam ļoti patīkot.
Un pēc šī visa es jūtos ļoti apjukusi - nezinu , ko man darīt - atzīties viņam jūtās vai atstāt visu kā tas ir tagad. Man nav tik bail atzīties viņam, cik bail ir viņu pazaudēt, pazaudēt to kas starp mums ir tagad. Bail, ka viņa attieksme pret mani mainīsies.
Pirmo reizi kaut ko tādu jūtu, agrāk likās, ka tās ir muļķības, ka cilvēku var mīlēt par neko - bet tagad saprotu, ka tā tas ir, jo es mīlu viņu tāpēc, ka viņš ir manā dzīvē, dievinu viņa smieklus, balsi, smaidu, izskatu, pilnīgi visu viņā.
Kādreiz bija iztēlojusies savu ideālu, bet ieraugot viņu, sapratu, ka tieši viņš ir mans ideāls kaut gan bija pavisam pretējs visam ko biju iztēlojusies.
Viņš tik ļoti ir pacēlis manus standartus par to kādam jābūt vīrietim, ka tagad pat nevaru iedomāties nevienu citu, kurš kaut mazliet līdzinātos viņam.
Vēljoprojām runājot ar viņu cenšos skatīties viņam acīs, taču ne līdz galam sanāk, nevaru nenovēršoties uz viņu skatīties ilgi, jo tad šķiet ka pateikšu kaut ko par daudz vai iemīlēšos vēl vairāk.
Un tā vēljoprojām pusotru gadu vēlāk nevaru saņemties viņam atzīties savās jūtās. Visvairāk mani biedē neziņa, man tik ļoti gribētos zināt kad notiek viņa galvā. Biedē tas, kā strādāsim kopā, ja atzīšos in viņš mani atraidīs, zinot viņu, viņš to neizrādīs esot starp pārējiem kolēģiem, bet esot divatā nekas vairs nebūs kā agrāk.
Tiešām exmu apjukusi un nezinu, ko nozīmē šis viss no viņa puses un kā man tālāk rīkoties.
14.10.2022 23:54 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Annija35 @ 17.10.2022 14:24

Profils jau diemžēl dzēsts,nebūs komentu no autores.

Tā laikam arī ir atbilde
17.10.2022 14:37 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
didii5 @ 17.10.2022 13:04
Elly 51 neaizmirsti mums uzrakstīt kā tev ar to puisi turpinājums????
Update ?
Stāsts jau skaists

Profils jau diemžēl dzēsts,nebūs komentu no autores.
17.10.2022 14:24 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Elly 51 neaizmirsti mums uzrakstīt kā tev ar to puisi turpinājums????
Update 😊
Stāsts jau skaists
17.10.2022 13:04 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Izskatās, ka vienkārši laipns cilvēks, un savā ziņā viņam glaimo Tev glaimot. Pretējā gadījumā būtu cita dinamika /tādā ziņā, ka nekur nesaistīti ar darbu neesat gājuši/
15.10.2022 16:23 |
 
Reitings 231
Reģ: 17.05.2022
Man izklausās, ka tur viss ir abpusēji. Ideja par pastaigu ir laba - ja piekrīt, tad jau pa lielam var izdarīt secinājumus.
15.10.2022 13:24 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Es neriskētu atzīties 😁 man darbā ir bijis kolēģis kurš nes kafiju, izsaka komplimentus, bet cilvēks vienkārši bija jauks, iespējams simpatizēju kā cilvēks ne draudzene. Ja mans kolēģis katru rītu stāvētu pieturā, tad arī piestātu un vestu uz darbu.
15.10.2022 13:23 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Jūs kaut kā negatīvi šo uztverat kā kaut kādu izdabāšanu. Es redzu to savādāk - kā iejūtību, rūpes un uzmanību. Protams, nesaku, ka tas ir kaut kādā wow līmenī, bet varētu but patīkami.
15.10.2022 13:11 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Es neriskētu. Drīzāk atgādina vienkārši laipnību, bet tu to tulko tā, kā tu gribētu, lai būtu, nevis redzi tā, kā ir. Ja 2 gadu laikā viņš nav spēris nākamo soli, tad šaubos, ka viņam ir kādas jūtas. Pat viskautrīgākais būtu pasācis vismaz kaut ko, lai paātrinātu notikumu gaitu.
15.10.2022 13:07 |
 
Reitings 2010
Reģ: 10.09.2021
Nu gredzenu parasti pamana, bet to, ka majas draudzene gan ir pilnigi iespejams.
15.10.2022 12:23 |
 
Reitings 21434
Reģ: 18.08.2022
Valdet @ 15.10.2022 11:05
Manuprat, ja virietis nav 2 gadu laika uzaicinajis arpus darba satikties, tad tur nav jutas. Vienkarsi pieklajigs, komunikabls un kuram patik uzmaniba. Viss.

Varbūt mājās ir sieva ,tadelj nekur neaicina!
15.10.2022 11:22 |
 
Reitings 2010
Reģ: 10.09.2021
Manuprat, ja virietis nav 2 gadu laika uzaicinajis arpus darba satikties, tad tur nav jutas. Vienkarsi pieklajigs, komunikabls un kuram patik uzmaniba. Viss.
15.10.2022 11:05 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Aleksandrs @ 15.10.2022 09:09
Offtopic, tev nav jūtas, tev tikai patīk, ka kāds izdabā tavām vēlmēm un atvieglo tev visādas dzīves problēmas, vismaz tas ir tas, ko esi šeit uzskaitījusi. ?
Bet tā, priekš kam tev kas jāsaka, izbaudi uzmanību un skaties kur tas viss laika gaitā novedīs. Pašai neieteiktu neko teikt vai uzsākt, bet gan, ja nu čalis iespējams kautrīgs, tu vari viņam procesu atvieglot, sperot solīšus uz priekšu, ja viņš to dara. Vēro viņa darbības un atbildi ar to pašu.

Es pilnīgi to pašu tikko nodomāju, par to izdabāšanu. Man liekas, ka pieaugušām sievietēm tie standarti ceļas augstāk par palīdzēšanu ikdienas darbos. Bet tas tiešām ir vienīgais, ko autore šeit uzskaitijusi. Neviena vārda par vērtībām, domām, uzskatiem par sevi, otru pusi, dzīvi kopumā. Kas liek domāt, ka tā ir tāda virspusēja samīlēšanās, jo izrāda uzmanību un cilvēks vienkārši ir labsirdīgs un laipns.
15.10.2022 11:02 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Maisiņu paturēja un uz dzimeni uzdāvināja kaut ko. Tik maz vien vajag, lai dabūtu sirdi. Nu jā, vel tie našķi ir liels bonuss, protams. 😀
Ja vīrietim patiksi, viņš spers pirmo soli. Kapēc sasteigt? Ļauj vīrietim būt vīrietim. Tikmēr izbaudi visus šitos taureņus vēderā un sīkumus, kas padara tevi priecīgu. Un ja nu nespers to pirmo soli, tad zināsi, ka jūtas ir vienpusējas un neizjauksi draudzību.
15.10.2022 10:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man liekas, ja viņam tu patīc tad pats kādā brīdī to pateiks, katrā ziņā nenoklusēs.
Itkā jau būtu okei arī tev pašai atzīties, bet vieglāk varētu būt dot kādus mājienus, spert mazākus soļus
15.10.2022 10:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
YaeMiko @ 15.10.2022 06:36
Viņam ir draudzene/sieva?
Ja ir tad varbūt viņš ir laipns cilvēks un palīdz. Viņš tā nedara arī ar citiem kolēģiem?
Ja otras pusītes nav tad uzaicini uz kafejnīcu vai pastaigāties un skaties vai no viņa puses ir kādi mājieni. Ja saņemies tad pasaki pati ko jūtu. Tev jau nav ko zaudēt. Ja tu viņam patīc tad ļoti labi, bet ja nē tad, vismaz zināsi un varēsi dzīvot tālāk. Protams būs skumji, bet vismaz nebūs ilūzijas.

Sieva būtu diezgan ass pagrieziens šajā stāstā 😀😀
15.10.2022 10:22 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Man atkal ir pozitīva pieredze ar atzīšanos. Bijām kopā pēc tam 7 gadus:)
15.10.2022 10:22 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Mani šis stāsts aizkustina, noteikti vajag atzīties jūtās, slēpt arī nav risinājums:)
15.10.2022 10:20 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Ļauj, lai viss notiek dabīgi! Ja ir apbusējas simpātijas, tad jau, kaut kad, tas notiks! Vēlu veiksmi ;)
15.10.2022 10:17 |
 
Reitings 244
Reģ: 06.01.2022
Es šādā veidā vienam kolēģim atzinos jūtās. Un tagad to nožēloju. Jo no viņa puses nekas tāds nebija, tikai pieklājīgs cilvēks. Un viņa attieksme mainījās un sliktāko pusi.
Vairs nekad nevienam neatzīšos pirmā. Aplauziens garantēts.
15.10.2022 09:22 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Offtopic, tev nav jūtas, tev tikai patīk, ka kāds izdabā tavām vēlmēm un atvieglo tev visādas dzīves problēmas, vismaz tas ir tas, ko esi šeit uzskaitījusi. 😁
Bet tā, priekš kam tev kas jāsaka, izbaudi uzmanību un skaties kur tas viss laika gaitā novedīs. Pašai neieteiktu neko teikt vai uzsākt, bet gan, ja nu čalis iespējams kautrīgs, tu vari viņam procesu atvieglot, sperot solīšus uz priekšu, ja viņš to dara. Vēro viņa darbības un atbildi ar to pašu.
15.10.2022 09:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits