Neatkarīga sieviete attiecībās

 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Sveiki, Dievīgā publika!
Vēlos pajautāt cik no Jums ir attiecībās ar vīrieti, no kura Jums mentālajai labsajūtai un finansiālajai labklājībai neko no viņa nevajag? Cik ilgas ir Jūsu attiecības, ja tās pastāv šādā formātā? Daudzi teiks, ka tādas attiecības tad nemaz nevajag, bet arvien vairāk dzirdu par neatkarīgām sievietēm kurām vīrietis ir tikai kā papildinājums.
13.10.2022 13:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 17.10.2022 22:38

Man gan liekas forši, ja vīrieši ienāk padalīties saviem viedokļiem un redzējumu. Tik man liekas, ka bieži vien mēs neprotam to viedokli, kas bieži ir atšķirīgs, abpusēji pieņemt un normāli diskutēt.

Jā, ja abas puses mazliet atvērtāk un pielaidīgāk paskatītos uz otra skatījumu, varētu būt vairāk interesantu sarunu un mazāk kašķu.
17.10.2022 22:54 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
GhostGG @ 17.10.2022 21:52

Un ko tu ar to gribēji pateikt? To, ka augstāko izglītību var iegūt katrs japamimpiņš, kuram nav slinkums uz skolu aiziet? Ja, tu to saucamo "gudrību" mēri pēc augstskolas diploma, tad tu nemaz pati ar diez ko augstu IQ neizcelies :D Turklāt neiazmirsīsim arī pašu savarīgāko lietu - Ja nav iespēja izvēlēties, tad ņem to, ko var dabūt.
Ne būt nē, tikai šķiet interesanti, ka bēdu stāsti, ne pirmo gadu vien, ka nevar atrast veci, tādu kādu gribētu, parasti šajā forumā uzpeld no tām, kuras, ļoti iespējas, tajā augstskolā ir aizsēdējušās.
a? izklausās neloģiski un dumji. "vīrieši nav vajadzīgi" tas ir sevis mierinājums un melošana sev, savukārt, "vīriešiem attiecībās pirmārais ir sekss" ir dzīves patiesība, kas atbilst realitātei. Kā tas var izklausīties tā pat, man īsti skaidrs nav. Pilnīgi nesaistītas lietas.

Ir izglītības programmas, ko var tiešām pabeigt katrs jampampiņš, un ir tādas, ko nevar. Nevēlēšanās neko apgūt arī šo to liecina par gudrību. Sievietei bez izglītības nav tik viegli dabūt normālu un labi apmaksātu darbu, un kā dzīvē viss sagriezīsies, nekad nevar zināt. Piemēram, man ir laba fiziskā forma, bet nedomāju, ka es varētu ilgstoši pavilkt darbu "stroikā".
"Sievietes ir priekš sex" un "mums, sievietēm, vīriešus nevajag", abas frāzes pēc būtības ir otra dzimuma noniecināšana, kas parasti, pēc maniem novērojumiem, nāk no personām, kas aplauzušās ar iepriekšējām attiecībām vai nespēju atrast sev piemērotu partneri attiecībām. Attiecīgi, vīrieši mētājas pa saviem ONS, FWB un sevi mierina, ka vairāk nekas jau no sievietes nav vajadzīgs.
Manā ieskatā, abi dzimumi vēlas ģimeni, bērnus, mīlestību (kas ietver arī fizisku tuvību) un galu galā, arī noteiktu statusu. Pliks sekss ir īstermiņa izklaide, un cik ilgi tev būs tas "augstais libido", arī nav zināms.
Un, ja par to melošanu sev, tad, starpcitu, sievietei ir stipri vieglāk tikt pie bērna, neesot attiecībās, nekā tas ir vīrietim. Tā ka tas, kuram dzimumam attiecības vajadzīgas vairāk, vēl ir labs jautājums. Sasniedzot noteiktu vecumu, arī tie "sex meklētāji" mēdz pamainīt savus dzīves mērķus, tomēr doma atstāt mantojumu savam sunim nav ļoti vilinoša (turklāt LV tas nav iespējams 😁).
17.10.2022 23:02 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Nu kā uz to skatās, ja nebūtu šo “2-3 kompleksaino veču”, tad diskusijas kārtējo reizi beigtos ar pāris postiem, vienīgais kur būtu kāda dzīvība, jau pieminētās NL un kiviču diskusijas

Haha, nu tas arī fakts. Forums, kas sastāv tikai no ietekmeļu aprunāšanas, khem... nu vēl apnicīgāk nekā vīriešu un sieviešu "kautiņi".
17.10.2022 23:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Trojas zirgs @ 17.10.2022 23:02

Ir izglītības programmas, ko var tiešām pabeigt katrs jampampiņš, un ir tādas, ko nevar. Nevēlēšanās neko apgūt arī šo to liecina par gudrību. Sievietei bez izglītības nav tik viegli dabūt normālu un labi apmaksātu darbu, un kā dzīvē viss sagriezīsies, nekad nevar zināt. Piemēram, man ir laba fiziskā forma, bet nedomāju, ka es varētu ilgstoši pavilkt darbu "stroikā".
"Sievietes ir priekš sex" un "mums, sievietēm, vīriešus nevajag", abas frāzes pēc būtības ir otra dzimuma noniecināšana, kas parasti, pēc maniem novērojumiem, nāk no personām, kas aplauzušās ar iepriekšējām attiecībām vai nespēju atrast sev piemērotu partneri attiecībām. Attiecīgi, vīrieši mētājas pa saviem ONS, FWB un sevi mierina, ka vairāk nekas jau no sievietes nav vajadzīgs.
Manā ieskatā, abi dzimumi vēlas ģimeni, bērnus, mīlestību (kas ietver arī fizisku tuvību) un galu galā, arī noteiktu statusu. Pliks sekss ir īstermiņa izklaide, un cik ilgi tev būs tas "augstais libido", arī nav zināms.
Un, ja par to melošanu sev, tad, starpcitu, sievietei ir stipri vieglāk tikt pie bērna, neesot attiecībās, nekā tas ir vīrietim. Tā ka tas, kuram dzimumam attiecības vajadzīgas vairāk, vēl ir labs jautājums. Sasniedzot noteiktu vecumu, arī tie "sex meklētāji" mēdz pamainīt savus dzīves mērķus, tomēr doma atstāt mantojumu savam sunim nav ļoti vilinoša (turklāt LV tas nav iespējams ?).

Smuki pateici.
17.10.2022 23:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
"Sievietes ir priekš sex" un "mums, sievietēm, vīriešus nevajag", abas frāzes pēc būtības ir otra dzimuma noniecināšana, kas parasti, pēc maniem novērojumiem, nāk no personām, kas aplauzušās ar iepriekšējām attiecībām vai nespēju atrast sev piemērotu partneri attiecībām.

Nu bet neviens tak neapgalvoja, ka sievietes ir domātas tikai seksam. Runa bija par to, kas vīriešiem ir pats primārais attiecībās, vai ko vīrieši grib no sievietes ejot uz randiņu.
Attiecīgi, vīrieši mētājas pa saviem ONS, FWB un sevi mierina, ka vairāk nekas jau no sievietes nav vajadzīgs.

Šim gan es nepiekrītu. Ja vīrietis var regulāri atrast sev ONS vai FWB tas tikai nozīmē, ka vīrietim ir kaut kādas īpašības, kas sievietes piesaista. Un šīs vīrietis noteikti varētu sev atrast draudzeni uz nopietnām attiecībām, tas ka viņam nav draudzenes nenozīmē, ka viņš viņu nevar atrast, bet gan nav tādu kandidātu, kādu viņš gribētu sievieti uz nopietnām attiecībām. Neaizmirsīsim, ka sievietes guļ ar tiem, kuri viņām patīk, respektīvi, tur ir jābūt iesaisatītām kaut kādām emocijām, savukārt vīriešiem tas ir savādāk, viņi pat var pārgulēt ar sievieti, kura viņu vispār nesaista vai nepatīk, pilnīgi bez nekādām emocijām.
17.10.2022 23:25 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Un šīs vīrietis noteikti varētu sev atrast draudzeni uz nopietnām attiecībām, tas ka viņam nav draudzenes nenozīmē, ka viņš viņu nevar atrast, bet gan nav tādu kandidātu, kādu viņš gribētu sievieti uz nopietnām attiecībām.

GhostGG, bet es tieši par to arī runāju, ka nespēj atrast sev piemērotu partneri, tādu, kādu grib (nevis jebkādu, kas būtu ar mieru attiecībām).
17.10.2022 23:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits