Neatkarīga sieviete attiecībās

 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Sveiki, Dievīgā publika!
Vēlos pajautāt cik no Jums ir attiecībās ar vīrieti, no kura Jums mentālajai labsajūtai un finansiālajai labklājībai neko no viņa nevajag? Cik ilgas ir Jūsu attiecības, ja tās pastāv šādā formātā? Daudzi teiks, ka tādas attiecības tad nemaz nevajag, bet arvien vairāk dzirdu par neatkarīgām sievietēm kurām vīrietis ir tikai kā papildinājums.
13.10.2022 13:20 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Paklau, ja cilvēks reāli grib seksu, viņš nesēdēs un negaidīs, kad varbūt kāds smukulītis pats atnāks, pats piedāvās, aizvedīs uz randiņu, labi izklaidēs visu vakaru, tad visbeidzot pats piedāvās arī seksu. Nu un tad, ja viss būs čikiniekā un zvaigznes sakritīs, varbūt pat varēs ar viņu pārgulēt

Tu esi vīrietis, ka tā raksti? Tieši TIK vienkārši Tinderī sievietēm notiek. Iepazīsti caur dažu dienu ziņām, ka nav rupeklis, ne reizi nav sarunas par seksu, satiecies un vakara gaitā viss dabiski notiek. ''Ja zvaigznes sakritīs'', jēziņ 😁😁😁😁😁😁😁
17.10.2022 21:00 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Jēziņ ir jāsaka par sievieti, kas kaut kā joprojām nezina, ka vīriešiem ir augstāks libido un lielāka ''vajadzība'' :D
17.10.2022 21:15 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Aleksandr, GhostGG, bet kāds ir jūsu komentāru mērķis? Sabārt sievietes par to, ka viņas nelec jums virsū pietiekami savlaicīgi vai bieži?😁 Iestāstīt, ka labāk sēdēt Rimi kasē, nekā augstskolā?
Reāli, jau kurā attiecību diskusija, kura ar foruma vecpuišu palīdzību tiek pārvērsta par "sievietes vs vīrieši - hardcore mahačs".
Un cik es varu iedomāties sev pazīstamos vīriešus, kuri ir gudri un ar augstāko izglītību, nezinu nevienu, kam pie sāniem būtu sieviete ar zemu izglītības līmeni. Laikam jau saprot, ka dumja sieva = dumji bērni.
17.10.2022 21:16 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Kā arī, es piekrītu šeit paustajam, ka, kopumā vērtējot, vīrieši seksu vēlas vairāk nekā sievietes. Bet kāpēc foruma vīriešiem ir teju katrā diskusijā jāiebāž, ka sievietes ir "priekš sex". Man tas izskatās pēc tādas pašas bravūras, kā sievietēm, kurām "vīrieši nav vajadzīgi".
17.10.2022 21:21 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Kitijaaaa @ 17.10.2022 20:43
Bet esmu pārsteigta. Aleksandrs te tēlo tādu sieviešu pārzinātāju, tajā pašā laikā raksta muļķības, ka visas brīvās var 2 gadus bez seksa dzīvot? Esi tik neglīts vai pārāk rupjš, ka nav bezmaksas friends with benefits pieredze bijusi, pat ne viena vienīga nakts? Pakalpojuma pirkšana neskaitās.

Tu vispār iedziļināties lasītajā māki? Es nekur neteicu, ka divus gadus brīvās dzīvo bez ( lai gan arī tādi brīnumi ir redzēti), tas bija jautājuma formā, jo kur tad tur ir tās slavinātās attiecības? Un pieprasīt čali kas “nepārguļ ar vsmaz 5 nedēļā, kamēr pašai ir neskaitāmi drāžamdraudziņi ir vienkārši smieklīgi un amorāli.
Vispār jau friends without benefits ir just friends. 😁 Kāda tev starpība vai viņam sieva un ar cik nedēļā pārguļ, jūs tak esat tikai draugi, friends with benefits varbūt būtu cits stāsts.
17.10.2022 21:28 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Mao @ 17.10.2022 21:15
Jēziņ ir jāsaka par sievieti, kas kaut kā joprojām nezina, ka vīriešiem ir augstāks libido un lielāka ''vajadzība'' :D

Es nerakstīju, ka visām ir līdzvērtīgi augsts libido, mani komentāri bija par ko citu.
Norādīt portālā, ka sieviete grib ko nenopietnu, piesaistīs rupekļus, jākļus un aizņemtos. Arī vienas sakarā bieži vien gribas jauku randiņu, kur līdz seksam nonāk dabiski, bez iepriekšējas sarunāšanas. Ja Aleksandrs rakstīja, ka portālos visas meklē tikai attiecības, tas nozīmē, ka šīs diezgan biežās bez saistību pieredzes no Tinder viņam nemaz nav bijis, un lielo sieviešu pārzināšanu viņš krāj kaut kādā citā veidā.
17.10.2022 21:28 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Aleksandrs @ 17.10.2022 21:28

Tu vispār iedziļināties lasītajā māki? Es nekur neteicu, ka divus gadus brīvās dzīvo bez ( lai gan arī tādi brīnumi ir redzēti), tas bija jautājuma formā, jo kur tad tur ir tās slavinātās attiecības? Un pieprasīt čali kas “nepārguļ ar vsmaz 5 nedēļā, kamēr pašai ir neskaitāmi drāžamdraudziņi ir vienkārši smieklīgi un amorāli.
Vispār jau friends without benefits ir just friends. ? Kāda tev starpība vai viņam sieva un ar cik nedēļā pārguļ, jūs tak esat tikai draugi, friends with benefits varbūt būtu cits stāsts.

Es savā komentārā to without neredzu, tikai ''with''
17.10.2022 21:29 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Trojas zirgs @ 17.10.2022 21:16
Aleksandr, GhostGG, bet kāds ir jūsu komentāru mērķis? Sabārt sievietes par to, ka viņas nelec jums virsū pietiekami savlaicīgi vai bieži?? Iestāstīt, ka labāk sēdēt Rimi kasē, nekā augstskolā?
Reāli, jau kurā attiecību diskusija, kura ar foruma vecpuišu palīdzību tiek pārvērsta par "sievietes vs vīrieši - hardcore mahačs".
Un cik es varu iedomāties sev pazīstamos vīriešus, kuri ir gudri un ar augstāko izglītību, nezinu nevienu, kam pie sāniem būtu sieviete ar zemu izglītības līmeni. Laikam jau saprot, ka dumja sieva = dumji bērni.

Nekāda mērķa neko bārt nav, vienkārši panesās tēma, ka sievietes neveidotu attiecības ar vīriešiem, ja nebūtu seksa, kas lielā mērā ir aplami.
Un par “sievietes vs vīrieši” izlasi tēmas pirmo postu, tas jau būtībā ir visas tēmas pamatā, ja nepatīk lasīt un diskutēt, var droši pāriet uz NL vai kiviču diskusiju, nezinu kas tur notiek, bet pieņemu, ka varētu būt vairāk pa prātam.
kitijaaaa
Arī friends without benefits attiecībās tomēr patīkamāk būt ar brīvu vīrieti, kurš nepārguļ nedēļā ar vēl 5 sievietēm

Slikti, būs brillītes jāliek.
17.10.2022 21:34 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un cik es varu iedomāties sev pazīstamos vīriešus, kuri ir gudri un ar augstāko izglītību, nezinu nevienu, kam pie sāniem būtu sieviete ar zemu izglītības līmeni. Laikam jau saprot, ka dumja sieva = dumji bērni.

Un ko tu ar to gribēji pateikt? To, ka augstāko izglītību var iegūt katrs japamimpiņš, kuram nav slinkums uz skolu aiziet? Ja, tu to saucamo "gudrību" mēri pēc augstskolas diploma, tad tu nemaz pati ar diez ko augstu IQ neizcelies :D Turklāt neiazmirsīsim arī pašu savarīgāko lietu - Ja nav iespēja izvēlēties, tad ņem to, ko var dabūt.
Aleksandr, GhostGG, bet kāds ir jūsu komentāru mērķis? Sabārt sievietes par to, ka viņas nelec jums virsū pietiekami savlaicīgi vai bieži?😁 Iestāstīt, ka labāk sēdēt Rimi kasē, nekā augstskolā?

Ne būt nē, tikai šķiet interesanti, ka bēdu stāsti, ne pirmo gadu vien, ka nevar atrast veci, tādu kādu gribētu, parasti šajā forumā uzpeld no tām, kuras, ļoti iespējas, tajā augstskolā ir aizsēdējušās.
Man tas izskatās pēc tādas pašas bravūras, kā sievietēm, kurām "vīrieši nav vajadzīgi".

a? izklausās neloģiski un dumji. "vīrieši nav vajadzīgi" tas ir sevis mierinājums un melošana sev, savukārt, "vīriešiem attiecībās pirmārais ir sekss" ir dzīves patiesība, kas atbilst realitātei. Kā tas var izklausīties tā pat, man īsti skaidrs nav. Pilnīgi nesaistītas lietas.
17.10.2022 21:52 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Mao, cik Tev ir gadu? Tu nezināji, ka ir vīriešu ar zemu libido un sievietes ar augstu? Es pat zinu gadījumus kur šādas nesakritības dēļ pāri izšķiras. Nu nav vērts vispārināt par dzimumiem ja kā redzams neesi iepazinusi dažādus cilvēkus.
Sievietes kuras ilgstoši vienas var atrast pastāvīgus mīļākos, tādēļ vēl joprojām ONS nav nepieciešamība. Nav tas rādītājs.
17.10.2022 21:55 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Nekāda mērķa neko bārt nav, vienkārši panesās tēma, ka sievietes neveidotu attiecības ar vīriešiem, ja nebūtu seksa, kas lielā mērā ir aplami.
Un par “sievietes vs vīrieši” izlasi tēmas pirmo postu, tas jau būtībā ir visas tēmas pamatā, ja nepatīk lasīt un diskutēt, var droši pāriet uz NL vai kiviču diskusiju, nezinu kas tur notiek, bet pieņemu, ka varētu būt vairāk pa prātam.

NL un Kivičus vari nepiedāvāt, paldies.
Man patīk diskutēt, bet tomēr kļūst apnicīgi, ka konkrētas attiecību tēmas regulāri pāriet uz vispārīgu kašķi par to, ka sievietes ir tādas un šitādas, svarīgs ir tikai sieviešu izskats u.tml. uzbraucieni.
17.10.2022 21:57 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Bet tas, ka šis diskusijas par attiecībām tiek sabojātas, jo tajās regulari iesaistās 2-3 kompleksaini veči tur gan man meitenēm nākas piekrist:) ne kāds prasa viņu viedokli, ne arī īpaši interesējas par to.
17.10.2022 22:03 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ne būt nē, tikai šķiet interesanti, ka bēdu stāsti, ne pirmo gadu vien, ka nevar atrast veci, tādu kādu gribētu, parasti šajā forumā uzpeld no tām, kuras, ļoti iespējas, tajā augstskolā ir aizsēdējušās.

Es te atceros tikai vienu sievieti, kas ar vairākām augstākajām izglītībām sūdzējās, ka pēc 30 grūti atrast ko līdzvērtīgu. Šeit daudzas ir precējušās vai aizņemtas.
a? izklausās neloģiski un dumji. "vīrieši nav vajadzīgi" tas ir sevis mierinājums un melošana sev, savukārt, "vīriešiem attiecībās pirmārais ir sekss" ir dzīves patiesība, kas atbilst realitātei. Kā tas var izklausīties tā pat, man īsti skaidrs nav. Pilnīgi nesaistītas lietas.

Teikt, ka sievietēm sekss īsti nav vajadzīgs, ir sevis mierināšana tiem vīriešiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nemāk sievietes nošarmēt.
17.10.2022 22:06 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Renaate301 @ 17.10.2022 22:03
Bet tas, ka šis diskusijas par attiecībām tiek sabojātas, jo tajās regulari iesaistās 2-3 kompleksaini veči tur gan man meitenēm nākas piekrist:) ne kāds prasa viņu viedokli, ne arī īpaši interesējas par to.

Nu kā uz to skatās, ja nebūtu šo “2-3 kompleksaino veču”, tad diskusijas kārtējo reizi beigtos ar pāris postiem, vienīgais kur būtu kāda dzīvība, jau pieminētās NL un kiviču diskusijas, un atkal visas čīkstētu, ka forumā klusums, nekas nenotiek, tā ka nav ko daudz arī ņerkstēt.
17.10.2022 22:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Teikt, ka sievietēm sekss īsti nav vajadzīgs, ir sevis mierināšana tiem vīriešiem, kuri kaut kādu iemeslu dēļ nemāk sievietes nošarmēt.

Es neatceros, ka būtu kaut ko tādu teicis. Man liekas, ka runa bija par to, ka liela daļa sievietes tāpat viedotu attiecības ar vīriešiem arī bez seksa, ja būtu attiecīgie "bonusi", nekā to darītu vīrieši.
17.10.2022 22:16 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Renaate301 @ 17.10.2022 21:55
Mao, cik Tev ir gadu? Tu nezināji, ka ir vīriešu ar zemu libido un sievietes ar augstu? Es pat zinu gadījumus kur šādas nesakritības dēļ pāri izšķiras. Nu nav vērts vispārināt par dzimumiem ja kā redzams neesi iepazinusi dažādus cilvēkus.
Sievietes kuras ilgstoši vienas var atrast pastāvīgus mīļākos, tādēļ vēl joprojām ONS nav nepieciešamība. Nav tas rādītājs.

Ar glupu cilvēku nav interesanti strīdēties :D
17.10.2022 22:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Renaate301 @ 17.10.2022 22:03
Bet tas, ka šis diskusijas par attiecībām tiek sabojātas, jo tajās regulari iesaistās 2-3 kompleksaini veči tur gan man meitenēm nākas piekrist:) ne kāds prasa viņu viedokli, ne arī īpaši interesējas par to.

Man liekas līdz kaut kādai robežai jau ir interesanti. Agrāk bija asākas tās diskusijas, tagad ir tā, ka var arī parunāties normāli.
Jā, ir muļķīgi sievietei stāstīt - nē, es labāk zinu kā tu domā un ko tev līdzīgās domā :D Bet kaut kāda taisnība bieži vien arī ir
17.10.2022 22:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mao @ 17.10.2022 22:19

Ar glupu cilvēku nav interesanti strīdēties :D

Ar pārgudrīti arī ne ;)
17.10.2022 22:37 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Renaate301 @ 17.10.2022 22:03
Bet tas, ka šis diskusijas par attiecībām tiek sabojātas, jo tajās regulari iesaistās 2-3 kompleksaini veči tur gan man meitenēm nākas piekrist:) ne kāds prasa viņu viedokli, ne arī īpaši interesējas par to.

Man gan liekas forši, ja vīrieši ienāk padalīties saviem viedokļiem un redzējumu. Tik man liekas, ka bieži vien mēs neprotam to viedokli, kas bieži ir atšķirīgs, abpusēji pieņemt un normāli diskutēt.
17.10.2022 22:38 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
GhostGG, es jau rakstīju, ka veidotu gan, ja sekss būtu ar kādu citu.
Bet ir arī vīrieši kas finansiālu apsvērumu dēļ ir kopā, piemēram kopīgi kredīti. Tāpat arī Alfonsi. Cilvēki ir dažādi.
17.10.2022 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits