Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrs kā nervu kamols

 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
Sveikas!
Pēc neilga laika gaidu mūsu otro kāzu jubileju, bet pēdējās dienas bieži pieķeru sevi pie domas, ka, vairāk par prieku, pāris reizes dienā prātā iešaujas doma, ka nevaru viņu reāli izturēt. Tas, varbūt, tā pārspīlējot aiz dusmām, bet brīžiem šķiet, ka vispār nevaru viņam neko pateikt, jo viss ir ne tā noformulēts, es esot pārmetusi, u.t.t.
Mums ir mazs bērniņš un arī dēļ tā esam vairāk uz adatām, plus bieži vien es nevaru izturēt viņa nepacietību attiecībā pret mazuli. Ja mazais raud un nevar iemidzināt, tad vīrs ir jau sapsihojies un bieži noliek mazo gultā ar vārdiem “Nu tad raudi arī.” un man tajos brīžos viss reāli iekšā vārās.
Viņš par visu ir nenormāli uzvilkts un katru manu komentāru metas uztvert kā personīgu aizvainojumu. Reāli pats ir kā mazs bērns, kas nemāk savaldīt savas emocijas.
Kā panākt, ka cilvēks ieklausās un varam izrunāties bez apvainošanās?
08.10.2022 21:20 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Jums abiem vajag ieplānot regulāru atpūtu. Esot pastāvīgā stresa tā var sanākt ka jums. Bērna piedzimšana ir pārbaudījums attiecībām.
08.10.2022 21:27 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Vai viņš tāds bija arī pirms bērna?
Ir jāsaprot,kas viņu tā uzvelkt,ka tā rīkojas. Vai ir kādas problēmas darbā utt.,ka ir tik nervozs.
Un arī piekrītu par kādu atpūtu tikai divatā/randiņu,jo citādi sievietei biežāk ir mazulis prioritāte un attiecības ar vīru paliek novārtā.
Izrunājaties un meklējat kopīgi risinājumus,kā uzlabot esošo situāciju.
08.10.2022 22:39 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Ļoti bieži ir tā, ka, tad kad ģimenē ienāk mazulis, vīrietis paliek otrajā vietā, jo pirmajā ir mazulis, un vīrietis, nesaņēmis savas ierastās rūpes no sievietes, paliek uzvilkts. Seksuālais plāns arī izpaliek. Viegli jau pateikt, aizejat uz kādu randiņu divatā utt, bet parasti randiņa laikā sievietes domas aizpeld pie mājās palikušā mazuļa. Es laikam ieteiktu mēģināt veltīt vīrietim lielāku uzmanību, jo parasti mammas aizmirst par saviem vīriešiem, kad parādās mazulis. Zini kā, no sākuma Tu visu laiku čubinājies ap savu vīru, bet tagad to nedari, un vīrietim tas ir sitiens pa vājo vietu.
08.10.2022 23:00 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Vai viņam ir vieta kur nolist,pabūt vienam pašam?garaža vai kautkas lidzigs?Es zinu,mamma ar mazu bernu
Pati esmu mamma,vīrietim tas tiks atri ka viņs ir tētis,var ari tik atri neatnākt,ta saprašana.Vai finansiali viss kartībā-tajā ziņā ir kādi stresi? Vai darba grafiks ir pārslogots? Vai otrādi draud samazināšanas?.Uz sievieti parnetumi tada veida ka nosaucāt parsvarā nak "spoguļattēlā".Ko viņam dara,to saredz tuvakaja cilvēkā.jasež pie "apļa" galda un jaizrunajās ,kas pa vainu,ja cilvēks ir atvērts sarunām,tad vieglāk,ja nav un negrib sadzirdet
Situācija jarisin savādāk
08.10.2022 23:06 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Viņš vienkārši ir noguris. To uzreiz var pateikt.
Ļauj viņam pabūt kaut kur vienam dienu vai divas.
09.10.2022 08:51 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
Annija35 @ 08.10.2022 22:39
Vai viņš tāds bija arī pirms bērna?
Ir jāsaprot,kas viņu tā uzvelkt,ka tā rīkojas. Vai ir kādas problēmas darbā utt.,ka ir tik nervozs.
Un arī piekrītu par kādu atpūtu tikai divatā/randiņu,jo citādi sievietei biežāk ir mazulis prioritāte un attiecības ar vīru paliek novārtā.
Izrunājaties un meklējat kopīgi risinājumus,kā uzlabot esošo situāciju.

Nu stresains un arī īsu pacietību viņš ir bijis vienmēr, tas ir fakts. Tikai pēdējā laikā tas jau lien ārā katru dienu. Man tiešām visvairāk traucē tas, ka viņš mazā klātbūtnē var sapsihoties, pacelt balsi, aizvirst durvis, u.t.t. Saprotu, ka tas ir mirkļa iespaidā un pēc brīža jau atkal ir mierīgs un smaidīgs, bet nav mazajam tas viss jāpiedzīvo. Vispār smagi. Pati arī varu būt diezgan neiecietīga, bet attiecībā uz mazo esmu sevi pārsteigusi, jo nav nekādas problēmas ar garu raudāšanu izturēšanu, u.t.t. Un pat, ja kādā brīdī reāli sabruktu nervi, tad noliktu viņu malā uz mirkli, savāktos otrā istabā un tikai tad ietu atpakaļ. Bet tas “Nu tad raudi arī” paceltā balsī vienkārši aghhhhhhhh
10.10.2022 01:35 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
KlaberLeng @ 09.10.2022 08:51
Viņš vienkārši ir noguris. To uzreiz var pateikt.
Ļauj viņam pabūt kaut kur vienam dienu vai divas.
Šodien burtiski paprasīju vai negrib kaut kur atpūsties un pabūt pats ar sevi. Aizdomīgi sarauca uzacis un prasīja kāpēc viņu sūtu prom 😄
10.10.2022 01:37 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
Spanic @ 08.10.2022 23:00
Ļoti bieži ir tā, ka, tad kad ģimenē ienāk mazulis, vīrietis paliek otrajā vietā, jo pirmajā ir mazulis, un vīrietis, nesaņēmis savas ierastās rūpes no sievietes, paliek uzvilkts. Seksuālais plāns arī izpaliek. Viegli jau pateikt, aizejat uz kādu randiņu divatā utt, bet parasti randiņa laikā sievietes domas aizpeld pie mājās palikušā mazuļa. Es laikam ieteiktu mēģināt veltīt vīrietim lielāku uzmanību, jo parasti mammas aizmirst par saviem vīriešiem, kad parādās mazulis. Zini kā, no sākuma Tu visu laiku čubinājies ap savu vīru, bet tagad to nedari, un vīrietim tas ir sitiens pa vājo vietu.

Šis arī savā ziņā varētu būt iemesls. Kaut gan man vienmēr ir bijis pašpietiekams vīrs - neko viņam nepienesu, kreklus negludinu un zeķes nelāpu, bet kaut gan nesen tieši vienā sarunā izdzirdēju frāzi “tu jau mani nesamīļo” (kas tā galīgi nav), bet tātad kaut kāda uzmanība viņam pietrūkst. Man gan liekas smieklīga tā doma par vīriem, kuri jāucina kā vēlviens bērns, bet kaut kas tāds viņos tomēr ir 😄
10.10.2022 01:42 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
Olly30 @ 08.10.2022 23:06
Vai viņam ir vieta kur nolist,pabūt vienam pašam?garaža vai kautkas lidzigs?Es zinu,mamma ar mazu bernu
Pati esmu mamma,vīrietim tas tiks atri ka viņs ir tētis,var ari tik atri neatnākt,ta saprašana.Vai finansiali viss kartībā-tajā ziņā ir kādi stresi? Vai darba grafiks ir pārslogots? Vai otrādi draud samazināšanas?.Uz sievieti parnetumi tada veida ka nosaucāt parsvarā nak "spoguļattēlā".Ko viņam dara,to saredz tuvakaja cilvēkā.jasež pie "apļa" galda un jaizrunajās ,kas pa vainu,ja cilvēks ir atvērts sarunām,tad vieglāk,ja nav un negrib sadzirdet
Situācija jarisin savādāk

Finansiāli viss ir ok, bet viņš darbā nesen dabūja paaugstinājumu, kas nāk ar jaunām atbildībām un rūpēm. To visu saprotu - daudz runājamies, pavadām laiku kopā, viņš arī cenšas būt ar mazo, bet man nenormāli visu bojā tie dusmu uzplūdi. Un par tiem runājam visu laiku - vai nu tiek ieņemta aizsardzības pozīcija, vai nu uzklausa, bet pēc dienas atkal kaut kas nokaitina un viss pašauj vaļā.
10.10.2022 01:45 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Beksi @ 10.10.2022 01:45

Finansiāli viss ir ok, bet viņš darbā nesen dabūja paaugstinājumu, kas nāk ar jaunām atbildībām un rūpēm. To visu saprotu - daudz runājamies, pavadām laiku kopā, viņš arī cenšas būt ar mazo, bet man nenormāli visu bojā tie dusmu uzplūdi. Un par tiem runājam visu laiku - vai nu tiek ieņemta aizsardzības pozīcija, vai nu uzklausa, bet pēc dienas atkal kaut kas nokaitina un viss pašauj vaļā.
Izlasiju ari iepriekšejas atbildes.Viram tava vietā ir emocionala nestabilitate.Tu mazo iznesaji piedzemdeji.Tu jau viņu juti jau 9 mēnešus.Tev visi instinkti strādā, tāpec tevi nekaitina mazā raudašana,viram nav vel ta emocionalā piesaiste.Viņs neuzjut vēl sevi ka tēti,kaut dzivojas ar mazo.Tas nāks ar laiku, ja tas ir pirmais bērns ta viņam piesaiste veidosies,kad mazulis ,būs "intresants",kad viņs ar viņu kopā vares jau kautko padarīt,tagad viņs jutas bezspēcīgs un tapec dusmojas.cik mazulis vecs?Un tas ,ka vinam izspruk frāzes "tu mani nesamiļo"tas liecina,ka viņs sajutas nevajadzīgs, ka mazulis,ir pirmaja vieta,ka mazais ir atņemis sievu.Viņs bija pirmais vai ne😉Tas ar laiku nostabilizēsies,galvenais neatsalt pret viru.vinam ari emocijas nostabilizesies
10.10.2022 08:41 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Beksi @ 10.10.2022 01:45

Finansiāli viss ir ok, bet viņš darbā nesen dabūja paaugstinājumu, kas nāk ar jaunām atbildībām un rūpēm. To visu saprotu - daudz runājamies, pavadām laiku kopā, viņš arī cenšas būt ar mazo, bet man nenormāli visu bojā tie dusmu uzplūdi. Un par tiem runājam visu laiku - vai nu tiek ieņemta aizsardzības pozīcija, vai nu uzklausa, bet pēc dienas atkal kaut kas nokaitina un viss pašauj vaļā.

Izmaiņas darba vietā ir devis papildus stresu,bet jebkurā gadījumā tas nav ok,ja viņš nemāk savaldīties un dusmas izgāž mājās uz ģimeni.
Viņam jādomā,kā tikt galā ar savu stresu(sports vai ko tml ),lai nav dusmas jāgāž virsū tev un bērnam un par to jums ir jāizrunājas.
10.10.2022 09:11 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
Olly30 @ 10.10.2022 08:41
Izlasiju ari iepriekšejas atbildes.Viram tava vietā ir emocionala nestabilitate.Tu mazo iznesaji piedzemdeji.Tu jau viņu juti jau 9 mēnešus.Tev visi instinkti strādā, tāpec tevi nekaitina mazā raudašana,viram nav vel ta emocionalā piesaiste.Viņs neuzjut vēl sevi ka tēti,kaut dzivojas ar mazo.Tas nāks ar laiku, ja tas ir pirmais bērns ta viņam piesaiste veidosies,kad mazulis ,būs "intresants",kad viņs ar viņu kopā vares jau kautko padarīt,tagad viņs jutas bezspēcīgs un tapec dusmojas.cik mazulis vecs?Un tas ,ka vinam izspruk frāzes "tu mani nesamiļo"tas liecina,ka viņs sajutas nevajadzīgs, ka mazulis,ir pirmaja vieta,ka mazais ir atņemis sievu.Viņs bija pirmais vai ne?Tas ar laiku nostabilizēsies,galvenais neatsalt pret viru.vinam ari emocijas nostabilizesies

Mazajam ir astoņi mēneši. Pirmo mēnesi viņš ļoti iesaistījās - cēlās visas naktis, ļoti mīļoja un auklēja mazo, bet tad šķita, ka pēc kāda laika nogura un sāka mazāk palīdzēt, kļuva stresaināks. Tagad palēnām atkal vairāk sāk darboties ar mazo un tiešām ir sajūta, ka viņam viņš sāk šķist interesants. Varbūt ar laiku viss pats nokārtosies, tomēr, man tā bija tāda kā vilšanās viņā kā tētī, jo gaidīju pavisam citu attieksmi un piesaisti jau no paša sākuma. Bieži arī ir sajūta, ka viņš neizprot, ka bebis ir burtiski vēl tikai bebis un gaida no mazā ļoti racionālu līdzsvarotību un neraudāšanu “kad tam tak nav nekāda pamata.”
10.10.2022 10:53 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Beksi @ 10.10.2022 10:53

Mazajam ir astoņi mēneši. Pirmo mēnesi viņš ļoti iesaistījās - cēlās visas naktis, ļoti mīļoja un auklēja mazo, bet tad šķita, ka pēc kāda laika nogura un sāka mazāk palīdzēt, kļuva stresaināks. Tagad palēnām atkal vairāk sāk darboties ar mazo un tiešām ir sajūta, ka viņam viņš sāk šķist interesants. Varbūt ar laiku viss pats nokārtosies, tomēr, man tā bija tāda kā vilšanās viņā kā tētī, jo gaidīju pavisam citu attieksmi un piesaisti jau no paša sākuma. Bieži arī ir sajūta, ka viņš neizprot, ka bebis ir burtiski vēl tikai bebis un gaida no mazā ļoti racionālu līdzsvarotību un neraudāšanu “kad tam tak nav nekāda pamata.”
Tetiem nav ta instinkta,kas mammai.personigi Tev tas instinkts ir loti izteikts.mammas ari ir dažādas,un ne visām viņš uzreiz iesledzas.Bet tas nekādā ziņa nenozime,ka savu bernu nemīl.pienaks laiks,kad tu pat varesi apvainoties,jo bērns ar tēti vairak laika pavadis,un arī gribēs tieši ar tēti darboties.🙂
10.10.2022 11:05 |
 
Reitings 1200
Reģ: 06.10.2022
Beksi @ 10.10.2022 01:42

Šis arī savā ziņā varētu būt iemesls. Kaut gan man vienmēr ir bijis pašpietiekams vīrs - neko viņam nepienesu, kreklus negludinu un zeķes nelāpu, bet kaut gan nesen tieši vienā sarunā izdzirdēju frāzi “tu jau mani nesamīļo” (kas tā galīgi nav), bet tātad kaut kāda uzmanība viņam pietrūkst. Man gan liekas smieklīga tā doma par vīriem, kuri jāucina kā vēlviens bērns, bet kaut kas tāds viņos tomēr ir ?

Jap! Manam arī mīlestības valoda ir pieskāriens. Man nē. Tad nu viņš bieži jūtas par maz fiziska kontakta dabūjis, taču parasti izrunājam, cenšos kompensēt. 😁 Un šis periods, kad bērns aktīvi izzin pasauli, ir grūts visiem. Bet! Būs labi. Paliks vieglāk. Vērojot viens otru, laicīgi nomainat viens otru, ja redzat, ka otram nāk melnie. Katram savas robežas, cik tolerē bērna raudas. Vienam nekas, citam ātrāk uzdzen lielu stresu, jo nezin ko darīt, kā palīdzēt, šķiet, ka nekas nepalīdz un viss, esmu slikts vecāks. Ar to arī rodas dusmas, kas patiesībā ir vērstas uz sevi.
10.10.2022 11:15 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Pasauciet PEP mammu uz mājām. Nopietni. Jums vajag emocionālo palīdzību abiem, jo mazulis - nav viegli. Taču tas neattaisno dusmu lēkmes. Man patīk tas teiciens- ka vecāku attiecībās ar bērnu, ir tikai viens bērns, un tas nav vecāks. Vecākiem jāsaņem sevi rokās, jo ne jau mazulis izvēlējās Ienākt ģimenē. To nolēma vecāki.
10.10.2022 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Vai viņam ir iespēja kvalitatīvi izgulēties? Vai arī bērns traucē naktī gulēt? Ja tā, ieteiktu viņam tomēr gulēt atsevišķi, mammas ir radītas miega badam pēc dzemdībām, tēviem nav šīs dabiskās iespējas adaptēties.
Un ļoti, ļoti iesaku viņam lietot magniju (vēlams tieši šķidrā formā (vai arī pulverus, kas jāšķīdina ūdenī) vai arī iet magnija vannās). Mans ex arī bija ārprātīgi nervozs, bet atklāja magniju, in tas ļoti visu uzlaboja. Gandrīz visiem ir magnija trukums, bet pie paaugstināta stresa deficīts ir īpasi liels. Tas riktīgi atslābina un nonem to aso reakciju.
10.10.2022 15:40 |
 
Reitings 25
Reģ: 08.10.2022
boots @ 10.10.2022 15:40
Vai viņam ir iespēja kvalitatīvi izgulēties? Vai arī bērns traucē naktī gulēt? Ja tā, ieteiktu viņam tomēr gulēt atsevišķi, mammas ir radītas miega badam pēc dzemdībām, tēviem nav šīs dabiskās iespējas adaptēties.
Un ļoti, ļoti iesaku viņam lietot magniju (vēlams tieši šķidrā formā (vai arī pulverus, kas jāšķīdina ūdenī) vai arī iet magnija vannās). Mans ex arī bija ārprātīgi nervozs, bet atklāja magniju, in tas ļoti visu uzlaboja. Gandrīz visiem ir magnija trukums, bet pie paaugstināta stresa deficīts ir īpasi liels. Tas riktīgi atslābina un nonem to aso reakciju.

Piedod, bet šis ir viens no lielākajiem sviestiem, kas pēdējā laikā dzirdēti. Jā, es pilnīgi jūtos radīta bezmiegam 👌 Vai mēs kā sievietes varam beidzot vienoties par to, ka vīriešiem nav jādod visādas haļavas caurlaides un jaauklējas ar viņiem? Nav viņi ne nevarīgi, ne tizli, tā kā nevajag viņiem ļaut tā uzvesties, tikai tāpēc , ka viņiem kādā brīdī ir ērti par tādiem izlikties.
Par to magniju gan pačekošu 👍 Viņš visu dzīvi ir bijis nervozs, varbūt tiešām vajag kādu uztura bagātinātāju.
10.10.2022 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Ne jau tas, ka viņi nabadziņi, bet tīri no loģikas pēc manas pieredzes, ja mamma zīda, tad tāpat viņai jāceļas, tad kāpēc celties abiem, ja var celties tikai viens. :) es tāpat momentā atmodos, ja mazais ieraudājās. pluss vēl tas, ka var jau pagulēt pa dienu, kamēr mazais čuč, bet darbā viņš gulēt īsti nevar.. brīvdienās gan būtu forši, ka iedod mammai brīvu brīdi.
Un vēl tas, ka tīri hormonāli mammas ķermenis ir sagatavots mazā ritmam, bet vīriešiem nav.
Bet nu, protams, ja nepiekrīti, viss ok 👍 katram savs
10.10.2022 17:33 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Beksi @ 10.10.2022 16:34

Piedod, bet šis ir viens no lielākajiem sviestiem, kas pēdējā laikā dzirdēti. Jā, es pilnīgi jūtos radīta bezmiegam ? Vai mēs kā sievietes varam beidzot vienoties par to, ka vīriešiem nav jādod visādas haļavas caurlaides un jaauklējas ar viņiem? Nav viņi ne nevarīgi, ne tizli, tā kā nevajag viņiem ļaut tā uzvesties, tikai tāpēc , ka viņiem kādā brīdī ir ērti par tādiem izlikties.
Par to magniju gan pačekošu ? Viņš visu dzīvi ir bijis nervozs, varbūt tiešām vajag kādu uztura bagātinātāju.
par magniju,gan.iečeko.B grupas vitamini.tie labveligi ietekme nervu sistemu.bet nav patstavigi jalieto.kursu veida.3 menešu kurss.pec tam partraukums.labak pakonsulteties ar ģimenes arstu.bet parsvara viņi ati iesaka magniju
10.10.2022 21:56 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
boots @ 10.10.2022 15:40
Vai viņam ir iespēja kvalitatīvi izgulēties? Vai arī bērns traucē naktī gulēt? Ja tā, ieteiktu viņam tomēr gulēt atsevišķi, mammas ir radītas miega badam pēc dzemdībām, tēviem nav šīs dabiskās iespējas adaptēties.
Un ļoti, ļoti iesaku viņam lietot magniju (vēlams tieši šķidrā formā (vai arī pulverus, kas jāšķīdina ūdenī) vai arī iet magnija vannās). Mans ex arī bija ārprātīgi nervozs, bet atklāja magniju, in tas ļoti visu uzlaboja. Gandrīz visiem ir magnija trukums, bet pie paaugstināta stresa deficīts ir īpasi liels. Tas riktīgi atslābina un nonem to aso reakciju.

Nabaga vīrieši. Nevar izgulēties,paša bērns neļauj.
10.10.2022 23:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!