14. Saeimas vēlēšanas

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nu, kādas domas, prognozes? Par ko balsojāt un kāpēc?
01.10.2022 10:24 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Arī tas, ka prece no viena plauktiņa nopērkama, no blakus nē?

Šķiet tā bija Beļģija, kur bija tāpat. Un diez vai tā bija vienīgā Eiropas valsts tāda.
Un darbs attālināti arī ne gana tālu vīrusa izplatībai? 🤔

Man gandrīz visi pazīstamie strādāja attālināti. Ja kādā uzņēmumā tā nebija, tur bija uzņēmuma vaina, jo nemācēja/negribēja to nodrošināt. Vai arī es ko jaucu?
02.10.2022 20:37 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Krizdole @ 02.10.2022 20:31

Arī tas, ka prece no viena plauktiņa nopērkama, no blakus nē? Un darbs attālināti arī ne gana tālu vīrusa izplatībai? ?
jā, tas ir absurdi par veikalu, bet kā tas bojā dzīvi, lai par to ceptos? Manuprāt, tas ir absurdi, bet smieklīgi. Tāpat visu var dabūt online ļoti ērti, viegli,pieejami. Tātad tas ir atrisināmi.
Darbs attālināti daudzās valstīs bija.Sākumā sarežģīti, bet arī atrisināmi un nu jau daudzi nevēlas doties atpakaļ uz klātieni.
Tie visi ir sarežģījumi, nevis sabojāta dzīve šeit. No visiem sarežģījumiem vienmēr izriet arī pozitīvi scenāriji.
Piedod, necenšos pierādīt, ka mans viedoklis ir pareizs. Patiesība vienmēr ir kaut kur pa vidu, bet tas, ka nevari nopirkt zeķes dzīvajā, nav iemesls ienīst visus. Pasmejies par to,cik stulbi tas ir un move on with your life!
02.10.2022 20:40 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
isanalapsa @ 02.10.2022 20:40
jā, tas ir absurdi par veikalu, bet kā tas bojā dzīvi, lai par to ceptos? Manuprāt, tas ir absurdi, bet smieklīgi. Tāpat visu var dabūt online ļoti ērti, viegli,pieejami. Tātad tas ir atrisināmi.
Darbs attālināti daudzās valstīs bija.Sākumā sarežģīti, bet arī atrisināmi un nu jau daudzi nevēlas doties atpakaļ uz klātieni.
Tie visi ir sarežģījumi, nevis sabojāta dzīve šeit. No visiem sarežģījumiem vienmēr izriet arī pozitīvi scenāriji.
Piedod, necenšos pierādīt, ka mans viedoklis ir pareizs. Patiesība vienmēr ir kaut kur pa vidu, bet tas, ka nevari nopirkt zeķes dzīvajā, nav iemesls ienīst visus. Pasmejies par to,cik stulbi tas ir un move on with your life!

Paga jūs visi tiešām domājat, ka, ja Tu dzīvo viens un strādā pakalpojumu sektorā, ir tik viegli nomainīt darbu? 😂 Visiem bija pēkšņi pa mēnesi(rēķini arī jāmaksā, pat ja nestrādā) jāiemācās un jānomaina profesija, lai tā būtu online vidē? Un kur tik daudz darba vietu online, ja visas tās sfēras uz turieni skrietu? Nu beidziet tak fantazēt, ja daudzi pakalpojumi netiktu sniegti “pa kluso” un tiktu ievēroti visi likumi, tie cilvēki jau sen būtu bez naudas, darba, mājām.
02.10.2022 20:55 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Darbs attālināti daudzās valstīs bija.Sākumā sarežģīti, bet arī atrisināmi un nu jau daudzi nevēlas doties atpakaļ uz klātieni.

Runa ir par to, ka valsts pārvaldē attālināti veicamus pienākumus nedrīkstēja pildīt attālināti bez covid sertifikāta, kamēr "sertificētie" visu darīja attālināti. Tas pats attiecas uz studiju procesu
02.10.2022 21:00 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Kitijaaaa @ 02.10.2022 12:04

Ja Progresīvie ir par vienlīdzīgu sabiedrību, tad it kā jau loģiski, ka sievietēm uzliek arī daudz maz pielīdzināmus pienākumus, nevis tikai privilēģijas. Citādi antifeministiem sanāk taisnība, ka sievietes cīnās par vienlīdzību tikai tajās jomās, kur tas viņām ir izdevīgi.

Tāpēc es par viņiem izvēlējos nebalsot.
Sievietēm vēl lielāks risks sabojāt veselību dienējot. No slodzes var dzemde noslīdēt. Mežā ziemā teltī guļot var ātri apsaldēt urīnpūsli.
Mums ir tik daudz jomu, kur vajag vairāk naudu ieguldīt. Vai patiešām valsts spēs atļauties ar laiku visus 18-25gadiem gan vīriešus, sievietes pabarot, maksāt minimālo algu? Skaidrs, ka ar katru gadu iesaukto skaits palielināsies un iespējams pat iesaukto vecums.
Tu pati būtu gatava dienēt?
02.10.2022 21:04 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
didii5 @ 02.10.2022 18:17
Bēdīgi es esmu ārzemēs ne tikai sevis pēc nav ko man to pārmest mamma Latvijā izdzīvo ar invaliditātes pensiju 190 eiro, esmu te un sūtu viņai naudas veidā palīdzību
Jūs varētu izdzīvot ar 190 eiro mēnesī?????? Ar to naudu ir jānopērk zāles, ēdiens un jāapmaksā dzīvoklis nereāli un nē viņa nevar strādāt jo ir invaliditāte un tas viss ir pateicoties šaj valdībai kas ir pie siles un tai pat laikā sūta atbalstu Ukraunai un jauc pieminekļus, kad ir ļoti daudz cilvēku, kam reāli te vajag palīdzību man reizēm sirds asiņo cik man pazīstamie zaudēja darbus, covid ierobežojumu dēļ, ne visiem ir 20 ka viegli ir pārlekt uz citu profesiju
Par vakcīnām es nesaku ka viņas nevajag, bet te ir bet cilvēkam ir jābūt Izvēlei neko nedrīkst piespiest ar VARU
Un ierobežojumi ir jāveic AR PRĀTU
Un tagad es iedomājos kā apmierināti JV gulēs siltās gultiņās, ēdīs lašmaizītes,Jo redzu tauta viņus mīl un atbalsta un turpinās dziedādami drāzt visus tālāk
Man sāp sirds kad mammai ir jāmēģina izdzīvot ar maizīti un kondzerviem ar 190 eiro mēnesī kad kariņš ēd lašmaizītes no nodokļu naudas vēmiens nāk goda vārds un tādu cilvēku ir daudz kā mana mamma ☹

Kondzerviem, kondzerviem
02.10.2022 21:11 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
*konservi
02.10.2022 21:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kitijaaaa @ 02.10.2022 20:05

Jā, arī iedomājos par to, jo jocīgi, ka tagad pēc vēlēšanām te vairs nenāks. Bet no otras puses, Gobzems ir precēts un nav tāds, kurš seksu var dabūt tikai par naudu, tā ka tur nesakrīt. ?

ej nu sazin kas viņam tai laulībā darās :D :D
02.10.2022 22:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
didii5 @ 02.10.2022 21:23
*konservi

nu paldies, ka izlaboji :D:D
02.10.2022 22:20 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
didii5 @ 02.10.2022 21:23
*konservi

Nu tur pusei Tava teksta bija jāliek **.
Jā, invaliditāte ir traki, maza pensija arī ir traki. Arī mani vecvecāki ir pensionāri, invalīdi un saņem kapeikas. Bet mūžīgā upura loma un čīkstēšana absolūti neko neuzlabo. Ir tik daudz veidu, kā nopelnīt naudu. Mūsu realitāte ir tieši tāda, kādu to veidojam, katrs lēmums un darbība ietekmē. Ja cilvēkam ir nabadzīgā domāšana un pie visām problēmām ir vainojams kāds cits, tad vienmēr viss ir slikti un tiešām vienīgā izeja šķiet kraut kastes ārzemēs. Nesaku, ka tas ir Tavs gadījums, bet viela pārdomām.
Tāpat, esmu novērojusi, ka cilvēki, kuriem ir pretenzijas pret vakcīnām, lockdown, esošo varu, “atlajst sajmu”, vienmēr raksta aptuveni tā kā Tu - šķiet, ka piecas klases pat nav pabeigtas.
Un nē, es nebalsoju par JV. Bet dažkārt mani apbēdina, cik skumjā sabiedrībā dzīvoju un cik ļoti cilvēki apkārt ir degradēti.
Jauku vakaru!
02.10.2022 22:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
goodmorning @ 02.10.2022 17:41

Ko tu te murgo ? Konstruktīvu viedokli izteikt nemākui bet uzreiz sākam ar personīgiem apvainojumiem?
Es negrasos te nearvienu skaidroties par savu veselību bet vienu gan es tev pateikšu , mēs ģimenē esam visi vakcinēti izņemot VIENU cilvēku. Uzmini nu? Viņa neslimo praktiski vispār.
Nekādi draņķi nelīp klāt. Pārējie slimi ir vismaz reizi mēnesī. Sākās pēc vakcinēšanās. Arī mans dzīvesbiedrs kurš mūsu mājā bija zināms kā ar visspēcīgāko veselību. Pēc vakcīnas slimo bieži.
Es arī vairs neiešu to žļurgu laist lai aiziet viesstrādnieks un ielaiž sev vēnā kaut visas devas. Vari pievienoties viņam

muldēšana, es pēc vakcinācijas labi ja 1x esmu slimojusi, bet radinieks bez vakcīnas nesen kārtīgi "nolikās" tā kā nevajag te dirsināties :D
02.10.2022 22:22 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Lula @ 02.10.2022 22:19

ej nu sazin kas viņam tai laulībā darās :D :D

Vai arī Gobzema partija tādu labējo radikāli kā BP bija savervējusi un piemaksāja par viņu slavināšanu. Ārzemēs taču ir tie apmaksātie troļļi, kas soc tīklos un forumos naido cilvēkus pret pastāvošo sistēmu. Gan jau, ka Latvijā arī pa kādam tādam tipāžam ir.
02.10.2022 22:45 |
 
Reitings 4914
Reģ: 11.08.2022
Nedomāju, ka ir slikti būt neapmierinātam ar kādiem absurdiem (!) valdības pieņemtiem lēmumiem. Tagad sanāk, ka tiek ieslēgts ,,nu kā ir, tā ir labi" . Ja kādam ir pamatotas aizdomas vai vienkārši nav labi, tad jājūtas vainīgam par to, ka kaut kas nešķiet pareizi. Pareizi sapratu?
02.10.2022 22:46 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
ja cilvēka dienu un noskaņojumu var sabojāt tas,ka zeķes jāsūta online, nevis var nopirkt veikalā un tādēļ valsts ir slikta, tad iespējams ir lielākās problēmas ir iedzīvotājos, nevis tajos, kas ir valdībā.
02.10.2022 22:52 |
 
Reitings 1336
Reģ: 01.08.2021
iiieviiite @ 02.10.2022 19:56
Starpcitu man pat izskatās pēc sadalījuma, ka Maija Armaņeva varētu tikt pie krēsla Saeimā. Nu ko, nākotne būs nodrošināta ?

Zeme atveries! Paskatījos balsošanas rezultātus, tiešām izskatās, ka Armaņeva varētu tikt.😵
Nu wtf.
02.10.2022 23:41 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Tiešām nav saprotams, kā to kariņu (speciāli ar mazo) vēl pēc tā visa farsa var atbalstīt. Bet tas laikam lieliski arī parāda, kāpēc tik ļoti daudzās lietās esam Eiropā vieni no pēdējām vietām, jo lielākā daļa tauta ar galvu vispār nedraudzējas.
Viņš tak ir stulbs, nevienu lēmumu nespēj savlaicīgi un jēdzīgi pieņemt, vienmēr viņam ir visi citi vainīgi, pats vainu nekad neuzņemas, izvairās no tautas, dodas tikai uz tām intervijām, kas ir viņam pa spalvai, atbild tikai uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, citādi nevienu teikumu nespēj sakarīgi kopā salikt. Pēdējās debates pat TV vispār bija pilnīgs absurds, speciāli priekš viņa izmainīja formātu, lai nebūtu Lembergs, no kā šis baidās, un pats lieliski zināja, ka tad tiks nolikts pie vietas. Viņš ir valsts vadītājs, viņam ir jādiskutē ar visiem, pofig kas viņam nepatīk vai no kā baidās. Ko tad, ja nāks Putins, arī teiks, ka nekādās sarunās neielaidīsies?
Un tās kas te bļauj, ka citur arī bijuši visādi ierobežojumi, nopotēšanas utml., pilnīgi pie kājas, kādi lēmumi ir bijuši citur, es vēlu par Latvijas valdību, un man interesē, kas ir šeit nevis citur. Ja citur lec pa 5. stāva logu, tas nenozīmē, ka mums arī jālec.
Bet nu vairs neko, tupa tauta, tāpēc vēl vismaz 4 turpmākie stagnācijas gadi garantēti.
03.10.2022 00:17 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
didii5 @ 02.10.2022 18:17
Bēdīgi es esmu ārzemēs ne tikai sevis pēc nav ko man to pārmest mamma Latvijā izdzīvo ar invaliditātes pensiju 190 eiro, esmu te un sūtu viņai naudas veidā palīdzību
Jūs varētu izdzīvot ar 190 eiro mēnesī?????? Ar to naudu ir jānopērk zāles, ēdiens un jāapmaksā dzīvoklis nereāli un nē viņa nevar strādāt jo ir invaliditāte un tas viss ir pateicoties šaj valdībai kas ir pie siles un tai pat laikā sūta atbalstu Ukraunai un jauc pieminekļus, kad ir ļoti daudz cilvēku, kam reāli te vajag palīdzību man reizēm sirds asiņo cik man pazīstamie zaudēja darbus, covid ierobežojumu dēļ, ne visiem ir 20 ka viegli ir pārlekt uz citu profesiju
Par vakcīnām es nesaku ka viņas nevajag, bet te ir bet cilvēkam ir jābūt Izvēlei neko nedrīkst piespiest ar VARU
Un ierobežojumi ir jāveic AR PRĀTU
Un tagad es iedomājos kā apmierināti JV gulēs siltās gultiņās, ēdīs lašmaizītes,Jo redzu tauta viņus mīl un atbalsta un turpinās dziedādami drāzt visus tālāk
Man sāp sirds kad mammai ir jāmēģina izdzīvot ar maizīti un kondzerviem ar 190 eiro mēnesī kad kariņš ēd lašmaizītes no nodokļu naudas vēmiens nāk goda vārds un tādu cilvēku ir daudz kā mana mamma ☹

Neredzu iemeslu Tev nepārmest, kad Tu citiem pārmet.
Dubulti standarti?
Tad paņem mammu pie sevis, nodrošini un es neticu, ka Tev nav citas iespējas aiziet jomā, kur darba apmaksa ir augstāka.
Labi, ka nojauca to fallu , paldies Dievam, te ir Latvija!! PSRS vairs nav.
Daudzi, kuri zaudēja darbu, atrada jau citu, kur problēma?
Kariņš arī nav pie visa vainīgs, Tu vēl viņu varētu sākt vainot pie savas mammas veselības.
Diezgan sekla domāšana.
03.10.2022 00:20 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Meitenes jūs esat meles skaidri gaiši aptaujā redz 34% cosmo dāmas nobalsoja par JV
03.10.2022 03:06 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Es gan neredzu, ka Armańeva būtu tikusi. Provizoriski LPV ir 9 vietas un Armańeva tur nav, ja nu vienīgi kāds atdos savu krēslu.
03.10.2022 06:11 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
Nav gan jā, tomēr netika. Jau ir redzami, kas ievēlēti. Jencītis tika. Šleseram pat 97. g. dzimis dēls tika par deputātu.
03.10.2022 06:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits