14. Saeimas vēlēšanas

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nu, kādas domas, prognozes? Par ko balsojāt un kāpēc?
01.10.2022 10:24 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Alishaaa @ 02.10.2022 16:41
Ko tik neizdomās lai attaisnotu valdību. Jā, pirmais kovid vilnis viņiem bija pārbaudījums, bet tad ātri vien pienāca vasara. Veselības ministrija teica, ka ir jāgatavo rīcības plāns rudenim, bet ko šie? Tieši NEKO! Un tā vietā, lai vasarā strādātu, domātu efektīvus risinājumus, pienākot rudenim, viņi vienkārši aizklapē visu ciet un visiem spiež vakcinēties. Bravo ?
Arī skatoties uz saslimstību ar kovid katru dienu >1000, tad jau visa LV ir pārslimojusi un vajadzības vakcīnās vairs nav. ?
Es priecājos par cilvēkiem, kuri atrada jaunus peļņas veidus un citas nodarbes dzīvē, bet ir arī cilvēki 50+, kuriem ir vajadzīgs darbs un šaubos, ka tā pati pavāre no vietējā bistro tagad uztaisīs YouTube kanālu, sāks programmēt vai nodarboties ar interneta mārketingu un pelnīs ar to stabilu algu. Atcerieties, ne visiem Latvijā ir 20 gadi un var ātri pārlekt no vienas specialitātēs uz citu.

Šeit piekrītu. Šī tad būtu viena lieta ko celt gaisā. Jādomā par iedzīvotājiem kas ir vecāki. Pensijas, pabalsti, atvieglojumi vai kas tāds.
Tur gan mums ir diezgan problēmas.
02.10.2022 16:55 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Alishaaa @ 02.10.2022 16:41
Ko tik neizdomās lai attaisnotu valdību. Jā, pirmais kovid vilnis viņiem bija pārbaudījums, bet tad ātri vien pienāca vasara. Veselības ministrija teica, ka ir jāgatavo rīcības plāns rudenim, bet ko šie? Tieši NEKO! Un tā vietā, lai vasarā strādātu, domātu efektīvus risinājumus, pienākot rudenim, viņi vienkārši aizklapē visu ciet un visiem spiež vakcinēties. Bravo ?
Arī skatoties uz saslimstību ar kovid katru dienu >1000, tad jau visa LV ir pārslimojusi un vajadzības vakcīnās vairs nav. ?
Es priecājos par cilvēkiem, kuri atrada jaunus peļņas veidus un citas nodarbes dzīvē, bet ir arī cilvēki 50+, kuriem ir vajadzīgs darbs un šaubos, ka tā pati pavāre no vietējā bistro tagad uztaisīs YouTube kanālu, sāks programmēt vai nodarboties ar interneta mārketingu un pelnīs ar to stabilu algu. Atcerieties, ne visiem Latvijā ir 20 gadi un var ātri pārlekt no vienas specialitātēs uz citu.
pat īsti nedomāju, ka attaisno,jo pat manā tekstā bija minēts vairākkārt, ka ir pieņemti gan stulbi, gan absurdi lēmumi, bet tika paskaidrots, kādēļ viss arī nav tikai slikti un bezcerīgi. Nekas un nekad nebūs perfekts, ideāls vai nebūs tāds izcils variants, bet šādi personīgi jutos droši.
Ja runājam vēl par potēm un ierobežojumiem. Es īsti neatceros, ka Latvija būtu vienīgā valsts, kurai būtu lokdauns bijis vai vakcīnas. Jā, tu tā nesaki, bet liec noprast, ka dzīvojam vājprātīgā vietā, jo nekur tā nebija un to izdomāja tikai pie mums. Bija jau. Bija arī pat trakāk un stingrāk.
Man ir vēl viens pozitīvs plusiņš. Uz manu darbu nenāca vairāk cilvēki arī ar citiem vīrusiem,jo teikšu godīgi, man bija apnicis, ka cilvēki ir vienaldzīgi un velkas visur ar visām slimībām, saslimdinot citus. Kādēļ man ir jāslimo, ja citam ir vienalga par sevi? Šeit nav runa pat par covidu,bet par to, ka ierobežojumi varbūt arī kādai daļai lika saprast, ka nevajag iet un otru aplipināt ne ar ko. Nekad no visa sevi nepasargās,protams, un rozā burbulis nav atrisinājums, bet es personīgi izbaudīju neslimojot visu to laiku. Tā ir tikai mana pieredze un zinu, ka katram būs savs,jo mēs katrs dzīvojam citādākas dzīves un ejam cauri citādākām pieredzēm. Man patīk meklēt labo,jo tāds cilvēks cenšos būt, tas man palīdz. Atvainojos, ja kādam tas šķiet absurdi
02.10.2022 16:57 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Valsts pārvalde nav tikai par to, vai tieši jums abām tieši šajā brīdī ir labi vai slikti. Valsts ir miljardos parādu, visa cita notiekošā starpā. Politiķi regulāri parāda satriecošu nekompetenci un korumpētību. Vietējie mazie un vidējie uzņēmēji jau pirms visa šī farsa Latvijā bija sliktā situācijā, tagad tā tiek agresīvi grauta vēl tālāk.

Par lielāko daļu var piekrist, bet piesaucot parādu - tu esi paskatījusies uz parāda situāciju kaut vai pārējās ES un pasaules valstīs? Procentuāli uz GDP mūsu parāds ir vēl normas robežās salīdzinot ar visu pasauli un Eiropas rietumiem.
Bet nu, var jau būt, ka es kaut kur nepareizi skatos, ne tā saprotu, un patiesībā esam ļoti stipri virs ES vidējā parāda rādītājiem, un liels parāds tiešām jānorāda kā Latvijas unikalitāte...
02.10.2022 17:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Mao @ 02.10.2022 16:34
Meitenes, bet jums jau arī pašām ir šaurs skatījums. Ja svarīgi ir tikai tas, ka jums (vai man) personīgi ir ērta dzīve, tad mēs arī Lembergu varam iecelt par prezidentu un Šleseru par premjeru. Lai viņi zog, galvenais ir mācēt pielāgoties un dabūt sev labumu no jebkādām problēmām, ko viņi valstī pietaisa!
Valsts pārvalde nav tikai par to, vai tieši jums abām tieši šajā brīdī ir labi vai slikti. Valsts ir miljardos parādu, visa cita notiekošā starpā. Politiķi regulāri parāda satriecošu nekompetenci un korumpētību. Vietējie mazie un vidējie uzņēmēji jau pirms visa šī farsa Latvijā bija sliktā situācijā, tagad tā tiek agresīvi grauta vēl tālāk.
Man personīgi alga ir krietni virs valsts vidējās, pietiks ar šiem pašapmierinātajiem komentāriem - visiem, kam nepatīk JV, noteikti ir videnes izglītība un viņi nemāk atrast darbu! Tas arī ir apgalvojums, ko var teikt jebkura valdošā partija, kas grauj valsti - mēs nepatīkam stulbiem cilvēkiem ar sliktiem darbiem! Pie jebkurām ekonomiskām problēmām pirmie tās vienmēr sajutīs zemu atalgotie. Tas nav nekāds jaunums. Bet jo ilgāk jūs šīs problēmas neatzīsiet un ignorēsiet, jo dziļāk tās izplatīsies un sāks žņaugt arī visu pārējo valsti.

Nenoliedzami žņaugs visus.
Es protams vēlos lai visas cilvēku grupas ir laimīgas un visi visos vecumos. Ne jau iet runa par to, ka man viss ir forši nu tad pārējie lai iet ieskrieties. Nē.
Tik par labi tad varēju par saskaņu nobalsot vai velns sazin kur tie krievi tur vēl. Man baigi labi, a pārējie - hehe, man vairāk paliks.
Ar politiku ir tā. Jāizvēlās valdība ar kuru saskan domas. Vienalga ko viņi tur sola. Solīt var zelta kalnus un mēnesi no debesīm. Domu gājiens ir svarīgākais. Tas nozīmē ka viņi virzīs uz priekšu to kas tev ir svarīgs un teiks nē, tam kas tev nav tik svarīgs.
Un problēmas katram ir citas. Man piemēram uz doto brīdi nav tik svarīgi lai LV atļauj viena dzimuma kāzas. Būtu baigi skaisti, bet man uz doto brīdi pie vienas vietas. Kādam atkal tā ir galvenā lieta ko vajag.
Tāpēc par politiku nestrīdās.
Politika un reliģija ir sensitīvas tēmas.
02.10.2022 17:08 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
mazaskudra @ 02.10.2022 16:49

Liels paldies ❤️
Man jau likās, ka man drīzāk bruks visi te virsū par to ko saku, bet ir arī kāds kas mani sadzird. Paldies par to.
Bet taisnība vien ir. Grūti apstākļi palīdz izkāpt no kastes ārā.
Laiki mainās.
Un neviena valdība, nevienā valstī nedod saviem iedzīvotājiem visu uz paplātes. Nu neviena.
Ja iedzīvotāji grib pabalstus par to, ka viņi eksistē nu tad būs nodoklis par to ka viņi elpo.
Un Latvijā starp citu ir diezgan laba situācija daudzās nozarēs. Ātrā palīdzība bez maksas. Bērnus dzemdējam par brīvu. Pusotrs gads māmiņai pēcdzemdību atvaļinājums un arī tas apmaksāts. Nav tūkstoši, bet nu ja jau bērnus gribam tad par finansēm domājam. Ne jau valstij bērns jāuztur.
Tajā pašā Amerikā - ātro palīdzību izsaukt tūkstošiem dolāru. Bērnu piedzemdēt - tūkstošiem dolāru. Un mammas ir atpakaļ darbā pusotru nedēļu pēc tam kad bērns no viņas iznāca. First world country, ne?
Jā, man reizēm pašai ar sevi šķiet, ka esmu no citas planētas un ir grūti atrast līdzīgus viedokļus, tādēļ atturos bieži to paust, saudzējot sevi,jo tas neko tāpat nemainīs. Man nav svarīgi, lai visi domā kā es,jo es jau dzīvoju savu dzīvi, nevis citu.
nerunā! Mana draudzene štatos jau krāj naudu potenciāli gaidāmajam bērnam, lai varētu atļauties viņu palaist skolā un viņa pat vēl nav stāvoklī! :D Negribu iedziļināties detaļās,jo tas jau ir cits temats un citā diskusijā, bet tur ir tik slikti, cik vien var būt tādam vidējam cilvēkam. Ne par kādu naudu es tur nedzīvotu un katru reizi novērtēju, cik tomēr šeit ir labāk.
Es gan visu savu nostāju balstu uz sava vecuma grupu, savu pieredzi. Ir tā kā iepriekš minēja,ka citai paaudzei ir grūtāk un iespēju ir daudz mazāk šeit, ar to tiešām ir problēmas. Tajā pašā laikā mēs nedzīvojam vienradžu fantāzijā, ka vispār kaut kad pasaulē būs tā, ka viss ir izcili visiem vienlaicīgi.
Par cik šeit jau rodas domu lidojumi , nevis konkrētas atbildes uz tematu, no savas puses šo slēdzu,jo viss jau ir pateikts, ko gribējās.
02.10.2022 17:09 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Man jau likās, ka man drīzāk bruks visi te virsū par to ko saku, bet ir arī kāds kas mani sadzird. Paldies par to.

Man šķiet, ka šeit, tāpat kā tviterī, tomēr Kariņa nīdēju ir mazākumā. Vienkārši pret-sistēmas cilvēki kā Mao mēdz būtu skaļāki, un tie retie cilvēki, kas viņus atbalsta, ir naskāki plusiņu spiedēji. Tā viņi rada to ilūziju, ka viņu ir daudz, un pārējie ir nedomājoši cilvēki.
02.10.2022 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Kāpēc bija jabalso par Kariņu ????
Kas tam bija par iemeslu kāpēc viņš ir uzvarējis?
Vai tiešām cilvēki neatceras, kā bija pandēmijā , lokdauns, darbu zaudēja tik daudz cilvēki....veikalā maizi varēja nopirkt bet zeķes nē. Labi atceros ka tā bija ziema un nevarēja ieiet veikalā pat ziemas apavus nopirkt. Un visa tā vakcinēšanās. Brīvprātīgā? Nē tā bija šantāža. Tiešām jums visiem ir tik īsa atmiņa par to kas bija kamēr Kariņš pie siles? Tad nečikstet par to ka tas viss murgs atkal būs.
Jābūt galīgi dullam lai ietu balsot par to dziedātāju. Kariņš zog no mums un no pensijām lai samaksātu valsts parādus
Šlesers arī nav labāks par Kariņu. Abi vienādi zagļi un to viesstrādnieku Kariņu vispār deportēt uz USA atpakaļ
Uz komentāriem pretī neatbildu tas ir mans personīgais viedoklis. Un daudziem citiem ir līdzīgs viedoklis par viesstrādnieku
02.10.2022 17:24 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Un visa tā vakcinēšanās. Brīvprātīgā? Nē tā bija šantāža.

Oi, oi, kad bija jāuzēd liekais svars, kas ļoti samazina dzīves ilgumu un noved pie visādām slimībām, tad Tev veselība diez ko neinteresēja. Ja vēl smēķē un dzer katru piektdienu, tad kronis visam čīkstēt kaut ko par vakcināciju. 😀
02.10.2022 17:30 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Spriežot pēc mūsu foruma balsojuma (32), lielākā daļa bija par Jauno Vienotību. Balsojums ir labajā slejā!
02.10.2022 17:32 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kitijaaaa @ 02.10.2022 17:15

Man šķiet, ka šeit, tāpat kā tviterī, tomēr Kariņa nīdēju ir mazākumā. Vienkārši pret-sistēmas cilvēki kā Mao mēdz būtu skaļāki, un tie retie cilvēki, kas viņus atbalsta, ir naskāki plusiņu spiedēji. Tā viņi rada to ilūziju, ka viņu ir daudz, un pārējie ir nedomājoši cilvēki.

Nu tas ka Kariņa/JV atbalstītāji nav pat piektā daļa no visiem vēlētājiem ir vienkārši fakts, ko vēlēšanas apstiprināja. Vairākums tur nekā nesanāk. Es Kariņa vārdu te minējusi neesmu, viņš tajā partijā nav lielākā problēma. Nevajag arī tik ļoti ieciklēties uz kaut kādiem plusiņiem un mīnusiņiem. Uz pārējiem komentāriem man šobrīd nesanāks laiks atbildēt, bet varbūt rīt, ja tēma vēl būs dzīva.
02.10.2022 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Oi, oi, kad bija jāuzēd liekais svars, kas ļoti samazina dzīves ilgumu un noved pie visādām slimībām, tad Tev veselība diez ko neinteresēja. Ja vēl smēķē un dzer katru piektdienu, tad kronis visam čīkstēt kaut ko par vakcināciju. 😀

Ko tu te murgo ? Konstruktīvu viedokli izteikt nemākui bet uzreiz sākam ar personīgiem apvainojumiem?
Es negrasos te nearvienu skaidroties par savu veselību bet vienu gan es tev pateikšu , mēs ģimenē esam visi vakcinēti izņemot VIENU cilvēku. Uzmini nu? Viņa neslimo praktiski vispār.
Nekādi draņķi nelīp klāt. Pārējie slimi ir vismaz reizi mēnesī. Sākās pēc vakcinēšanās. Arī mans dzīvesbiedrs kurš mūsu mājā bija zināms kā ar visspēcīgāko veselību. Pēc vakcīnas slimo bieži.
Es arī vairs neiešu to žļurgu laist lai aiziet viesstrādnieks un ielaiž sev vēnā kaut visas devas. Vari pievienoties viņam
02.10.2022 17:41 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Bēdīgi es esmu ārzemēs ne tikai sevis pēc nav ko man to pārmest mamma Latvijā izdzīvo ar invaliditātes pensiju 190 eiro, esmu te un sūtu viņai naudas veidā palīdzību
Jūs varētu izdzīvot ar 190 eiro mēnesī?????? Ar to naudu ir jānopērk zāles, ēdiens un jāapmaksā dzīvoklis nereāli un nē viņa nevar strādāt jo ir invaliditāte un tas viss ir pateicoties šaj valdībai kas ir pie siles un tai pat laikā sūta atbalstu Ukraunai un jauc pieminekļus, kad ir ļoti daudz cilvēku, kam reāli te vajag palīdzību man reizēm sirds asiņo cik man pazīstamie zaudēja darbus, covid ierobežojumu dēļ, ne visiem ir 20 ka viegli ir pārlekt uz citu profesiju
Par vakcīnām es nesaku ka viņas nevajag, bet te ir bet cilvēkam ir jābūt Izvēlei neko nedrīkst piespiest ar VARU
Un ierobežojumi ir jāveic AR PRĀTU
Un tagad es iedomājos kā apmierināti JV gulēs siltās gultiņās, ēdīs lašmaizītes,Jo redzu tauta viņus mīl un atbalsta un turpinās dziedādami drāzt visus tālāk
Man sāp sirds kad mammai ir jāmēģina izdzīvot ar maizīti un kondzerviem ar 190 eiro mēnesī kad kariņš ēd lašmaizītes no nodokļu naudas vēmiens nāk goda vārds un tādu cilvēku ir daudz kā mana mamma ☹
02.10.2022 18:17 |
 
Reitings 10717
Reģ: 05.03.2020
Nu tas ka Kariņa/JV atbalstītāji nav pat piektā daļa no visiem vēlētājiem ir vienkārši fakts, ko vēlēšanas apstiprināja. Vairākums tur nekā nesanāk

Paskaitļosim (pardon, ja kļūdos aprēķinos). Balsoja tikai 60 procenti balsstiesīgo, no tiem par Kariņa partiju nobalsoja aptuveni 1/5 cilvēku. Rupji rēķinot, ja visā LV būtu tikai 10 balstiesīgi cilvēki, 4 no tiem atturējās un nebalsoja, no 6 palikušajiem - 4.8 izdarīja savu izvēli par citām partijām (80% no 6), 1.2 cilvēki bija par JV (20% no 6). Nekas dižs, ne? 8.8 pret 1.2. Bet Kariņš to uzskata par uzvaru, sava darba atzinumu. Un patiesībā tā jau arī sanāk, jo par pārējiem taču nobalsoja vēl mazāk.. bet kopumā uz LV fona tas vispār nav liels atbalsts. Man šķiet, ka lielie bļāvēji fb, ir vairāk tie, kas nebalsoja vispār un ir tajos 4 cilvēkos no 10, kas kopumā jau ir daudz (gandrīz puse). Vai arī balsoja par citiem (4.8 cilvēki).
02.10.2022 19:00 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
Kitijaaaa @ 02.10.2022 11:14

Tātad es kļūdījos, un lielākajai daļai tavu aizbraukušo, nevakcinēto draugu ir augstskolas, nevis tikai profenes vai vidējā izglītība?

Tu kļūdijies vēlreiz, antivakseru draugi ar augstāko izglītību dzīvo ārzemēs lai var nodrošināt vecāku un bērnu dzīves Latvijā.
Lai tev tikpat veiksmīgi šie 4 gadi Kariņa kartelī.
Gaidam 2 m , piespiedu boosterus un lokdauni
02.10.2022 19:51 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
Atkāpjoties no pašreizējās diskusijas gaitas - Jums neliekas, ka Blackpill bija pats Gobzems? 😂
Kaut kā līdzīgs stils bišķi
02.10.2022 19:51 |
 
Reitings 10717
Reģ: 05.03.2020
Starpcitu man pat izskatās pēc sadalījuma, ka Maija Armaņeva varētu tikt pie krēsla Saeimā. Nu ko, nākotne būs nodrošināta 😀
02.10.2022 19:56 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
tas ir joks vai cilvēki tiešām nezina, ka lokdauns, veikalos maskas un distance bija ne tikai Latvijā?
02.10.2022 20:02 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Mušpapīrs @ 02.10.2022 19:51
Atkāpjoties no pašreizējās diskusijas gaitas - Jums neliekas, ka Blackpill bija pats Gobzems? ?
Kaut kā līdzīgs stils bišķi

Jā, arī iedomājos par to, jo jocīgi, ka tagad pēc vēlēšanām te vairs nenāks. Bet no otras puses, Gobzems ir precēts un nav tāds, kurš seksu var dabūt tikai par naudu, tā ka tur nesakrīt. 😁
02.10.2022 20:05 |
 
Reitings 4911
Reģ: 11.08.2022
isanalapsa @ 02.10.2022 20:02
tas ir joks vai cilvēki tiešām nezina, ka lokdauns, veikalos maskas un distance bija ne tikai Latvijā?

Par tādiem sīkumiem neviens pat neceptos, ja neieviestu sertifikātus, lai piekļūtu ne tikai izklaidēm.
Un tajā brīdī tika iegūts negatīvs noskaņojums pret jebkuriem ierobežojumiem. Sāka kļūt acīmredzami, ka aizsardzība ir pievilkta aiz ausīm
02.10.2022 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 9110
Reģ: 15.03.2012
isanalapsa @ 02.10.2022 20:02
tas ir joks vai cilvēki tiešām nezina, ka lokdauns, veikalos maskas un distance bija ne tikai Latvijā?

Arī tas, ka prece no viena plauktiņa nopērkama, no blakus nē? Un darbs attālināti arī ne gana tālu vīrusa izplatībai? 🤔
02.10.2022 20:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits