14. Saeimas vēlēšanas

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nu, kādas domas, prognozes? Par ko balsojāt un kāpēc?
01.10.2022 10:24 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Liels mīnuss viņu programmā bija punkts, lai sievietes arī iet dienēt obligatajā dienestā. Es zinu kā notiek apmācības un neesmu par to, lai sievietes to visu piedzīvotu.

Ja Progresīvie ir par vienlīdzīgu sabiedrību, tad it kā jau loģiski, ka sievietēm uzliek arī daudz maz pielīdzināmus pienākumus, nevis tikai privilēģijas. Citādi antifeministiem sanāk taisnība, ka sievietes cīnās par vienlīdzību tikai tajās jomās, kur tas viņām ir izdevīgi.
02.10.2022 12:04 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Priecājos, ka tas āksts Gobzems aplauzās.
02.10.2022 12:18 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Minelūše @ 02.10.2022 11:43

Parunāsim tad, kad vakcīnas dēļ tavam tuviniekam krasi pasliktināsies veselība, kā tas notika ar manu māti. Bija pilnīgi vesels, enerģisks cilvēks, kamēr nesavakcinējās, lai varētu turpināt strādāt, bet tagad vairs nestrādā, jo fiziski nespēj.

😕
koks ar diviem galiem.
02.10.2022 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 40
Reģ: 07.02.2011
Mani tiešām ļoti pārsteidz cik ir daudz stulbu cilvēku, šeit forumā,ārā sabiedrībā. Vēlēšanu rezultāti parāda,ka esam diezgan neizglītota tauta. Un tikai priecājos,ja tie idioti izdomās doties prom no Latvijas kaut kur lasīt sēnes vai zemenes.
02.10.2022 12:29 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
TimeToDream @ 02.10.2022 12:18
Priecājos, ka tas āksts Gobzems aplauzās.

Gobzems uztaisīja KaKu un aizgāja :D
02.10.2022 12:31 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kad covids atņems tavu tuvinieku, tad parunāsim.

Vari man ticēt - es nekad neatbalstīšu to, ka valdība maniem tuviniekiem ar varu uzspiež šādas lietas.
02.10.2022 12:31 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Par politiku vienmēr ir grūti runāt. Un lūdzu visi kas šeit ir atcerieties, ka par to nav vērts strīdēties.
Es nobalsoju par JV. Kariņš pats personīgi mani nesaista, tādēļ izsvītroju, bet ar JV man domas 75% jautājumu saskan. Izpildīju arī partiju šķirotavas testiņu un tas arī man uzsvieda JV.
Tiem kas šeit prasa vai viss LV tagad apmierina ka jābalso par JV…
Es nevaru teikt, ka ir TIK šausmīgi slikti. Nost mūs nešauj. Latvija nav vienīgā valsts pasaulē kurai iet grūti. Tas kas tagad notiek pasaulē un Eiropā nav Latvijas valdības vaina.
Es zinu ka tas ko tagad pateikšu būs unpopular opinion un būs daudz īkšķīšu sarkano… bet aiziet -
Tagad viss ir dārgs. Visiem. Ir krīze.
Kādu laiku ir jāpieciešās un jācīnās.
Un ja viss ir par dārgu - ir jādomā veidi kā pelnīt vairāk.
Tas arī viss.
02.10.2022 13:11 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
didii5 @ 02.10.2022 09:44
Es nebalsoju esmu ārzemēs, nebija iespējams nobalsot diemžēl, bet nu izskatās, ka Lv palikušajiem viss apmierina, tik nezin kāpēc čīkst,ka viss ir rupji sakot pakaļā

Interesanti, ka Tev ir kāds izteikts viedoklis par to kā Latvijā jābūt, bet pati nedzīvo Latvijā, kur nu vēl bišķi pieliki pūles un centies nobalsot.
Tas ir tādas kā pretrunas no Tevis pašas.
Es zinu personīgi daudz latviešus, kas brauca uz citu valsts daļu, lai nobalsotu! Ķengāties un tagad lekt krāgā kādai, jo Tev ir citas prioritātes un populistiskas idejas , neredzu tam jēgu! It īpaši, kā jau augšup tekstā minēju - Tu esi pretrunās , ne balsojusi centusies, ne dzīvo Latvijā.
Tā kā lūdzu, pietiek tās neinteliģentās aģitācijas šajā foruma sadaļā
02.10.2022 14:10 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Es nevaru teikt, ka ir TIK šausmīgi slikti. Nost mūs nešauj. Latvija nav vienīgā valsts pasaulē kurai iet grūti. Tas kas tagad notiek pasaulē un Eiropā nav Latvijas valdības vaina.

Bet šiem kritērijiem atbilst visas partijas. Neviena partija nešaus nost cilvēkus. Neviena partija nav vainīga pie visas pasaules problēmām.
02.10.2022 14:30 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
mazaskudra @ 02.10.2022 13:11
Par politiku vienmēr ir grūti runāt. Un lūdzu visi kas šeit ir atcerieties, ka par to nav vērts strīdēties.
Es nobalsoju par JV. Kariņš pats personīgi mani nesaista, tādēļ izsvītroju, bet ar JV man domas 75% jautājumu saskan. Izpildīju arī partiju šķirotavas testiņu un tas arī man uzsvieda JV.
Tiem kas šeit prasa vai viss LV tagad apmierina ka jābalso par JV…
Es nevaru teikt, ka ir TIK šausmīgi slikti. Nost mūs nešauj. Latvija nav vienīgā valsts pasaulē kurai iet grūti. Tas kas tagad notiek pasaulē un Eiropā nav Latvijas valdības vaina.
Es zinu ka tas ko tagad pateikšu būs unpopular opinion un būs daudz īkšķīšu sarkano… bet aiziet -
Tagad viss ir dārgs. Visiem. Ir krīze.
Kādu laiku ir jāpieciešās un jācīnās.
Un ja viss ir par dārgu - ir jādomā veidi kā pelnīt vairāk.
Tas arī viss.

Interesanti, mums un tā grūti iet, bet mēs ievēlēsim tos pašus, lai ir vēl sliktāk. Tagad būs vēl sliktāk, jo ir kara krīze un vēl Kariņš sāks sludināt Kovidu un atkal likt ierobežojumus. Atkal viss izklaides, skaistumkopšanas, ēdināšanas utt aizies pa burbuli. Atkal cilvēki paliks bez ienākumiem. Pie pašreizējām cenām un bez darba, cilvēki vienkārši paliks uz ielas! Bet nu kas tad tur tāds, Kā kariņš teica - tās ir tikai īslaicīgas neērtības. 🫠 Kovid ierobežojumi bija arī pilnīgi bezjēdzīgi, jo lielākā daļa tos neievēroja. Vissmieklīgākais ir tas, ka Viņķele teica patiesību par skaistumkopšanas nozari - visi tā pat iet saņemt šos pakalpojumus, tikai nelegāli, uz mājām. Labāk ļaut strādāt, bet tas vismaz būs regulējams un salonos, kur tiek ievēroti ierobežojumi - viņa pateica patiesību, bet nu laikam valdībai nepatīk tie, kuri saka patiesību un domā kaut cik loģiski.
02.10.2022 14:59 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
mazaskudra @ 02.10.2022 13:11
Par politiku vienmēr ir grūti runāt. Un lūdzu visi kas šeit ir atcerieties, ka par to nav vērts strīdēties.
Es nobalsoju par JV. Kariņš pats personīgi mani nesaista, tādēļ izsvītroju, bet ar JV man domas 75% jautājumu saskan. Izpildīju arī partiju šķirotavas testiņu un tas arī man uzsvieda JV.
Tiem kas šeit prasa vai viss LV tagad apmierina ka jābalso par JV…
Es nevaru teikt, ka ir TIK šausmīgi slikti. Nost mūs nešauj. Latvija nav vienīgā valsts pasaulē kurai iet grūti. Tas kas tagad notiek pasaulē un Eiropā nav Latvijas valdības vaina.
Es zinu ka tas ko tagad pateikšu būs unpopular opinion un būs daudz īkšķīšu sarkano… bet aiziet -
Tagad viss ir dārgs. Visiem. Ir krīze.
Kādu laiku ir jāpieciešās un jācīnās.
Un ja viss ir par dārgu - ir jādomā veidi kā pelnīt vairāk.
Tas arī viss.
Man reizēm šķiet,cilvēki tiešām tic,ka Kariņš izdomāja covid un tālāk par savu degunu neredz, ka ierobežojumi, pieņemtie lēmumi, ir visā pasaulē. :) 100% Tev piekrītu,jo ir jāskatās plašāk, nevis jāraud par potēm, kuras atkārtošos, ir visā pasaulē,tāpat kā covids bija, tāpat kā ierobežojumi bija. Reizēm palasot viedokļus, rodas sajūta,cilvēki tiešām tic, ka esam vienīgie tādi. Ir daudz kļūdas arī pieļautas,protams. Man covid laikā dzīve tikai uzlabojās,jo biju spiesta domāt citādāk, meklēt alternatīvas un tas ir labākais,kas noticis, atverot plašāku skatījumu uz lietām,kā arī pelnīt daudz, daudz vairāk
02.10.2022 15:24 |
 
10 gadi
Reitings 9113
Reģ: 15.03.2012
isanalapsa @ 02.10.2022 15:24
Man reizēm šķiet,cilvēki tiešām tic,ka Kariņš izdomāja covid un tālāk par savu degunu neredz, ka ierobežojumi, pieņemtie lēmumi, ir visā pasaulē. :) 100% Tev piekrītu,jo ir jāskatās plašāk, nevis jāraud par potēm, kuras atkārtošos, ir visā pasaulē,tāpat kā covids bija, tāpat kā ierobežojumi bija. Reizēm palasot viedokļus, rodas sajūta,cilvēki tiešām tic, ka esam vienīgie tādi. Ir daudz kļūdas arī pieļautas,protams. Man covid laikā dzīve tikai uzlabojās,jo biju spiesta domāt citādāk, meklēt alternatīvas un tas ir labākais,kas noticis, atverot plašāku skatījumu uz lietām,kā arī pelnīt daudz, daudz vairāk

Ar to tad Tevi arī apsveicu, Tava dzīve uzlabosies vēl vairāk, jo "covida laiks" ir pavisam tuvu, Kariņš par to parūpēsies, varēsi vēl plašāk uz lietām skatīties un vēl vairāk pelnīt 👍
02.10.2022 15:38 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
isanalapsa @ 02.10.2022 15:24
Man reizēm šķiet,cilvēki tiešām tic,ka Kariņš izdomāja covid un tālāk par savu degunu neredz, ka ierobežojumi, pieņemtie lēmumi, ir visā pasaulē. :) 100% Tev piekrītu,jo ir jāskatās plašāk, nevis jāraud par potēm, kuras atkārtošos, ir visā pasaulē,tāpat kā covids bija, tāpat kā ierobežojumi bija. Reizēm palasot viedokļus, rodas sajūta,cilvēki tiešām tic, ka esam vienīgie tādi. Ir daudz kļūdas arī pieļautas,protams. Man covid laikā dzīve tikai uzlabojās,jo biju spiesta domāt citādāk, meklēt alternatīvas un tas ir labākais,kas noticis, atverot plašāku skatījumu uz lietām,kā arī pelnīt daudz, daudz vairāk

Nu re.
Arī man kovida sākumā viss sagāja dēlī, paliku bez darba un viss slikti. Bet sāku domāt kā lai tieku pie stabiliem ienākumiem vismaz no 3 pusēm. Un sanāca. Un bez nekādiem MLM un citiem bullshitiem. Protams bija skumji, ka nevarēju aiziet matus un uzacis nokrāsot pie savas frizieres. Nagus pie manikīres… bija arī skumji, ka skaistumkopšanas nozare un bāri un kafejnīcas ciet un paliek bez ienākumiem.
Bet var sēdēt un raudāt par šo vai arī var iet uz priekšu.
Man pret ierobežojumiem vispār nekas nebija. Ar nagiem un matiem tiku galā pati, (uz doto brīdi jau iemācījos pati sev smukāk taisīt nekā mana bijusī manikīre), izbaudīju to, ka varu nekur neiet un būt mājās.
Un tie paši manikīri un citi skaistuma cilvēki arī varēja sākt savādāk pelnīt. Cik daudzi ārzemēs sāka veidot contentu par skaistuma padomiem pandēmijas laikā? Un tagad ir slaveni un nauda nāk no visām pusēm.
Cilvēkiem ir jāsāk drusku pielāgoties dzīvei apkārt. Vairs nav taisnie padomju laiki, kur visa dzīve stūrgalvīgi izsista akmenī. Mūsdienās ir jābūt kā zivij ūdenī.
Ir šķerslis - nu tad domājam kā apiet.
Līdz labai valdībai mums tālu. Bet JV man liekas ir mazākais ļaunums.
Godīgi pateikšu - šajā laikā ir jāpriecājas, ka mums krievi nav pie stūres.
02.10.2022 15:53 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Krizdole @ 02.10.2022 15:38

Ar to tad Tevi arī apsveicu, Tava dzīve uzlabosies vēl vairāk, jo "covida laiks" ir pavisam tuvu, Kariņš par to parūpēsies, varēsi vēl plašāk uz lietām skatīties un vēl vairāk pelnīt ?
Covids ir tikai Latvijā,ja? Ok
Es ceru, tu saproti, ka daudz, kas ir atkarīgs no mums, cik mēs gribam un varam pelnīt. :) Daudzi tieši ar covid laiku atklāja jaunas iespējas, atvēra savus biznesus, sāka palikt radošāki un paplašināja savu darbības loku, jo bija spiesti, bet tas atnesa lielisku rezultātu izkāpt no savas rutīnas un komforta.
Jā, daudzi arī aizvēra biznesu,jo nolaida rokas un viņus apstākļi piespieda rīkoties tā
Nav jau viss tikai balts vai melns, nenoliedzami
Tad, kad kādu iemet bedrē, ir opcija vai nu meklēt iespējas no tās izkāpt un izkāpt spēcīgākam vai palikt tur un raudāt
02.10.2022 15:54 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Alishaaa @ 02.10.2022 14:59

Interesanti, mums un tā grūti iet, bet mēs ievēlēsim tos pašus, lai ir vēl sliktāk. Tagad būs vēl sliktāk, jo ir kara krīze un vēl Kariņš sāks sludināt Kovidu un atkal likt ierobežojumus. Atkal viss izklaides, skaistumkopšanas, ēdināšanas utt aizies pa burbuli. Atkal cilvēki paliks bez ienākumiem. Pie pašreizējām cenām un bez darba, cilvēki vienkārši paliks uz ielas! Bet nu kas tad tur tāds, Kā kariņš teica - tās ir tikai īslaicīgas neērtības. ? Kovid ierobežojumi bija arī pilnīgi bezjēdzīgi, jo lielākā daļa tos neievēroja. Vissmieklīgākais ir tas, ka Viņķele teica patiesību par skaistumkopšanas nozari - visi tā pat iet saņemt šos pakalpojumus, tikai nelegāli, uz mājām. Labāk ļaut strādāt, bet tas vismaz būs regulējams un salonos, kur tiek ievēroti ierobežojumi - viņa pateica patiesību, bet nu laikam valdībai nepatīk tie, kuri saka patiesību un domā kaut cik loģiski.

Visi politiķi vienmēr būs tie paši vēži tikai citā maisiņā. Visi maina partijas, spēlē uz jūtām, utt. Politika.
Bet valdību valstij vajag. Un par kovida laiku runājot. Es valdību atbalstīju. Lai cik ļoti tur augšā viss būtu bardakā, viņi tomēr kaut ko darīja.
Iedomājies kā būtu, ja LV valdība būtu vienkārši nospļāvušies un pateikuši “ziniet ko? Visi ierobežojumi atcelti. Ejiet, tusējiet, nafig tos divus metrus, dodieties pie vecmammām, uz klubiem bāriem un veikaliem. Laiziet rokturus maximā. Mums vienalga”
Tauta teiktu ka valdība ir bezatbildīga un nerūpējas par iedzīvotājiem.
Un tie kas saslimuši ar kovidu staigāja apkārt… nu stulbi.
Tika darīts viss lai cilvēki paliktu mājās un nekur neietu un ja kaut ko vajag, lai pasūtītu uz mājām.
Šāda situācija pasaulē mūsdienās pirmo reizi, protams ka nevienai valstij nebija gatavs plāns. Un daudzas lietas izgāzās. Daudz stulbu lēmumu.
02.10.2022 16:02 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
mazaskudra @ 02.10.2022 15:53

Nu re.
Arī man kovida sākumā viss sagāja dēlī, paliku bez darba un viss slikti. Bet sāku domāt kā lai tieku pie stabiliem ienākumiem vismaz no 3 pusēm. Un sanāca. Un bez nekādiem MLM un citiem bullshitiem. Protams bija skumji, ka nevarēju aiziet matus un uzacis nokrāsot pie savas frizieres. Nagus pie manikīres… bija arī skumji, ka skaistumkopšanas nozare un bāri un kafejnīcas ciet un paliek bez ienākumiem.
Bet var sēdēt un raudāt par šo vai arī var iet uz priekšu.
Man pret ierobežojumiem vispār nekas nebija. Ar nagiem un matiem tiku galā pati, (uz doto brīdi jau iemācījos pati sev smukāk taisīt nekā mana bijusī manikīre), izbaudīju to, ka varu nekur neiet un būt mājās.
Un tie paši manikīri un citi skaistuma cilvēki arī varēja sākt savādāk pelnīt. Cik daudzi ārzemēs sāka veidot contentu par skaistuma padomiem pandēmijas laikā? Un tagad ir slaveni un nauda nāk no visām pusēm.
Cilvēkiem ir jāsāk drusku pielāgoties dzīvei apkārt. Vairs nav taisnie padomju laiki, kur visa dzīve stūrgalvīgi izsista akmenī. Mūsdienās ir jābūt kā zivij ūdenī.
Ir šķerslis - nu tad domājam kā apiet.
Līdz labai valdībai mums tālu. Bet JV man liekas ir mazākais ļaunums.
Godīgi pateikšu - šajā laikā ir jāpriecājas, ka mums krievi nav pie stūres.
Man tā patīk tas,ko raksti un ne jau tikai tādēļ, ka saskan viedoklis, bet tādēļ, ka lepojos ar cilvēkiem, kuri prot pieņemt situācijas ,pat,ja paraud, bet saprot, ka tā nevar turpināties un tikai mēs varam kaut ko mainīt. Protams, tas prasa galvas palauzīšanu, arī diezgan daudz aplauzienus, bet nekas jau nenāk viegli, vai ne?
Man vairāki ierobežojumi likās neloģiski, pat absurdi, bet tā vietā, lai meklētu vainīgos, izvēlējos tam pieiet no citas puses, jo mans cepiens tikai sagraus manu nervu sistēmu, nevis nesīs labumu. Mēs jau neesam bijuši tādā situācijā, neviens nav. Ja ir uz pasaules kaut viens , kurš visu izdarīja 100% pareizi lēmumos, tad apsveicami, bet to stipri apšaubu. Tas viss laiks mums nesa jaunas atziņas un ir jāprot to saprast.
Mūsdienu problēma ir tāda, ka neviens neko negrib darīt, visiem ir augsts ego un jūtas aizvainoti par visu, bet iet un pacensties pamainīt dzīvi savā labā? Nop :D visur vienmēr būs vainīgi visi citi,ja pašam kaut kas neizdodas un tas ir tik nepareizi, lai neteiktu vairāk.
Protams, ir daudz profesijas, kurās tiešām nebija variantu un kā iepriekš minēju, katra situācija var būt tik individuāla, bet vai tas ir kāds iemesls padoties un nepacensties savā labā darīt kaut ko citādāk? Man apkārt cilvēki atklāja sevī tik daudz jaunus talantus, saprata,ka patiesībā prot daudz ko darīt tik labāk kā iepriekšējos darbos. Cilvēki sāka pievērsties citām interesēm vai papildināja savu interešu kvalitāti. Ja cilvēks gaida, ka viss būs uz paplātes vai dzīve apstājas potes dēļ, tad tas ir skumji. Protams,ka valdība nav izcila un ne tuvu tam, bet tas tiešām ir mazākais ļaunums.
Es lepojos ar Tevi, tadu mindsetu un ceru,ka Tev cilvēki to atgādina bieži!
02.10.2022 16:04 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Meitenes, bet jums jau arī pašām ir šaurs skatījums. Ja svarīgi ir tikai tas, ka jums (vai man) personīgi ir ērta dzīve, tad mēs arī Lembergu varam iecelt par prezidentu un Šleseru par premjeru. Lai viņi zog, galvenais ir mācēt pielāgoties un dabūt sev labumu no jebkādām problēmām, ko viņi valstī pietaisa!
Valsts pārvalde nav tikai par to, vai tieši jums abām tieši šajā brīdī ir labi vai slikti. Valsts ir miljardos parādu, visa cita notiekošā starpā. Politiķi regulāri parāda satriecošu nekompetenci un korumpētību. Vietējie mazie un vidējie uzņēmēji jau pirms visa šī farsa Latvijā bija sliktā situācijā, tagad tā tiek agresīvi grauta vēl tālāk.
Man personīgi alga ir krietni virs valsts vidējās, pietiks ar šiem pašapmierinātajiem komentāriem - visiem, kam nepatīk JV, noteikti ir videnes izglītība un viņi nemāk atrast darbu! Tas arī ir apgalvojums, ko var teikt jebkura valdošā partija, kas grauj valsti - mēs nepatīkam stulbiem cilvēkiem ar sliktiem darbiem! Pie jebkurām ekonomiskām problēmām pirmie tās vienmēr sajutīs zemu atalgotie. Tas nav nekāds jaunums. Bet jo ilgāk jūs šīs problēmas neatzīsiet un ignorēsiet, jo dziļāk tās izplatīsies un sāks žņaugt arī visu pārējo valsti.
02.10.2022 16:34 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Kā var otram likt dislike par to,ka kāds/kādi ir atraduši iespēju uzlabot savu dzīvi, pateicoties pasaules vājprātam? Tas vien tik daudz ko parāda kādā sabiedrībā dzīvojam. Ja kāds met cita virzienā negatīvo tikai tādēļ,ka kādam kaut kas ir sanācis, tad viss ar to ir pateikts kādu dzīvi sev izvēlamies katrs pats sev
02.10.2022 16:36 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Ko tik neizdomās lai attaisnotu valdību. Jā, pirmais kovid vilnis viņiem bija pārbaudījums, bet tad ātri vien pienāca vasara. Veselības ministrija teica, ka ir jāgatavo rīcības plāns rudenim, bet ko šie? Tieši NEKO! Un tā vietā, lai vasarā strādātu, domātu efektīvus risinājumus, pienākot rudenim, viņi vienkārši aizklapē visu ciet un visiem spiež vakcinēties. Bravo 👏
Arī skatoties uz saslimstību ar kovid katru dienu >1000, tad jau visa LV ir pārslimojusi un vajadzības vakcīnās vairs nav. 😂
Es priecājos par cilvēkiem, kuri atrada jaunus peļņas veidus un citas nodarbes dzīvē, bet ir arī cilvēki 50+, kuriem ir vajadzīgs darbs un šaubos, ka tā pati pavāre no vietējā bistro tagad uztaisīs YouTube kanālu, sāks programmēt vai nodarboties ar interneta mārketingu un pelnīs ar to stabilu algu. Atcerieties, ne visiem Latvijā ir 20 gadi un var ātri pārlekt no vienas specialitātēs uz citu.
02.10.2022 16:41 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
isanalapsa @ 02.10.2022 16:04
Man tā patīk tas,ko raksti un ne jau tikai tādēļ, ka saskan viedoklis, bet tādēļ, ka lepojos ar cilvēkiem, kuri prot pieņemt situācijas ,pat,ja paraud, bet saprot, ka tā nevar turpināties un tikai mēs varam kaut ko mainīt. Protams, tas prasa galvas palauzīšanu, arī diezgan daudz aplauzienus, bet nekas jau nenāk viegli, vai ne?
Man vairāki ierobežojumi likās neloģiski, pat absurdi, bet tā vietā, lai meklētu vainīgos, izvēlējos tam pieiet no citas puses, jo mans cepiens tikai sagraus manu nervu sistēmu, nevis nesīs labumu. Mēs jau neesam bijuši tādā situācijā, neviens nav. Ja ir uz pasaules kaut viens , kurš visu izdarīja 100% pareizi lēmumos, tad apsveicami, bet to stipri apšaubu. Tas viss laiks mums nesa jaunas atziņas un ir jāprot to saprast.
Mūsdienu problēma ir tāda, ka neviens neko negrib darīt, visiem ir augsts ego un jūtas aizvainoti par visu, bet iet un pacensties pamainīt dzīvi savā labā? Nop :D visur vienmēr būs vainīgi visi citi,ja pašam kaut kas neizdodas un tas ir tik nepareizi, lai neteiktu vairāk.
Protams, ir daudz profesijas, kurās tiešām nebija variantu un kā iepriekš minēju, katra situācija var būt tik individuāla, bet vai tas ir kāds iemesls padoties un nepacensties savā labā darīt kaut ko citādāk? Man apkārt cilvēki atklāja sevī tik daudz jaunus talantus, saprata,ka patiesībā prot daudz ko darīt tik labāk kā iepriekšējos darbos. Cilvēki sāka pievērsties citām interesēm vai papildināja savu interešu kvalitāti. Ja cilvēks gaida, ka viss būs uz paplātes vai dzīve apstājas potes dēļ, tad tas ir skumji. Protams,ka valdība nav izcila un ne tuvu tam, bet tas tiešām ir mazākais ļaunums.
Es lepojos ar Tevi, tadu mindsetu un ceru,ka Tev cilvēki to atgādina bieži!

Liels paldies ❤️
Man jau likās, ka man drīzāk bruks visi te virsū par to ko saku, bet ir arī kāds kas mani sadzird. Paldies par to.
Bet taisnība vien ir. Grūti apstākļi palīdz izkāpt no kastes ārā.
Laiki mainās.
Un neviena valdība, nevienā valstī nedod saviem iedzīvotājiem visu uz paplātes. Nu neviena.
Ja iedzīvotāji grib pabalstus par to, ka viņi eksistē nu tad būs nodoklis par to ka viņi elpo.
Un Latvijā starp citu ir diezgan laba situācija daudzās nozarēs. Ātrā palīdzība bez maksas. Bērnus dzemdējam par brīvu. Pusotrs gads māmiņai pēcdzemdību atvaļinājums un arī tas apmaksāts. Nav tūkstoši, bet nu ja jau bērnus gribam tad par finansēm domājam. Ne jau valstij bērns jāuztur.
Tajā pašā Amerikā - ātro palīdzību izsaukt tūkstošiem dolāru. Bērnu piedzemdēt - tūkstošiem dolāru. Un mammas ir atpakaļ darbā pusotru nedēļu pēc tam kad bērns no viņas iznāca. First world country, ne?
02.10.2022 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)