Krāpšana

 
Reitings 3115
Reģ: 30.11.2021
Čau, meitenes!
Gribas parunāties. Gribas kādu padomu.
Vai kādai ir izdevies piedot krāpšanu otrajai pusei un turpināt laimīgu kopdzīvi? Biju nolēmusi piedot, aizmirst, nolikt plauktā. Bet jūtu, ka iekšā viss turpina gruzdēt. Varbūt, ka es no sevis prasu par daudz, vai ceru, ka viss pāries ātrāk, ka tas vispār ir iespējams. Kopš uzzināju, pagājušas vien 3 dienas.
Bet gribas zināt, vai reāli to var piedot? Esam kopā 12 gadus, ir divi kopīgi bērni un nebija ne mazākās sajūtas, ka kaut kas nav labi. No viņa puses nav pilnīgi nekādi pārmetumi man, vai kaut kāda slēpti mājieni, ka es esmu līdzvainīga, nožēlo, ir gatavs darīt visu, lai saglābtu ģimeni.
Zinu, ka esmu viņam ļoti svarīga, mums tiešām vienmēr viss bijis labi, gan seksā, gan savstarpējā saskarsmē. Vienmēr esam bijuši uz viena viļņa. Tāpēc arī uzzinot centos domāt racionāli un vismaz mēģināt visu piedot. Vienlaikus neko viņam neapsolot, nedodot solījumu, ka piedošu.
Attiecību turpināšanai nav nekā kopīga ar to, ka baidītos palikt viena, nepavilktu bērnus, vai finansiāli būtu atkarīga. Pelnu labi, esmu pašpietiekama sieviete un palikt viena tik tiešām nebaidos (viena arī nepaliktu, ar mani būtu bērni).
Gribas zināt citu sieviešu pieredzi, domas. Jo par šo tēmu neesmu gatava runāt ar nevienu tuvu cilvēku, pieņemot, ka lielākā daļa nesapratīs to, ka turpinu attiecības, vai, ka vismaz mēģinu to darīt.
30.09.2022 12:41 |
 
Reitings 3115
Reģ: 30.11.2021
Vabole @ 30.09.2022 13:37
Ja es varētu, es kaut kā pieietu citādāk. Labi, ja mājās nav seksa mēnešiem, es varbūt saprastu. Uzņemtos daļēju atbildību - nav attaisnojums, bet kaut kādā dzīlē to es saprastu.
Citus iemeslus es nezinu, kurus kaut nedaudz varētu attaisnot. Tiešām nezinu.
Ja ir tik grūti gājis, tik labi ģimenē, savā starpā labi... kāpēc? Viņš zināja, ka visu sagraus, kad to darīja. Tik ļoti bija pārliecināts, ka neuzzināsi?

Ar seksu viss kārtībā, attiecībās arī. Tāpēc arī man tas ir tik sāpīgi... Vienkārši no skaidrām debesīm. No otras puses, protams, nevaru būt droša, ka šādas epizodes nav bijušas agrāk... iespējams par citām reizēm nezinu...
Viņš teica, ka totāla kļūda, nezinot par ko tanī brīdī domājis, kāpēc tas noticis, ķēris adrenalīnu, 40 gadnieka kaut kādi karuseļi galvā.
30.09.2022 13:40 |
 
Reitings 3115
Reģ: 30.11.2021
Mušpapīrs @ 30.09.2022 13:40

Nē, nē, nedomāju kā uzbraucienu. Domāju, ka reti, kura sieviete tā spēj domāt un tas ir ļoti, nezinu kā labāk pateikt.... cienījami...
Tas bija domāts kā liels kompliments

Ak, piedod, pārpratu ❤
30.09.2022 13:41 |
 
Reitings 8254
Reģ: 06.07.2022
Vai zini arī to sievieti, ar kuru drāzās? Vai viņa ir tāda, kurā varētu iemīlēties?
Es vispār iemīlēšanos attaisnotu. Ar savu puisi bijām norunājuši: ja esi paklupis patiešām pār mīlestību, jāļauj iet. Ja banāls seksis dzērumā, nu tad...
30.09.2022 13:41 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.09.2022
Iedomājies, tajā brīdī viņam par visu svarīgāk bija sekss ar citu. Šī cita. Tajā brīdī viņš par tevi, ģimeni nedomāja. Līdz pēdējam brīdim viņš būtu varējis atteikt, neuzsākt, neizģērbties, līdz pēdējam brīdim, kad tiek uzsākts akts viņš varēja to neizdarīt un kaut nedaudz padomāt par to, ko tas nodarīs ģimenei.. un tāpat izdarīja, neaizdomājās. Zināja, ka neuzzināsi. Tad tas bija svarīgāk. Un tagad tu prasi padomu forumā, lauz sevi, prāto, domā, kā piedot aizmirst, bet vai viņš kaut uz sekundi par tevi TAD aizdomājās?
Tas ir tik egoistiski.
Nē. Es neticu, ka to var aizmirst un līdz galam piedot. Tas pat nav tikai par seksu, par pašu fizisku aktu. Tas ir par pašu būtību - savas vēlmes tika liktas augstāk par gadiem ilgi būvētu ģimeni ar veiksmēm un neveiksmēm. Un vienas 2 minūtes bija gana vētras, lai to visu sabrucinātu. Kā to var piedot.
30.09.2022 13:44 |
 
Reitings 3115
Reģ: 30.11.2021
EmilijaArm @ 30.09.2022 13:41
Vai zini arī to sievieti, ar kuru drāzās? Vai viņa ir tāda, kurā varētu iemīlēties?
Es vispār iemīlēšanos attaisnotu. Ar savu puisi bijām norunājuši: ja esi paklupis patiešām pār mīlestību, jāļauj iet. Ja banāls seksis dzērumā, nu tad...

Nē, nezinu, un negribu zināt. Tiešām, negribu... Gribu tikai iekšēju mieru un stabilitāti, lai šis beidz smadzenēs griezties...
30.09.2022 13:44 |
 
Reitings 14
Reģ: 15.09.2022
Maza kaza @ 30.09.2022 13:40

Ar seksu viss kārtībā, attiecībās arī. Tāpēc arī man tas ir tik sāpīgi... Vienkārši no skaidrām debesīm. No otras puses, protams, nevaru būt droša, ka šādas epizodes nav bijušas agrāk... iespējams par citām reizēm nezinu...
Viņš teica, ka totāla kļūda, nezinot par ko tanī brīdī domājis, kāpēc tas noticis, ķēris adrenalīnu, 40 gadnieka kaut kādi karuseļi galvā.

Tas bija pārdomāts solis. Krāpšana tomēr nenotiek tā, ka paķer sievieti jebkuru aiz rokas, nodari un aizej. Aplidošana, koķetēšana, nez vai sieviete pirmajā reizē lēca gultā, tātad koķetēšana ir bijusi iepriekš, aplidošana, vietas sarunāšana, pats process. Brīdis pēc tā...Tā ir gana ilga adrenalīna ķeršana. Pārāk ilga un pārdomāta kļūda.
30.09.2022 13:47 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Nelasiju citus komentārus ,bet ir iespejams piedot.tiešā atbilde uz jautajumu,bet ir vairaki punkti ,lai tas izdotos.1.japiedod,ne tikai pratā,bet arī sirdī, ja tu saki,ka esi piedevusi,bet kadā stridā visu laiku pieminēsi,"tu šitā izdariji,es tev piedevu,un tagad,man jaizliekas,ka nekas nav bijis"(piemērs)-tā nav piedošana.2.ja ikdienas sadzive,kautkad necel telefonu,aizkavejas darbā, vai veikalā pirmā doma bus pie kadas mīļākās, nevis piemēram servisā mašinu taisa,nav uzticibas nevienam solim,kas ir arpuss mājas.ari tā nav piedošana.3.čekot telefonu,soctiklus,atbildēt ar naidigumu,katram nepareizam vardam,vai tiesi otradi sakostiem zobiem turēt visu sevi,kas gruzd,jo esi piedevusi.arī nav piedošana.Tas ir ļoti smags ceļš, un verts ir darit tikai tad,ja tiešām mili to cilvēku.savadak gan tev gan ,bērniem ,gan otram būs smagi tādas attiecibas.3 dienas ir par maz.Un atceries,ka padomdeveji nav vajadzigi tadas situacijas,jo ne jau viņi dzivos kopa vai atsevišķi
30.09.2022 13:47 |
 
Reitings 10605
Reģ: 05.03.2020
Autore, manuprāt, šajā jautājumā ir jāklausās vecās sievietēs, kundzēs ar pieredzi. Daudzas mūža nogalē drīzāk nožēlo, ka izšķīrušās no joberiem, savukārt tās, kas laulību saglabāja, šķietami it kā svin triumfu.

Man tieši citi piemēri zināmi. Viena sieviete nodzīvoja 30+ gadus ar vīrieti, saprotot, ka šobrīd noteikti nepiedotu to, ko piedeva vairāk kā 20 gadus atpakaļ. Respektīvi, tagad izšķirties būtu daudz vieglāk, bet ko nu vairs. Attiecības saglāba, bet vai par to ir priecīga? Nedomāju viss.
Cita sieviete atkal nodzīvoja 15 gadus kopā ar vīrieti, 2 bērni, izrādījās vīrs krāpa vairāk kā pusi laika no laulības. Ar dažādām sievietēm. Sieva beigās piedeva, bet pēc pāris gadiem tāpat izšķīrās, jo nespēja vairs uzticēties šim cilvēkam.
Es nezinu, kā būtu, ja būtu. Ja mīlētu, tad gan jau gribētu piedot un izdomātu visādus attaisnojumus vīrietim, lai pašai morāli ir vieglāk pieņemt šo situāciju. Ja nemīlētu, tad skaidrs, ka nepiedotu un izmantotu situāciju kā iemeslu, lai izšķirtos.
Var redzēt, ka tu patiesi mīli, līdz ar to centies glābt laulību. Cits jautājums vai vīrietis nožēlo pašu krāpšanu vai nožēlo to, ka tu uzzināji par to. Tagad gan jau būs balts un pūkains, jo jūtas vainīgs, bet diez cik ilgi. Gadu, divus? Un pēc tam?
Kā vispār uzzināji par krāpšanu, pats izstāstīja vai sieviete? Ja cits cilvēks, nevis pats, tad, visdrīzāk, viņš nožēlo nevis pašu krāpšanu, bet to, ka tu par to uzzināji.
30.09.2022 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 1324
Reģ: 13.02.2009
3 dienas ir mazs laiks, vēl ilgi pa galvu maisīsies domas un tici man, sāpēs. Piedot var visu, bet tas tā sāp!! Un tad ir tukšuma sajūta un morāli jūties kā miskaste, kad nesaproti vairs neko. Been there, done that. Tas gan bija sen un neesmu kopā vairāk ar to cilvēku, bet mums nebija kopīgi bērni, ja būtu, tad arī mēģinātu visu saglābt.
Jautājumi uz kuriem vari neatbildēt, bet apdomāties:
1. Kā uzzināji par nodevību? Vīrs izstāstīja pats? Ja jā, tad no vienas puses apsveicama šāda veida atklātība, reti kuram ir dūša, ko tādu atklāt.
2. Krāpa vienu reizi vai vairākas reizes apzināti tikās?
Man jau liekas, ka viena pagale parasti nedeg un nevienā brīdī nevēlos, lai autore pārprot, bet kāds bija iemesls, kādēļ vīrietis krāpa? Man liekas, ka laimīgā kopdzīvē tā nenotiek un kaut kas viņam ir trūcis. Un nē, es neattaisnoju viņa rīcību, manuprāt, vajag runāt nevis meklēt/ļauties mierinājumam citas sievietes skavās.
3. Kas viņa ir? Vai ikdienā viņiem sanāk tikties? Un vai komunikācija pārtraukta? Iniciatore bija sieviete vai viņš?
Katrā ziņā, es saprotu vēlmi glābt ģimeni, bet tas ir un būs liels darbs jums abiem, jo atgūt uzticību nevarēs vienā dienā. Man gan ir paziņu lokā ģimene, kur izdevās glābt laulību. Katram savs un ar laiku pati jutīsi vai spēj to tiešām sagremot un nolikt plauktiņā neskartu, jo kā jau iepriekš minēja - ja piedosi, tad necilā šo temtu katrā strīdā.
Izturību!🙏🏻
30.09.2022 13:58 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Realitātē krāpšana nav parasti tik melna vai balta kā filmās un forumos to mālē.
Atbildot tieši uz jautājumu vai var patiesi piedot- Jā, tas ir iespējams.
Pašā mūsu attiecību sākumā bijām ar vīru aptuveni pusgadu periodā, kad šķīrāmies, gājām atkal kopā, šķīrāmies utt. Bijām jauni, stulbi un diezgan dramatiski. Un šajā laika periodā, brīdī kas bijām kopā, notika krāpšana.
Daaaudz runājām, centos saprast iemeslu, domājām, apsvērām ko darīt, vai ir vērts palikt kopā. Izlēmām palikt- izvēlējos piedot.
No šīs pieredzes teikšu- nevar piedot vienas dienas vai mēneša laikā. Un pie jebkuras izvēles, tas gruzd pirmo laiku līdz uzticība tiek atgūta. Tas prasa laiku, reizēm gadus. Bet, kopš šī brīža ir pagājuši 10 gadi, esam kopā izauguši, laulības, bērni un kopēja dzīve, karjeras uzbūvētas, atbalstot vienam otru. Un krāpšanas fakts liekas, kā kaut kas citā dzīvē vai filmā noticis- tas nesāp, netraucē un negruzd un vīram uzticos pilnībā. Atceros to tikai, redzot šādas diskusijas. 😀
Protams mana situācija ir citāda. Tas bija pats attiecību sākums, 19 gadu vecumā. Ja tas notiktu tagad- būtu krietni grūtāk piedot (un otreiz to arī nedarītu, jo tā vairs nebūtu pirmā reize). Cilvēki nav ideāli, mēs pieļaujam kļūdas un ir jāpārdomā, ko tieši jūs gribat darīt nospļaujoties par sabiedrības viedokli, vai draudzeņu kategorismu utt.
Tavā situācijā manuprāt ir jāizprot reālie iemesli, kāpēc tā notika- Jo tam ir iemesls vienmēr. Nesaprotot kāpēc nav iespējams ne īsti piedot, ne izvairīties no atkārtojuma. ;-)
30.09.2022 14:06 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Nē, nav tā, ka nemīl. Vīriešiem no dabas dots, ka viņi organiski spēj nodalīt seksu no mīlestības.

Kur tad it tas dabas dotais orgāns? Gribu zināt un pārbaudīt vai manam strādā....(sarkasms)
1. Manuprāt, nav tāda lieta ka mani mīl, bet paslīdēja kāja, dzērumā ta sanāca. Ja mīl tad tajā brīdi, kad tas sāks notikt tad atcerēsies par otru pusīti un pārtauks vai vispār līdz tam nenonāks, jo būs vainas apziņa. Ja viņš nokrāpa tātad rēķini uz cik ilgu laiku tu pat nebiji viņa prātā un cik mazsvarīga tajā laikā biji. Un tās jau nebija 5 minūtes, bet ilgs laiks. Sākot no domas par to līdz jau sievietes atrašanai, aplidošanai, nokļūšanas līdz gultai utt. Tajā brīdi var teikt ka tu viņam nekas nebiji un neko nenozīmēji. Kas tad tā par mīlestību?
2.Pēc manas pieredzes ja vienreiz krāpj, tad darīs to atkal. Piedevu, var teikt ka arī aizmirsu, bet pēc laika atkārtojās.Sāksies ar sarakstēm un nevainīgām sarunām un tad jau darba ballītē būs atkal par daudz alkohola...
3.Saprotu gribas saglabāt ģimeni. Atceries lēmums pamest viņu nav jāizdara šodien. Izrunā ar viņu, ka strādāsi pie savām domām, bet nesoli ka sanāks piedot. 3 dienas tiešām ir īss laiks lai sakārtotu savas domas un pieņemtu lēmumu.
30.09.2022 14:14 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Man jau liekas, ka viena pagale parasti nedeg un nevienā brīdī nevēlos, lai autore pārprot, bet kāds bija iemesls, kādēļ vīrietis krāpa? Man liekas, ka laimīgā kopdzīvē tā nenotiek un kaut kas viņam ir trūcis. Un nē, es neattaisnoju viņa rīcību, manuprāt, vajag runāt nevis meklēt/ļauties mierinājumam citas sievietes skavās.

Tas jau ir "victim blaming". Ja viņam kaut kas nepatika varēja par to runāt ar sievu un ja tas nestrādā tad šķirties. Nevis dzīvot kopā un krāpt.
30.09.2022 14:18 |
 
Reitings 3115
Reģ: 30.11.2021
jenna @ 30.09.2022 13:58
3 dienas ir mazs laiks, vēl ilgi pa galvu maisīsies domas un tici man, sāpēs. Piedot var visu, bet tas tā sāp!! Un tad ir tukšuma sajūta un morāli jūties kā miskaste, kad nesaproti vairs neko. Been there, done that. Tas gan bija sen un neesmu kopā vairāk ar to cilvēku, bet mums nebija kopīgi bērni, ja būtu, tad arī mēģinātu visu saglābt.
Jautājumi uz kuriem vari neatbildēt, bet apdomāties:
1. Kā uzzināji par nodevību? Vīrs izstāstīja pats? Ja jā, tad no vienas puses apsveicama šāda veida atklātība, reti kuram ir dūša, ko tādu atklāt.
2. Krāpa vienu reizi vai vairākas reizes apzināti tikās?
Man jau liekas, ka viena pagale parasti nedeg un nevienā brīdī nevēlos, lai autore pārprot, bet kāds bija iemesls, kādēļ vīrietis krāpa? Man liekas, ka laimīgā kopdzīvē tā nenotiek un kaut kas viņam ir trūcis. Un nē, es neattaisnoju viņa rīcību, manuprāt, vajag runāt nevis meklēt/ļauties mierinājumam citas sievietes skavās.
3. Kas viņa ir? Vai ikdienā viņiem sanāk tikties? Un vai komunikācija pārtraukta? Iniciatore bija sieviete vai viņš?
Katrā ziņā, es saprotu vēlmi glābt ģimeni, bet tas ir un būs liels darbs jums abiem, jo atgūt uzticību nevarēs vienā dienā. Man gan ir paziņu lokā ģimene, kur izdevās glābt laulību. Katram savs un ar laiku pati jutīsi vai spēj to tiešām sagremot un nolikt plauktiņā neskartu, jo kā jau iepriekš minēja - ja piedosi, tad necilā šo temtu katrā strīdā.
Izturību!??

Paldies tev par tavu komentāru.
Uzzināju reāli stulbā veidā, pēc Bolt atskaites e-pastā.
Par pārējo, es viņam neprasīju pārāk sīki, man tas laikam priekš sevis nešķiet tik būtiski, viena reize, vai 10, laikam vajag sākumā dabūt skaidru galvu pašai, lai par šo tēmu izrunātu, bez emocijām
Viņš apgalvo, ka sānsolim tiešām neesot nekāds sakars ar mani, ka viņš tādā veidā meklējis adrenalīnu. Viņš ļoti nožēlojot to, ka ir mani sāpinājis, ka nevaru atrast mieru.
Esot gatavs darīt visu, lai atgūtu manu uzticību, lai atkal būtu mans labākais draugs, lai es viņam ticētu... Bet, lai kaut ko pieņemtu, vai izlemtu ir jāpāriet sāpēm, jāpāriet tam haosam galvā, jāspēj pašai sevi izanalizēt, cik ļoti tas ietekmēs mani kā sievieti. Un, vai es spēšu ar to visu tikt galā.
30.09.2022 14:20 |
 
Reitings 3115
Reģ: 30.11.2021
YaeMiko @ 30.09.2022 14:14

Kur tad it tas dabas dotais orgāns? Gribu zināt un pārbaudīt vai manam strādā....(sarkasms)
1. Manuprāt, nav tāda lieta ka mani mīl, bet paslīdēja kāja, dzērumā ta sanāca. Ja mīl tad tajā brīdi, kad tas sāks notikt tad atcerēsies par otru pusīti un pārtauks vai vispār līdz tam nenonāks, jo būs vainas apziņa. Ja viņš nokrāpa tātad rēķini uz cik ilgu laiku tu pat nebiji viņa prātā un cik mazsvarīga tajā laikā biji. Un tās jau nebija 5 minūtes, bet ilgs laiks. Sākot no domas par to līdz jau sievietes atrašanai, aplidošanai, nokļūšanas līdz gultai utt. Tajā brīdi var teikt ka tu viņam nekas nebiji un neko nenozīmēji. Kas tad tā par mīlestību?
2.Pēc manas pieredzes ja vienreiz krāpj, tad darīs to atkal. Piedevu, var teikt ka arī aizmirsu, bet pēc laika atkārtojās.Sāksies ar sarakstēm un nevainīgām sarunām un tad jau darba ballītē būs atkal par daudz alkohola...
3.Saprotu gribas saglabāt ģimeni. Atceries lēmums pamest viņu nav jāizdara šodien. Izrunā ar viņu, ka strādāsi pie savām domām, bet nesoli ka sanāks piedot. 3 dienas tiešām ir īss laiks lai sakārtotu savas domas un pieņemtu lēmumu.

Varbūt jāsāk ar to, ka pa tiešām ar vēsu galvu jāizrunā vēlreiz viss? Es neesmu no histēriķēm, arī saprotot, kas noticis, es pāris dienas klusēju, jo gribēju apdzēst pirmo uguni sevī, lai saruna nebūtu neracionāla un nebalstītos tikai uz dusmām.
Šodien kā reize bērni dodas pie vecvecākiem, gribu pasēdēt, izrunāt, izanalizēt... Jau viņam teicu, ka neesmu izdarījusi nekādu izvēli, ka tas nav tik vienkārši, ka man noteikti vajadzēs laiku un pat tad manam lēmumam nav garantijas.
30.09.2022 14:27 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Es Tava vieta padzīvotu atsevišķi. Bet tas laikam nav variants ja ir bērni. Tad arī varētu mierīgi domāt.
Es drīzāk sliektos uz sķiršanos ja esat vēl jauni gados.
30.09.2022 15:31 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Uzzināju reāli stulbā veidā, pēc Bolt atskaites e-pastā.

Hmm interesants adrenalīna meklēšans veids -ēst pasūtīto ēdienu no bolt ar svešu sievieti un tad krāpt...
30.09.2022 15:45 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Piedot jau tu vari, bet aizmirst būs grūti, ja jau tagad nevari savākties, tad vēlāk iedzīvosies paranojā... pati sevi grauzīsi, tev to vajag?
Un viņam noteikti gribēsies meklēt atkal adrenalīnu, bet atceries... 2x jau būs izvēle..
30.09.2022 16:41 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Maza kaza @ 30.09.2022 14:20

Paldies tev par tavu komentāru.
Uzzināju reāli stulbā veidā, pēc Bolt atskaites e-pastā.
Par pārējo, es viņam neprasīju pārāk sīki, man tas laikam priekš sevis nešķiet tik būtiski, viena reize, vai 10, laikam vajag sākumā dabūt skaidru galvu pašai, lai par šo tēmu izrunātu, bez emocijām
Viņš apgalvo, ka sānsolim tiešām neesot nekāds sakars ar mani, ka viņš tādā veidā meklējis adrenalīnu. Viņš ļoti nožēlojot to, ka ir mani sāpinājis, ka nevaru atrast mieru.
Esot gatavs darīt visu, lai atgūtu manu uzticību, lai atkal būtu mans labākais draugs, lai es viņam ticētu... Bet, lai kaut ko pieņemtu, vai izlemtu ir jāpāriet sāpēm, jāpāriet tam haosam galvā, jāspēj pašai sevi izanalizēt, cik ļoti tas ietekmēs mani kā sievieti. Un, vai es spēšu ar to visu tikt galā.

Izklausās,ka vīrietim ir bijusi rutīna attiecībās,ja jau jāmeklē adrenalīns...
Bet kāpēc par to nerunā?
Arī kopā ar sievu/draudzeni var šo to pamainīt ikdienā,vai ieviest ko jaunu attiecībās.
30.09.2022 16:50 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Ja piedosi šoreiz, viņš redzēs, ka var arī turpmāk tāpat izdarīt. Un cik es skatos paziņu lokā- jā, tas atkārtojas un beigās pajūk tik un tā.
30.09.2022 16:54 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Tatad pats neaklāja. Cik skumji. Visticamāk tas velkas jau ilgāk kā tu domā un ja kopā pasūta ēdienu, visdrīzāk ir pasēdēšanas un sarunas. Tas nav gluži viens fiksais darba ballītē dzērumā un viss cauri. Tā ir koļīšana, randiņošana un būtu gatava pat saderēt, ka ne jau vienu reizi. Turklāt, pats jau neatzinās sirdsapziņas nomākts. Tu uzrāvi. Nez cik ilgi būtu dzīvojis šo dubulto dzīvi, ja tu nebūtu uzzinājusi.
Man šķiet, ka ir neprāts turpināt attiecības, jo te tiešām ir neliekas, ka vīrietis nožēlotu darīšanas faktu. Nožēlo, ka tik neveiksmīgi un stulbi ieberzās.
30.09.2022 17:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits