Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šobrīd man nav izejas

 
Reitings 18
Reģ: 17.04.2017
Sveiki,šobrīd vairs nezinu izeju savai dzīvei. Ir grūti runāt par savām problēmām publiski ,bet śobrīd kauns jāliek pie malas. Situācija tātad ,7gadus biju kopā ar Vīrieti vārdā Jānis (vārda mainīts) šobrīd mums ir kopīga meitiņa kurai ir 5gadiņi.Es biju tā,kas izbeidza šis attiecības,jo vīrietis bija emocionāli vardarbīgs. Uzsāku jaunas attiecības ar citu vīrieti.Nodzīvojam kopā gadu,kad virietis mani pameta .Pie pašas šķiršanās uzzināju ,ka stāvokli jau 19nedeļa. Izvācos no virieša dzīvokļa un pārvācos uz komonālo dzīvokli. Istaba super maza,un tagad saprotu,ka ar diviem bērniem šeit nekādigi(decembrī jau jadzemdē) . Mans vectētiņš pirms aizgāja atstāja man dzīvoklīti ,bet šim dzivoklim stāvoklis ir briesmīgāks par komonālo dzīvokli. Topošā bērna tēvs turpina(esam sķīrušies 2,5 men) turpina ik pa laikam uzrasties ,solīt lietas ,protams finansiāli nekādi nepalīdz un nav ieintresēts lai viņa bērns augtu normālos apstākļos. Grūti lūgt šo palīdzibu, un situāciju varētu vel stāstīt un stāstīt. Bet vēlos pirms otrā bērniņa piedzimšanas uztaisīt kosmētisko remontu šim vectētiņa dzīvoklim lai mums ar bērniem būtu mājas .Strādāt vairs nevaru,jo tuvojas jau 30nedeļa,kredīti tika ņemti iepriekšējas attiecibās dēļ virieša. Ja kādam ir iespēja palīdzet man,es labprāt jums privāti varu nosutīt savu telefona numuru,pastāstīšu visu vel vairāk. šobrīd tā būtu finasiāla palīdzība priekš ši remonta ,protams ja kādam ir kadās lietotas preces kas iespējams var nodēr man ,un ja esat no Liepājas puses,tad droši to arī pieņemtu. Dzīve notiek dažādi,un šobrīd man tikai jasamierinās ar šo visu .
19.09.2022 18:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tu noteikti vari droši vērsties krīzes centrā un meklēt palīdzību.
19.09.2022 18:45 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Šobrīd būtu pratīgāk vērsties krīzes centrā un sociālajā dienestā pēc palīdzības,sakārtot visu,tur noteikti varēs tev palīdzēt.
Nebaidies griezties pēc palīdzības.
19.09.2022 19:06 |
 
Reitings 18
Reģ: 17.04.2017
Annija35 @ 19.09.2022 19:06
Šobrīd būtu pratīgāk vērsties krīzes centrā un sociālajā dienestā pēc palīdzības,sakārtot visu,tur noteikti varēs tev palīdzēt.
Nebaidies griezties pēc palīdzības.

Es saprotu ,ka krīzes centrs būtu opcija visam man morāli sakārtot galvu,un tikt galā ar sevi.bet šis nepalīdzēs nodrošināt bērniem mājas,un atsākt manu dzīvi.viss ir ļoti sarežģīti ,un droši to visu varu pastāstīt privāti . Jo šeit to visu izstāstīt nav iespējams.
19.09.2022 20:28 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Krīzes centri tev var palīdzēt savākt līdzekļus. Kaut vai iepostojot savos soctīklos, ka meklējam līdzekļus šādai situācijai. Jo šādi nedomāju, ka tālu tiksi. Būtu tu mana paziņa, iedotu naudu, bet tā - kaut kādam anonīmam online foruma ierakstam neceļas roka pat 1eur iedot. Pārāk daudz krāpnieku.
19.09.2022 20:46 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
artaliga @ 19.09.2022 20:28

Es saprotu ,ka krīzes centrs būtu opcija visam man morāli sakārtot galvu,un tikt galā ar sevi.bet šis nepalīdzēs nodrošināt bērniem mājas,un atsākt manu dzīvi.viss ir ļoti sarežģīti ,un droši to visu varu pastāstīt privāti . Jo šeit to visu izstāstīt nav iespējams.

Cik zinu,ka soc.dienesti var palīdzēt ar finansiālo pusi,ir iespējams pieteikties uz pabalstu.
Mēģini vismaz,painteresējies.
19.09.2022 20:56 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Pievienojies facebook grupā palīdzēsim viens otram,atrodi Edijs Pipars šķiet ļoti palīdz grūtībās nonākušām ģimenēm cik atceros ar rakstiem facebook ir ka palīdz ar remontdarbiem, pārtiku, drēbēm uzmeklē un uzraksti noteikti palīdzēs ❣
23.09.2022 16:00 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.08.2022
Pievienojos komentāram par Ediju Piparu, tur Jums noteikti palīdzēs un viss būs kārtībā. Varu tikai teikt, ka esat liels malacis, ka aizgājāt un cīnaties par labāku dzīvi. Jūs esat uz pareizā ceļa.
23.09.2022 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits