Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bakteriālā vaginoze

 
Reitings 84
Reģ: 14.09.2019
Hei. Vairākus gadus cīnos ar BV. Neskaitāmas reizes ginekoloģe ir izrakstījusi antibiotikas un dažādas svecītes, taču BV ir atpakaļ teju uzreiz pēc seksa vai mēnešreizēm. Vai kādai ir līdzīga pieredze un kāds risinājums?
Lasīju, ka vienai dāmai dermatologs ieteica izgriezt noteiktus produktus no ēdienkartes. Varbūt varat ieteikt, ko labāk ēst un ko nekādā gadījumā nevajadzētu? Vai šādā gadījumā būtu jāvēršas pie dermatologa vai kāda cita speciālista?
Labprāt dzirdētu jūsu pieredzes un ieteikumus. Paldies. :)
18.09.2022 04:10 |
 
Reitings 7
Reģ: 18.05.2022
Sveika. Es ceru ka kāda atsauksies, jo šī problēma arī mani vajā jau gadu! Zāles neskaitāmas lietotas, tagad meiģināšu izslēgt cukuru. Cerams būs vēl kāds ieteikums
23.09.2022 15:31 |
 
Patīk
Reitings 10842
Reģ: 27.01.2021
Arī nedrīkst ciešu, sintētisku, neelpojošu veļu, stringus utt. Jālieto pareizie intīmās higiēnas līdzekļi, nedrīkst tamponus, paketes vai ieliktnīšus ar smaržvielām. Var mēģināt uzturā lietot jogurtus ar laktobaktērijām vai probiotiķus.
23.09.2022 15:43 |
 
Reitings 103
Reģ: 08.08.2022
Mana māsa arī ar šo cīnijās līdz bezspēkam. Izgāja kaut kādu tablešu kursu (laikam tās pašas svecītes vaginālās) , apmazgāja intīmo zonu ar sodas ūdeni pāris x nedēļā un ļoti ierobežoja cukuru un miltu izstrādājumus. Viņai ginekoloģe teica, ka jāēd vairāk sārmainie produkti (citronūdens, zaļumi, augļi, dārzeņi) un jāizslēdz skābie (fast foodi, miltu izstrādājumi, cukurs, jo tas jauc mikrofloru un baktērijām viegli savairoties). Google ir par šo info. Tagad viņa jau vismaz gadu neēd saldumus, nelieto nekādus intīmos līdzekļus, tikai ar ūdeni tīru apmazgā un pilnīgi nekādas problēmas nav bijušas.
23.09.2022 16:27 |
 
Reitings 4413
Reģ: 19.06.2022
Tas ir iekaisums un iekaisumus labi ārstē etiķis un kurkuma. Padzer kādu laiku no rītiem ēdamkaroti etiķa ( es parasti lietoju ābolu etiķi) izšķīdinātu silta ūdens glāzē. Un lieto kurkumu. Man riebjas kurkumas garša, tādēļ lietoju pulverveida kapsulas.
Bet esmu dzirdējusi, ka šīs ir galvenokārt stresa un psiholoģisko problēmu sekas.
23.09.2022 17:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits