Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par gultas lietām

 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Palasīju blakus tēmu par to, ka sievietei nav intīmu attiecību jau ilgu laiku, un sapratu, ka mana situācija ir līdzīga. Tikai man nav bērnu un neesmu stāvoklī.
Ar vīrieti esam kopā vairāk kā 4 gadus. No sākuma viss bija labi gultas plānā, bet pēdējā gada laikā no manas puses viss ir slikti. Seksuālās attiecības vēlos galīgi reti, jo bieži ir nogurums gan fiziski, gan morāli. Bieži atsaku, jo gluži vienkārši nejūtu iekāri, process liekas nogurdinošs, lai gan, kad sākam nodarboties, ir patīkami. Turklāt intīmā dzīve ir palikusi vienveidīga, nav nekādu spilgtu elementu vai emociju.
Ir kompleksi par ārējo izskatu. Neesmu resnītis, bet ir lietas, ko vēlos uzlabot, bet laikam jau pietrūkst gribasspēka (jā, čābīgs arguments). Vīrietis gan vienmēr cenšas uzmundrināt, teikt, ka viss ir labi utt., bet tie ir mani tarakāni, kas uzdarbojas.
Vīrietis mēģina labot situāciju, bet arī galīgos izmisuma brīžos mēdz apvainoties, sakot, ka viņam ir sajūta, ka tikai viņš viens grib seksu. Savā ziņā taisnība viņam ir, jo iniciatīvu es izrādu reti. Viņš cenšas dažādot procesu, ierosināt jaunas idejas, radīt patīkamu atmosfēru, tikai es bieži to noraidu.
Ar prātu es saprotu, ka labi tas nav, bet ir grūti to mainīt. Kad vakaros atnāc uz mājām, ir nogurums, īsti nav vēlmes neko darīt, turklāt pa galvu maisās visādas domas un grūti atslēgties.
Esmu mēģinājusi mainīt vidi, ieradumus, izmēģināt kaut ko jaunu, bet galu galā viss rezultējas tajā, ka es vienkārši negribu un atsaku. Lai kā to negribētos atzīt, esmu gandrīz vai pārvērtusies par baļķi gultā.
Es godīgi nezinu, no kura gala sākt to risināt. Varbūt kādai no malas ir kas labs sakāms? Priecāšos uzklausīt viedokli.
15.09.2022 23:56 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Vajag nolaist pa kreisi - tīri testa pēc.
16.09.2022 00:40 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Aldis15 @ 16.09.2022 00:40
Vajag nolaist pa kreisi - tīri testa pēc.

Mēs jau baidījāmies, kur tu esi pazudis.
16.09.2022 01:07 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Ja esi nogurusi un ikdienā ir stress(darbs utml.lietas),tad arī tas var būt iemesls, kāpēc nav vēlmes pēc tuvības.
Sievietei sekss sākas galvā,ja galva ir pilna ar visādām problēmām,tad arī negribēsies neko.
lgstošās attiecībās iestājas rutīna, vienveidība,bet to var mainīt.
Būtu jāmēģina kas jauns,kas savādāks,kas var jūs satuvināt.
Ikdienā var pamēģināt kādas pikantas sarakstes,flirtu utml.lietas,lai uzjundī atkal kaisle jūsu starpā.
16.09.2022 06:49 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
No sākuma tiec galā ar to kas galvā darās. Ja tas ir stress par darbu tad pie vakariņu galda izstāsti vīram, ja viņš negrib klausīties tad meklē psihoterapeitu kurš tev palīdzēs atstāt darba lietas darbā un arī tikt galā ar kompleksiem par izskatu.
Ja kāds pasaka uzvelc seksīgu veļu vai uzraksti seksīgu sms un palīdzēs, tad tās ir muļķības. Tas nedod vēlmi lekt gultā.
16.09.2022 07:01 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Izskatās, ka viena no problēmām ir tā, ka nejuties pievilcīga. Tad kas attur strādāt ar to?
Es Tava vīrieša vietā neizturētu.
Otra problema iespējams ir tā, ka attiecības neattīstās. Vairāk ka 4 gadus un neesat izveidojusi ģimeni. Varbūt neapzināti nesaproti savu statusu un vērtību šajās attiecības.
16.09.2022 08:38 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man ir bijuši līdzīgi periodi, uznāk un pāriet.
Arī stress par darbu, par citām lietām.
Ko es vēl sapratu, man ar viņu ikdienā vajag vairāk emocionālo tuvību, izrunāšanos, vienkāršu apskaušanos nedomājot, kas tagad sekos un vai man atkal būs viņu jāatraida. Kad ir tā emocionālā bāze, tad uzreiz viss pārējais arī atgriežas. + hormonu traucējumus der pārbaudīt. Es to neesmu izdarījusi, bet intereses pēc sāku dzert naktssveces eļļas vitamīnus. Itkā palīdzot sieviešu hormoniem (un būs veselīgāka āda, mati utt bonusā 😄) Nezinu vai placebo efekts, bet kad lietoju to nakssveci, tad liekas, ka arī ar visu stresu libido atgriežas.
16.09.2022 09:32 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Renaate301 @ 16.09.2022 08:38
Izskatās, ka viena no problēmām ir tā, ka nejuties pievilcīga. Tad kas attur strādāt ar to?
Es Tava vīrieša vietā neizturētu.
Otra problema iespējams ir tā, ka attiecības neattīstās. Vairāk ka 4 gadus un neesat izveidojusi ģimeni. Varbūt neapzināti nesaproti savu statusu un vērtību šajās attiecības.

“Es tava vīrieša veitā neizturētu” izklausās traki. Arī tas, ka neapzinies savu statusu. Tas ir kā, ja nav kāzas vai bērni tad sieviete vairs nesaprot vai ir vispār kopā? 😅 Man liekas attiecībās jābūt pietiekami stingram pamatam, lai tās izturētu arī bez kāzām un tiktu galā ar tādiem periodiem par ko raksta autore.
Es tev dodu seksu, tu man dod kāzas un tad nu būsim laimīgi - kaut būtu viss tik vienkārši.
16.09.2022 09:32 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Lula @ 16.09.2022 09:32

“Es tava vīrieša veitā neizturētu” izklausās traki. Arī tas, ka neapzinies savu statusu. Tas ir kā, ja nav kāzas vai bērni tad sieviete vairs nesaprot vai ir vispār kopā? ? Man liekas attiecībās jābūt pietiekami stingram pamatam, lai tās izturētu arī bez kāzām un tiktu galā ar tādiem periodiem par ko raksta autore.
Es tev dodu seksu, tu man dod kāzas un tad nu būsim laimīgi - kaut būtu viss tik vienkārši.

Man liekas šoreiz mazliet pārspīlēti. Annija pareizi rakstija, ka sievietēm sekss sākas galvā. Es pati pēc sevis pat to varu pateikt. Un ja man būtu svarīgs tas statuss, tad tā neesamība mani kaut kādā veidā nodarbinātu prātu un kur tur vel vieta ir kaut kādam seksam, ja papildus nāk darbs, tā radītie stresi un pārējās dzīves mazās un lielās lietas? Ja tas ir viens no aspektiem, kas nodarbina prātu, tad par to ir jārunā ar partneri. Ja nē, tad attiecīgi jāmēģina samazināt viss parējais, kas nodarbina prātu, liek justies sagurušai.
16.09.2022 09:37 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Es vienkārši godīgi pateicu, ka ilgstošus atraidījumus un intereses trūkumu neizturētu. Īpaši ja ka šajā piemēra es būtu daudz centusies to novērst. Protams, es nenoliedzu, ka ir kas var gadu un vairāk dzīvot bez pilnvērtīgas intīmas tuvības, bet man to grūti būtu pieņemt.
Par statusu jūs uztverat burtiski, bet attiecībām ir jāattīstas… katrs dzīvo ka grib, ja tas nav svarīgi un to nedara, lai tā būtu.
16.09.2022 09:51 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es gan neieteiktu iet ar vīrieti izrunāties. Kāda gan tā saruna varētu izvērsties? "Mīlais, man ar tevi vairs intīmas attiecības negribās, ko man darīt?" Tas situāciju diezvai uzlabotu. Protams, ja vien iemesls nav tāds, ka viņš kaut ko dara gultā, kas tev nepatīk / neuzbudina. Tā ir tava problēma, ar kuru jātiek galā. Personīgi, es neko tādu neciestu, lai arī cik tas dažuprāt nepareizi skanētu, es īsti neredzu jēgu būt vispār attiecībās, no vīrieša puses, ja nav intīma tuvība.
16.09.2022 13:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 16.09.2022 09:37

Man liekas šoreiz mazliet pārspīlēti. Annija pareizi rakstija, ka sievietēm sekss sākas galvā. Es pati pēc sevis pat to varu pateikt. Un ja man būtu svarīgs tas statuss, tad tā neesamība mani kaut kādā veidā nodarbinātu prātu un kur tur vel vieta ir kaut kādam seksam, ja papildus nāk darbs, tā radītie stresi un pārējās dzīves mazās un lielās lietas? Ja tas ir viens no aspektiem, kas nodarbina prātu, tad par to ir jārunā ar partneri. Ja nē, tad attiecīgi jāmēģina samazināt viss parējais, kas nodarbina prātu, liek justies sagurušai.

Protams, katram ir citi nosacījumi un vēlmes attiecībās, dažādas lietas, bez kurām nevar iztikt.
Es iepriekšējā komentārā arī rakstīju, ka varbūt trūkst emocionālā tuvība. Varbūt kādam tas nozīmē laulības, bērnus utml. Es gan piebilstu, ja tā neziņa par attiecību nākotni ir tik liela, tad tur vēl kaut kas noteikti nav kārtībā.
Var piekrist Ghost, ka šis ir kaut kas ar ko Tev pašai jāstrādā. Paskaties padziļināti, tev vispār nekad nav nekāda vēlme pēc tā visa? Vai tieši ar savu vīrieti nav? Ja nekad nekad nejūties seksīgi utml, tad tiešām der padomāt par kādām hormonu pārbaudēm, vēl kādas veselības problēmas izslēgt.
Vai nu kaut kāds bloks galvā. Man vēljoprojām grūti saprast kā tas varētu rasties no neprecēšanās, bet varbūt tā ir, vai kaut kādas citas lietas, varbūt pārējo laiku jums nesanāk kvalitatīvi pavadīt kopā, vienkārši parunāt, apskauties, bez spriedzītes.
16.09.2022 16:13 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Sacepušās te, ka pieminēju laulības :D pēkšņi visas saka, ka attiecībām arī bez tā jābūt super spēcīgam un grūtību parvarosam.. savukārt pēc tam sava dzīve un ka vēl uzskata to par svarīgu un ražo diskusijas kāpēc neprec utml. :D kad jūs bildināja tad arī teicāt, ka nav svarīgi? Te meitenei dažādas psiholoģiski iemeslu var but, tas, ka attiecības stāv uz vietas to neuzlabo.. apskauties bez spriedzītes noteikti ir vērtīgāks padoms
16.09.2022 21:01 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Kāds te sakars vispār laulībām? Prikols apprecēties un beigās tāpat libido tuvu 0... Next level nekad nav garants. Tas ir tāpat kā uzražot bebi un domāt ka tāpēc virietis paliks...
16.09.2022 21:15 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Domāju,ka Tev pašai vajadzētu atpūsties - mazināt stresu, pievērsties lietām, kas rada tev prieku. Kā jau minēja - viss sākas ar Tevi. Saved savas lietas kārtībā un pārējais sekos.
Par komunikāciju - būšu pie tās grupas kura piekritīs,ka ir jārunā. Otrs no Tevis nevar izzīlēt kas notiek ar Tevi, bet neziņa var arī vīrieti iedzīt kompleksos. Saruna nebūs forša, bet kaut kādai komunikācijai ir jābūt. Es gan vairāk uzsvērtu par emocionālo aspektu vai lietām, kas rada man stresu. Esmu bijusi Tavā situācijā (man gan tas bija medikamentu dēļ), bet ar laiku viss salikās pa plauktiņiem. Ceru,ka drīz viss atrisināsies 🤍
16.09.2022 21:28 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
mollia @ 16.09.2022 21:15
Kāds te sakars vispār laulībām? Prikols apprecēties un beigās tāpat libido tuvu 0... Next level nekad nav garants. Tas ir tāpat kā uzražot bebi un domāt ka tāpēc virietis paliks...

Nu vispār sakars ir, jo autore kādu laiku atpakaļ bija izveidojusi tēmu, kur tieši pārdzīvoja, ka vīrietis viņu nav apprecējis. Jautājums autorei, kā tas jautājums par laulībām beidzās - jūs abi to visu vismaz izrunājāt?
16.09.2022 21:33 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Renaate301 @ 16.09.2022 21:01
Sacepušās te, ka pieminēju laulības :D pēkšņi visas saka, ka attiecībām arī bez tā jābūt super spēcīgam un grūtību parvarosam.. savukārt pēc tam sava dzīve un ka vēl uzskata to par svarīgu un ražo diskusijas kāpēc neprec utml. :D kad jūs bildināja tad arī teicāt, ka nav svarīgi? Te meitenei dažādas psiholoģiski iemeslu var but, tas, ka attiecības stāv uz vietas to neuzlabo.. apskauties bez spriedzītes noteikti ir vērtīgāks padoms

Es uzskatu, ka precēties ir forši, ja to gribas un ļoti atbalstu laulības, pati esmu precējusies, bet es neredzu, ka neprecēšanās varētu radīt psiholoģiskas problēmas.
16.09.2022 22:18 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Trojas zirgs @ 16.09.2022 21:33

Nu vispār sakars ir, jo autore kādu laiku atpakaļ bija izveidojusi tēmu, kur tieši pārdzīvoja, ka vīrietis viņu nav apprecējis. Jautājums autorei, kā tas jautājums par laulībām beidzās - jūs abi to visu vismaz izrunājāt?

Nu tad gan citādāk. Bet tāpat, tad gribas dzirdēt vai autori tas tik ļoti uztrauc un neapmierina, ka nokrities libido, vai arī liekas, ka tomēr citi iemesli.
16.09.2022 22:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Būtu interesanti, ja autore arī tomēr pati papildinātu diskusiju :) Tik bieži te sanāk tā, ka uztaisa tēmu un pats vispār vairs neiesaistās, neko nepastāsta kā gājis
22.09.2022 10:18 |
 
Patīk
Reitings 2676
Reģ: 08.05.2022
Ar sievietēm viss ir sarežgītāk, sievietēm sekss ir galvā, ne par velti pietiek pat ar sīkumu un vēlme uz seksu ir sabojāta. Vīrieša vēlme pēc seksa ir spontāna, bet sievietei vēlme parasti rodas procesā, pie tā ir vairāk jāpiestrādā .. vispirms nostrādā psiholoģiskais un tikai pēc tam fizioloģiskais. Mums tas nav tik vienkārši kā vīriešiem. Arī orgasmu mums ir daudz grūtāk sasniegt kā pretējam dzimumam.
Varbūt pamēģināt psihologu ja savādāk nevar? Ja pati netiec galā, jo problēmu jau Tu zini un saproti…ok ja galigi negribās iesaistīt psihologu, vari paskatīties YouTube video, par šo tēmu ir daudz video taisīti kur sievietes dalās ar savu pieredzi un to kas palīdzēja.
22.09.2022 12:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits