Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Psiholoģija

 
Reitings 5
Reģ: 06.02.2018
Čau visiem!
Man ir radies jautājums sakarā ar psiholoģiju. Domāju, ka katram cilvēkam gan jau ir kāds temats, kas interesē / ir aktuāls šajā jomā.
1. jautājums - vai jūs varētu, lūdzu, katrs, kas reiz ienācis šajā sarunā, uzrakstīt savu dzimumu, vecumu un kāds temats interesētu psiholoģijā?
Es pamazām gatavojos bakalaura darba rakstīšanai un vēlos, lai temats būtu interesējošs, protams, sev, bet arī citiem, ko pētīt.
Mani interesē tieši tas, kādas tēmas aktuālas ir tagad citiem cilvēkiem + tas, kādas - atbilstoši savam vecumposmam, jo gatavojos intervēt ikvienu, kas brīvprātīgi vēlētos / pieteiktos.
Kā arī tad, kad ķertos jau klāt pašam darbam, kad tēmu izvēlētos, varētu piedāvāt atbildēt uz kaut kādiem intervijas jautājumiem pa WhatsApp audio ziņām.
2. jautājums - vai jums tas liktos sakarīgi nosūtīt WhatsApp 1 ļoti garu audio ziņu, kur ir atbildes uz visiem intervijas jautājumiem?
Man personīgi liekas, ka tas atvieglo visu to intervijas kautrēšanās posmu, kā arī atbildes varētu būt vēl plašākas, jo cilvēkam tajā brīdī nekas netraucē, “neizsit no domas”, kad atbild uz jautājumu.
Pagaidām, protams, bez steigas, vienkārši interesē jūsu dzimums, vecums, interesantā / aktuālā tēma un tas, vai vispār piekristu / uzticētos sūtīt WhatsApp audio ziņu?
13.09.2022 20:24 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Sieviete 34.Intresejosais jautājums.sabiedrības attiecības savā starpā.
20.02.2023 16:52 |
 
Reitings 2
Reģ: 11.02.2023
Hello. This is very interesting
20.02.2023 15:48 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Sieviete, 200 g.v.
Gribētu noskaidrot, kāpēc mēs, sievietes, notrallinām savus labākos gadus? Paldies jau iepriekš!
23.09.2022 00:09 |
 
Reitings 3
Reģ: 22.09.2022
Psychology is a very interesting field. This field is quite interesting to me. When I was working at a student help service - editius.com/edit-my-essay/ , I was once assigned to write an essay on the topic of psychology. Then I delved deeply into this topic and learned a lot of interesting things for myself.
22.09.2022 19:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)