Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Covid testi tagad

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Kā tagad ir ar covid analīzēm? Vai jūs ejat uz lielajām analīzēm vai taisat mājas testus? Vai serfikātus pārslimošanas tagad dod? Un vai jūs uzskatāt, ka pārslimošanas serfikāti ir vai būs vajadzīgi ?
13.09.2022 11:52 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Man ģā tagad elektroniski uztaisīja nosūtījumu, pieteicos laboratorijā, viņiem pateicu, ka ir elektronisks nosutijums, uztaisiju bez maksas.
Pati negribēju lielo testu taisīt, jo mājas bija negatīvs, bet, lai tiktu pie dakteres atrādīties, tad man pateica, ka jātaisa lielais tests, kas manuprāt ir stulbi, nevar uzsākt ārstēšanu, jo jāgaida rezultāti. Kaut kā muļķīgi.
13.09.2022 17:33 |
 
Reitings 10683
Reģ: 05.03.2020
Antigēnam, ja ir simptomi, nevajag nosūtījumu un ir tāpat bezmaksas. Tikai lielajam testam, kur jāgaida rezultāti, vajag nosūtījumu, lai ir bezmaksas. Vismaz nedēļu atpakaļ vēl nevajadzēja. Piezvani uz centrālo laboratoriju, uz to pieraksta telefonu, visu izstāstīs.
Es tad arī nobrīnījos, jo to baigi nepopularizē, ka var arī bez nosūtījuma un bezmaksas tikt.
13.09.2022 17:21 |
 
Reitings 6950
Reģ: 13.04.2022
Meitenex @ 13.09.2022 16:07
Vai tagad nevajag ārsta nosūtījumu?
Šodien sāku justies sūdīgi, kolēģe darbā ar kuru esmu vienā kabinetā ir slima ar covid, kontaktpersonas cik.saprotu vairs nesēž mājās... testi veikalā apmēram 6 euro, negribu tērēt :D
Varētu aiziet uz laboratorijas, bet maksāt netaisos. Man sākumā pie ģimenes ārsta jāiet pēc nosūtījuma?

Jā, vajag ģimenes ārsta nosūtījumu
13.09.2022 17:06 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Vai tagad nevajag ārsta nosūtījumu?
Šodien sāku justies sūdīgi, kolēģe darbā ar kuru esmu vienā kabinetā ir slima ar covid, kontaktpersonas cik.saprotu vairs nesēž mājās... testi veikalā apmēram 6 euro, negribu tērēt :D
Varētu aiziet uz laboratorijas, bet maksāt netaisos. Man sākumā pie ģimenes ārsta jāiet pēc nosūtījuma?
13.09.2022 16:07 |
 
Reitings 10683
Reģ: 05.03.2020
var nodod antigēna (ātro) testu laboratorijā un pēc kāda laika parādīsies arī pārslimošanas sertifikāts sistēmā, aktīvs paliks pēc cik tur dienām. ja ir iespēja dabūt pārslimošanas sertifikātu, labāk to darīt. šī brīža valdība saka, ka pie sertifikātiem neatgriezīsimies, bet nu visādi var būt. mainīsies valdība, mainīsies noteikumi.
13.09.2022 14:01 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Šobrīd esmu saslimusi (saaukstēšanās),bet drošības pēc uztaisīju Covid mājas testu,jo simptomi ir diezgan līdzīgi.
Tests negatīvs,tad neredzu jēgu iet uz lab.testu.
2 ned.atpakaļ mamma izslimoja Covid un viņai ir izslimošanas sertifikāts.
Vai viņi būs/nebūs vajadzīgi nav jau nekas zināms.
13.09.2022 12:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits