Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

krīze attiecībās

 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Sveikas!
Esmu attiecībās pāris mēnešus, bet drīz vien sāku pie drauga palikt(pirms tam dzīvoju kopmītnēs), līdz nolēmām sākt dzīvot kopā pa visam. Nu jau pagājuši divi mēneši kopš esmu ievākusies pie viņa. Likās, ka tagad jutīšos harmoniskāk, labāk un kopumā būs vieglāk, bet nekā... es teiktu, ka ir pat otrādi. Mans režīms ir - ceļos 6.30, taisos uz darbu, pēc tam vakarā studijas un esmu mājās pēc 22, tad jau jāgatavojas semināriem, kontroldarbiem uc. unīša lietas. Tā katru dienu, izņemot piektdienas, kad palieku darbā ilgāk, jo visu paspēt nevar, tā kā esmu spiesta agrāk iet prom nedēļas laikā. Puisim ir diez gan brīvs režīms, viņš ir pašnodarbinātais, reizēm kāda haltūra, studē viņš neklātienē, nodarbības viņam 1-2 nedēļas nogales mēnesī. Protams, ka viņam gribas atpūsties, izklaidēties ar draugiem, es par to nenosodu un neceļu scēnas.
Zinu, ka pirms kāda laika te bija līdzīga diskusija no citas autores, bet man drusku cita situācija uzskatu. Agrāk arī netraucēja pasēdēšanas pie viņa., bija vienalga...tagad es atnākot pēc darba gribu ieiet dušā, noģērbties ērtās drēbēs, sagatavot ēst nākamajai dienai un pēc iespējas ātrāk izdarīt citus darbus. Man mājas saistās ar mieru, klusumu un to, ka es pēc besīgas dienas(vai vienkārši nogurdinošas) varu atnākt mājās un atslābināties, bet tā vietā nereti(nedēļā reizi) pie viņa kāds nāk ciemos un tā kā mums ir vienas istabas dzīvoklis, ieslēgties es nevaru. Varbūt es esnu tik uztruakta par to, jo ikdienā jūtos tā, ka viss uz maniem pleciem... es nezinu... bet gatavot ēst gatavoju es(un tas galīgi nav kaifīgi 22 vakarā domāt ko rīt paņemt pusdienās), drēbes izkarinu es, gludinu es. Protams, brīvdienās kopīgi uzkopjam, bet ko tas dod, ja ikdienā man viss jādara pašai? Pēc tam vēl mūsu dzīvoklī(īrējam kopā) regulāri nāk ciemiņi... es nezinu, varbūt es dramatizēju, bet es tagad vairāk viss nešķiet tik skaisti kā kādreiz...
Es esmu runājusi ar draugu par šo. Tiklīdz pasaku - nākamajā dienā viņš sagatavo man vakariņas, atbrauc pakaļ un viss ir labi, bet tas drīz vien aizmirst to visu un viss no jauna.... par draugu aicināšanu viņš tieca, ka vienkārši savs laiks man un savs draugiem, tāpēc lai nepūkojos... es to visu saprotu, bet tad var tikties bārā vai jebkur citur ārpus mājas, nevis regulāri pie mums, kas man izraisa diskomfortu.... viņš pats pie kāda ciemos brauc ļoti reti(pārsvarā svētkos), bet pie viņa regulāri nāk ciemos... saprotu, ka tā ir iegājies un ilgu laiku viņš bija bez attiečībām, bet tagad taču ir savādāk..un es gribētu lielāku respektu
06.09.2022 22:40 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
Nu tieši tā. Ja viņam vajag laiku ar draugiem (kas ir pilnībā ok), lai to pavada pie viņiem (bet diez vai viņi to gribēs?) Vai lai tiekās ārpus mājas vai līdz tiem 22:00 pie jums sēž un tālāk visi pa mājām. Ko vispār draugi tik vēlu pie viņa dara? Man šķiet tas ir kāds cieņas trūkums pret tevi un tavu grafiku.
07.09.2022 14:27 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Man ir jautajums.Kad tu guli?Salidzinosi tavs grafiks ir saspringtaks,ka drauga.Draugs ir pieradis pie sava grafika ilgstošu laiku,tapēc veidojas nesaprasanas.izjaucas ikdienas kartiba.attiecibas ir forši,bet tas prasa arī pieslipešanos viens otram.Neatstaj novarta savas vajadzibas ,bet ari nepārmet,vienkarši puisim jasaprot ka viņs vairs nav viens,bet esat divi.Un,ka draugiem nav jasez lidz velai naktij
07.09.2022 14:52 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
neizklausās īpaši ok tā situācija. protams, ir veselīgi katram mazliet savu sociālo dzīvi uzturēt, bet ne jau uz partnera rēķina. Mums ar draugu ir salīdzinoši normāla izmēra māja, bet mēs tāpat saskaņojam viens ar otru, kad mums kādam nāk ciemiņi. Ne jau tāpēc, ka atļauju prasītu, bet tieši savstarpējas cieņas dēļ. pat uni laikos, kad īrēju dzīvokli kopa ar draugiem, neaicinajām ciemiņus, ja kaut viens cilvēks gatavojās eksāmeniem vai vienkārši gribēja mieru un klusumu mājās.
Un nu sorry, bet kāpēc visa ēst gatavošana un drēbju mazgāšana un gludināšana ir uz tevi, jo īpaši, ja tev ir noslogotāks grafiks? Kaut kā neizklausās, ka viņš tevi uztver kā vienlīddīgu partneri vai vismaz kā vienlīdzīgu dzīvokļa 'biedru', vairāk izklausās iekārtojes tā, kā viņam ērti, īpaši par tevi un tavām vajadzībām nepiedomājot.
07.09.2022 15:03 |
 
Reitings 4903
Reģ: 11.08.2022
Izskatās, ka tavs draugs nevar saprast Tevi no tava skatupunkta /piekritīšu arī iepriekšminētajiem komentāriem par necieņu/.
Mēģini skaidrot vēl, bet neaizraujies ar emocionalitāti /mēreni gan vajag/. Labāk paskaidro, kādas būs sekas tieši (!) viņam, ja tā turpināsies. Piemēram, ka nogurusi būsi kašķīga un viņam negribēsies, ka esi sliktā garastāvoklī un veltīsi mazāk uzmanības.
Otrs, dod viņam katru dienu izdarīt kādu uzdevumu. Piemēram, palūdz pagatavot ēst, kaut ko sakārtot vai tamlīdzīgi. Pasaki konkrēti, lai izdara, nevis visi šitie "varbūt varētu...". Gan jau pamazam nogurs no mājasdarbiem un tos ciemiņus tik ļoti nevajadzēs.
Vēl vari ierosināt it kā starp citu atrast kādu nodarbošanos brīvajā laikā
07.09.2022 18:16 |
 
Reitings 703
Reģ: 04.05.2015
Tie draugi nāk ciemos darba dienu vakaros? Varbūt varat sarunāt, ka kādā sestdienā, kāds draugs atnāk un pasēž ilgāk, bet darba dienās lai nenāk? Vai arī lai nāk ciemojas līdz tiem desmitiem, kad pati vēl neesi mājās.
07.09.2022 19:44 |
 
Reitings 219
Reģ: 27.06.2014
Ir tas teiciens - ja tas prasa Tavu mieru, tad cena ir pārāk augsta..
Man ir jautājums - vai labāk negribi atrast savu vietiņu? Kamēr ir šāda situācija, ka vienistabnieks un nāk draugi..
07.09.2022 19:52 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Kas tā par modi - kā iepazīstas, tā uzreiz metas dzīvot kopā? Un vēl pie tam vienas istabas dzīvoklī.
07.09.2022 20:06 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Pirmais jebkurā aizķeršanās brīdī ir izrunāt. Izliec pilnīgi visu kas tev ir uz sirds un saki - risinam problēmu, lūk ir manas lietas kuras es esmu gatava darīt lietas labā, kādas ir tavējās?
Uz vīriešiem īsti nestrādā tas ka tu liksi viņam darīt kaut ko, liec viņam pašam nonākt pie secinājuma, kas viņam jādara. Lai viņš pats nolemj un pasaka, ka teiksim draugiem laiks būs cits vai citur, ka vairāk iesaistīsies mājas darbos, utt.
Ja netiek ņemts vērā nekas, tad viņš neattiecās pret tevi nopietni. Diemžēl tā ir taisnība. Neviens čalis neatļaus savai mīļotajai būt ar kaut ko nelaimīgai, it īpaši ja nelaimīguma sakne ir viņš.
Un arī tad, ja sākumā viss ir okey un ar laiku atkal viss aiziet vecajās sliedēs… atbilde tā pati. Tas nozīmē, ka šī problēma nekad īsti neatrisināsies. Tu varēsi ik pa laikam runāt par to visu atkal un viņš tikai lai noturētu visu mierīgi kādu brīdi darīs kā vēlies. Bet galu beigās tas var aizvest pie daudz lielākiem kašķiem un strīdiem.
Izrunājies, pasaki savas domas un skaties kāda ir viņa rīcība.
07.09.2022 20:15 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Pārāk ātri uzsākāt kopdzīvi,neesat viens otru kārtīgi pat iepazinuši.
Uzsākot kopdzīvi būtu jāsaprot kāds katram ir skatījums uz kopdzīvi/pienākumiem un kāda abiem ir ikdiena/paradumi utml.lietas. Jums abiem ir ļoti atšķirīgas ikdienas gaitas,tas rada pārpratumus un nesaprašanos,jo dzīvojat katrs savādāk.
Izrunājaties un tad būs saprotams,vai esat viena komanda un kopīgi domāsiet,kā uzlabot Jūsu abu kopdzīvi,lai ir labi kopā.
07.09.2022 21:26 |
 
Reitings 1796
Reģ: 08.02.2022
Komentārus nelasīju, bet izklausās, ka esat abi ap 20 - 25 gadiem. Cik Tavam vīrietim ir gadu? Ja ap 20, 25 tad nav brīnums, ka viss ir tikai par tusiņiem, draugu ciemošanos līdz pusnaktij un nedomāšanu par mājas mieru. Iesaku dzīvot atsevišķi! Un, attiecības tikai pāris mēnešus, un jau dzīvo kopā, maigi sakot, man šķiet pa traku .
07.09.2022 21:52 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dažas te pārmet kopā dzīvošanu tā, it kā dzīvot vienā dzīvoklī ar savu partneri ir tā it kā viņi pēc trešā randiņa plānotu bērnu. Nav tur nekā nepareiza, nekā slikta.
07.09.2022 23:14 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
Un jauniem cilvēkiem arī ekonomiski tomēr izdevīgāk dzīvot kopā. Bet ir jāprot runāt, pielāgoties otra vajadzībām, jo īpaši 1 istabas dzīvoklī.
08.09.2022 06:29 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
Kas par studijām jūlijā, augustā?
08.09.2022 08:12 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/223468-laiks-otram-un-laiks-sev/
08.09.2022 08:16 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 29.01.2009
Jūlijā Tu biji attiecībās pusgadu, pabeigusi studijas un dzīvoji dzīvoklī ar draudzenēm, necus kopmītnēs. Kaut kas neštimmē Tavos stāsstiņos.
08.09.2022 08:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!