Karmas Latvieši-Go3

 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lai nebūtu jaklejo pa citam diskusijām.varat diskutēt ,izteikt savu viedokli.Šodien pirmā serija go3.
30.08.2022 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 15.10.2010
Pēc 1.raidījuma par Ķirpu gaidīju katru otrdienu ar nepacietību, tomēr pēdējā reizē vīlos.
Analīze par sapņu pārdevējām, kurās tika apskatīti konkrēto influenceru piedāvājumi, lursoft dati likās sekla, bez pievienotās vērtības un intrigas. Trūka konkrētu cilvēku dzīvesstāsti, gan to, kuri organizē šādus pasākumus, gan to, kuri patērē saturu. Kā viens no ekspertiem psihoterapeits Utināns pieminēja, ka placebo efekts no šādām manifestācijām un izaicinājumiem arī var ļoti labi strādāt īstermiņā, jo, atšķirībā no terapijas, neprasa tik dziļu piepūli. Man personīgi būtu bijis interesanti vairāk uzzināt par Uresinu, Milzarāju, Omsoni, bet tagad sanāca tāda laba reklāma, it īpaši Uresinai. :) Patika gan Ševeļova teiktais par izglītības nozīmi un naudas tērēšanu bakalaura, maģistra grādos, nevis izaicinājumos.
13.09.2022 13:03 |
 
Reitings 6977
Reģ: 13.04.2022
Hubabuba @ 13.09.2022 09:46

Tieši tā, nointervēt ex kebaba darbiniekus, kurus viņa tur terorizēja un lēja verdošu ūdeni (forumā te dažas par to zināja vairāk). Tur noteikti ir daudz vairāk ko parādīt.
Varbūt Sprinģe noraustījās no Uresinas.
Parādīt vnk datus no Lursoft, kas visiem pieejami.. nu tā nav baigā pētniecība. Diezgan vāji priekš pētniecisko žurnālistu komandas darba. Nekas tāds ko cilvēks parastais nevarētu atrast. Ar šo raidījumu, Sprinģe ir nevis atmaskojusi visas šīs “sapņu pārdevējas”, bet gan parādījusi cik ļoti vāja viņa ir kā pētnieciskā žurnāliste.

Spriņģe patiesībā nokrita manās acīs, mēs ar pāris bijušajiem darbiniekiem uzrakstījām re:balticai, ka mums ir ko teikt par Uresinu, īpaši par viņas "apgarotību" un mahinācijām. Nekādas atbildes. Vispār. 0 reakcijas.
13.09.2022 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 989
Reģ: 06.04.2011
Esmu vīlusies. Pirmā sērija ļoti patika, gaidīju nākamo. Otrajā jau principā neparādīja neko. Tagad trešajā tas pats… ceturto pat vairs negaidu. Spilgti pieteikts raidījums, kurš ļoti ātri noplaka.
13.09.2022 13:22 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Par kuru ir 3.sērijā?
13.09.2022 14:31 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Vienīgais - labi pareklamēja visas manifestāciju Dievietes 😊 Tagad ir interese uzmeklēt Instagramā tās, kuras vēl nezināju 👍

padalies ar mani :)
13.09.2022 18:34 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Par KLatviešiem. Pirma serija tiesam ka detektivs, ievilina upuri, nomaskejas, uzfilme un atmasko vina nedarbus un cietumu. Otraja atkal asa sizeta ievilinasana intervijaa... un beigas tikai pastasta cik Kubasova bagata...tun tresa serija - KAS TAS BIJA? Es gaidiju, kad Lieni atmaskos. Man tas citas influenceres neinterese, beigas uztaisa, ka Liene vel ir super duper izglitota un vinai ir tadu diplomi. Principa loti vaaji. Iespejams nobijas no Lienes jurista vai ari nevareja samaksat 600 euro par Lienes kursu, sak likties, ka Springe ienist viriesus kaa sugu, jo Arturam nu tada serija bija. Tagad springe par Coral Club meklee info....
Protams, ka par plombem, serpentiem ceru, ka atvers daudziem acis, bet par manifestaciju - laba Lienes reklama!
13.09.2022 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 9110
Reģ: 15.03.2012
Bet pa lielam, kam jau ir prāts mākoņos, tam arī nekādas atmaskošanas acis neatvērs 🤷‍♀️ palasiet tos Uresinas sekotāju atbalsta komentārus - ja tu esi raidījumā, tātad tu kaut ko dari ļoti pareizi; valdībai nepatīk cilvēki, kas iet pret sistēmu; tu esi gaisma un mīlestība, kāda tur vēl viņas rokrakstu analizējusi un esot godīga un atklāta utt. Tur točna nevienai pat viena acs neatvērsies
13.09.2022 19:18 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
amoreamore @ 13.09.2022 13:12

Spriņģe patiesībā nokrita manās acīs, mēs ar pāris bijušajiem darbiniekiem uzrakstījām re:balticai, ka mums ir ko teikt par Uresinu, īpaši par viņas "apgarotību" un mahinācijām. Nekādas atbildes. Vispār. 0 reakcijas.

Bāc, man likās, ka es esmu izdomājusi tekstu "sapņu pārdevējas", bet tagad Spriņģe to jau lieto. Vai arī viņa regulāri lasa forumu :)
Neesmu redzējusi nevienu sēriju, bet tas ir bēdīgi, ka par Uresinu ir vāja sērija :(( Uresina ir sērga, ļaunuma sakne, vīruss... Daudzus influencerus jau iedabūjusi uz sadarbībām. F*ck
13.09.2022 19:18 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
tas ir bēdīgi, ka par Uresinu ir vāja sērija ( Uresina ir sērga, ļaunuma sakne, vīruss... Daudzus influencerus jau iedabūjusi uz sadarbībām. F*ck

šodien uzzināju, ka radiniece nopirkusi pie viņas kursu.... un cita paziņa 2 dienu retrītu. Kur jums tādas summas kursiem? Es reāli nesaportu....
13.09.2022 21:02 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Ieva333 @ 13.09.2022 21:02

šodien uzzināju, ka radiniece nopirkusi pie viņas kursu.... un cita paziņa 2 dienu retrītu. Kur jums tādas summas kursiem? Es reāli nesaportu....

Tāpēc, ka cilvēki ir aitas - jo vairāki nopērk, jo vairāki seko un dara to pašu
13.09.2022 21:27 |
 
Reitings 1
Reģ: 14.09.2022
Ir cilvēki, kas paši neko nevar. Ne savākties, ne sākt sevi mainīt, vai saprast ko dzīvē grib...tā šitie kursi kā kulaks uz acs. Bet to visu var pats un pa velti. Ir tak pilns visādu lapu un ezotēriķu kas tos padomus dala par velti. Grāmatas galu galā arī eksistē. Bet jā, te jāsagremo un jāieliek ar karoti mutē, un tas jau maksā naudu. Diez ņems priekšā tos šarlatānus, kas uzdodas par dziedniekiem un ''ārstē'' ? Zinu gadījumu kad viens tāds tipa attālināti ārstēja sievieti ar vēzi, kura nomira pēc dažām nedēļām. Kad bēdu salauztā māte ...kas apmaksāja to seansu...., šim rakstīja un prasīja naudu atpakaļ, šim vēl pietika nekaunības uzrakstīt, ka pateicoties viņam , meita vēl nedēļu nodzīvoja.
14.09.2022 10:33 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Ir cilvēki, kas paši neko nevar. Ne savākties, ne sākt sevi mainīt, vai saprast ko dzīvē grib...tā šitie kursi kā kulaks uz acs.

plus cilvēki ir vientuļi. Vientuļās māmiņas sež majas un par pedejo naudu noperk Dianas Dievietes kursu, kura ir ka ceriba, ka es ari tada busu. Bet Tu - mamma, nekad nebusi ka dieana, jo Tev nav ne bagats ex ne bagati vecaki. Man patik sadi izaicinajumi, bet ka jau teicu, es par tiem maksaju max 50 euro.
14.09.2022 19:49 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.09.2022
Pazīstama 42 gadīga sieviete pēc šķiršanās arī vienkārši "norāvusies". Fano par Fifty shades of Grey un Essens tīkla mārketingu. Viņai arī folozofija-dieviete, manifestācija un tikai kaut kādi līderi, kas viņu vedīs pretī naudai... A ikdienā miņimalka alga H&M veikalā+kaut kādi uzturlīdzekļi no ex un 3 bērni, ko barot.
Viņai piedāvā strādāt par asistenti juristei, lai piepelnītos. Viņas atbilde, ka viņas lauciņš nav lietvedība! Tipa labāk tīkla mārketīgs un "kursiki". Tad viņai piedāvā dažādus bezmakas ģimenes pasākumus ar meistarklasēm-baseini bērniem, joga, nometnes bērniem ārpus Latvijas.
Atbilde no viņas-neko nevajag, nekas nepatīk, pārāk tālu, negribu braukt, man taču jāiziet garīgā skola utt.
Secinājums-ir tādu culvēku grupa, kas nevēlas uzņemties atbildību par saviem lēmumiem. Ir ļoti daudz tādu sieviešu, kas neko nevēlas darīt vistiešākajā nozīmē!!! Jā, tieši tā-neko! Tādam tipam patīk "kursiki" un visu sagaidīt no mistika vīrieša, kas visu nodrošinās.
15.09.2022 00:01 |
 
Reitings 6
Reģ: 10.09.2022
Reizē arī nostaļgija pēc tādām granddāmām kā Ināra Vilkaste, Irēna Pulkinena, Solvita Āboltiņa, Tatjana Kargina un jā arī Freiberga utt., kad viņām bija viņu ziedu laiki. Tik enerģiskas un gudras pa dzīvi. Vot, tās mācēja dzīvot un sabiedrībā toni diktēt...No tādām daudz ko var mācīties... Ļoooti spēcīgas personības!
A šitās, kas savos kursiku video par saulīti ļurina... khm khm...
15.09.2022 00:38 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Beidzot tiku paskatīties 3seriju.un tikai pusi.man izskatijas ka ši serija nav konkreti par Uresinu
Bet kopsavilkums par "sapņu pardevējam" un ka pēta kas ko piedāvā,ko sola un cik maksā un cik nopelna.un metodes ko stāsta.cik nopratu šis serijas mērķis ir kopsavilkumu veidot.lidz galam gan nevareju noskatīties .priekšā vel vairākas serijas diezvai muļlas ari vienu un to pašu.mani vienu nošokeja cenas tiem kursiem. Lidz 2 tukstošiem jopcih.
15.09.2022 08:31 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Dāmas, man jums jautājums. Varbūt kāda to zin, kur Milzarājai nāk nauda? Viņi nopirka to šiko dzīvokli, šikas kāzas, ziemošana siltajās zemēs. Bet viņa tajā laikā, kad tika pie dzīvokļa, strādāja Avenei saldējumā un vīrs bija bārmenis. Nezinu kā tagad, jo pārstāju sekot IG.
15.09.2022 11:47 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Tādam tipam patīk "kursiki" un visu sagaidīt no mistika vīrieša, kas visu nodrošinās.

Kadelj Tu doma, ka kursikos saka, ka virs visu nodrosonas? Tiesi ir otra galejiba, ka pasai vajag visu, lidz ar to pazud balanss - virietis un sieviete. Sodien noskatijos Lienes U youtube video. NU tads murgs. vina neko nepasaka tajas 20 minutes.
17.09.2022 21:48 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Dāmas, man jums jautājums. Varbūt kāda to zin, kur Milzarājai nāk nauda?

kads te mineja, ka abiem ir turigi vecaki.
17.09.2022 21:48 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Beidzot tiku paskatīties 3seriju.un tikai pusi.man izskatijas ka ši serija nav konkreti par Uresinu

uresina ir vieniga, kura pelna tadu naudu menesi. 40k?50k?
17.09.2022 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 931
Reģ: 04.06.2012
Pelnrukšķīte @ 15.09.2022 11:47
Dāmas, man jums jautājums. Varbūt kāda to zin, kur Milzarājai nāk nauda? Viņi nopirka to šiko dzīvokli, šikas kāzas, ziemošana siltajās zemēs. Bet viņa tajā laikā, kad tika pie dzīvokļa, strādāja Avenei saldējumā un vīrs bija bārmenis. Nezinu kā tagad, jo pārstāju sekot IG.

Nedomāju, ka dzīvokli nopirka. Jo -->
Jānis Milzarājs, representative of the developers of the apartment building Kern Residences
18.09.2022 01:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits