Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svara zaudēšana ar Ozempic - pieredze?

 
Reitings 6723
Reģ: 28.08.2022
Labvakar, foruma lietotājas,
Lūdzu, padalieties pieredzē par Ozempic injekcijām (diabēta zāles, ko špricē vēderā) un diezgan strauji var notievēt un arī saraujas kuņģis.
Aizvien vairāk paziņu lokā pamanu šo tendenci, vai kāda var padalīties savā pieredzē? Kādas izmaksas, sajūtas un pie kādiem ārstiem gājāt?
28.08.2022 20:34 |
 
Reitings 6723
Reģ: 28.08.2022
Negribu izplatīt baumas, bet piemēram, izskatās ka Didrihsone to ir izmantojusi vai izmanto joprojām, jo ļoti raksturīgi, ka ilgstoši lietojot paliek tāds kārns, pazūd dibens, krūtis, "mīkstumi" utt.. Jo vienkārši notievējot vai veselīgā veidā to darot paliek jau arī muskuļi, bet ar to ozempic tieši straujāk noiet nost pilnībā viss. Tas personīgi neinteresē, jo tas ir jau par daudz
28.08.2022 20:41 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Greetaa @ 28.08.2022 20:41
Negribu izplatīt baumas, bet piemēram, izskatās ka Didrihsone to ir izmantojusi vai izmanto joprojām, jo ļoti raksturīgi, ka ilgstoši lietojot paliek tāds kārns, pazūd dibens, krūtis, "mīkstumi" utt.. Jo vienkārši notievējot vai veselīgā veidā to darot paliek jau arī muskuļi, bet ar to ozempic tieši straujāk noiet nost pilnībā viss. Tas personīgi neinteresē, jo tas ir jau par daudz

Neesmu tā baigi interesējusies par recepšu tievēšanas medikamentiem, bet nav tā, ka tos ārsts izraksta tikai tādiem nu diezgan/ļoti resniem cilvēkiem, kuriem ir arī slimības, tas pats diabēts?
28.08.2022 20:50 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Jo vienkārši notievējot vai veselīgā veidā to darot paliek jau arī muskuļi, bet ar to ozempic tieši straujāk noiet nost pilnībā viss. Tas personīgi neinteresē, jo tas ir jau par daudz

Esmu dažreiz bijusi tuvu Didrihones tievumam, un tik tieva kļuvu pa lielam tikai nomainot ēdienkarti, guļot gultā un skatoties seriālus, respektīvi 0 sporta. Tieši tāpat nebija nekādu muskuļu. Nav jau tievēšana iespējama tikai ar sportu, it sevišķi viņas vecumā ikvienai kilogrami kusīs pa dienām vienkārši pilnībā izslēdzot dažādus produktus, ko viņa arī laikam dara.
28.08.2022 20:55 |
 
Reitings 6723
Reģ: 28.08.2022
Jā, taisnība arī par to, ka izslēdzot produktus vai vienkārši neēdot arī zūd muskuļi...
Vienkārši dzirdu, ka šim pašam ozempic recepti var dabūt, aizejot pie endokrinologa. Nezinu cik tas ir reāli, tāpēc gribēju dzirdēt kādus pieredzes stāstus un vai tas neietekmē veselību vai neatstāj kādas nelabvēlīgas sekas
28.08.2022 21:11 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Greetaa @ 28.08.2022 21:11
Jā, taisnība arī par to, ka izslēdzot produktus vai vienkārši neēdot arī zūd muskuļi...
Vienkārši dzirdu, ka šim pašam ozempic recepti var dabūt, aizejot pie endokrinologa. Nezinu cik tas ir reāli, tāpēc gribēju dzirdēt kādus pieredzes stāstus un vai tas neietekmē veselību vai neatstāj kādas nelabvēlīgas sekas

Recepti Tu no endokrinologa dabūsi tikai, ja asins aina uzrādīs, ka Ozempic Tev nepieciešams ārstēšanai. Kuņģi šī sprice nesamazina. Un šā vai tā ēst vajadzēs pareizi un sportot ar. Šīs zāles vairāk palīdz atpazīt Tavam ķermenim Tavu saražoto insulīnu, attiecīgi nav lielā rijība, jo ir sāts pareizs, kā tam normālā veselā ķermenī jābūt.
Ja būsi cukura diabētiķis, tad valsts kompensē šīs zāles. Ja neesi cukurnieks, tad maksās ap 70€ mēnesī.
Bet... tāpat viss apstājas pie pareizā uztura un sporta, ja šie abi nebūs , tad tā sprice neko nedos.
29.08.2022 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Esmu izlietojusi 5 originalus… nekāda dižā svara zuduma nebija… nu man ari nebija 100kg.
Vairāk to lietoju dēļ insulīna rezistences.
Svars iespejams samazinājās aptuveni 4kg…
Iespējams katram savādāks organisms, bet man nestrādaja.
Izmaksas 1 originals ap 130€ (Iekšā 2 šprices) . Devas pakāpeniski jāpalielina. Ja esi insulīna slimnieks tad kompensē valsts.
Tā uz savu galvu gan neieteiktu.☺️
Šajā pašā kategorijā vel ir medikaments “Victoza” ar +/- šādu pašu iedarbību.
Bet, lai durtu katru vakaru tikai tapec ka gribu notievēt- NU NĒ! 🙄
30.08.2022 00:28 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Esmu izlietojusi 5 originalus… nekāda dižā svara zuduma nebija… nu man ari nebija 100kg.
Svars iespejams samazinājās aptuveni 4kg…

No 54 kg nomest svaru uz 50 kg galīgi neskaitās ''nekāds dižais svara zudums'', jo tā reāli ir riepa nost, līdz ar to vizuāli atšķirība ir milzīga. Bet varbūt man tikai tā 😁
30.08.2022 10:57 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Un jēga no tā? Ja neko citu nenainīsi, pēc tik straujas notievēšanas, tikko beigsi špricēt, viss būs atpakaļ, bieži vien vēl ar uzviju. Ne jau no zila gaisa ir tā riepa, tā ir pazīme, ka dzīvesveidā ir kas jāmaina, visticamāk vairāk jāsporto un veselīgāk jāēd.
30.08.2022 13:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.10.2022
Vakarkleita @ 30.08.2022 00:28
Esmu izlietojusi 5 originalus… nekāda dižā svara zuduma nebija… nu man ari nebija 100kg.
Vairāk to lietoju dēļ insulīna rezistences.
Svars iespejams samazinājās aptuveni 4kg…
Iespējams katram savādāks organisms, bet man nestrādaja.
Izmaksas 1 originals ap 130€ (Iekšā 2 šprices) . Devas pakāpeniski jāpalielina. Ja esi insulīna slimnieks tad kompensē valsts.
Tā uz savu galvu gan neieteiktu.☺️
Šajā pašā kategorijā vel ir medikaments “Victoza” ar +/- šādu pašu iedarbību.
Bet, lai durtu katru vakaru tikai tapec ka gribu notievēt- NU NĒ! ?

Saki lūdzu pie kura endokrinologa gāji? Dažādu simptomu dēļ ģimenes ārsts nosūtija uz analīzēm un atbildē saņēmu informāciju, ka man insulīne rezistence ir ļoti liela, sāku googlēt un ieraudziju, ka daudzās vietās tiek runāts par Ozempic, iespējams man jālieto šis medikaments, gribētu aprunāties ar endokrinologu
19.10.2022 21:07 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Vakarkleita @ 30.08.2022 00:28
Esmu izlietojusi 5 originalus… nekāda dižā svara zuduma nebija… nu man ari nebija 100kg.
Vairāk to lietoju dēļ insulīna rezistences.
Svars iespejams samazinājās aptuveni 4kg…
Iespējams katram savādāks organisms, bet man nestrādaja.
Izmaksas 1 originals ap 130€ (Iekšā 2 šprices) . Devas pakāpeniski jāpalielina. Ja esi insulīna slimnieks tad kompensē valsts.
Tā uz savu galvu gan neieteiktu.☺️
Šajā pašā kategorijā vel ir medikaments “Victoza” ar +/- šādu pašu iedarbību.
Bet, lai durtu katru vakaru tikai tapec ka gribu notievēt- NU NĒ! ?

Diabētiķiem saņemt šo kompensāciju nav nemaz tik viegli.
Es pērku, lietoju kādu laiku,jo nepanesu metformīnu. Ozempic nav tikai "diabēta" zāles, tam ir savs darbības princips ko izmanto dažādiem mērķiem. Kuņģis no viņa nesaraujas un neviens zinošs ārsts pa labi un kreisi šo medikamentu neizrakstīs.
Atbildot uz augšējo komentāru - nē,svars nav nācis atpakaļ, kad taisu pauzes,jo kā jau teicu - tur ir savs darbības mehānisms un tas nav īstermiņa svara nomešanai standarta izpratnē. Tas ir konkrēti pacientiem ar diabētu vai metabolo sindromu,pcos vai aizkuņģa dziedzeru disfunkciju gadījumos.
Vēlos teikt,ka šo medikamentu ir jālieto 1x nedēļā un daudziem tas vienkārši ir ērtāk, bet ne visi spēj panest blaknes no viņa. Man blaknes nebija, tikai varbūt pašā sākumā.
Tērēju šīm zālēm pie 100 eiro mēnesī kas mūsdienās ir diez gan sālīti, bet es redzu efektu. Ja ir kādi jautājumi - droši jautā.
19.10.2022 22:39 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Rgs88 @ 19.10.2022 21:07

Saki lūdzu pie kura endokrinologa gāji? Dažādu simptomu dēļ ģimenes ārsts nosūtija uz analīzēm un atbildē saņēmu informāciju, ka man insulīne rezistence ir ļoti liela, sāku googlēt un ieraudziju, ka daudzās vietās tiek runāts par Ozempic, iespējams man jālieto šis medikaments, gribētu aprunāties ar endokrinologu

Neesmu dzirdējusi,ka kāds endokrinologs sāktu ar ozempic,jo parasti sāk visu regulēt ar metformīnu. Ozempic ir nopietni riski ( vairāk saistās ar aknu darbību), tāpēc mana daktere uz katru vizīti liek taisīt dažādas analīzes lai redzētu vai organisms netiek bojāts. Ārstam jāizvērtē individuāli, jo ir jau arī citi faktori - kādas zāles lieto, kādas saslimšanas un vai šis medikaments ir tiešām nepieciešams. Standartā jau tomēr tiek galā ar metformīnu+uzturu+sportu.
19.10.2022 22:45 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.10.2022
Hermia @ 19.10.2022 22:45

Neesmu dzirdējusi,ka kāds endokrinologs sāktu ar ozempic,jo parasti sāk visu regulēt ar metformīnu. Ozempic ir nopietni riski ( vairāk saistās ar aknu darbību), tāpēc mana daktere uz katru vizīti liek taisīt dažādas analīzes lai redzētu vai organisms netiek bojāts. Ārstam jāizvērtē individuāli, jo ir jau arī citi faktori - kādas zāles lieto, kādas saslimšanas un vai šis medikaments ir tiešām nepieciešams. Standartā jau tomēr tiek galā ar metformīnu+uzturu+sportu.

paldies par info, vai vari lūdzu ieteikt endokrinologu pie, kura gāji?
20.10.2022 12:03 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Hermia @ 19.10.2022 22:45

Neesmu dzirdējusi,ka kāds endokrinologs sāktu ar ozempic,jo parasti sāk visu regulēt ar metformīnu. Ozempic ir nopietni riski ( vairāk saistās ar aknu darbību), tāpēc mana daktere uz katru vizīti liek taisīt dažādas analīzes lai redzētu vai organisms netiek bojāts. Ārstam jāizvērtē individuāli, jo ir jau arī citi faktori - kādas zāles lieto, kādas saslimšanas un vai šis medikaments ir tiešām nepieciešams. Standartā jau tomēr tiek galā ar metformīnu+uzturu+sportu.

Man sāka ar ozempic, man principā piedāvāja 2 variantus. Viens bija tabletes katru dienu, otrs bija ozempic 1xnedēļā. Iepriekš neko nezināju par šādām zālēm, tāpēc nebija tā, ka gāju un prasīju recepti šīm. Man palidz, blakus efektu maz, vairāk bija sākumā. Insulīna rezistence ir gandrīz normā pēc 6 mēnešu lietošanas, svars -15%.
Vakarkleita, man interesanti kādu tu lietoji, jo man ir jāšpricē 1xnedēļā un iepakojumā ir viena pildspalva četrām reizēm un maksā ap 90eur.
24.10.2022 23:00 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.04.2023
Labdien!
Gada beigās 2 mēnešu laikā stresa un enerģijas zaudēšanas rezultātā pieņēmos 20 kg. Ginekologs ieteica Ozempic šprices vēderā, jo pēkšņi izskatījos pēc grūtnieces. Endokrinologs pa to pašu cenu izrakstīja Xenical tabletes. Es jau daudzu gadu garumā uzticos savai ginekoloģei. Strādā gan ar skenēšanu, gan uzstāda diagnozes, kuras pat speciālisti nevar pareizi uzstādīt. Iesakiet lūdzu, kurš var izrakstīt Ozempic. Vai to kompensē tikai diabēta gadījumos?
07.04.2023 09:35 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.04.2023
Labdien!
Gada beigās stresa un enerģijas zuduma rezultātā divu mēnešu laikà pieņēmus svarā 20 kg. Viss pamatā uz vēdera un gurniem. Izskatījos pēc grūtnieces pēdējos mēnešos. Ginekoloģe, kurai uzticos jau daudzus gadus (strādā ar skeneri vēdera dobumam) un ir uzstādījusi diagnozes, kuras pat speciālisti nevarēja uzstādīt, manā gadījumà ieteica Ozempic šprices vēderā, cenas izteiksmē apm. 1000 Eur. Aizgāju pie endokrinologs, kura pat dzirdējuši par tādàm nebija un par to pašu cenu 100 Eur mēnesī uz 4 mēnešiem ieteica 2x dienā Xenical tabletes. Lūdzu iesakiet, endokrinologu, kurš strādā ar Ozempic, jo manā gadījumā svara pieaugums uz vēderā ir kropļojošs. 😰
07.04.2023 09:52 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Annuška @ 07.04.2023 09:52
Labdien!
Gada beigās stresa un enerģijas zuduma rezultātā divu mēnešu laikà pieņēmus svarā 20 kg. Viss pamatā uz vēdera un gurniem. Izskatījos pēc grūtnieces pēdējos mēnešos. Ginekoloģe, kurai uzticos jau daudzus gadus (strādā ar skeneri vēdera dobumam) un ir uzstādījusi diagnozes, kuras pat speciālisti nevarēja uzstādīt, manā gadījumà ieteica Ozempic šprices vēderā, cenas izteiksmē apm. 1000 Eur. Aizgāju pie endokrinologs, kura pat dzirdējuši par tādàm nebija un par to pašu cenu 100 Eur mēnesī uz 4 mēnešiem ieteica 2x dienā Xenical tabletes. Lūdzu iesakiet, endokrinologu, kurš strādā ar Ozempic, jo manā gadījumā svara pieaugums uz vēderā ir kropļojošs. ?

Pārstāt rīt nevēlies?
07.04.2023 09:57 |
 
Reitings 26
Reģ: 18.05.2014
Pati neesmu lietojusi šo medikamentu, bet tuvs cilvēks gan. Visu mūžu ir bijušas problēmas ar svaru aizejot pie endokrinologa izrakstīja medikamentu, reizi nedēļā jāpotē vēderā, bet problēma tāda ka medikaments Latvijā trūkst, vismaz sagādāja problēmas nopirkt iepriekšējā mēnesī. Svars krita ļoti strauji, jo samzazinājās porcijas lielums, saldumus vispār nevarēja ieēst, jo bija pēc tam slikti. Svars ir nokrities daudz, neatceros cik, bet visam šim ir blakus efekts ļoti krīt ārā mati, šī laika posmā pazaudēta puse no galvas rotas pluss āda kurai arī jāvelta papildus rūpes, jo nesaraujas kā gribētos redzēt. Medikaments izmaksā 130 eiro
07.04.2023 21:51 |
 
Reitings 683
Reģ: 23.03.2020
Vai Trulicity nav tas pats kas Ozempic? Man tuvam cilvēkam izrakstīja Trulicity,bet nu es teikšu kā tā ir elle to lietojot, sāpes vēderā, caureja utt,protams, endokrinologs izrakstīja saistībā ar diabētu, neticu,ka bez šīs diagnozes tāpat vien kāds izrakstīs un maksāt ap 100euro par to elles poti🙄 tad jau labāk uztura speciālists+ sports
07.04.2023 22:04 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
Lietoju jau 2 menesus. -3kg, vairak liekas ka apkartmeros. Jutos energiskaka, mazak eedu, neprasaas..
ir blaknes - biezi slikta duusha, caureja ja apedu kautko treknu.
Bet ta esmu loti apmierinata, jutos daudz daud labak lietojot so medikamentu.
07.04.2023 22:12 |
 
Reitings 4904
Reģ: 11.08.2022
Mani acis neviļ? Šo medikamentu raksta arī, ja nav cukuru diabēta, bet gan ne pārāk liels liekais svars?
08.04.2023 11:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits