Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Okupekļa nojaukšana

 
Patīk
Reitings 2985
Reģ: 09.08.2016
Vai sekojat līdzi tiešraidē?
Es jau sāku pamanīt pirmos storijus IG ar šo visu. Lerabukina ierakstījusi, ka “atbilde” drīz sekos.
25.08.2022 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 111
Reģ: 02.10.2010
nerunāsim par atbrīvošanu, bet kāpēc bija jānojauc?
interesanti, kādi tam ir argumenti
1. bet piemineklis taču nav vainigs..
2. tā tomēr ir piemińa
3. bet cieńa taču pret pagātni jāsaglabā
4. bet mūsu senči cīnijās
5. vai tad tiešam tagad jājauc nost viss no brīvās Latvijas laika?
6. bet sabiedríbai taču jābūt IEKŁAUJOŠAI
7. valsts statuss/ vara mainījusies, bet piemineklis taču var palikt…
Kāpēc tie paši argumenti, ko pielieto šobrīd, nebija spēkā tad? Vai argumenti ir tikai pret visiem citiem, bet uz pašiem tas neattiecas?
30.08.2022 14:52 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sapratāt, neviens komentēt vairs nav atļauts, jo mazais šunelis tā teica :D :D :D
https://www.tiktok.com/@patitv_pl/video/7100525159139872005
30.08.2022 14:18 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Maiglockchen
https://enciklopedija.lv/skirklis/22216-Latvijas-Neatkar%C4%ABbas-kar%C5%A1
https://www.sargs.lv/lv/latvijas-neatkaribas-kars/2020-01-03/latgales-atbrivosana-1920-gada-iezimeja-latvijas-neatkaribas
Vēlreiz atkārtošos! Kā cilvēks, kurš sevi identificē kā moderators, es šo diskusiju slēdzu! Tālāk komentēs tikai (kā teiktu Kitija) h0m0fobi jeb cilvēki, kuri iestājas pret iekļaujošu sabiedrību. I'm out!
30.08.2022 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 111
Reģ: 02.10.2010
BlackPill @ 29.08.2022 19:58
iiieviiite
Malacīte! Izdarīji pareizos secinājumus un iedvesmoji daudzus sekot tavās "pēdās"! Cepums tev no auna pieres!
Uz tādas lieliskas "nots" arī oficiāli slēdzu šo diskusiju!

Kāpēc bija jānojauc Latgales Māra, kad Latviju okupēja?
30.08.2022 13:08 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
iiieviiite
Malacīte! Izdarīji pareizos secinājumus un iedvesmoji daudzus sekot tavās "pēdās"! Cepums tev no auna pieres!
Uz tādas lieliskas "nots" arī oficiāli slēdzu šo diskusiju!
29.08.2022 19:58 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
Aij, lai cik liberāla, diskusijai atvērta es parasti esmu pret citu, atšķirīgu cilvēku viedokli, šeit es tiešām vairs neredzu jēgu kaut ko rakstīt, jo pilnīgi nekas no pret-argumentiem nav apspriešanas vai piekrišanas vērti, ja otrs cilvēks pat neiedziļinās nevienā teikumā, ko viņam kāds raksta, bet maļ tikai savu. Po žižņi ar tādiem "auna pierēm" nav jēgas diskutēt, tikai nevajadzīga laika kavēšana. Un jā, ar tādiem apšaubāmiem argumentiem un pasīvi agresīvu komunikāciju tici man, tu pilnīgi nevienu nepārliecināsi, ka piemineklim bija jāpaliek, bet panāksi tieši pretējo efektu un tā nojaukšanu sāks atbalstīt pat tie, kas bija pret👍(un tas pat ir savā ziņā uzjautrinoši). Lai veicas. 😀
29.08.2022 19:43 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Es nesaprotu cik "dense" ir jabūt lai nesaprastu atšķīrību starp pieminekli un psrs laikā celtām mājām. Prostām bloku mājām. Un vēl censties to pierādīt... Tad jau katra lauku viensēta kura ir sagruvusi, būtu jāsargā.
29.08.2022 18:40 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
iiieviiite
Vēlreiz - tā nav nekāda mūsu uzvara kā neatkarīgajai valstij. Tas nav mūsu uzvaras piemineklis.

Es to arī neapgalvoju. Nemēģini man “piešūt” to, ko es neesmu apgalvojis.
Turklāt šī vēsture ir sāpīga un nepatīkama daudziem cilvēkiem, kas dzīvoja tajā laikā.

Pēc tavas loģikas sanāk, ka mums vispār vajadzētu atcelt visus upuru atceres/piemiņas svētkus, jo tie, redz, cilvēkiem asociējas ar kaut ko sāpīgu/nepatīkamu. Duh!
Ir taču jāsaprot pieminekļu būtību un kontekstu

Nu tad atceļam arī visas upuru piemiņas dienas! Ko tur daudz čakarēties!
Jā, piedalījās, jo, ļauj padomāt, izvēles jau diži nebija.

Tajā laikā nevienai k@rā iesaistītjai pusei īsti izvēles nebija. Ko tu ar to gribi pateikt? Ka tas kaut kādā veidā mazina viņu ieguldījumu?
Un vēlreiz, kā tieši padomju laikos (visticamāk, tu domāji bloku mājas) celtās ēkas slavina PSRS režīmu?

Runājot taviem vārdiem – ir jāsaprot ēku būtība un konteksts.
Tas vien, ka šīs mājas ir uzceltas okupācijas laikā, nenozīmē, ka tie ir arhitektūras pieminekļi. Ja tā būtu, tad šīs mājas būtu kultūrvēsturisks mantojums, bet tā nav.

Kā tad nav? Ideāli atbilst definīcijai. https://lv.wikipedia.org/wiki/Kult%C5%ABras_mantojums
https://www.liveriga.com/en/10980-the-academy-of-sciences
Vēl varu nocitēt apgāda Mantojums minēto.
When taking a picture in front of a heritage site, a person identifies him - or herself, encodes in his or her mind the belonging to a civilisation. It is important for the person’s identity. Usually, a person does not make pictures in a physically or morally degraded site, but looks for an environment that inspires, delights, strengthens or that reveals history. Heritage is the totality of achievements of all people and the humanity in general — usually an unappreciated resource, strength and energy. Humanity cannot exist without a memory and consequently without cultural heritage. Dreams of the future are born in memories of the past. Losing these memories leaves nothing to build dreams on, only the existence of the present remains.

Tās ir parastas ēkas, kuras būvēja latvieši un arī krievi okupācijas laikā, lai viņiem būtu kur dzīvot (jo iedzīvotāju skaits pēc kariem, kā mēs labi zinām, pieaug).
Nu pareizi. Parastas ēkas, kuras mūsdienās uzskatāmas par kultūras mantojumu.
lūdzu, mini piemērus ar konkrētam valstīm, neaizmirstot arī pieminēt iemeslus, kādēļ valstī vispār ir izveidojies šis minoritāšu pārsvars

Pirmkārt, es neko neminēju par pārsvaru. Otrkārt, gribētu tomēr uzzināt, kāpēc, tavuprāt, ir svarīgi iemesli? Treškārt, skati sadaļu “widely spoken”! Kā redzi, vairumam attīstīto valstu (tai skaitā arī Eiropas) šis stabiņš ir tukšs.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_official_languages_by_country_and_territory
(jo tas ir izšķirošais šajā kontekstā), ja daudzvalodība ir izveidojusies neatkarīgās valsts okupācijas rezultātā
Nepareizi! Šajā kontekstā izšķirošais ir, cik lielu daļu no populācijas sastādā konkrētās minoritātes. Ja mūsu valstī būtu 5% latviešu un pārējie 95% krievvalodīgo, tavuprāt, būtu loģiski pievērst uzmanību kaut kādiem tādas situācijas izveidošanās cēloņiem? Protams, ka nē. Šo jautājumu, pirmkārt un galvenokārt, ietekmē procentuālā dažādu tautību attiecība valsts ietvaros un nevis kaut kādi blakusfaktori, kā tu to gribi projicēt.
Vai tagadējā Eiropā tiešām kādā no valstīm oficiāli atzītā otrā valoda ir krievu vai vācu (kara laikā notikušā okupācijas režīma dēļ)?
Man nav īsti saprotama tava vēlme aprobežoties tikai ar Кrieviju vai Vācijи. Tās tak vēsturiski nav vienīgās valstis, kuras okupējušas citas teritorijas…
Kopumā tavi secinājumi par daudziem jautājumiem pat šķiet diezgan loģiski. I give you that!
29.08.2022 18:28 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
un tas piemineklis slavināja arī mūsu kopīgo uzvaru, par ko tu, nezin kāpēc, neko neminēji savā komentārā. Nu nezinu. Varbūt tāpēc, ka tā ir daļa no mūsu vēstures. Tas tāds minējums.

Vēlreiz - tā nav nekāda mūsu uzvara kā neatkarīgajai valstij. Tas nav mūsu uzvaras piemineklis. Tu tiešām tik vienkāršas lietas nesaproti? 😀Jā, tā ir daļa no Latvijas valsts vēstures, par kuru varam izlasīt grāmatās, bet tā nav Latvijas Republikas uzvara. Viens okupācijas režīms nomainīja otru un var ilgi un dikti diskutēt par to, kurš bija labāks. Bet latviešiem un Latvijas Republikai, tā nebija nekāda uzvara. Turklāt šī vēsture ir sāpīga un nepatīkama daudziem cilvēkiem, kas dzīvoja tajā laikā. Ir taču jāsaprot pieminekļu būtību un kontekstu, kur tie atrodas, kā piemērs, piemineklis Latviešu strēlniekiem neatkarīgajā Latvijas Republikā - ir pilnīgi ok.
Kā tad neslavina? Tie arī ir tā laika arhitektūras pieminekļi. Tāpat atkārtošos - tajās cīņās arī piedalījās daudzi latvieši.

Jā, piedalījās, jo, ļauj padomāt, izvēles jau diži nebija. Viņi bija okupēti 😀 Un vēlreiz, kā tieši padomju laikos (visticamāk, tu domāji bloku mājas) celtās ēkas slavina PSRS režīmu? 😀 Tas vien, ka šīs mājas ir uzceltas okupācijas laikā, nenozīmē, ka tie ir arhitektūras pieminekļi. Ja tā būtu, tad šīs mājas būtu kultūrvēsturisks mantojums, bet tā nav. Tās ir parastas ēkas, kuras būvēja latvieši un arī krievi okupācijas laikā, lai viņiem būtu kur dzīvot (jo iedzīvotāju skaits pēc kariem, kā mēs labi zinām, pieaug). Viss. Tiešām neredzi atšķirību starp šīm lietām?
Neticēsi, bet tu kļūdies. Lielākajā vairumā valstu, kur ir tik liels vienas tautības minoritāšu kopums, viņu valoda ir tikusi atzīta par valsts valodu. Pie mums tā nav. Nesaku, ka tā vajadzētu būt, bet tas ir nenoliedzams fakts.

lūdzu, mini piemērus ar konkrētam valstīm, neaizmirstot arī pieminēt iemeslus, kādēļ valstī vispār ir izveidojies šis minoritāšu pārsvars (jo tas ir izšķirošais šajā kontekstā), ja daudzvalodība ir izveidojusies neatkarīgās valsts okupācijas rezultātā. Vai tagadējā Eiropā tiešām kādā no valstīm oficiāli atzītā otrā valoda ir krievu vai vācu (kara laikā notikušā okupācijas režīma dēļ)?
29.08.2022 16:04 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
iiieviiite
Es parasti ar garīgi slimiem cilvēkiem diskusijās neiesaistos, bet nu labi, šis mani uzjautrina
Tāds tādu atrod.:D
Jo tas tika uzcelts Latvijas okupācijas....
Atkal jau, atgriežoties pie iepriekšējiem komentāriem, tāpat tajā laikā tika uzbuvēta arī vesela kaudze ar ēkām, kuras vēl šodien ir masveidā apdzīvotas....un tas piemineklis slavināja arī mūsu kopīgo uzvaru, par ko tu, nezin kāpēc, neko neminēji savā komentārā.
kādēļ šeit būtu jāatsāj okupantu režīma slavinošus pieminekļus
Nu nezinu. Varbūt tāpēc, ka tā ir daļa no mūsu vēstures. Tas tāds minējums.
vēstures atkārtošanos Ukrainā
Šeit nu gan tu "iebrauci auzās". Mūsu vēsture bija pilnīgi citādāka. Mūsu gadījumā bija @neksija ar noslēgtiem līgumiem, savukārt tur notiek aktīva kar@drbība un viņus sponsorē praktiski visa ЕS un АSV.
...(kuras, starpcitu, cēla paši latvieši) neslavina PSRS režīmu
Kā tad neslavina? Tie arī ir tā laika arhitektūras pieminekļi. Tāpat atkārtošos - tajās cīņās arī piedalījās daudzi latvieši.
...smadzenes vispār izmetīs erroru...
Error 404 not found
Uz to vien norāda, ka var nodzīvot šeit visu dzīvi, nemācoties un nerunājot valsts valodā nekur
Neticēsi, bet tu kļūdies. Lielākajā vairumā valstu, kur ir tik liels vienas tautības minoritāšu kopums, viņu valoda ir tikusi pat atzīta par valsts valodu. Pie mums tā nav. Nesaku, ka tā vajadzētu būt, bet tas ir nenoliedzams fakts.
29.08.2022 15:23 |
 
Reitings 10718
Reģ: 05.03.2020
Es parasti ar garīgi slimiem cilvēkiem diskusijās neiesaistos, bet nu labi, šis mani uzjautrina 😀
Man šķiet pilnīgi pietiek ar vienu vienīgu iemeslu, kādēļ Uzvaras pieminekli vajadzēja nojaukt:
1. Jo tas tika uzcelts Latvijas okupācijas laikā. Okupācija nozīmē kādas teritorijas nebrīvprātīgu pakļaušanu.
PSRS režīms ir atbildīgs par masveida deportācijām uz Sibīriju, neskaitāmām civiliedzīvotāju slepkavībām, izvarošanām, laupīšanām, ieslodzīšanām koncentrācijas nometnēs

Šobrīd šeit ir neatkarīga Latvija (man šķiet kāds to vēl aizvien nesaprot), kādēļ šeit būtu jāatsāj okupantu režīma slavinošus pieminekļus? Jo to nojaukšana dārgi izmaksā? Srsly? Žēl vienīgi, ka to neizdarīja jau pēc 1991. gada, kad Latvija ieguva neatkarību, bet vajadzēja piedzīvot vēstures atkārtošanos Ukrainā, lai beidzot spertu šo soli. Tas slavina okupācijas režīmu. PSRS laikā celtās ēkas (kuras, starpcitu, cēla paši latvieši) neslavina PSRS režīmu. Tādēļ jau kuro reizi - nejauc pirkstu ar pimpi. Tas ir nekorekts salīdzinājums.
Un tūlīt tev smadzenes vispār izmetīs erroru - to tev raksta cilvēks, kurš piedzima Krievijā un dzīvojis visu dzīvi krievvalodīgā ģimenē Latvijā, lai gan esmu iemācījusies valsts valodu un man vispār nav ar to problēmu. Latvijā krievvalodīgie vispār netiek apspiesti (mans draugu, paziņu loks to pierāda), tieši pretēji, cik gan dīvaini tas nebūtu, man šķiet viņiem ir bijis pārāk daudz tiesību vienmēr. Pārāk daudz. Uz to vien norāda, ka var nodzīvot šeit visu dzīvi, nemācoties un nerunājot valsts valodā nekur, valsts iestāžu apmeklēšana un valsts pakalpojumu saņemšana ne valsts valodā, valsts apmaksāta izglītība ne valsts valodā u.c. faktori, kuri jau sen bija jāizskauž. Man tas vienmēr likās super dīvaini (nekur citur pasaulē neko tādu neesmu redzējusi) un man ir prieks, ka tas ar laiku tas viss pazudīs. Žēl vienīgi, ka par tādu cenu (Ukrainas situācija).
29.08.2022 14:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mēs arī rīkojām trādi rīdi Jāņos un Jaunajā gadā. Nu un? Tieši tādam nolūkam jau svētki arī ir domāti, lai svinētu.

Cik gan jābūt apdalītam, lai Jāņus svinēšanu un jauno gadu pielidzinātu uzvaras dienai wtf
Man no tevis padomus nevajag, jo ko gan tu man noderīgu varētu pateikt, kas kaut mazākā mēra uzlabotu manu dzīvi? Šeit foruma, jau esi pietiekami izraudājies, par savu dzīvi, sievietēm un negodīgo sistēmu. Piedod, bet your life sucks, kurš gan kaut ko tādu gribētu.
Un nevajag te malt tupu demogiģiju par kaut kādu naidu pret krieviem. Pie kauna staba gāja viena noteikta krievu daļa, tas ir tāpat kā praidos - ja tu paskaties, kādi cilvēki apmeklē šo pasākumu, tad var ļoti labi saskatīt sakrtitības - viņi runā vienādi, viņi uzvedās vienādi un viņi pat izskatās vienādi. Tieši tāpat ir arī ar šiem indivīdiem, kuri skrēja mēli izkāruši nolikt pāris neļķes. Man ir pietiekami daudz labu draugu, paziņu, bijušās draudzenes, kuri ir krievalodīgi, un neviens, pilnīgi neviens, ne gāja, ne svinēja, šo "uzvaras" dienu. Tā kā muldēt pa kaut kādu naidu pret krieviem ir, maigi izsakoties, pasultbi.
29.08.2022 14:53 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 29.08.2022 13:59

Vai pie mājām, tiltiem, vai pie kādām citām celtnēm, kuras ir ce;tas padomju savienībā pulcējās kaudze cilvēku tajā "īpašajā" datumā un rīko trādi rīdi, ar kaudzi alkahola, kur ik pa laikam pazib nicinoši izteicieni pret Latviešu tautu? Nedomāju gan.

Šī būs mana pēdējā atbilde tev. Tava, kā cilvēka, vērtība manās acīs pēc tava pēdējā komentāra ir "nolīdzināta līdz ar zemi". Tas, cienītais, ir zemākais līmenis un es cenšos no tādiem indivīdiem kā tu maksimāli norobežoties.
Tās celtnes ir padomju mantojums. Ja mēs gribam atbrīvoties no padomju mantojuma, tad no tā ir vai nu jāatbrīvojas pilnībā, vai to atbrīvošanos nevajadzēja sākt vispār. Tas ir kā GhostGG nosistu lielāko kodi, bet ignorētu oliņas, kuras tā kode ir atstājusi.
Mēs arī rīkojām trādi rīdi Jāņos un Jaunajā gadā. Nu un? Tieši tādam nolūkam jau svētki arī ir domāti, lai svinētu.
kur ik pa laikam pazib nicinoši izteicieni pret Latviešu tautu?
Bruh! Tie komentāri "pazib" arī no otras puses. Kā šodien vēl atceros, kā mūsu vēstures skolotāja ienīda krievvalodīgos cilvēkus un arī darbā esmu manījis tādu attieksmi.
Kā jau minēju, es tev vairs neatbildēšu. Došu tikai vienu padomu. Varbūt kādreiz noderēs. Jā - mēs, kā tauta, esam pieredzējuši ļoti daudz negatīva. Lielu daļu mūsu vēstures mēs esam bijuši kāda pakļautībā...., nemaz nerunājot par izsūtīšanām utt. (tiešām šausmīgi notikumi), bet tā ir pagātne. Es reāli redzu, kā daudzi cilvēki, par spīti tam, ka jau "ar vienu kāju" esam 21. gs., joprojām dzīvo vēsturē. Viņi joprojām nav aklimatizējušies un tur naidu pret cilvēkiem, kuriem ar tiem šausmīgajiem pagātnes notikumiem nav pilnīgi nekāda sakara.
Nu tad, lūk, arī mans ieteikums: mācīsimies no vēstures, rūpēsimies par savas tautas vienotību, cienīsim līdzcilvēkus, analizēsim pasaulē notiekošo ar "vēsu" galvu (maksimāli diversificējot informācijas ieguves materiālus) un, pats galvenais, piedosim tiem pagātnes rēgiem, jo citādi mūsu naids, kā šajā diskusijā uzskatāmi redzams, "apēdīs" mūs pašus.
Ar dievu!
29.08.2022 14:35 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
BlackPill @ 29.08.2022 13:32

Jokdaris! Jūs izmetāt "miskastē" tos 2 miljonus - jums arī jāatskaitās! Varbūt vēl paprasīsi Āfrikas iedzīvotājus atskaitīties?:D
Es nekritizēju. Es tevi reāli nolieku! Ko tā demontāža tev reāli uzlaboja? Tev d@ikts kļuva par top 10% pretendentu?

Nu tad skaidrs, kur tu izlietotu tos 2mil, ieguldītu daiktu palielināšanas pētījumos, lai atrisinātu savu "lielāko" problēmu.
Visiem pārējiem atvainojos par stulbo joku, bet ar šo pidriķi nevarēju noturēties un stāvēt klusu :D
29.08.2022 14:16 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu gadījumā arī nedzīvo padomju mantojumā? Tavu māju nevajag nojaukt? Ja vajag, es varu mēģināt sarunāt buldozeru

Vai pie mājām, tiltiem, vai pie kādām citām celtnēm, kuras ir ce;tas padomju savienībā pulcējās kaudze cilvēku tajā "īpašajā" datumā un rīko trādi rīdi, ar kaudzi alkahola, kur ik pa laikam pazib nicinoši izteicieni pret Latviešu tautu? Nedomāju gan.
29.08.2022 13:59 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 29.08.2022 13:49

Oi kā mazais puišelis aizsvīlās, kā mazs urlēns, kuri uz ielām prasa 3 kapeikas :D Kā ko uzlaboja? Vairs nav "slavinošs" piemineklis, ar ko daudziem cilvēkiem saistās sliktas atmiņas? Manuprāt, super uzlabojums. Es gan nekur nemanīju, ka pieminekļa nojaukšanas mērkis bija, lai uzlabot ekonomisko labklājību valstī, bet gan lai aizvāktu (ko jau sen vajadzēja izdarīt) , nevajadzīgu padomju mantojumu, kura galvenais uzdevums bija "slavēt" vates uzvaru, kas Latviešu tautai nu galīgi neasiocējas ar "uzvaru".

Tavs naids pret кrieviem un Latvijas krievvalodīgajiem spiežas laukā pa visām "vīlēm". Cilvēks, kurš reāli lepojas ar savu degradāciju. Ļauj es tev aplaudēšu!:D Tu esi ideāls!
Tu gadījumā arī nedzīvo padomju mantojumā? Tavu māju nevajag nojaukt? Ja vajag, es varu mēģināt sarunāt buldozeru. Man "labam" cilvēkam nekā nav žēl!:D
Tavai zināšanai, tajā uzvarā piedalījās arī daudzi latvieši un cilvēks, kurš sauc citus par иrlēniem, manās acīs, ir sabiedrības padibenes. Tu pēc šādiem vardiem jau oficiāli esi zaudējis mūsu diskusijā!
29.08.2022 13:55 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Jokdaris! Jūs izmetāt "miskastē" tos 2 miljonus - jums arī jāatskaitās! Varbūt vēl paprasīsi Āfrikas iedzīvotājus atskaitīties?
Es nekritizēju. Es tevi reāli nolieku! Ko tā demontāža tev reāli uzlaboja? Tev d@ikts kļuva par top 10% pretendentu?

Oi kā mazais puišelis aizsvīlās, kā mazs urlēns, kuri uz ielām prasa 3 kapeikas :D Kā ko uzlaboja? Vairs nav "slavinošs" piemineklis, ar ko daudziem cilvēkiem saistās sliktas atmiņas? Manuprāt, super uzlabojums. Es gan nekur nemanīju, ka pieminekļa nojaukšanas mērkis bija, lai uzlabot ekonomisko labklājību valstī, bet gan lai aizvāktu (ko jau sen vajadzēja izdarīt) , nevajadzīgu padomju mantojumu, kura galvenais uzdevums bija "slavēt" vates uzvaru, kas Latviešu tautai nu galīgi neasiocējas ar "uzvaru".
29.08.2022 13:49 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 29.08.2022 13:24

Kas par muļķībām. Tas ir tieši tavs un tevis līdzīgi domājošiem uzdevus, paskadrot, kā, tavuprāt, izlietojot šos divus milionus citur, kā viņi uzlabotu situāciju valstī. Jo tu jau esi tas, kas pļērc, ka #vissslikti, tu esi tas, kas kritizē un uzskata, ka, tavuprāt, līdzekļi ir nepareizi izlietoti, tad nu lūdzu, liec "priekšlikumus galdā", kur, tavuprāt, vajadzēja izlietot šos līdzekļus, kas tādejādi uzlabotu situāciju valstī. Ja tu kritizē, tad lūdzu piedāvā alternatīvas, savādāk tukša muca tālu skan.

Jokdaris! Jūs izmetāt "miskastē" tos 2 miljonus - jums arī jāatskaitās! Varbūt vēl paprasīsi Āfrikas iedzīvotājus atskaitīties?:D
Es nekritizēju. Es tevi reāli nolieku! Ko tā demontāža tev reāli uzlaboja? Tev d@ikts kļuva par top 10% pretendentu?
29.08.2022 13:32 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Treškārt, tas ir jūsu (šī balagāna atbalstītāju) pienākums (nevis mans) taisnoties, kā "uzlabosies" mūsu dzīves līmenis. Tā bija jūsu iniciatīva - jūs arī strebiet to "putru", kuru savārījāt!

Kas par muļķībām. Tas ir tieši tavs un tevis līdzīgi domājošiem uzdevus, paskadrot, kā, tavuprāt, izlietojot šos divus milionus citur, kā viņi uzlabotu situāciju valstī. Jo tu jau esi tas, kas pļērc, ka #vissslikti, tu esi tas, kas kritizē un uzskata, ka, tavuprāt, līdzekļi ir nepareizi izlietoti, tad nu lūdzu, liec "priekšlikumus galdā", kur, tavuprāt, vajadzēja izlietot šos līdzekļus, kas tādejādi uzlabotu situāciju valstī. Ja tu kritizē, tad lūdzu piedāvā alternatīvas, savādāk tukša muca tālu skan.
29.08.2022 13:24 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 29.08.2022 12:29

Nosauc vismaz trīs piemērus kā šos divus milionus varēja izlietot savādāk, ka tie uzlabotu Latvijas ekonomiku. Un nevis vispārīgus piemērus kā, piemēram, "varēja noziedot bērniem, varēja iedot tam un šitam", bet reālus piemērus, kur vidējais Latvietis varētu teikt: "jā, dēļ šiem diviem milioniem es jūtu, ka dzīves līmenis ir uzlabojies un es tiešām jūtu ekonomikas uzplaukumu"

Pirmkārt, sāksim ar to, ka šie divi miljoni vienkārši tika izmasti "miskastē", tāpēc pilnīgi jebkāda ieguldīšana dažādos projektos jau pēc noklusējuma mūsu valstij būtu ievērojami vērtīgāka. Domāju, to saprot pat piecgadīgs bērns...
Otrkārt, es ekonomiku pieminēju, lai iesmietu par dažām dāmām šeit, kuras šo notikumu pasniedza kā kaut ko tādu, kas mūsu dzīves reāli uzlabos un mūs vienos, lai gan realitātē efekts būs (jau ir) novērojams tieši pretējais.
Treškārt, tas ir jūsu (šī balagāna atbalstītāju) pienākums (nevis mans) taisnoties, kā "uzlabosies" mūsu dzīves līmenis. Tā bija jūsu iniciatīva - jūs arī strebiet to "putru", kuru savārījāt!
Ar nepacietību gaidu no tevis piemērus!
29.08.2022 12:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits