Zaudē interesi ja čalis ir nevainīgs

 
Reitings 29
Reģ: 17.08.2022
Sveiki.
Ar sievietēm man nav tā baigi veicies. Randiņi ir, bet tālu nekur netieku. Pēc randiņiem, vairāk domāju par to ko teicu, kā uzvedos, ienāca prātā ideja, kad varbūt kaut ko nevajag teikt. Varbūt to dzīvē var redzēt ar to kā es runāju, uzvedos, sajust, bet esmu esmu nevainīgs. Varbūt šis ir kas traucē?
Man 23 gadi un nav nekādas seksuālās pieredzes, vispār. Lasot komentārus, klausos viedokļus, tā var saprast ka sievietēm nemaz nepatīk vīrieši kuri ir nevainīgi. Tā varētu būt? Ja diskusijas par intīmām lietām, partneru vēsture sākās, labāk neko nepieminēt, izvairīties no tēmas vai melot?
Tad jautājums ir tāds, vai patiešām pasakot patiesību par sevi, ka esmu nevainīgs, ka tas liek meitenei zaudēt interesi vairāk nekā ja teiktu kaut ko citu? Vai ir tā kā saka, ka sievietēm patīk tikai vīrieši ar pieredzi? Ko darīt lai piedzīvotu to labāko ko dzīvei piedāvāt?
17.08.2022 15:50 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Ko strādā? Ar ko nodarbojies brīvajā laikā?
19.08.2022 17:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jacqueline @ 19.08.2022 12:09
???????
Tate ir tiešām tā vērts, lai viņam veltītu veselu lapaspusi ar komentāriem? Visi bijāt Rīgā paprasīt viņa autogrāfu?
Beton, tas nekas, ka neesi bijis dzimumattiecībās, ne visi vīrieši ir kā Aldis, kuram prātā ir tikai sievietes, iepriekš iespējams fokusējies uz mācībām, treniņiem, kādām nodarbošanām, kad satiksi jaunu sievieti un, ja nevēliesies slēpt šo faktu tā arī saki, ka iespējams bija citas lietas prātā, bet tagad esi gatavs attiecībām utt.
Vispār tas ir sīkums, bet to sapratīsi vēlāk?

👍
19.08.2022 18:07 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Godīgi sakot, pirmo reizi par tādu Tanti dzirdēju. Laikam jau kārtējā "sarkanās tabletes" guru, kura nopelnījusi "žūksni" uz neizskatīgu vīriešu rēķina.
20.08.2022 09:58 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Viņš uztaisija labu shēmu, dēļ kă palika nenormăli populārs tiktokă, lai gan viņam pašam nav sava TT konta, arī nobanot viņu dēļ tā nevar, jo katru dienu ar vien vairāk jauni cilvēki štancē video ar viņa kontentu.

Tate vakar (?) izdzēsts no Instagram un Fb, arī tiktokā kontentu ar viņa saturu dzēš.
"We welcome Meta's swift action to remove Andrew Tate and we'll be putting pressure on TikTok to follow this example. They must act now to prevent further spread of these extremist views."
A TikTok spokesperson told the BBC: "Misogyny is a hateful ideology that is not tolerated on TikTok.
"We've been removing violative videos and accounts for weeks, and we welcome the news that other platforms are also taking action against this individual."
20.08.2022 11:49 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Paliks vēl polulārāks, lielajiem bossiem nepatīk freedom of speech - tāpēc izdzēsa.
Grib vīriešus padarīt maksimāli mīkstus.
20.08.2022 12:41 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
20.08.2022 22:09 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.08.2022
Man neinteresētu nevainīgs vīrietis. Bet man ir 28 un vēlos seksu ar pieredzējušu partneri. Tu noteikti satiecies ar meitenēm, kuras jaunākas kā Tu, iespējams, ka tad tas nav tik būtiski.
20.08.2022 22:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aldis15 @ 20.08.2022 12:41
Paliks vēl polulārāks, lielajiem bossiem nepatīk freedom of speech - tāpēc izdzēsa.
Grib vīriešus padarīt maksimāli mīkstus.

Tate ir mīkstākais vecis, kādu esmu internetā redzējusi.
21.08.2022 01:10 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.08.2022
BlackPill @ 18.08.2022 12:05
betons
Tu vēl esi salīdzinoši jauns un tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc tev pagaidām ir tikai instinktīva nojausma par sieviešu reālo attieksmi pret nepieredzējušiem vīriešiem. To video par ASV dāmām mierīgi var attiecināt arī uz mūsu pašu zeltenēm. Vienīgā atšķirība ir, ka mūsējās ir vēsākas un atturīgākas nekā rietumnieces (t.i. ar mūsējām ir vēl grūtāk kaut ko izveidot, jo viņas, pārsvarā, ir fokusētas tikai uz ilgtermiņa attiecībām).
Ja tu gribi noskaidrot, vai vīrieša nevainība sievietes atgrūž, tad parasti mana atbilde būs viennozīmīgs jā, bet to var viegli izmainīt ar seksuālo pakalpojumu palīdzību.
Atbildēšu arī uz otru jautājumu par tēmas "pacelšanu". Parasti tas ir neizbēgami un ja arī jūs kaut kādā veidā pamanīsieties neapspriest šo tēmu, tavs pieredzes trūkums tāpat būs uzskatāmi redzams un diez vai tu to gribi, tāpēc iesaku pēc iespējas ātrāk nokārtot šo "problēmu", lai tu saprastu, ka sekss ir ļoti pārvērtēts un varētu ar "vēsu galvu" pieiet šīm lietām.
Par seksuālajiem pakalpojumies man ir šaubas. Nedomāju ka sievietei kurai samaksāšu būs interese man jeb ko iemācīt vai ļaus man kaut ko pamēģināt. Paies 5 minūtes un man pateiks "durvis tur un tas būs 70€."
Es nedomāju par to vai redzēs vai neredzēs ka man nav pieredzes, vairāk tas cik daudz teikt, neteikt. Iztēloties pēc kaut kā kas esmu neesmu vēl lielākas problēmas izraisīs.
22.08.2022 16:35 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
betons @ 22.08.2022 16:35
Par seksuālajiem pakalpojumies man ir šaubas. Nedomāju ka sievietei kurai samaksāšu būs interese man jeb ko iemācīt vai ļaus man kaut ko pamēģināt. Paies 5 minūtes un man pateiks "durvis tur un tas būs 70€."
Es nedomāju par to vai redzēs vai neredzēs ka man nav pieredzes, vairāk tas cik daudz teikt, neteikt. Iztēloties pēc kaut kā kas esmu neesmu vēl lielākas problēmas izraisīs.

Tev arī nav jābūt mērķim uzreiz kaut ko iemācīties, jo, citēju tevi, "Man 23 gadi un nav nekādas seksuālās pieredzes, vispār." Tavam primārajam mērķim tagad vajadzētu būt pirmajai reizei nevis kaut kā apgūšanai.
Tici vai nē, bet sekss nemaz nav tik īpašs kā to reklamē. Es to saku kā cilvēks, kurš visu tevis aprakstīto situāciju jau ir pieredzējis uz savas "ādas". Tāpēc palīdzēšu tev ieekonomēt kaudzi laika, kuru es "izmetu vējā", meklējot atbildes uz identiskiem jautājumiem.
Tev nekas nav jātēlo! Ja tev prasa, tad saki taisnību. Kāda vispār jēga melot? Pret sievietēm vispār iesaku būt atklātam. Vienīgais izņēmums ir, kad tu ar viņām flirtē, bet tad arī ir jābūt signāliem no tavas puses (piem., smaids), kas parāda, ka tu viņas āzē.
22.08.2022 18:10 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Tici vai nē, bet sekss nemaz nav tik īpašs kā to reklamē. Es to saku kā cilvēks, kurš visu tevis aprakstīto situāciju jau ir pieredzējis uz savas "ādas". Tāpēc palīdzēšu tev ieekonomēt kaudzi laika, kuru es "izmetu vējā", meklējot atbildes uz identiskiem jautājumiem.

Kad sievietes neuztver seksu kā ko īpašu, kas jādara visu mūžu tikai ar vienu cilvēku, tad gan tas ir šausmīgi :D
22.08.2022 18:34 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Kitijaaaa @ 22.08.2022 18:34

Kad sievietes neuztver seksu kā ko īpašu, kas jādara visu mūžu tikai ar vienu cilvēku, tad gan tas ir šausmīgi :D

Vairums no jums jau tieši tā arī dara. Personīgi varu uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt man pazīstamas sievietes, kurām dzīves laikā bijis tikai viens vīrietis.:D
23.08.2022 01:34 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.08.2022
Puuce.puuce @ 18.08.2022 13:28
Es gan teiktu, ka nevajag teikt. Ja paprasa konkrēti, nemelo, bet ieteiktu pašam ar paziņojumu klajā nenākt. Kaut kad, kaut kur pateiksi. Iespējams, kad attiecības būs izveidojušās utml. Ja zini, kas kur un kā jādara, vismaz teorētiski, kad lietas nonāk līdz darbībai, tad man liekas, ka nav ko tur lieki ceremonēt ap šo.
Man personīgi neatgrūztu 23 gadīgs nevainīgs vīrietis, ja vien foršs pēc būtības. 23 neliekas nekāds baigais vecums. Šādā vecumā milzīga seksuālā pieredze un kaudze bijušo tieši liktos kā mīnuss.
Ja prasa par iepriekšējām attiecībām utml., tad saki, ka nekas nopietns nav izveidojies utml. Nav jāmin taču konkrēti cipari. Katrā ziņā, ne jau pašā randiņperiodā. Man šķiet, ka tādas lietas pat nav jāapspriež randiņojot - cik kas kuram bijis.
Kas būs tas būs, jā. Ja nav kas jāsaka tad neteikšu, tikai ja pienāks moments. Tā kā tā jau daudz nav ko teikt, tas par labāko cerams.
Ar teoriju tikai tik vien jau var sagatavoties. Redzēs tikai cik tālu ar to vien tiks.
23.08.2022 16:57 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.08.2022
Jacqueline @ 19.08.2022 12:09
???????
Tate ir tiešām tā vērts, lai viņam veltītu veselu lapaspusi ar komentāriem? Visi bijāt Rīgā paprasīt viņa autogrāfu?
Beton, tas nekas, ka neesi bijis dzimumattiecībās, ne visi vīrieši ir kā Aldis, kuram prātā ir tikai sievietes, iepriekš iespējams fokusējies uz mācībām, treniņiem, kādām nodarbošanām, kad satiksi jaunu sievieti un, ja nevēliesies slēpt šo faktu tā arī saki, ka iespējams bija citas lietas prātā, bet tagad esi gatavs attiecībām utt.
Vispār tas ir sīkums, bet to sapratīsi vēlāk?
Cilvēki tā saka ka tas nav nekas īpašs, man vairāk liekās kad cilvēki aizmirst cik tas īpašs jo pie tā pieraduši.
Idejāli jau ir kādu atrast nodarbībās, mācībās, sporta zālē bet tā īsti nesanāk, viss pilns ar čaļiem. Varbūt jāatrod kāds dejošanas kolektīvs, tur jābūt vismaz vienai meitenei ne...
23.08.2022 17:14 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.08.2022
Tigeriene @ 19.08.2022 17:14
Ko strādā? Ar ko nodarbojies brīvajā laikā?
Ārpus darba un mācībām, sporta zāle. Tas viss kam laika. Rezultāti parādās tāpēc jāturpina. Šad tad vēl kāda pirmdiena, sestdiena brīva ar draugiem.
23.08.2022 17:21 |
 
Reitings 29
Reģ: 17.08.2022
Molly777 @ 20.08.2022 22:49
Man neinteresētu nevainīgs vīrietis. Bet man ir 28 un vēlos seksu ar pieredzējušu partneri. Tu noteikti satiecies ar meitenēm, kuras jaunākas kā Tu, iespējams, ka tad tas nav tik būtiski.
"neinteresē" tāda ziņā kā liek tev pārdomāt vai gribi turpināt vai uzreiz uz redzēšanos?
23.08.2022 17:23 |
 
Reitings 30
Reģ: 16.11.2022
23 gadi nav nekas, man 31 un nevainīgs.
16.11.2022 12:34 |
 
Reitings 46
Reģ: 30.08.2022
Par to, ka esi nevainīgs nav jāsatraucas, tas ir normāli, jo visi ir vai nu viens vai otrs. :D Katrai sievietei var būt atšķirīgs viedoklis (daudzām varētu būt, ka tas ir svarīgi), bet noteikti, tas vai esi nevainīgs nenosaka to vai tu patiksi, to vai patiksi noteiks citi faktori (tas vai tu viņai vispār liksies simpātisks). Problēma vienīgi var būt tajā, ka esot nevainīgam tu pārāk daudz par to sāksi uztraukties un tieši tā uztraukšanās padarīs tevi mazāk pievilcīgu. Melot gan nevajag, no tā nekas labs nebūs. Varbūt tas liek zaudēt kādai interesi, tomēr ne visām, bet ja arī viņai zūd interese tikai tādēļ, tad viņa nav tev piemērota un ir diezgan stulba (ja tiešām TAS ir tas iemesls :D). Galvenais pieņem pats sevi kāds esi, dari to, kas tev patīk un tiecies pēc saviem mērķiem, ja tevi atraida, neņem pie sirds.
+ja tev kaut viena pasaka, ka negrib būt ar tevi tikai tāpēc, ka esi nevainīgs, tad pasaki viņai, ka pati vainīga, tev vismaz nebūtu ar ko salīdzināt viņu un lai viņai veicas ar tiem, kas drāž visu, kas pagadās. :D un aizej lepni prom un nekomunicē vairs. :D
16.11.2022 18:41 |
 
Reitings 3524
Reģ: 30.12.2015
ak dievs, te daži cilvēki komentāros uzvedas tā, it kā betonam būtu 53, nevis 23 :D
neuztraucies ne par to, ka esi nevainīgs, ne par to, ka tev nav pašlaik meitenes, tev visa dzīve vēl ir priekšā :) sekss nav visa dzīves jēga, īstajam cilvēkam interesēs tu pats, nevis tas, esi tu ar kādu gulējis vai nē. kad beigsi iespringt par meitenes atrašanu un savu nevainību un sāksi baudīt dzīvi, viss nokārtosies :)
18.11.2022 00:59 |
 
Reitings 284
Reģ: 31.10.2022
Visam savs laiks un arī tev pienāks tas brīdis.Parasti jau šo faktu noklusē līdz ir jau izveidojusies nopietnāka iemīlēšanās saikne. Tad arī var padalīties, bet ne jau ar nesen iepazītu meiteni, kura vēl pati domā, tu piesaisti kā cilvēks vai nē.
22.11.2022 15:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits