Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunas attiecības

 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nesen uzsaku jaunas attiecības ar vīrieti, kurš bija jau pazīstams dažus gadus.
Un mani ļoti samulsināja viņa vēlme lai pamainu savus ieradumus.
Piemēram: 1. Pīpeju saltus. Parastas cigaretes ne, smaka nepatīk. Pats ļoti retu reizi uzsmeke, bet es regulāri un teica lai to nedaru uzreiz. Jautāju kāpēc tas tik svarīgi ja nesmird un mēs neplānojam bērnu, tur nebija tādi spēcīgi argumenti. Bet šo es vēl kaut ka saprotu, kaut arī pašai šķiet salti piedodama lieta.
BET samulsu es pie otra viņa ierosinājuma.
Vins vēlas lai nodarbojos ar sportu (man pašai ir citi hobiji), jo tad būšu tjipa enerģiskāka un labāk jutīšos utt. Sākuma es padomāju, ka vins vēlas lai uzlaboju savu formu, bet tas it ka neiet kopā ar to, ka vins teica, ka viņam patīk mans augums. Kāds vēl viņam ieguvums ja nodarbošos ar sportu kuru tāpat nevaram kopā darīt (tieši to konkrēto veidu ko ieteica man) es nevaru iedomāties.
Man neviens vīrietis neko nav jautājis vai devis mājienu, ka vēlētos lai ko mainu ieradumos, pie tam tik ātri, ka jutos samulsusi. Pirmajā brīdi domaju, ka ir ok, jo šis jau tas labas lietas, bet ilgāk padomājot tomēr neomulīgi, jo tāda sajūta, ka grib lai mainos kas nozīme, ka nenovērtē to kāda esmu jau tagad.
Ka jūs justos par to?
Nevajag filosofēt par to vai salti ir pieciešami vai nav, bet drīzāk ka justos ja tādi ierosinājumi ko uzlabot sevi tiktu jums doti.
16.08.2022 14:52 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Vins pats tiešām sporto, ir muskuli, bet arī vēderiņš, bet par apaļīgu arī nevar gluži nosaukt. Retu reizi arī uzpipe. Traucē salti, jo sievietēm to nevajadzētu darīt. Par to vai samuldejis rit beidzot būs tā zvaigžņu stunda kad uzzināšu. bet diez vai te atskaitīsos, par daudz negāciju :)
19.08.2022 16:22 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Danuta @ 19.08.2022 14:46
Cik Tev augums un svars? Varbūt esi noēdusies, tikai pati domā, ka esi baigā smukule. :D

Nu un?
Ja cilvēks jūtas labi kā viņam ir, kādas tiesības kaut kādam 3 nedēļu boifriendam tagad sākt regulēt?
Autorei - gan jau pēc pāris nedēļām Tu arī ģērbties nepratīsi, pēc mēneša Tavas visas draudzenes būs tizlas, ar kurām tikties nedrīkst, un pēc diviem - naudu nepratīsi tērēt. Savu nopelnīto. Vajadzēs atskaitīties.
(Tēls nav izdomāts, bet reāli dzīvē redzēts).
21.08.2022 02:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits