Jaunas attiecības

 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Nesen uzsaku jaunas attiecības ar vīrieti, kurš bija jau pazīstams dažus gadus.
Un mani ļoti samulsināja viņa vēlme lai pamainu savus ieradumus.
Piemēram: 1. Pīpeju saltus. Parastas cigaretes ne, smaka nepatīk. Pats ļoti retu reizi uzsmeke, bet es regulāri un teica lai to nedaru uzreiz. Jautāju kāpēc tas tik svarīgi ja nesmird un mēs neplānojam bērnu, tur nebija tādi spēcīgi argumenti. Bet šo es vēl kaut ka saprotu, kaut arī pašai šķiet salti piedodama lieta.
BET samulsu es pie otra viņa ierosinājuma.
Vins vēlas lai nodarbojos ar sportu (man pašai ir citi hobiji), jo tad būšu tjipa enerģiskāka un labāk jutīšos utt. Sākuma es padomāju, ka vins vēlas lai uzlaboju savu formu, bet tas it ka neiet kopā ar to, ka vins teica, ka viņam patīk mans augums. Kāds vēl viņam ieguvums ja nodarbošos ar sportu kuru tāpat nevaram kopā darīt (tieši to konkrēto veidu ko ieteica man) es nevaru iedomāties.
Man neviens vīrietis neko nav jautājis vai devis mājienu, ka vēlētos lai ko mainu ieradumos, pie tam tik ātri, ka jutos samulsusi. Pirmajā brīdi domaju, ka ir ok, jo šis jau tas labas lietas, bet ilgāk padomājot tomēr neomulīgi, jo tāda sajūta, ka grib lai mainos kas nozīme, ka nenovērtē to kāda esmu jau tagad.
Ka jūs justos par to?
Nevajag filosofēt par to vai salti ir pieciešami vai nav, bet drīzāk ka justos ja tādi ierosinājumi ko uzlabot sevi tiktu jums doti.
16.08.2022 14:52 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Iekāre viņam ir. Manu raksturu pa 2h (tik pagāja laiks līdz piedāvāja būt kopā) vins novērtēt diži nevarēja. Pirms tam pāris reizes ir komunicēts kopīgos tusinos, kur nebija tik laba iespēja tuvāk iepazīties.
Tas kas besī ir, ka jāgaida līdz brīvdienām kamēr satikšu un nav vēl iespēja bijusi izrunāt šo visu.
Bet nu viņš grib manis uzlaboto versiju nevis iepazīt kāda esmu. Kamēr no viņa nekas tāds netiek prasīts pretī (kas ir logiski, jo pēc 3 nedēļām neeju virsū ar prasību sarakstu). Pie tam mainīt un uzlabot var savstarpējo komunikāciju nevis mainīt otru cilvēku. Par to man šaubu nav. Var varbūt vēl iebilst ja attiecību laika strauji uzbarojas vai sāk nestrādāt utt., bet nejau cilvēkam kuram nekadu tādu negatīvo izmaiņu nav. Es varu derēt, ka jebkuram kurš šeit raksta jebkādu viedokli var sastādīt sarakstu ar nepilnībām kuras jāmaina, bet diez vai būs kāds kurš mās ar galvu un metīsies iekšā strādāt ar sevi lietās ar kuram pats jūtas mierā. Ar savu izskatu esmu apmierināta, neesmu resna, izskats man ir viennozīmīgi virs vidējā. Bet nu varbūt šis viss izskaidro kāpēc 39 gadu vecuma vins ir viens, nav bērnu un nav bijis precējies.
17.08.2022 13:42 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
GhostGG @ 17.08.2022 11:09

Ja vīrietis izdomātu, ka tagad vairs nestrādās un sēdēs mājās un kasīs kuli, tad gan tu kažoku mestu uz otru pusi un teiktu, ka vinš ir jāmudina kaut ko darīt un daļa no šī foruma, ieskaitot tevi, aplaudētu par tādiem tekstiem no sievietes puses. Tā kā nerunā muļķības.

Tieši tā, kārtējie dubultie standarti. Ja par nestrādāšanu var aizrādīt, tad arī par nesportošanu vai noēšanos var, tas ir tieši tas pats, nekāda starpība.
Pašam ir viena pazīstama, kas gadiem aizsēdējusies mājās, ar visām no tā izrietošajām sekām, neko nedara, neko nemācās, hobiji īsti nekādi nav, galvā pilnīgs tukšums, vienīgais vēl nav noēdusies, kaut ko pasporto un ir tīri simpātiska. Ķipa vāc bērnus, bet tie jau palieli, iet skolā, īsti jau tur ko vākt vairs nav. Čalis zem tupeles, strādā Norvēģijā, kādu mēnesi, pusotru prom, un tad kādu nedēļu, divas mājās, karoč bankomāts. Pati lielīgi liek instā storijus, ka ceļas 11 pa dienu, stāsta man, ka garš laiks, nav īsti ko darīt utt. Un ziniet ko, lai gan pat viņa man nekas nav, es arī devu mājienus, ka varbūt vajag ko pamācīties vai piestrādāt, laiks taču atļauj. Manuprāt, pilnīgi normāls ieteikums atbilstoši situācijai. Uz ko atbildi saņēmu, ka ne tak, priekš kam, esot labi kā ir.
Nu ok, bet tu nekad nevari zināt kā lietas iegrozas. Ja nu džekam vienu dienu piegriežas būt par bankomātu, vai tajā pašā Norvēģijā samīlas citā beibē, ko tad tu darīsi, ja strādājusi neesi, izglītojusies neesi, un īsti neko darīt nemāki. Tā ka brīžiem pirms uzmet lūpu, der arī paskatīties uz sevi no malas.
17.08.2022 13:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
sorry :D ar tāda vecuma vīrieti, tev tomēr būtu jāpiestrādā pie sevīm. viņa ierosinājumi noteikti nenāk no sliktas sirds, bet tu te cepsies līdz brīvdienām.
17.08.2022 13:53 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Bet nu varbūt šis viss izskaidro kāpēc 39 gadu vecuma vins ir viens, nav bērnu un nav bijis precējies.

Ja ir bijusi ilgstošu attiecību un kopdzīves pieredze, tad jau laulību neesamība nav nekas tāds.
17.08.2022 14:02 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Kāpēc jāpiestrādā tikai man nevis viņam kurš aizsēdējies vecpuisos? Un ar kādu vecuma vīrieti drīkst nepiestrādāt?
Te kaut kāds stāsts par sievieti ar izklaidīgu sievieti pavīd. Es ar tādu neveidotu attiecības, jo nebūtu pieņemami nevis saietu kopā un liktu mainīties. Cilvēkiem no malas nekādas daļas gar viņu nav, kāda jēga ko norādīt viņai.
Esmu izskatīga, karjerā veiksmīga, man ir hobiji un maz brīva laika. Jā, bet smēķēju saltus un man ir M izmērs nevis S. Kāpēc tiek pieminēti bezdarbnieki un slaisti mana diskusija zināms tikai šeit dažiem gudriniekiem.
17.08.2022 14:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kāpēc jāpiestrādā tikai man nevis viņam kurš aizsēdējies vecpuisos? Un ar kādu vecuma vīrieti drīkst nepiestrādāt?

Viņš jau nezin pie kā viņam jāpiestrādā, tu jau viņam to nepateici :D :D :D
17.08.2022 14:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 17.08.2022 14:11

Viņš jau nezin pie kā viņam jāpiestrādā, tu jau viņam to nepateici :D :D :D

Nu re, pamēģini viņam ierosināt arī kaut kādus savus priekšlikumus, paskaties, kas notiks :D
17.08.2022 14:18 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Nu re, pamēģini viņam ierosināt arī kaut kādus savus priekšlikumus, paskaties, kas notiks

Cerams, ka viņš nav no tiem, kas uz to atbildētu ''vīrietim jāizskatās tikai nedaudz labāk par pērtiķi'' 😀
Bet, jā, varbūt to var kaut kā uzstādīt uz labāka sākuma, arī viņam liekot ko vizuāli uzlabot. Izbalināt zobus, ar lāzeri noņemt kādu neglītu dzimumzīmi vai tml, lai viņš pats pēc tam justos labāk ar baltākiem zobiem un tā...
17.08.2022 14:20 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Kāpēc jāpiestrādā tikai man nevis viņam kurš aizsēdējies vecpuisos? Un ar kādu vecuma vīrieti drīkst nepiestrādāt?

Bet kāpēc tu to uzreiz uztver kā "piestrādāšanu"? Kāpēc tu tikai ieklausies citu teiktajā par to, ka viņš vēlas tevi izmainīt? No kurienes tu to rāvi?
17.08.2022 14:23 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
TimeToDream @ 17.08.2022 14:23

Bet kāpēc tu to uzreiz uztver kā "piestrādāšanu"? Kāpēc tu tikai ieklausies citu teiktajā par to, ka viņš vēlas tevi izmainīt? No kurienes tu to rāvi?

Autore par to piestrādāšanu atbildēja uz komentāru ''ar tāda vecuma vīrieti, tev tomēr būtu jāpiestrādā pie sevīm''
17.08.2022 14:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet, jā, varbūt to var kaut kā uzstādīt uz labāka sākuma, arī viņam liekot ko vizuāli uzlabot. Izbalināt zobus, ar lāzeri noņemt kādu neglītu dzimumzīmi vai tml, lai viņš pats pēc tam justos labāk ar baltākiem zobiem un tā...

Nu tas tā kā atriebību? kaut kā iegriezt? jo redzi, viņs man pateica un tad es viņam arī, lai arī es tā nedomāju, bet tomēr, lai būtu kviti? wtf
17.08.2022 14:28 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
GhostGG atkal Tu ar savu dubulto morāli. Tjipa ja vins no manis ko prasa tas ir ok un ja es prasīšu pretī tad tā jau redz tikai mana ļaunā atriebība.
Bet ja, logiski, ka neesmu neko teikusi, es vēlreiz uzrakstīšu Tev kas neuztver tekstu - es neeju ar savu prasību sarakstu uzreiz jaunas attiecības. Man svarīgāk ir iepazīt cilvēku kāds vins ir. Bet es pārāk arī neuztvēru nopietni vīriešus kas tusē sieviešu forumos tāpēc viss ok, raksti ko sirds kāro:)
17.08.2022 14:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
GhostGG atkal Tu ar savu dubulto morāli. Tjipa ja vins no manis ko prasa tas ir ok un ja es prasīšu pretī tad tā jau redz atriebība.

Kādu vēl dubulto morāli? tā bija atbilde uz Kitijas komentāru, kas tika pasniegts tādā veidā, it kā vajadzētu atriebties. Ja tu domā, ka ir kaut kas ko viņam vajadzētu uzlabot, tad droši saki to viņam. Tu pat lasīt neproti.
17.08.2022 14:35 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Kur Tu redzi, ka viņa to pasniedz ka atriebību? Vienkārši ierosinajums kas radies no novērojumiem par viņu pašu. Labāk pats par savu lasītprasmi satraucies. Vienkārši atzīsti, ka citos meklēt dubulto morāli patīk, bet pakontrolēt to sevī gan neparak
17.08.2022 14:39 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Nu tas tā kā atriebību? kaut kā iegriezt? jo redzi, viņs man pateica un tad es viņam arī, lai arī es tā nedomāju, bet tomēr, lai būtu kviti? wtf

Nu kāda vēl atriebība... Pats teici, ka neviens cilvēks nav perfekts, tātad arī viņam vizuāli kaut kāda nianse nav ok, kuru varētu uzlabot viņa paša labad. Pēc kaismīgās visa šī scenārija attaisnošanas tu liec noprast, ka pirmajās attiecību nedēļās ir ok norādīt uz vizuālajām nepilnībām un ierosināt tās izlabot. Es tikai mācos no tevis, ka tā jābūt un jādara. 😀 Mūžu dzīvo, mūžu mācies.
17.08.2022 14:44 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu kāda vēl atriebība... Pats teici, ka neviens cilvēks nav perfekts, tātad arī viņam vizuāli kaut kāda nianse nav ok, kuru varētu uzlabot viņa paša labad. Pēc kaismīgās visa šī scenārija attaisnošanas tu liec noprast, ka pirmajās attiecību nedēļās ir ok norādīt uz vizuālajām nepilnībām, es tikai mācos no tevis, ka tā jābūt un jādara.

sure, tad tev ir ļoti īpatnējs veids kā izteikties. Un nemēģināsim sagrozīt realitāti, es ļoti labi zinu ar kādu domu tu to pasniedzi.
17.08.2022 14:49 |
 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Ideāli, GhostGG arī domas protot lasīt :D savu dubulto morāli gan neprot saskatīt. Nice
17.08.2022 14:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
esi gudrāka un novērtē vīrieša tiešumu. noteikti arī viņš priekš tevīm nav ideāls un kaut kas neapmierina.
nekad nesapratīšu, ka forumā aprunā ''savu cilvēku'' tā vietā, lai ar viņu pašu izrunātos. pazvanīt nedrīkst?
17.08.2022 14:58 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 17.08.2022 14:49

sure, tad tev ir ļoti īpatnējs veids kā izteikties. Un nemēģināsim sagrozīt realitāti, es ļoti labi zinu ar kādu domu tu to pasniedzi.

Nu forši, ka tu zini 👍
17.08.2022 14:58 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Renaate301 @ 17.08.2022 14:53
Ideāli, GhostGG arī domas protot lasīt :D savu dubulto morāli gan neprot saskatīt. Nice

Viņš nesapiņķerējās dubultajā morālē, jo uzrakstīja šo
Ja tu domā, ka ir kaut kas ko viņam vajadzētu uzlabot, tad droši saki to viņam.

Bet varbūt kādreiz 😀
17.08.2022 15:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits