Jaunas attiecības

 
Reitings 398
Reģ: 09.08.2022
Nesen uzsaku jaunas attiecības ar vīrieti, kurš bija jau pazīstams dažus gadus.
Un mani ļoti samulsināja viņa vēlme lai pamainu savus ieradumus.
Piemēram: 1. Pīpeju saltus. Parastas cigaretes ne, smaka nepatīk. Pats ļoti retu reizi uzsmeke, bet es regulāri un teica lai to nedaru uzreiz. Jautāju kāpēc tas tik svarīgi ja nesmird un mēs neplānojam bērnu, tur nebija tādi spēcīgi argumenti. Bet šo es vēl kaut ka saprotu, kaut arī pašai šķiet salti piedodama lieta.
BET samulsu es pie otra viņa ierosinājuma.
Vins vēlas lai nodarbojos ar sportu (man pašai ir citi hobiji), jo tad būšu tjipa enerģiskāka un labāk jutīšos utt. Sākuma es padomāju, ka vins vēlas lai uzlaboju savu formu, bet tas it ka neiet kopā ar to, ka vins teica, ka viņam patīk mans augums. Kāds vēl viņam ieguvums ja nodarbošos ar sportu kuru tāpat nevaram kopā darīt (tieši to konkrēto veidu ko ieteica man) es nevaru iedomāties.
Man neviens vīrietis neko nav jautājis vai devis mājienu, ka vēlētos lai ko mainu ieradumos, pie tam tik ātri, ka jutos samulsusi. Pirmajā brīdi domaju, ka ir ok, jo šis jau tas labas lietas, bet ilgāk padomājot tomēr neomulīgi, jo tāda sajūta, ka grib lai mainos kas nozīme, ka nenovērtē to kāda esmu jau tagad.
Ka jūs justos par to?
Nevajag filosofēt par to vai salti ir pieciešami vai nav, bet drīzāk ka justos ja tādi ierosinājumi ko uzlabot sevi tiktu jums doti.
16.08.2022 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
GhostGG @ 16.08.2022 16:07

eeeem kā kas dod tiesības? tu esi vina draudzene. viņš grib lai tu labi izskaties, viņš grib lai tu uzlabo savu veselību? Kas tur tāds ir? par ko īsti ir sašutums?

Nevienam nav tiesības otram pieprasīt nomest svaru. Nevienam. Man vienalga cik tuvi ir cilvēki. Nemaz nerunājot par šo veci. Kas būs vēlāk?! Pieprasīs arvien vairāk ja redzēs, ka klausa katram viņa vārdam. Manipulators parastais tikai pagaidām vel to ietērpj maigos veidos. Bet tādus atpazīst tikai uz vecumu, ar pieredzi. Jauniem skuķiem tas vel liekas normāli jo nav saprašana.
17.08.2022 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Apple of my eye @ 16.08.2022 17:48

Piekrītu!
Man arī šķiet bērnišķīgi aizvainoties, ja otrs iekomentē kaut ko, kas pašam nepatīk.
Protams, ir dzirdēts, ka vīrietis brutāli močī sievieti, ka sievietei tas un šitas, bet tad man šķiet viņš ir asshole un no tāda jāšķiras pie pirmās izdevības. Bet šis neizklausās tas gadījums.
Konkrēti par sportu un salt atmešanu piekrītu 100%. Mīļā meitene, smēķēt NAV stilīgi un forši! Smēķēt ir tizli, nelietderīgi, neveselīgi, smirdīgi, dārgi un lieki. Un sportot IR veselīgi (tajā skaitā mentālajai veselībai par labu), aizraujoši, stilīgi. Pie tam iemācoties kko jaunu paši paliekam jaunāki, paplašinām redzesloku un draugu/paziņu loku, paši kļūstam aizraujošāki.
Bet Tu, protams, vari ēst bulkas, kurīt saltu, skrollēt instagramu un pukoties par sava jaunā drauga aizrādījumiem. Tava izvēle ;)

Protams, ka viņa drīkst. Ko tu vispār iedomājies!?
Ja vecim kautkas nepatīk, lai šauj taisni un duj lapās. Es jau pirmajiem teikumiem noliktu pieklājīgi pie vietas. Nē, es ar tādu neko neturpinātu jo šis parāda, ka viņš ir cilvēks kuram patīk kontrole. Un kontrole pār otru cilvēku nāk kompelktā ar vel daudz riebīgām īpašībām. Nop. Man tas būtu totāls red flag.
17.08.2022 09:02 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Miaa @ 17.08.2022 01:53

Tas nekur nav teikts, bet, tā kā nav zināms kādā veidā tēmas autores vīrietis viņai ieteica nodarboties ar sportu, tas bija tikai kā viens no maniem pieņēmumiem. Var jau būt, ka kļūdos. Kā jau te minēja, grūti spriest par situāciju, nezinot stāstu no abām pusēm. Taču manas domas paliek nemainīgas - nav forši likt otram cilvēkam darīt to, ko viņš nevēlas, ja reiz pats esi izvēlējies ar šo cilvēku veidot attiecības. Te daudzi raksta, ka sports ir laba lieta un ka smēķēšana kaitē veselībai. Protams, neviens jau neapgalvo pretējo. Bet problēma ir tajā, ka cilvēks, šajā gadījumā autore, negrib šīs lietas mainīt. Nu grib viņa smēķēt - smēķē. Negrib nodarboties ar sportu - nenodarbojas. Bet, ja otrs cilvēks ir izvēlējies veidot attiecības ar tādu smēķējošu sievieti, kura nenodarbojas ar sportu, tad lai nemēģina šo cilvēku pārveidot, liekot viņam darīt lietas, kuras šis cilvēks negrib darīt. Savukārt, ja vēlas sev blakus sportisku, nesmēķējošu sievieti, tad tādu arī vajag meklēt.

Piekrītu, bet šajā gadījumā īsti vīrieša vainu neredzu, tikai aizvainotu autori, kura ir iedomājusies kaut ko, kas varbūt nav bijis vīrieša domās.
Un, ja autore negrib, tad negrib mainīt. Neizskatās, ka vīrietis viņu spiež to darīt, atkārtodams vairākas reizes, drīzāk izklausās pēc vienkārša teikuma, ko viņš nemaz nav domājis ļauni.
Bet visādi var gadīties.
17.08.2022 09:07 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
GhostGG @ 16.08.2022 18:59

Manuprāt, te tev deva pietiekami daudz atbildes kā cilvēki justos, drīzāk izskatās, ka tev tās abildes nepatīk vai arī neeraksta to, ko tu gribētu dzirdēt. Diezgan muļķīgs jautājums vai jums tas patiktu. Nevienam nepatiktu, ja kāds norādītu uz kāda nepilnībām, jautājums drīzāk ir vai tas, ko vīrietis pateica, vai tam ir pamatots iemesls. Ja ir, tad ir ļoti bērnišķīgi un augstprātīgi uzmet lūpu par tādām lietām, ja tā ir taisnība. Un tās visas kuras te raksta "jūtos skaista, kāda esmu" (parasti stipri apaļās) neieteiktu, ne tikai autorei, bet nevienam klausīties tajā, jo tie ir vnk ir meli. Tas nav nekas vairāk kā attaisnojums savam slinkumam un nespējai kontrolēt ko bāž sev rīklē. Realitāte ir tāda, ja ar rokas piesitienu varētu dabūt smuku, veselīga izskata augumu, pasaulē nebūtu resnu cilvēku un jo it īpaši šie indivīdi, kuras "jūtas skaistas, kāds ir" ?

saderam, ka tev nav vairāk par 20?? Ja ir, tu esi ļoti nepieaugusi savos uzskatos. Tu uzskati, ka tev ir tiesības līst tur kur nav jālien un tu domā, ka esi tik īpaša, ka drīksti noteikt kas ir normāli un kas nav, izsakot minējumus par kuriem vel gaidi atskaiti. Neesi ne īpaša, ne pasaules naba un nevienam tev nekas nav jâskaidro.
Ja ir resna? Un? Ēd bulkas? Un? Tā visatļautība ir prātam neaptverama. Un papildus tai vel atļaujas moralizēt, ka redz esot tiesības aizrādīt. Ne velna nav. Bet nu muti turēt arī ir māksla.
17.08.2022 09:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
lasīt mākat, vistas? :D viņai neteica, ka jānomet svars, lol.
17.08.2022 09:13 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
smart_ass @ 17.08.2022 09:11

saderam, ka tev nav vairāk par 20?? Ja ir, tu esi ļoti nepieaugusi savos uzskatos. Tu uzskati, ka tev ir tiesības līst tur kur nav jālien un tu domā, ka esi tik īpaša, ka drīksti noteikt kas ir normāli un kas nav, izsakot minējumus par kuriem vel gaidi atskaiti. Neesi ne īpaša, ne pasaules naba un nevienam tev nekas nav jâskaidro.
Ja ir resna? Un? Ēd bulkas? Un? Tā visatļautība ir prātam neaptverama. Un papildus tai vel atļaujas moralizēt, ka redz esot tiesības aizrādīt. Ne velna nav. Bet nu muti turēt arī ir māksla.

GhostGG ir vīrietis 😅
17.08.2022 09:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Annija35 @ 17.08.2022 09:41

GhostGG ir vīrietis ?

Es brīžiem ienāku te palasīt diskusijas un šādās tēmās, kur piedalās gan vīrieši gan sievietes, ļoti labi var nolasīt kuras nav ar prātu apveltītas. Ghost šajā diskusijā vienmēr nācis ar labiem faktiem un argumentācijās. A ko sievietes pretīm? "Saderam tev nav meitenes, tev knapi dvacārs, pats esi resns un rij bulkas".
Sievietes ir stulbas, goda vārds. 😀
Par situāciju runājot, tad ja autorei nepatīk, ja kāds norāda uz nepilnībām, var dzīvot viena. Kāda tieši ir starpība kad uz to norāda? Ir cilvēki, kas attiecībās ir gana aplauzušies, lai katras jaunas attiecības vairs neliktos kā visapkārt rozes, iebiezinātais piens un vienradži, kuri kakā varavīksnes. Tapēc robežas tiek nospraustas laicīgi. Labāk būtu, ja pēc pus gada viņš sāktu teikt, ka kaut kas nepatīk? Tad viņš būtu nelietis, kurš pus gadu tevi mīlēja un pēkšņi grib izmainīt. Dīvaina tā sieviešu loģika. Un ja jau aizskar kaut kādi komentāri par saltu vai sportošanu, tātad saproti, ka kaut kas nav lāgā, bet negribi neko lietas labā darīt. Un ja negribi neko darīt, tas ir ok. Vienkārši tā vietā lai nez ko sadomātos un sakačātu sev galvā kaut ko no tā, ko mēs rakstam, vienkārši viņam tas ir jāpasaka. Thats it. Dzīve nav tik sarežģīta.
17.08.2022 09:56 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
woman_wonderland un .Eksperte., precīzi. 😃 Pašas sazin ko sadomājās, apvainojās, bet vīrietis gan jau dzīvo neko nenojausdams, ka bars sieviešu un paša draudzene viņu te padarīja par Sātanu. :D Sieviešu māka atrast dažādus zemtekstus ir apbrīnojama.
Loģiski argumenti šeit bija tikai abiem vīriešiem un vēl vienai meitenei.
17.08.2022 10:03 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Sieviešu māka atrast dažādus zemtekstus ir apbrīnojama.
Loģiski argumenti šeit bija tikai abiem vīriešiem un vēl vienai meitenei.

Tieši abi vīrieši iesāka šeit rakstīt par to, ka viņa visdrīzāk ir resna/vajag vizuāli uzlabot ķermeni jeb viņi tā nolasīja to sporta ieteikšanas zemtekstu.
17.08.2022 10:13 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ir cilvēki, kas attiecībās ir gana aplauzušies, lai katras jaunas attiecības vairs neliktos kā visapkārt rozes, iebiezinātais piens un vienradži, kuri kakā varavīksnes.

Rozā brilles, pirmo mēnešu/gadu kaisle nav nekāda romantiska tīņu vienradžu mistika, bet tīra fizioloģija, kad tiek izdalīti piesaisti veidojošie hormoni un mazina tieksmi krāpt, iemīlēties citos. Izvēloties partneri, kurš personīgi neliekas pievilcīgs, šī ļoti, ļoti svarīgā attiecību fāze izpaliek. No sievietes puses šis variants vēl var kaut cik darboties, ja tur ir citi kompensējoši faktori, bet vīrietim sev par partneri izvēlēties savai vizuālajai gaumei nepiesaistošu meiteni... Nav baigi cerīga monogāmija tur paredzama 😀 Es pat ne tik daudz par autores situāciju, bet vispārīgi.
17.08.2022 10:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nevienam nav tiesības otram pieprasīt nomest svaru. Nevienam. Man vienalga cik tuvi ir cilvēki. Nemaz nerunājot par šo veci. Kas būs vēlāk?! Pieprasīs arvien vairāk ja redzēs, ka klausa katram viņa vārdam. Manipulators parastais tikai pagaidām vel to ietērpj maigos veidos. Bet tādus atpazīst tikai uz vecumu, ar pieredzi. Jauniem skuķiem tas vel liekas normāli jo nav saprašana.

Ja vīrietis izdomātu, ka tagad vairs nestrādās un sēdēs mājās un kasīs kuli, tad gan tu kažoku mestu uz otru pusi un teiktu, ka vinš ir jāmudina kaut ko darīt un daļa no šī foruma, ieskaitot tevi, aplaudētu par tādiem tekstiem no sievietes puses. Tā kā nerunā muļķības.
17.08.2022 11:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
GhostGG @ 17.08.2022 11:09

Ja vīrietis izdomātu, ka tagad vairs nestrādās un sēdēs mājās un kasīs kuli, tad gan tu kažoku mestu uz otru pusi un teiktu, ka vinš ir jāmudina kaut ko darīt un daļa no šī foruma, ieskaitot tevi, aplaudētu par tādiem tekstiem no sievietes puses. Tā kā nerunā muļķības.

lai gan pārējiem taviem komentāriem šeit es piekritu, nestrādāt un nesportot ir dažādas lietas. Domāju, ka par nestrādāšanu pāris abpusēji ir tiesīgs viens otru bakstīt un tramdīt.
Par sportu - ja vīrietim nepatīk meitenes nošļukušais dibens vai meitenei viņa riepiņa, viens otru var tramdīt tad, ja otrs pats saprot, ka viņam ir kaut kāda problēma, ko vajadzētu mainīt. Ja pašam liekas, ka viss ir ok un otrs to nevar pieņemt - nu tad atā un meklējiet katrs sev citu cilvēku.
17.08.2022 11:27 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
lai gan pārējiem taviem komentāriem šeit es piekritu, nestrādāt un nesportot ir dažādas lietas. Domāju, ka par nestrādāšanu pāris abpusēji ir tiesīgs viens otru bakstīt un tramdīt.
Par sportu - ja vīrietim nepatīk meitenes nošļukušais dibens vai meitenei viņa riepiņa, viens otru var tramdīt tad, ja otrs pats saprot, ka viņam ir kaut kāda problēma, ko vajadzētu mainīt. Ja pašam liekas, ka viss ir ok un otrs to nevar pieņemt - nu tad atā un meklējiet katrs sev citu cilvēku.

Tur jau tā lieta, ka tas ir viens un tas pats. Ir diezgan muļķīgi teikt, ka abi no dzimumiem skatās uz situāciju vienādi. Es varu saderēt, ka vairums sievietēm butu daudz svarīgāk, ka vīrietis strādā, pelna labi, bet ne ar tik perfektu augumu, protams, protams, ir retie izņēmumi, savukārt vīriešiem būtu daudz svarīgāk, ka sieviete izskatās labi, ir sakopta, rūpējas par savu izskatu, bet nepelna tik labi, vai strādā savām vajadzībām, vai atsevišķos gadījumos nestrādā vispār.
17.08.2022 12:03 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 17.08.2022 12:03

Tur jau tā lieta, ka tas ir viens un tas pats. Ir diezgan muļķīgi teikt, ka abi no dzimumiem skatās uz situāciju vienādi. Es varu saderēt, ka vairums sievietēm butu daudz svarīgāk, ka vīrietis strādā, pelna labi, bet ne ar tik perfektu augumu, protams, protams, ir retie izņēmumi, savukārt vīriešiem būtu daudz svarīgāk, ka sieviete izskatās labi, ir sakopta, rūpējas par savu izskatu, bet nepelna tik labi, vai strādā savām vajadzībām, vai atsevišķos gadījumos nestrādā vispār.

Bet vai tāds variants, sākt attiecības ar meiteni ar domu, ka, pagaidām nemīlu, iemīlēšu tad, kad uztrenēs augumu, tiešām novedīs pie iemīlēšanās pēc gada (pieņemot, ka tik ilgs laiks nepieciešams līdz vēlamajam rezultātam)? Nav tā, ka, gadu guļot un ''pieciešot'' attiecībās ne tik tīkamo izskatu nav īsti laba augsne iemīlēšanās procesam?
Cik vispār tev ir zināmi tādi veiksmīgi pāri, kuri sāka attiecības bez pievilkšanās ķīmijas, ar pamatdomu, ka pārveidos izskatu, un pēc tam tiešām iemīlas?
17.08.2022 12:22 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
GhostGG @ 16.08.2022 16:07

eeeem kā kas dod tiesības? tu esi vina draudzene. viņš grib lai tu labi izskaties, viņš grib lai tu uzlabo savu veselību? Kas tur tāds ir? par ko īsti ir sašutums?

Te jau viss skaidrs. Pati saprot, ka ir uzēdusi lieko svaru + pīpē, draugam tas nešķiet baigi cool un viņš mierīgi ierosina iet uz zāli, jo acīmredzot, saprot, ka viena tu neiesi un ja vispār neiesi, tad vēl vairāk noēdīsies. Es sāktu pārdomāt kāpēc vispār to ieteica, nevis attaisnotu savus liekos kg ar to, ka sākumā taču viņam tas netraucēja!
17.08.2022 12:25 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Bet vai tāds variants, sākt attiecības ar meiteni ar domu, ka, pagaidām nemīlu, iemīlēšu tad, kad uztrenēs augumu, tiešām novedīs pie iemīlēšanās pēc gada (pieņemot, ka tik ilgs laiks nepieciešams līdz vēlamajam rezultātam)? Nav tā, ka, gadu guļot un ''pieciešot'' attiecībās ne tik tīkamo izskatu nav īsti laba augsne iemīlēšanās procesam?
Cik vispār tev ir zināmi tādi veiksmīgi pāri, kuri sāka attiecības bez pievilkšanās ķīmijas, ar pamatdomu, ka pārveidos izskatu, un pēc tam tiešām iemīlas?

Vai tad te nebija pievilkšanās ķīmija? cik sapratu no autores rakstītā, vīrietis pats piedāvāja uzsākt attiecības, tad jau tomēr kaut kāda ķīmija bija. Turklāt, kā tā saruna norisinājās patiesībā neviens to nezin. Būsim reāli, tad kad sievietes kaut ko atstāsta, viņas mēdz ļoti daudz lietas izlaist, piedomāt klāt vai arī paspilgtināt situāciju sev vēlamā veidā. Es personīgi neko traģisku te neredzu, vīrietis ieteica beigt pīpēt saltus un izteica ieteikumu iet sportot. Viss. Ja kādu tas tik šausmīgi aizskar un bez maz vai pasludina to par pasaules galu, tad sorry, pareizāk būtu attiecības neturpināt un ne jau tāpēc, kā te dažas uzskata, ka būs pieprasījumi vai kontrole nākotnē no vīrieša puses, bet gan tā tāpēc, ka nākotnē par katru sīkumu būs kašķi un tiks uzmesta lūpa un būtībā vīrietis nekad nevarēs būt atklāts pret sievieti, jo zinās, ka katrs sīkums trauslo dvēseli aizskars līdz sirds dziļumiem un būs apvainošanās, kas 100% atspoguļosies ar "tikumības jostu" soda veidā.
17.08.2022 13:10 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Vai tad te nebija pievilkšanās ķīmija? cik sapratu no autores rakstītā, vīrietis pats piedāvāja uzsākt attiecības, tad jau tomēr kaut kāda ķīmija bija.

Man dzīvē ir zināmi tādi pāri, kur viens no partneriem uzsāka attiecības tieši ar tādu domu - ''raksturs labs, bet tur izskatā tas, tas un tas ne tā, gan jau ar laiku noslīpēsim''. Pašiem aplauziens, ka tomēr tā arī nekad neiemīl pat pēc izmaiņām un vispār cilvēks sāk tracināt :) Protams, ''pieslīpēšanas'' periodā paralēli iemīlēšanās cilvēkos, kuri šķiet pievilcīgi jau no paša sākuma.
17.08.2022 13:18 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man dzīvē ir zināmi tādi pāri, kur viens no partneriem uzsāka attiecības tieši ar tādu domu - ''raksturs labs, bet tur izskatā tas, tas un tas ne tā, gan jau ar laiku noslīpēsim''. Pašiem aplauziens, ka tomēr tā arī nekad neiemīl pat pēc izmaiņām un partnerī pakāpeniski viss sāk tracināt Protams, krāpšana ar cilvēkiem, kuri liekas pievilcīgi jau pašā sākumā.

Da labi, to tak dara gan sievietes, gan vīrieši un turpinās darīt. Ir tak arī ļoti daudz piemēru, kur sieviete saiet kopā ar vīrieti un mēģina dažas lietas izmainīt. Ir diezgan muļķīgi apgalvot, ka, kad pāris saiet kopā, viņiem viens otrs liekas pilnīgi perfekti un ideāli. Teorijā tas skan skaisti, bet realitātē notiek savādāk. Vnk cilvēki izskatās, ka dzīvo kaut kādā leiputrijā un ir atrauti pilnīgi no realitātes, un kad nenotiek tā, kā viņu iedomu pasaulē, tad arī šādas tēmas rodās.
17.08.2022 13:26 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
GhostGG @ 17.08.2022 13:26

Da labi, to tak dara gan sievietes, gan vīrieši un turpinās darīt. Ir tak arī ļoti daudz piemēru, kur sieviete saiet kopā ar vīrieti un mēģina dažas lietas izmainīt. Ir diezgan muļķīgi apgalvot, ka, kad pāris saiet kopā, viņiem viens otrs liekas pilnīgi perfekti un ideāli. Teorijā tas skan skaisti, bet realitātē notiek savādāk. Vnk cilvēki izskatās, ka dzīvo kaut kādā leiputrijā un ir atrauti pilnīgi no realitātes, un kad nenotiek tā, kā viņu iedomu pasaulē, tad arī šādas tēmas rodās.

Cilvēks var fiziski ļoti patikt, bet nepatikt ieradumi. Bet, ja nepatīk fiziski, tad fizioloģiski nemaz iekāre un mīlestība nevar izveidoties. Iekārei un mīlestībai ieradumi tik ļoti netraucē, tikai sadzīvei. Tas tā par mēģināšanu izmainīt otra ieradumus, raksturu, par ko tu laikam biji domājis.
17.08.2022 13:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Cilvēks var fiziski ļoti patikt, bet nepatikt ieradumi. Bet, ja nepatīk fiziski, tad fizioloģiski nemaz iekāre un mīlestība nevar izveidoties. Iekārei un mīlestībai ieradumi tik ļoti netraucē, tikai sadzīvei.

Nu redzi, tavs apgalvojums tiek apgāsts sajā tēmā. Gan jau fiziski patika, ja jau pats piedāvāja attiecības. Visticamāk, vīrietis redz, ka var būt vēl labāk, tāpēc arī šādi ieteikumi izskanēja. Bet kā ir patiesība, to zināt nevar, neielīdīsi kāda galvā.
17.08.2022 13:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)