Jaunas attiecības

 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Nesen uzsaku jaunas attiecības ar vīrieti, kurš bija jau pazīstams dažus gadus.
Un mani ļoti samulsināja viņa vēlme lai pamainu savus ieradumus.
Piemēram: 1. Pīpeju saltus. Parastas cigaretes ne, smaka nepatīk. Pats ļoti retu reizi uzsmeke, bet es regulāri un teica lai to nedaru uzreiz. Jautāju kāpēc tas tik svarīgi ja nesmird un mēs neplānojam bērnu, tur nebija tādi spēcīgi argumenti. Bet šo es vēl kaut ka saprotu, kaut arī pašai šķiet salti piedodama lieta.
BET samulsu es pie otra viņa ierosinājuma.
Vins vēlas lai nodarbojos ar sportu (man pašai ir citi hobiji), jo tad būšu tjipa enerģiskāka un labāk jutīšos utt. Sākuma es padomāju, ka vins vēlas lai uzlaboju savu formu, bet tas it ka neiet kopā ar to, ka vins teica, ka viņam patīk mans augums. Kāds vēl viņam ieguvums ja nodarbošos ar sportu kuru tāpat nevaram kopā darīt (tieši to konkrēto veidu ko ieteica man) es nevaru iedomāties.
Man neviens vīrietis neko nav jautājis vai devis mājienu, ka vēlētos lai ko mainu ieradumos, pie tam tik ātri, ka jutos samulsusi. Pirmajā brīdi domaju, ka ir ok, jo šis jau tas labas lietas, bet ilgāk padomājot tomēr neomulīgi, jo tāda sajūta, ka grib lai mainos kas nozīme, ka nenovērtē to kāda esmu jau tagad.
Ka jūs justos par to?
Nevajag filosofēt par to vai salti ir pieciešami vai nav, bet drīzāk ka justos ja tādi ierosinājumi ko uzlabot sevi tiktu jums doti.
16.08.2022 14:52 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Bļa, no kurienes tika izrauts, ka es riju bulkas? Es aizraujos ar dejošanu, vēlos tam veltīt iespējami vairāk laika. Ar dejošanu muskuļus neuzkacasi, bet laimīgāks gan vari palikt :)
16.08.2022 17:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Man autore pēc šīm atbildēm atgādina kaut kādu pārjūtīgu dvēseli, kura uztver visu saasināti, kas attiecas ne tikai uz vīrieti, bet arī uz citu cilvēku rakstīto šeit.
Manuprāt, tās domas, ka viņš tā vēlas tevi pārveidot, ir pārspīlētas. Varbūt cilvēks grib tikai, lai jums būtu kopīgs hobijs, jo pati minēji, ka viņš pats nodarbojas ar sportu.
Un galu galā ir mēle, tāpēc vari parunāt par to, ko viņš ar to domāja.
16.08.2022 18:20 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Es gribēju vairāk dzirdēt ka jūs justos ja jums tas tiktu prasīts. Sapratu, ka Tev personīgi tas patiktu. Nu ok:)
16.08.2022 18:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Renaate301 @ 16.08.2022 18:21
Es gribēju vairāk dzirdēt ka jūs justos ja jums tas tiktu prasīts. Sapratu, ka Tev personīgi tas patiktu. Nu ok:)

Ja es pati zinātu, ka man ir, piemēram, nošļucis dibens vai kas tāds, tad varbūt pēc ieteikuma sākt sportot čut apvainotos, bet saprastu mājienu un ietu uz treniņiem. Par saltiem neiznu ko teikt, man pašai riebjas tādi, tāpēc 100% par atmešanu.
Cita lieta būtu, ja džeks pateiktu, ka man krūtis par mazu un ieteiktu painteresēties par operācijām, tad gan pasūtītu 3 mājas tālāk. Bet sportiņš jau nav slikts.
16.08.2022 18:47 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Īsti norma tā nav. Nu neliek katrs vīrietis jaunai vai pat ilgstošai draudzenei ar riepu mest nost svaru. Mēģināt jau tu vari, bet droši vien laika gaitā jums būs viena problēma pēc otras. Te izskatās, ka vīrietis nevar dabūt to, ko grib, un izvēlas tādu, kura viņam personīgi vizuāli neapmierina tik ļoti, ka jau attiecību sākumā liek mainīt izskatu. Baigi cerīgi neizklausās 😁
16.08.2022 18:49 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Būs jāpiekrīt Kitijaa viedoklim. Iespējams būs jāpiekāpjas un jādod vīrietim iespēju atrast dāmu kas patiktu pilnībā :)
Saltins var nepatikt, bet vai Tu esi gatavs būt pacietīgs un atbalstīt otru atmest (vispirms noskaidrojot vai persona to pati vēlas), vai arī Tu jau pirmajā vakara nostādi fakta priekšā, ka tas nav jādara un viss. Kāpēc tad neizvēlēties nesmēķētāju.
16.08.2022 18:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Renaate301 @ 16.08.2022 18:54
Būs jāpiekrīt Kitijaa viedoklim. Iespējams būs jāpiekāpjas un jādod vīrietim iespēju atrast dāmu kas patiktu pilnībā :)
Saltins var nepatikt, bet vai Tu esi gatavs būt pacietīgs un atbalstīt otru atmest (vispirms noskaidrojot vai persona to pati vēlas), vai arī Tu jau pirmajā vakara nostādi fakta priekšā, ka tas nav jādara un viss. Kāpēc tad neizvēlēties nesmēķētāju.

Pirms tam tikai normāli izrunā visu, ka saprati mājienu par sportošanu un tas tev nepatīk, jo pašai savs augums patīk un negribi neko mainīt. Varbūt parunāsiet un sapratīsi, ka nav gluži viss tik slikti kā tu iztēlojies tagad.
16.08.2022 18:55 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Renaate301 @ 16.08.2022 17:51
Bļa, no kurienes tika izrauts, ka es riju bulkas? Es aizraujos ar dejošanu, vēlos tam veltīt iespējami vairāk laika. Ar dejošanu muskuļus neuzkacasi, bet laimīgāks gan vari palikt :)

Sorry par bulkām, bet pēc Tavām reakcijām man izklausās, ka Tev tomēr ir svars, ko nomest. Kaut kā jau viņš rodas. Ja ne no bulkām, tad kaut kā cita. Visbiežāk tā ir ēšana, lai kā pašam negribas atzīt...
Ja šis uz Tevi neattiecas, tad jau neņem galvā
Un vispār šī jau laikam cita tēma
16.08.2022 18:55 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es gribēju vairāk dzirdēt ka jūs justos ja jums tas tiktu prasīts. Sapratu, ka Tev personīgi tas patiktu. Nu ok

Manuprāt, te tev deva pietiekami daudz atbildes kā cilvēki justos, drīzāk izskatās, ka tev tās abildes nepatīk vai arī neeraksta to, ko tu gribētu dzirdēt. Diezgan muļķīgs jautājums vai jums tas patiktu. Nevienam nepatiktu, ja kāds norādītu uz kāda nepilnībām, jautājums drīzāk ir vai tas, ko vīrietis pateica, vai tam ir pamatots iemesls. Ja ir, tad ir ļoti bērnišķīgi un augstprātīgi uzmet lūpu par tādām lietām, ja tā ir taisnība. Un tās visas kuras te raksta "jūtos skaista, kāda esmu" (parasti stipri apaļās) neieteiktu, ne tikai autorei, bet nevienam klausīties tajā, jo tie ir vnk ir meli. Tas nav nekas vairāk kā attaisnojums savam slinkumam un nespējai kontrolēt ko bāž sev rīklē. Realitāte ir tāda, ja ar rokas piesitienu varētu dabūt smuku, veselīga izskata augumu, pasaulē nebūtu resnu cilvēku un jo it īpaši šie indivīdi, kuras "jūtas skaistas, kāds ir" 🙃
16.08.2022 18:59 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ir arī pāris zināmas situācijas. Kāds puisis randiņojot ar kādu meiteni mēdza pukstēt, ka viņai ir daži lieki kg un ka liks viņai sportot. Bet nākamā viņa meitene ir pat apaļīgāka, bet viņš tikai runā par mīlestību. Pat pēc 5 gadu kopābūšanas viņa apaļīgajai draudzenei nav neviens kg mazāk. Pa lielam sanāk, ka pirmo nemīlēja, tādēļ nepilnības pamatīgi cirtās acīs :)
16.08.2022 19:02 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
GhostGG @ 16.08.2022 18:59

Manuprāt, te tev deva pietiekami daudz atbildes kā cilvēki justos, drīzāk izskatās, ka tev tās abildes nepatīk vai arī neeraksta to, ko tu gribētu dzirdēt. Diezgan muļķīgs jautājums vai jums tas patiktu. Nevienam nepatiktu, ja kāds norādītu uz kāda nepilnībām, jautājums drīzāk ir vai tas, ko vīrietis pateica, vai tam ir pamatots iemesls. Ja ir, tad ir ļoti bērnišķīgi un augstprātīgi uzmet lūpu par tādām lietām, ja tā ir taisnība. Un tās visas kuras te raksta "jūtos skaista, kāda esmu" (parasti stipri apaļās) neieteiktu, ne tikai autorei, bet nevienam klausīties tajā, jo tie ir vnk ir meli. Tas nav nekas vairāk kā attaisnojums savam slinkumam un nespējai kontrolēt ko bāž sev rīklē. Realitāte ir tāda, ja ar rokas piesitienu varētu dabūt smuku, veselīga izskata augumu, pasaulē nebūtu resnu cilvēku un jo it īpaši šie indivīdi, kuras "jūtas skaistas, kāds ir" ?

Piekrītu!
Šis izcili pateikts - "Realitāte ir tāda, ja ar rokas piesitienu varētu dabūt smuku, veselīga izskata augumu, pasaulē nebūtu resnu cilvēku un jo it īpaši šie indivīdi, kuras "jūtas skaistas, kāds ir" 🙃"
16.08.2022 19:05 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Cik jūs ilgi esat attiecībās?
16.08.2022 20:52 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Kitijaa, jā tāda tipa stāsti ir dzirdēti :)
Mēs esam pazīstami 4 gadus, bet sagajam kopā tikai pirms 3 nedēļām. Piedāvāja kļūt par viņa draudzeni pēc pāris stundām no brīža kad atsākam komunicēt.
16.08.2022 21:03 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Lula, tāda iespēja ir, bet nu normāli iebojāja iespaidu par sevi :)
16.08.2022 21:05 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Renaate301 @ 16.08.2022 21:03
Kitijaa, jā tāda tipa stāsti ir dzirdēti :)
Mēs esam pazīstami 4 gadus, bet sagajam kopā tikai pirms 3 nedēļām. Piedāvāja kļūt par viņa draudzeni pēc pāris stundām no brīža kad atsākam komunicēt.

3 nedēļas ir ļoti mazs laiks, lai diktētu noteikumus. Nu vispār viss atkarīgs no tā, kā no viņa puses tas tika pasniegts.
Bet man vispār izlasot citus komentārus un tagadējo "tika piedāvāts kļūt par viņa draudzeni" nešķiet, ka tās attiecības vispār sākas pareizi.
16.08.2022 21:06 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Kā uzsākt attiecības ir pareizi un kā nepareizi? Un tieši šajā gadījumā ka nepareizi?
Tajā brīdi tas bija atbilstoši situācijai un tā brīža abu sajūtām.
16.08.2022 21:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Renaate301 @ 16.08.2022 21:08
Kā uzsākt attiecības ir pareizi un kā nepareizi? Un tieši šajā gadījumā ka nepareizi?
Tajā brīdi tas bija atbilstoši situācijai un tā brīža abu sajūtām.

Situācijas ir dažādas. Bet tas "piedāvāja kļūt par draudzeni" mani baigi mulsina. Man liekas, ka pieaugušiem cilvēkiem tādas lietas iet organiski. Man vispār tagad interesanti uzzināt cik jums abiem ir gadu?
16.08.2022 21:12 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Liecies mierā eksperte, Tu tagad jau bez jēgas piesienies :) viss bija organiski, man par to labāk spriest ;)
16.08.2022 21:14 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Renaate301 @ 16.08.2022 21:14
Liecies mierā eksperte, Tu tagad jau bez jēgas piesienies :) viss bija organiski, man par to labāk spriest ;)

Laikam jau arī mans komentārs nav tavam viedoklim glaimojošs, ja pilnīgi parasti jautājumi izraisa tādu reakciju.
16.08.2022 21:16 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Nu bet tu pati viņam jautāji, kāpēc viņš tev deva šos padomus? Mēs te varam zīlēt pa riņķi, bet patiesību zina tikai viņš. Tu te sastresosies, sadomāsies, kaut vīrietis neko tādu nav domājis.
16.08.2022 21:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)