Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Olly30 @ 23.08.2022 20:52
kad kādam bernam uzbruks arī plātis lāpstu,ka neko nevar izdarīt. "Ka nav tik vienkārši " ?? Par šo epizodi man pat šoks

Sākumā paplāti sies pēc tam pateiks ejam iekšā, lai nokož izņirgājas izmoka to bērnu un tad jau nomierināsies . Ku tāda es nezinu , neaprakstāms šoks!! Un es brīnīšos ja šai neuzradīsies sava heiteru varza par šo te ļaunumu !!!
23.08.2022 20:55 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2022
Nākamreiz eža vietā var būt vienu kaimiņu kaķis vai citu laimiņu mazuļa seja. Ja savu dzīvnieku nevar savākt pat eža situācijā… Bet tas lieliski parāda Agritu - neaudzināta, prasta, ar sevi apsēsta, bez sajēgas par atbildību. Suns ir audzis savā vaļā un neviens nekad viņam uzmanību pievērsis nav, kā tāda nezāle. Ceru, ka epizode nepaliks nepamanīta.
23.08.2022 20:56 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Klaviere @ 23.08.2022 20:56
Nākamreiz eža vietā var būt vienu kaimiņu kaķis vai citu laimiņu mazuļa seja. Ja savu dzīvnieku nevar savākt pat eža situācijā… Bet tas lieliski parāda Agritu - neaudzināta, prasta, ar sevi apsēsta, bez sajēgas par atbildību. Suns ir audzis savā vaļā un neviens nekad viņam uzmanību pievērsis nav, kā tāda nezāle. Ceru, ka epizode nepaliks nepamanīta.

Viņai kaut kā veicas , aizgāja gar degunu kad viņa atnāca pie skaistummeistares ar ukraiņiem paredzētu dāvanu , neviens neko mazliet pajautāja kā tā un viss, tagad šis smejās kamēr suns plosa un ņirgājas par nabaga dzīvnieciņu , kamēr piemēram Saulietei bija tāds haijs par krievu kompāniju , Burkai reizes 2 PVD bija par dzīvnieku labturību , utt bet Agritai kā pīlei ūdens, varbūt sekotājiem šis liekas ok… 🤷🏻‍♀️ Bet es ceru ka kļūdos un šoreiz šai būs sods , jo neticās ka drīkst mocīt savvaļas dzīvnieciņus .
23.08.2022 21:07 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Es to nevarēju skatīties, kā galina nost ezīti, izslēdzu vienkārši ārā, pretīga sērija.
23.08.2022 21:59 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Patie @ 23.08.2022 21:59
Es to nevarēju skatīties, kā galina nost ezīti, izslēdzu vienkārši ārā, pretīga sērija.

Es ilgi cietos un novēršoties klausījos cerībā , ka tomēr Agrita pati pieskaries paņemt aiz kakla siksnas suni un ievilks iekšā līdz pēdējam , bet kad viņa paņēma un sava bērnus iekšā un aizgāja visi uz balkonu skatīties kā to dzīvnieciņu plosa tas man bija šoks ! Kāds var manām smadzenēm paskaidrot kā tā var? Un kā tāds cilvēks var izaudzēt labsirdīgus bērnus?
Pat lopkopji vismaz ir humāni cenšas lai dzīvnieks necieš mirstot, te ezim tādas mokas un Agrita ar esteri abas “nu ezis pats vainīgs , nav mūsu draugs, jāzina ka nav te javazajas utt..” wtf????
23.08.2022 22:04 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Zuziii @ 23.08.2022 22:04

Es ilgi cietos un novēršoties klausījos cerībā , ka tomēr Agrita pati pieskaries paņemt aiz kakla siksnas suni un ievilks iekšā līdz pēdējam , bet kad viņa paņēma un sava bērnus iekšā un aizgāja visi uz balkonu skatīties kā to dzīvnieciņu plosa tas man bija šoks ! Kāds var manām smadzenēm paskaidrot kā tā var? Un kā tāds cilvēks var izaudzēt labsirdīgus bērnus?
Pat lopkopji vismaz ir humāni cenšas lai dzīvnieks necieš mirstot, te ezim tādas mokas un Agrita ar esteri abas “nu ezis pats vainīgs , nav mūsu draugs, jāzina ka nav te javazajas utt..” wtf????
Tas nav nevienam smadzenem jāizstāsta ,ka ta var.prātam neaptverami.Attaisnojuma nav un nebūs.pilnigi un galigi Agritas vaina.pat ne suņa.kur nu vēl nabaga eziša.🤦‍♀️
23.08.2022 22:10 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Ārprāts, tik tālu neredzēju, bet vismaz cerēju, ka kāds to suni novāks momentā nost. Tikai redzēju, ka Estere pirmā to redzēja, bet neskrēja klāt glābt. Es vispār šokā par vienaldzību.
23.08.2022 22:25 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Viņa vēl tos kadrus Instagram ielikusi. Slimā govs.
23.08.2022 23:06 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Balalala @ 23.08.2022 23:06
Viņa vēl tos kadrus Instagram ielikusi. Slimā govs.

Es saprotu, ka viņa ar šo jūtas stilīga , kā jau tie bērni, kuri moka kaķīšus un viņas prāt viss ir kārtībā, jo redz suns neprognozējams un neko nevar darīt . Kādēļ citiem piemēram Zutim suņiem, kuri ir cīņas suņi kaķis garām paskries un ja saimnieks neļaus tad viņi nekur neskries. Man pašai arī ir pieredze ar suņiem un ja tu ņem suni it sevišķi kurš būs liels, ir jāaudzina , toreiz kinologs pie viņām bija šīs pasmējās un viss lai iet ratā, tagad pati netiek galā 100% kādu nokodīs cilvēku arī .
23.08.2022 23:32 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Zuziii @ 23.08.2022 23:32

Es saprotu, ka viņa ar šo jūtas stilīga , kā jau tie bērni, kuri moka kaķīšus un viņas prāt viss ir kārtībā, jo redz suns neprognozējams un neko nevar darīt . Kādēļ citiem piemēram Zutim suņiem, kuri ir cīņas suņi kaķis garām paskries un ja saimnieks neļaus tad viņi nekur neskries. Man pašai arī ir pieredze ar suņiem un ja tu ņem suni it sevišķi kurš būs liels, ir jāaudzina , toreiz kinologs pie viņām bija šīs pasmējās un viss lai iet ratā, tagad pati netiek galā 100% kādu nokodīs cilvēku arī .

Jūs nepārspīlējat visi?
Tad jau kaķi ar nedrīkst peles medīt, nokost untt?
Protams šova veidotāji gan varēja šo nelikt publiskai apskatei.
24.08.2022 00:53 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
NataL @ 24.08.2022 00:53

Jūs nepārspīlējat visi?
Tad jau kaķi ar nedrīkst peles medīt, nokost untt?
Protams šova veidotāji gan varēja šo nelikt publiskai apskatei.

Tas viss tomēr ir par to, kas ir sabiedrībā pieņemts. Nav pieņemts, ka suns medī ezi, ja suns nokož žurku vai peli, tad gan viss OK. Tāpat kā cilvēki ēd cūkas, govis, bet zirgu tā kā nav baigi pieņemts, vismaz Latvijā.
24.08.2022 08:24 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
NataL @ 24.08.2022 00:53

Jūs nepārspīlējat visi?
Tad jau kaķi ar nedrīkst peles medīt, nokost untt?
Protams šova veidotāji gan varēja šo nelikt publiskai apskatei.

Ja pele ir kaitnieks, tad ezis pilnīgi noteikti tāds nav.
24.08.2022 08:31 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
NataL @ 24.08.2022 00:53

Jūs nepārspīlējat visi?
Tad jau kaķi ar nedrīkst peles medīt, nokost untt?
Protams šova veidotāji gan varēja šo nelikt publiskai apskatei.

Tad jau es varēju ļaut savam sunim nokost kaimiņa kaķi , kas tur tāds un vēl pasmieties kā viņš viņu spīdzina un moka, kas tur tāds viņš noteikti arī medī peles.
1.nav ok būt vienaldzīgam un smieties kad tam dara pāri un moka pat ja tas ir “tikai” dzīvnieks .
2. Nav ok paņemt suni vispār ar savu dumjo prātu nesajēdzot un nepainteresējoties par suņa vecākiem , lielumu un mērķi ar kādu tas tiek ņemt un paņemt šim mērķim atbilstošu šķirni , jo šī dāma ņēma pēc vai cik smuki izskatās, tā nav lelle , tas ir dzīvnieks!
3. Nav ok atstāt suni ārā novārtā to ne audzinot un visu laiku pusaudzei , kuri kā mēs zinām nav īpaši atbildīgi , teikt audzini suni audzini suni , pašai jādarbojas ja paņēma, vispār bērniem nav jādāvina dzīvnieks ja pati neņemsies!
4. Nav ok kad suns uzbrūk un moka dzīvi radību māte bļauj meitai lai savāc suni un pati neko nevar izdarīt , mēģina apliet ar ūdeni , bet suns pavēršas pret saimnieci un rūc tai virsū, nākamais var būt kāds svešs kaķis , mazs sunīts vai bērns un viņas savas bezatbildības dēļ ir novedušas tik tālu ka jā viņas to suni nenoņems ne no kaķa ne suņa, ne bērna !
Ir jābūt atbildīgam un dzīvnieki jāņem ar prātu ! Pilnīgi līdz dzīlēm kaitina šitie “vai cik smuks ņemam , par raksturu, īpašībām, audzināšanu vienalga, ai negribās ar to ņemties, slinkums!”
24.08.2022 08:37 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
NataL @ 24.08.2022 00:53

Jūs nepārspīlējat visi?
Tad jau kaķi ar nedrīkst peles medīt, nokost untt?
Protams šova veidotāji gan varēja šo nelikt publiskai apskatei.
dabā ir barības ķēde,ja āra kaķis ,ker sev peli viņs ēdienu sev medī.sunim nav baribas ķedē ezis kā ediens..suns nav savvaļas dzivnieks.kurš medī ,izņemot speciālās šķirnes.Viņš ir audzināms.Viņu jaaudzina.lai spetu izpildit saimnieka komandas.Nav brinums ,ka LV uzbruk bērnam pitbulterjers,un saimnieks tikai plata rokas,tas ir tikai suns tads ir viņa raksturs ,ja tada attieksme..neaudzinats suns ir bīstams.ne tikai ežiem ,bet ari cilvekiem.Un pieņemums ka sunim ienaidnieks ir kaķis ir garām.labi audzināti suņi ar kaķiem sadzivos.sliktākaja gadijumā uzruks ,ka svešs kaķis atradisies viņa teritorijā.,bet pie saimnieka komandas liks kaķi mierā.
24.08.2022 08:58 |
 
Reitings 517
Reģ: 02.03.2022
Nav jau runa par to, ka kaķis ir noķēris peli un atnesis saimniekam ar lepnumu par "re, kas man". Ir situācija, epzode, kur suns saimnieku acu priekšā plosa dzīvnieku un saimnieks neko negrib un nevēlas darīt un acīmredzami savu dzīvnieku nepārvalda.
Un es pat domāju, ka viņa ir absolūti apmierināta ar to, ka tas nabaga ezis ir noplosīts, jo regulāri no kaimiņiem ir bijušas sūdzības par to, ka tas suns naktīs rej kā negudrs - pieauguša cienīga rīcība un izeja no situācijas.
Nez kāpēc citi kaimiņi "tiek skadrībā" ar ežiem miermīlīgi? Jo viņu dzīvnieki ir audzināti vai arī uzturas mājā vai voljērā.
24.08.2022 09:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Klaviere @ 24.08.2022 09:26
Nav jau runa par to, ka kaķis ir noķēris peli un atnesis saimniekam ar lepnumu par "re, kas man". Ir situācija, epzode, kur suns saimnieku acu priekšā plosa dzīvnieku un saimnieks neko negrib un nevēlas darīt un acīmredzami savu dzīvnieku nepārvalda.
Un es pat domāju, ka viņa ir absolūti apmierināta ar to, ka tas nabaga ezis ir noplosīts, jo regulāri no kaimiņiem ir bijušas sūdzības par to, ka tas suns naktīs rej kā negudrs - pieauguša cienīga rīcība un izeja no situācijas.
Nez kāpēc citi kaimiņi "tiek skadrībā" ar ežiem miermīlīgi? Jo viņu dzīvnieki ir audzināti vai arī uzturas mājā vai voljērā.

Pag, tad ezītis tika piebeigts?
24.08.2022 09:44 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Esmu 100% droša, ka Agrita reitingu dēļ ir to Jāni sarunājusi un pati arī apmaksājusi visus Dukurus, kafenes, ziedus. Jo acīmredzami viņa savu veco vīru nav aizmirsusi, pa visiem galiem spraucās ārā tas.
24.08.2022 10:01 |
 
Reitings 5945
Reģ: 29.03.2022
Nu te pilnīgi gribas lamāties, kā sabiedrība ir tik degradējusies, ka jātaisa visādi TV šovi kuros atrāda(atvainojos govīm) slimas govis ar skaidām galvā un vēl par to visiem šiem idiotiem maksā. Es nesaprotu - kur problēma iet normālu darbu strādāt un beigt degradēties? STV vispār pofig, ka tik reitingi.
24.08.2022 11:37 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Man vakardienas sērijā gribējās būt klāt un tai Esterei uzšaut pa pauri. Viņai 100x māca, pati lasa google, ka sunim jāsaka komandas intonācijā citā. Viņa vai nu ir stulba vai kurla, jo kad koda ezi, viņai saka, uzkliedz, lai saprot komandu, bet viņa zviedz kā bērnudārznieks un maigi saka lai sunīts nāk atpakaļ!
24.08.2022 12:29 |
 
Reitings 271
Reģ: 01.05.2022
Šausmas, šausmas, man no sirds žēl nabaga Ezis! Turēšu īkšķus, lai nosūta pārbaudes uz viņas māju un to neaudzināto suni!
Agritai galvenais uzfilmēties savās pūciņu čībiņās 😑
Viņai kājās ir vai nu pūciņčības, vai tās nenormālās papēžkurpes, vienalga pagalmā/ darbā vai pa mājām.
24.08.2022 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits