Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 2207
Reģ: 19.05.2022
kur var redzēt? linku plz ielieciet. Neskatījos līdz šim. Gribu redzēt bezzobainus, vienacainus drauKus. Nav tādus gadījies satikt.
15.08.2022 23:57 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
Losenite @ 15.08.2022 23:52
Agritai nav visi 100, nu tu nopietni "vecums ir tikai skaitlis"? OK. Ja agrita izskatītos uz 30, vēl padomātu un varbūt piekristu, bet tur nemazāk kā 45 gadus viņai nevar dot, 4 bērni, sievietei, izskatās dzīves nomocīta. Agrit, tev ir zems pašvērtējums, lai vai kā tu uzspēlētu sevi.
Pārlaimīga, kad īss, vienacains un bez zobiem, piedzēries vecis izsaka komplimentus:D blaa tad cik laimīga viņa būtu ja izietu cauri kleitā caur centrāltirgu un Autoostu, tur komplimenti no kvasitajiem netrūktu. Šis ir vāks.
Es sekoju līdzi tam kā viņa tievēja un atguva to savu ES, lepojos līdz ar, bet tagad?!
Tie ir viņas draugi:D tad taisnība būs EX jānim ka agrita pati agrāk bez citronūdens nevarēja... līmenis. Es esmu šokā

Galvenais, ka Agrita pati kladzināja (kad bija kopā ar ex vīru), ka jātiek prom no tādiem cilvēkiem, jāturas pa gabalu utt.
A pati turpina tusēt ar tādiem kā ex vīrs, kur loģika? :D
Un tas puikiņš, lai gan jauns, tomēr galvas tiesu pārāks par Agritas draugu baru…
15.08.2022 23:59 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
vivii @ 15.08.2022 23:59

Galvenais, ka Agrita pati kladzināja (kad bija kopā ar ex vīru), ka jātiek prom no tādiem cilvēkiem, jāturas pa gabalu utt.
A pati turpina tusēt ar tādiem kā ex vīrs, kur loģika? :D
Un tas puikiņš, lai gan jauns, tomēr galvas tiesu pārāks par Agritas draugu baru…
puikiņš šķiet glumš tips. kad jautā kaut ko , tad izliekas, ka nedzird . Tie visi -ko , kas, ko tad? Vai arī nav līdz galam ar agritu saskaņots, ko drīkst teikt un ko nē. Tiktokā arī 1 jautājumu vajadzēja agritai jānim 3 reizes pārjautāt, lai vispār atbildētu un ja atbild tad tā virspusēji, vispārīgi un nelīdz galam skaidri.
16.08.2022 00:08 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
puikiņš šķiet glumš tips. kad jautā kaut ko , tad izliekas, ka nedzird . Tie visi -ko , kas, ko tad? Vai arī nav līdz galam ar agritu saskaņots, ko drīkst teikt un ko nē. Tiktokā arī 1 jautājumu vajadzēja agritai jānim 3 reizes pārjautāt, lai vispār atbildētu un ja atbild tad tā virspusēji, vispārīgi un nelīdz galam skaidri.

Tajā tiktok live, kad bija 700 skatītāji, komentāri ļoti ātri lidoja, un 90% no komentāriem bija izsmejoši vai uzbraucoši, milzīga negatīvisma lavīna. Man liekas tīri cilvēcīgi normāli, ka viņš jutās neērti uz jautājumiem atbildēt, jo atmosfēra bija vienkārši briesmīga.
16.08.2022 00:45 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Paskatījos. Ar kādiem putniem Agrita lido? Puisis saviem gadiem sevi vismaz pienācīgi pasniedz. Ļoti pieklājīgi noslēdza to šarādi ar komentu “citādāka pieredze, jā”
Man, laikam, tik pieticīgi vārdi nepārspļautos
16.08.2022 03:01 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
Es nevaru izštukt, par ko viņi sarunājas? Jānis knapi sasniedzis “otro pilngadību” Agritai novēlu sabučot bērnus un beigt koncentrēties uz savu neauglīgi love life. Agrāk vai vēlāk atrastos kāds “daudz maz”
Bet šis… skatījumiem to šarādi? Vai ir to vērts, ja bērnam kauns?
16.08.2022 03:16 |
 
Reitings 2161
Reģ: 07.03.2022
Noskatījos to episodi. Agritai tiešām nav visi mājās! Filmēt kaut ko tādu... Reāli apdzērušos veci bez zobiem nerunājot par pārējiem, kādā kondīcijā viņi bija. Kāpēc vispār veda to puisi tur?? Kāds sakars vienkārši? Te no kauna zemē būtu jālien. Lieku treknu punktu visiem šiem šoviem.
16.08.2022 06:49 |
 
Reitings 2161
Reģ: 07.03.2022
Priekš kam tas viss? Bērniem trauma. Visi apkārt runās. Debīla vecene.
16.08.2022 06:50 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Es pieļauju, ka varbūt Esterei bieza āda un vienalga ko mamma dara un paveicies ar klasi un draugiem ka šie neko nesaka. Nu godīgi sakot līdz šim viss jau bija kaut cik normāli ok Agritai tie vīrieši aizjūras bezzobainie alkāni, kuri visi tika iepazīstināti ar bērniem (vienalga šai par bērnu psiholoģisko veselību ) . Kaut gan bērnus laikam audzina nu tā , jo man bērns viena vecuma un liekas ka šai puika nav ok līdz galam , psiho veikalā met drēbes zemē un ziemā gandrīz 7 gados apēda veļas pulvera kapsulu (to var izdarīt līdz 4 gadiem manuprāt ) vecāki bērni saprot lietas , un arī tas ka ar psihologa atzinumu nelaiž skolā vēl , nu ar tādu Māti kurai veču parāde , kāda emocionālā veselība bērniem ? Estere ja prāts būs teiks mātei stop pietiek.
16.08.2022 08:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4938
Reģ: 03.11.2012
Zuziii @ 16.08.2022 08:49
Es pieļauju, ka varbūt Esterei bieza āda un vienalga ko mamma dara un paveicies ar klasi un draugiem ka šie neko nesaka. Nu godīgi sakot līdz šim viss jau bija kaut cik normāli ok Agritai tie vīrieši aizjūras bezzobainie alkāni, kuri visi tika iepazīstināti ar bērniem (vienalga šai par bērnu psiholoģisko veselību ) . Kaut gan bērnus laikam audzina nu tā , jo man bērns viena vecuma un liekas ka šai puika nav ok līdz galam , psiho veikalā met drēbes zemē un ziemā gandrīz 7 gados apēda veļas pulvera kapsulu (to var izdarīt līdz 4 gadiem manuprāt ) vecāki bērni saprot lietas , un arī tas ka ar psihologa atzinumu nelaiž skolā vēl , nu ar tādu Māti kurai veču parāde , kāda emocionālā veselība bērniem ? Estere ja prāts būs teiks mātei stop pietiek.

Ja es pareizi atceros, tad vienam no Agritas bērniem bija veselības problēmas (laikam, ka dēlam) un viņa brauca pie speciālistiem, kaut kas tāds bija.
Un forumā arī reiz ķidāja Agritas ienākumus, un tad tika pieminēts, ka viņa saņem pabalstu par to, ka vienam bērnam ir veselības problēmas.
Un pašai Agritai arī bija kaut kāda grupa piešķirta, jo viņai arī ir/bija veselības problēmas.
16.08.2022 09:06 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Nav visi zīmuļi kastītē tai Agritai… nu jokaina. Ķip grib būt baigā pašpietiekamā dāma, bet pēc fakta uzvedās kā pārgribējusies pusaudze
16.08.2022 09:14 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Es domāju, ka Agritai šī ir pēdējā sezona un viņa vienkārši kļūs par Kiviču 2, kur skatītāji šausmās saķers galvu, ja viņa izdomās piedalīties vēl kādā šovā!
16.08.2022 09:15 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
vivii @ 16.08.2022 09:06

Ja es pareizi atceros, tad vienam no Agritas bērniem bija veselības problēmas (laikam, ka dēlam) un viņa brauca pie speciālistiem, kaut kas tāds bija.
Un forumā arī reiz ķidāja Agritas ienākumus, un tad tika pieminēts, ka viņa saņem pabalstu par to, ka vienam bērnam ir veselības problēmas.
Un pašai Agritai arī bija kaut kāda grupa piešķirta, jo viņai arī ir/bija veselības problēmas.

Agritai meitai otrajai ir veselības problēmas un invaliditāte , bet dēlam nekas tāds nav , vienkārši laikam nav stāstīts vai nesaprot kā uzvesties un arī kas ir veļas pulveris utt.
16.08.2022 09:21 |
 
Reitings 558
Reģ: 03.10.2021
Interesanti, vai Agrita šito lasa? Vismaz aizdomātos par savu uzvedību utt...un par bērniem...
Viņa tomēr filmējas šovā...nu mazliet jāpiedomā, ko vēlas parādīt visai LV. Kaut gan pieļauju, ka viņai pie vienas vietas, galvenais, ka ir mega zvaigzne un visi vīrieši bez zobiem skrien pakaļ un ceļ.viņu debesīs. Arī jaunekļi, kuri vēl tikai sāk....
Lai tas BumbierJānis laižas....
Kas tur bija TIKTOK? Agrita parādīja savu valdonīgo dabu? Nabaga jauno Jāni nostrostēja?
16.08.2022 10:01 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Es ik pa laikam paskatos šovu un man aizdomīgu dara tieši Esteres nepatika pret jauno draugu. Viņai ir neērti, teica, ka nozūd ikreiz, kad Jānis uzrodas. Iedomājaties, tīne un te jauns puisis mājās uzrodas. Iespējams, ka tur ir kaut kādas simpātijas no vienas vai otras puses, tāpēc arī ir tik neērti.🧐
16.08.2022 10:11 |
 
Reitings 8499
Reģ: 05.07.2020
Noskatījos pēdējo epizodi. Situācijā ar alkāniem, man par Jāni palika labs iespaids . Saprata ka visi apdzērušies bet mēģināja izteikties un uzvesties pieklājīgi.
16.08.2022 10:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 04.03.2022
A kas Agritai ar māsu, ka nav atkal nekur manīta? Vai esmu ko palaidusi garām🤔
16.08.2022 10:16 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Zeina @ 16.08.2022 10:16
A kas Agritai ar māsu, ka nav atkal nekur manīta? Vai esmu ko palaidusi garām?

Iespējams, atkal sastrīdējušās, jo nepareizais vīrietis pie sāna. Iepriekšējais vecais Jānis bija arī pie vainas māsu nesaskaņām.
16.08.2022 10:44 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Puuce.puuce @ 16.08.2022 10:44

Iespējams, atkal sastrīdējušās, jo nepareizais vīrietis pie sāna. Iepriekšējais vecais Jānis bija arī pie vainas māsu nesaskaņām.

Es pilnībā saprotu gan jau masai prata vairāk un varbūt māsa arī neatbalsta šo Agritas draugu kompāniju , tur tās sievietes kas bija kauns nošļukušas nodzērušās , tādas kā pie centrāltirgus var redzēt ar aizpampušu seju , es tādām eju ar līkumu , varu derēt kā tur smirdēja un protams droši māsa neatbalsta bet Agrita uz šo alkānu fona ceļ pati savu pašapziņu .
16.08.2022 10:56 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Zuziii @ 16.08.2022 10:56

Es pilnībā saprotu gan jau masai prata vairāk un varbūt māsa arī neatbalsta šo Agritas draugu kompāniju , tur tās sievietes kas bija kauns nošļukušas nodzērušās , tādas kā pie centrāltirgus var redzēt ar aizpampušu seju , es tādām eju ar līkumu , varu derēt kā tur smirdēja un protams droši māsa neatbalsta bet Agrita uz šo alkānu fona ceļ pati savu pašapziņu .

Tā māsa jau nav labāka, ne velti vīrs aizbēga no viņas, lai gan bija trīs kopīgi bērni, viņai patīk visu kontrolēt, izskatās ka pat māsas dzīvi, ja visus gadus kamēr bija ar Jānis, varēja mierīgu sirdi nesarunāties!
16.08.2022 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits