Ģimene burkā.

 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Sākās jauna sezona. Kuģi standartā un protams jaunā ģimene arī nasing spešel kā teiktu mūsu viena persona no politiskā loka, laimīgi mūžīgi mūžos, bet par Agritu gan man acis uz kātiņiem, ko viņa darīs ar to 20gadnieku tikko tik mātes pienu noslaucījis no lūpām un ko tas 20gadnieks darīs ar 40gadīgu sievieti ar 5 bērniem , vai tas man vienai liekas whaat? 😅
12.08.2022 13:40 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
NataL @ 25.08.2022 11:29

Nezinu visas jaunās ģimenes bija garlaicīgas ,tāpēc Agritu un co paturēja. Un viņai atšķirībā no visiem tiešām kaut kas notiek un mainās... nevis 3 sērijas kā t8nei nogriež pumpu.
Intereses pēc palasījos par ežiem... Iesaku pārējiem ar palasījos. Nemaz tik mīlīgi dzīvnieciņi nav, arī plēsējiņi, kas pat beigtus dzīvniekus nesmādē. Un būs abloms visiem, bet ežus daudzi dzīvnieki izrādās ēd.
Bet nu šovam vajadzēja reitingus, lūk ar parādīja.

Piekrītu cilvēkiem garlaicīgi skatīties uz “mēs tik laimīgi savā hruščenē” mums nav problēmu tādēļ uzdevumi ir vīram doties makšķerēt jo viņš tā man palīdz un 24/7 ar mums un uzdevums iet uz kino jo nu nez kādēļ (tie uzdevumi nav izdomāti speciāli , lai easy dabūtu 100 EUR . (Droši es arī izdomātu ko tādu , aiziet uz kafeni paēst un tad spriedelēt “jā bija grūti , bet bija tā vērts” paldies par 100 EUR 🤣
Agrita un Kuģis tomēr atšķiras un līdz šiem notikumiem bija interesanti skatīties, tagad Agrita ar savu bezatbildību un pedofiliju sāk kaitināt un liekas ko jūs rādat ? 🤦🏽‍♀️
Par ežiem nu un tad kaķis arī nogalina peles, tas nenozīmē , ka viņu var spīdzināt, ierīko žogu normālu , nez tad humāni novāc bez mokām ! Nu es nez ok ja nepamana un suns nokož nu neko , bet ja skatās un smejās un meitai bļauj lai savāc suni tas viss ir apsurds līdz beidzamajam !
25.08.2022 12:25 |
 
Reitings 888
Reģ: 05.12.2021
NataL @ 25.08.2022 11:29

Nezinu visas jaunās ģimenes bija garlaicīgas ,tāpēc Agritu un co paturēja. Un viņai atšķirībā no visiem tiešām kaut kas notiek un mainās... nevis 3 sērijas kā t8nei nogriež pumpu.
Intereses pēc palasījos par ežiem... Iesaku pārējiem ar palasījos. Nemaz tik mīlīgi dzīvnieciņi nav, arī plēsējiņi, kas pat beigtus dzīvniekus nesmādē. Un būs abloms visiem, bet ežus daudzi dzīvnieki izrādās ēd.
Bet nu šovam vajadzēja reitingus, lūk ar parādīja.

Cilvēks, pie nosacījuma, ja pārvāksies uz dzīvi savvaļā, nebūt nebūs barības ķēdes augšgalā. Ātri vien atradīsies, kas tevi notiesās vakariņās bez žēlastības. Ir milzīga atšķirība starp savvaļas dzīvi un dzīvniekiem un domesticētiem dzīvniekiem.
25.08.2022 15:27 |
 
Reitings 1132
Reģ: 16.08.2022
Klaviere @ 24.08.2022 14:37

Tie bērni netiek audzināti!!!!
Diez vai māte, kas domā par bērnu labbūtību un psiholoģisko veselību, sāksim ar pamatiem, kratītu savus trusikus kameras priekšā - ar ko gulējusi, kā gulējusi, jaunais tētis u.tml. Par kādu tieši audzināšanu Tu, Zuziii runā? :D

No pag.sezonas ļoti atmiņā palika tas,ka Agritas puika ( Marks) spēra ar kāju sunim ( Mailo) - visas domas mainījās uz slikto pusi. Pretīgi.
25.08.2022 19:36 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Inesiiite @ 25.08.2022 19:36

No pag.sezonas ļoti atmiņā palika tas,ka Agritas puika ( Marks) spēra ar kāju sunim ( Mailo) - visas domas mainījās uz slikto pusi. Pretīgi.

Nu ir daudz tādu situāciju kas liekas , kādēļ visiem tas liekas ok un nav ievērības vērts lai viņai norādītu , ka nav labi tā darīt 🤷🏻‍♀️
25.08.2022 19:46 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Inesiiite @ 25.08.2022 19:36

No pag.sezonas ļoti atmiņā palika tas,ka Agritas puika ( Marks) spēra ar kāju sunim ( Mailo) - visas domas mainījās uz slikto pusi. Pretīgi.

Man jau pat izbesīja, ka Agritas boifis to suni grūstīja tajā epizodē, kad viņš tur pukstēja. Visi viņi tur ir bišķiņ neadekvāti. Ir sajūta, ka bērni aug savā vaļā, Agrita tik drillē uz riņķi pa vīriešiem, NL'iem, utt.
25.08.2022 19:56 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
https://failiem.lv/u/4dy826cen draudzene atsūtīja viņai ir ieraksts un es brīnos, jautājums cilvēkiem mammām un pedagogiem , šis ir ok , veselīgi? Runāja par šausmenēm … es saprastu ja teiktu spoki biedē bet nu ja 6gadnieks šādi runā liekas wow.
25.08.2022 20:28 |
 
Reitings 2114
Reģ: 07.03.2022
Nevarēja vienkārši to suni paņemt rokās un ienest mājā? Priekš kam suns vispār vajadzīgs, ja negrib ar to nodarboties utt? Vnk ieiet mājā un atstāj nabaga ezi ar suni. Tāds pofigisms. 🤦🏻‍♀️
25.08.2022 21:01 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
MeltedCheese @ 25.08.2022 21:01
Nevarēja vienkārši to suni paņemt rokās un ienest mājā? Priekš kam suns vispār vajadzīgs, ja negrib ar to nodarboties utt? Vnk ieiet mājā un atstāj nabaga ezi ar suni. Tāds pofigisms. ??‍♀️

Tu dīvains esi? Kā paņemt un ienest? Suns šādā stāvoklī arī mīlošu saimnieku var sakost. Gudrīte... ja nesaproti suņa dabu- paklusē
25.08.2022 23:58 |
 
Reitings 2114
Reģ: 07.03.2022
NataL @ 25.08.2022 23:58

Tu dīvains esi? Kā paņemt un ienest? Suns šādā stāvoklī arī mīlošu saimnieku var sakost. Gudrīte... ja nesaproti suņa dabu- paklusē
Nē, labāk ir ieiet mājā uzmest pohujismu un, lai suns nokož ezi līdz nāvei. Gudrīte...🙄🙄
26.08.2022 00:11 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
NataL @ 25.08.2022 23:58

Tu dīvains esi? Kā paņemt un ienest? Suns šādā stāvoklī arī mīlošu saimnieku var sakost. Gudrīte... ja nesaproti suņa dabu- paklusē

Man bija krietni lielāks suns, bet tāpat esmu viņu ņēmusi nost no cita suņa (viņš neuzbruka, bet aizstāvējās).
26.08.2022 06:25 |
 
Reitings 888
Reģ: 05.12.2021
NataL @ 25.08.2022 23:58

Tu dīvains esi? Kā paņemt un ienest? Suns šādā stāvoklī arī mīlošu saimnieku var sakost. Gudrīte... ja nesaproti suņa dabu- paklusē

Paņemt aiz škuras un, ja vajadzēs, maukt pa ribām, tad, turot aiz škuras, strauji piespiest pie zemes, lai suns saprot, kurš ir saimnieks. Ja ir bailes, tad nav ko ņemt suni, vai ņemt kabatas izmēra, ar vienu roku savācamu zvēru. Kas tie vispār par attaisnojumiem absolūtai cilvēku vienaldzībai un bezatbildībai. Suns līdz tam, ka neklausa un ruc virsū saimniekam, ir novests ar bezatbildīgu neaudzināšanu.
Un pirms citiem aizrādīt, ka nepārzin suņa dabu, iesaku tomēr palasīt par to, kā suņi uztver cilvēkus - suns ir bara dzīvinieks un cilvēki/gimene, kurā tas dzīvo, ir viņa bars. Baram ir vajadzīgs galvenais un suns mēģinās “uzkundzēties”. Ja cilvēks to pieļauj, tad sekas ir šādas, kā redzam tv. Kā notiek cīņa par vietu bara hirarhijā - laipni lūgi pagooglēt. Un tad palasīt pieejamos kinoloģijas materiālus.
26.08.2022 11:02 |
 
Reitings 68
Reģ: 26.02.2022
NataL @ 25.08.2022 23:58

Tu dīvains esi? Kā paņemt un ienest? Suns šādā stāvoklī arī mīlošu saimnieku var sakost. Gudrīte... ja nesaproti suņa dabu- paklusē

Tieši tā,ja tu nata nesaproti suņa dabu,tad paklusē.
26.08.2022 12:27 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Liizha1 @ 26.08.2022 11:02

Paņemt aiz škuras un, ja vajadzēs, maukt pa ribām, tad, turot aiz škuras, strauji piespiest pie zemes, lai suns saprot, kurš ir saimnieks. Ja ir bailes, tad nav ko ņemt suni, vai ņemt kabatas izmēra, ar vienu roku savācamu zvēru. Kas tie vispār par attaisnojumiem absolūtai cilvēku vienaldzībai un bezatbildībai. Suns līdz tam, ka neklausa un ruc virsū saimniekam, ir novests ar bezatbildīgu neaudzināšanu.
Un pirms citiem aizrādīt, ka nepārzin suņa dabu, iesaku tomēr palasīt par to, kā suņi uztver cilvēkus - suns ir bara dzīvinieks un cilvēki/gimene, kurā tas dzīvo, ir viņa bars. Baram ir vajadzīgs galvenais un suns mēģinās “uzkundzēties”. Ja cilvēks to pieļauj, tad sekas ir šādas, kā redzam tv. Kā notiek cīņa par vietu bara hirarhijā - laipni lūgi pagooglēt. Un tad palasīt pieejamos kinoloģijas materiālus.

Nopietni - maukt pa ribām sunim??? Tā runājat Jūs - lielās ezīša aizstāves?
A ja Tu savam sunim nevari iemaukt pa ribām, ko vest prom uz patversmi - ņemiet prom to suni, viņs nepacieš manāssētā ežus, bet es nespēju iesist savam sunim?
Jūs tiešām esat liekules.
Mans kaķis šodien diemžēl nogalināja tauriņu, kurš ielidoja istabā, nepaspēju tauriņu izglābt un nespēju iesist savam kaķim - viss rakstiet uz PVD sūdzībiņu :D! Taureņi tak nav barību ķēdē kaķiem ne?
26.08.2022 15:55 |
 
Reitings 888
Reģ: 05.12.2021
NataL @ 26.08.2022 15:55

Nopietni - maukt pa ribām sunim??? Tā runājat Jūs - lielās ezīša aizstāves?
A ja Tu savam sunim nevari iemaukt pa ribām, ko vest prom uz patversmi - ņemiet prom to suni, viņs nepacieš manāssētā ežus, bet es nespēju iesist savam sunim?
Jūs tiešām esat liekules.
Mans kaķis šodien diemžēl nogalināja tauriņu, kurš ielidoja istabā, nepaspēju tauriņu izglābt un nespēju iesist savam kaķim - viss rakstiet uz PVD sūdzībiņu :D! Taureņi tak nav barību ķēdē kaķiem ne?

Tu vnk izliecies acīmredzot 👌
Jā, JA suns apdraud tavu vai kāda cita dzīvību, sunim ir jāsit, ja neko nevar izdarīt. Tici man. Iet runa par situāciju, kurā ir tava, sveša cilvēka, dzīvnieka dzīvības apdraudējums. Tāpat, kā tici man, ja tev nāks virsū suns, tu sitīsi. Vai teiksim, kāds vidēja izmēra suns uzbruks tavam bērnam. Un atgriežamies vēlreiz sākumā - ja tu nespēj savu suni savākt, lai viņš neapdraud citus dzīvniekus, tev suni nevajag un vsjo.
Suns ir jāaudzina, jāskolo un ar viņu ir jāstrādā. Ja nekādi citādi nevar, nelaid ārā un ved čurāt un kakāt pavadā. Ja suns necieš savā sētā ežus un citus dzīvniekus, uzliec normālu sētu.
26.08.2022 16:08 |
 
Reitings 888
Reģ: 05.12.2021
NataL @ 26.08.2022 15:55

Nopietni - maukt pa ribām sunim??? Tā runājat Jūs - lielās ezīša aizstāves?
A ja Tu savam sunim nevari iemaukt pa ribām, ko vest prom uz patversmi - ņemiet prom to suni, viņs nepacieš manāssētā ežus, bet es nespēju iesist savam sunim?
Jūs tiešām esat liekules.
Mans kaķis šodien diemžēl nogalināja tauriņu, kurš ielidoja istabā, nepaspēju tauriņu izglābt un nespēju iesist savam kaķim - viss rakstiet uz PVD sūdzībiņu :D! Taureņi tak nav barību ķēdē kaķiem ne?

Tu izvelc no konteksta vienu vārdu un kko sprēgā un apgriez otrādi. Un jā, man ir suns, es ne reizi viņam neesmu situsi, jo nav bijusi vajadzība. Man suns ir kontrolējams un savaldāms, viņš ir skolots un audzināts, bet ja mans suns uzbruktu teiksim kaķim, sākot to plosīt, es nestādos priekšā, ka es turpinātu blenzt virsū un teikt, ka es neko nespēju izdarīt. Mans suns sver 20kg, vidēja izmēra. Godīgi? Ja es nespētu viņu paņemt aiz čupra, lai novilktu nost, bez ierunām dabūtu dunku ribās. Un nevajag uzreiz iztēloties, ka ir jāsit tā, lai vairs nekad neceļās. Bet, ja suni audzina, tad nenonāk līdz situācijai, kad tu nespēj suni savākt un konkrētajā sižetā, kā šis Agritas suns viņai ar atņirgtiem zobiem uzmetās virsū, tā nav norma. Tur ir ar steigu jādomā, ko un kā darīt, lai šim sunim iemācītu respektu pret saimnieku. Galu galā ģimenē aug bērni un nedod Dievs tāds mežonis nokļūst brīvībā. Nu tad tas beigsies ar suņa atzīšanu par bīstamu un attiecigi eitanāziju. Un tā viennozīmīgi būs cilvēka bezatbildības sekas.
26.08.2022 16:22 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.08.2022
Vakardienas epizode par appludinato māju. Vienkārši psc.
Agrita “a kam par šo jādomā un jārisina? Man?”
Hallo, kuram citam? Tu īrē māju, nopludini un tagad viņa reali ir jāremontē no visiem galiem
Gan jau kaut kas ilgtermiņā tika samests kanalizācijā, tāpēc arī tur viss izgāja tā.
01.09.2022 09:34 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
ZaneZa @ 01.09.2022 09:34
Vakardienas epizode par appludinato māju. Vienkārši psc.
Agrita “a kam par šo jādomā un jārisina? Man?”
Hallo, kuram citam? Tu īrē māju, nopludini un tagad viņa reali ir jāremontē no visiem galiem
Gan jau kaut kas ilgtermiņā tika samests kanalizācijā, tāpēc arī tur viss izgāja tā.

Meistars teica, ka tikai sifons jānomaina. Interesanti! Var jau būt, ka, ja sifons ir iebūvēts, tad problēma varēja tā nemanot izvērsties.
Vispār tādā situācijā ir jāsazinās ar īpašnieku, gan jau tas zinās, kur kādas komunikācijas iet un, kā situāciju labāk atrisināt.
01.09.2022 09:52 |
 
Reitings 51
Reģ: 11.04.2022
https://m.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/jelgava-and-reg/ozolnieku-pag/aoogj.html
Vakar pēc ģimene burkā sižeta ielikta Agritas īrētā mājas daļa.
01.09.2022 10:06 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Pēc dāvanu epizodes Agrita ir atstājusi ļoti nepatīkamas sievietes iespaidu. Sieviete zāģētāja. Zāģis. Neatsūti- slikti. Atsūti- tā pat slikti un vēl bubinās visas Latvijas priekšā. Agrita, varbūt tas arī ir iemesls kapēc viņš negrib nākt pie bērniem uz mājām,jo tur esi tu,kas zāģē katru viņa darbību un soli?
P.S. Pati sūti pakas, vai tad tiešām nekad neviena nav samīcījusies (kurjera,piegādes vaine). Nejau viņš ņēma un izlēja to burbuļpūšamo.
01.09.2022 10:12 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
thegaga @ 01.09.2022 10:06
https://m.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/jelgava-and-reg/ozolnieku-pag/aoogj.html
Vakar pēc ģimene burkā sižeta ielikta Agritas īrētā mājas daļa.

Kā tādi Kiviči. Aizdirš un meklē nākamo. Ja kādu par Taboru var saukt, tad noteikti arī Agritas famīlija. Vienalga kā viņa tievēs un caur kādam sadarbībā veiks vizuālās pārmaiņas - paliks tāds pats zāģis kā vienmēr bijusi.
01.09.2022 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits