Karjera pirmajā vietā

 
Reitings 7
Reģ: 10.08.2022
Labrīt!
Rakstu šeit, jo galvā ir pilnīgs ķīselis, un gribas redzēt citus viedokļus.
Long story short - esmu 24 gadus veca, jau trīs gadus esmu precējusies, lai gan ar savu vīru esmu kopā septiņus gadus (viņam 30). Lieta tāda, ka attiecību sākumā es biju tā, kas savai otrajai pusītei deva mājienus, ka gribētu ar viņu precēties, veidot kopīgu ģimeni utt. Skaidra lieta, ka pirmos kopābūšanas gadus ģimenes veidošana nebija iespējama, jo man gribējās pabeigt studijas un sākt strādāt, tā teikt, lai ir pamats zem kājām.
Nu jā, pirms trim gadiem (pēc trešā kursa) apprecējāmies un solīju vīram, ka līdz viņa 30 mums noteikti būs ģimenes pieaugums. Galu galā - man negribējās būt "vecam vecākam". Gadu vēlāk pabeidzu studijas un sāku strādāt. Darbs man ir veselības aprūpes jomā. Viegli nav, bet ir interesanti. Un te arī sākas lielās klapatas manā dzīvē.
Es esmu cilvēks, kurš darbā sevi izliek pilnībā - par visiem 100 vai 110%. Tāpat darbā bieži vien nākas uzklausīt visādas negācijas gan no pacientiem, gan klientiem, bet es nekad par to nesūdzos. Sanāk uzņemt diezgan daudz negatīva, manus pūliņus visbiežāk nepamana, un tāpēc nereti esmu uz izdegšanas robežas. Taču darbā to neizrādu. Un jā - kad aizeju mājās, tad "maisam gals ir vaļā", un visu negatīvo saņem vīrs, kurš, par to, protams, ir neapmierināts. Tāpat viņam ļoti nepatīk tas, ka es arī brīvdienas pavadu, domājot un plānojot, ko es darīšu darbā.
Īsumā - par manu vīru. Daudzas manas draudzenes un arī kolēģes ir teikušas, ka viņš ir ideāls. Jā, varbūt viņš nav pats skaistākais, bet pret mani viņš izturas kā pret princesi (burtiski) - dāvanas un puķes dāvina regulāri, rūpējas par mani, atbalsta, gatavo, meklē iespējas, kā kopā ar mani pavadīt brīvo laiku utt. Bet...
Es gribu šķirties. Jā, es zinu - šķiet neloģiski, un neviens mani nesapratīs, ka es esmu gatava tik viegli atteikties no saviem iepriekšējiem solījumiem. Iespējams, tieši tāpēc es esmu ne reizi vien vīram pārmetusi to, ka viņš man ir pārāk uzticīgs. Es vienkārši nevaru atrast nevienu objektīvu iemeslu, kāpēc man viņš būtu jāpamet. Bet... Es saprotu, ka vienīgais, ko es dzīvē gribu, pilnībā atdot sevi darbam un tikai darbam. Esmu sapratusi, ka attiecības un ģimene man nav vajadzīgas, jo tas traucēs man koncentrēties darbam par visiem simts. Man nepatīk, ka pašlaik man jādomā ne tikai par darbu, bet par to, ko nu kungs mājās gribēs.
No vienas puses jā - es varētu aiziet no viņa, bet no otras puses - viņš neko sliktu nav izdarījis. Un otrkārt zinu, ka "taisnība ir viņa pusē" - ja es aiziešu, tad es būšu sliktā ne tikai viņa, bet arī viņa un pats galvenais - savu radinieku un draugu acīs.
Es nezinu, ko un kā labāk darīt. Tāpēc vēlos dzirdēt citus viedokļus.
11.08.2022 09:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Būtu sieviete kurai nav izglītības, nestrādā un dzīvo uz vīrieša kakla 100 punkti rakstītu to pašu.

Manuprāt, daudz labāks variants, nekā nāk mājas pārstrādājusies, nogurusi visi laiku un vēl atnes savu draņķīgo darba problēmas uz mājām. Tā kā nesanāca tev, mēģini vēlreiz.
11.08.2022 14:17 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
GhostGG @ 11.08.2022 13:52

Redzi, tu pat nespēj atbildēt uz gluži vienkāršu jautājumu. Man diskusijās patīk balstīt lietas uz faktiem, nevis uz kārtējo "domu lidojumu". Pārlasi tu diskusiju un atbildi uz jautājumu - vai vīrietis, tavuprāt, ir izvēlējies labu sievu? :D Manuprāt, es pateicu tikai to kā ir, un ko liela daļa vīriešu, kuriem ir kaut cik viena samadzeņu šūna, domā un saprot. Tas, ka neviens to nesaka skaļi, nepadara to, ka tā nav. Nenoliegšu, manis teiktais iet uz abām pusēm, bet tas jau nemaina faktu, ka manis teiktais nav taisnība, kas arī lieliski pierādās šajā diskusijā un vēl daudzās citās, kuras ir bijušas šajā forumā. Es arī saprotu, ka tev kā sievietei (ja tāda esi), nav patīkami neko tādu dzirdēt, bet ir diemžēl tā ir realitāte. izstiepies vai saraujies.
lūdzu faktus studijā, nevis apbižotas personas domu graudus.
To vai autore ir laba sieva vai nav, jāvērtē vīram. Ja autore sper šo soli un raksta, tad jau cenšas. Apgalvot, ka īpaši vīriešiem šī diskusija noderētu, nu comon, vīrieši mums tie ideāli, tie perfektie vīri. Nesmīdini.
Ja mēs ņemtu katru pāri, uzpeldētu kkas kā dēļ mēs varētu apgalvot, ka kāds ir slikts vīrs un/vai sieva.
Zem šīs tēmas mēs runājam par konkrēto cilvēku, pāri un pīt iekšā visus vīriešus ir nevietā. Gribas runāt par sliktām sievām, aiziet, veram jaunu tēmu un visi apbižotie varēs ņemties.
11.08.2022 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 31
Reģ: 26.02.2012
Izklausās pēc vieglas/vidēji smagas depresijas. Kādā jomā strādā? Varbūt ir vērts apsvērt darba vietas vai specializācijas maiņu? Es arī strādāju veselības aprūpē, bērni un vīrs nav bijis šķērslis. Satraucos sākumā, ka sēžu mājās, kamēr citi iegūst pieredzi un jaunas zināšanas, bet pilnīgi neko ar to neesmu nokavējusi. Manā jomā kontakts ar pacientiem ir minimāls, no viņiem nekad nesaņemu ne labus, ne sliktus vārdus. Dažreiz kolēģi uzslavē, bet galvenais ir tas, ka pati zinu, ka labi un raiti izdaru savu darbu. Problēmas un pārdzīvojumus izrunāju ar kolēģiem, jo vīrs vienkārši nesaprot to, kas reizēm notiek medicīnā.
11.08.2022 14:37 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 11.08.2022 13:30
Manuprāt, šādas diskusijas ir ļoti pamācošas un noderīgas, it sevišķi vīriešiem, kāpēc sievu jāizvēlas ļoti uzmanīgi un pārdomāti. :D Ne bez iemesla ir teiciens tautā - ir sievietes, kuras ir domātas precībām un ir sievietes, kuras domātātas tikai pišanai. ( nē, neatvainojos par teicienu). Kā saka, laba sieva padarīs jau esošo dzīvi vēl labāku, savukārt ar draņķīgu sievu dzīve pārvērtīsies (vīrietim) par gatavo elli.

Gobzem, tas tu?
11.08.2022 14:43 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
lūdzu faktus studijā, nevis apbižotas personas domu graudus.
To vai autore ir laba sieva vai nav, jāvērtē vīram. Ja autore sper šo soli un raksta, tad jau cenšas. Apgalvot, ka īpaši vīriešiem šī diskusija noderētu, nu comon, vīrieši mums tie ideāli, tie perfektie vīri. Nesmīdini.
Ja mēs ņemtu katru pāri, uzpeldētu kkas kā dēļ mēs varētu apgalvot, ka kāds ir slikts vīrs un/vai sieva.
Zem šīs tēmas mēs runājam par konkrēto cilvēku, pāri un pīt iekšā visus vīriešus ir nevietā. Gribas runāt par sliktām sievām, aiziet, veram jaunu tēmu un visi apbižotie varēs ņemties.

Tas ir normāli, tipiski, kā kaut kas nav pa spalvai tā uzreiz ir abižots. Tas jau vien, ka tu neredzi / nesaproti, kas šeit notiek, parāda, ka izpratne tev par lietām ir absalūta nulle. Kā gan to tu nosauktu? grib atteikties no vīra, jo zemais pašvērtējums domā, ka strādājot "pielildīs sevi", nes uz mājām negācijas, uzskata, ka ir tik pretīgs raksturs, ka neviens cits vīrietis viņu izturēt nevarēs. vēl tev kādus faktus iedod? Un tieši tā, mēs runājam par konkrēto cilvēku un pāri. Ja tavā izpratnē tā ir laba sieva, tad ko te vairs piebilst. Var jau būt, ka mana izpratne par to, kas ir laba sieva atsķīrās, bet tajā pašā laikā, ja tu parādītu šo diskusiju jebkurma vīrietiem, pieļauju, ka lielākā daļa teiktu, ka šādu sievu sev galīgi negribētu. Un es nevienā vietā nerakstīju, ka vīrieši ir tie perfektie, to tu piedomāji pati klāt, kas arī nav pārsteigums. Bet tas jau laikam ir ļoti idividuāli, gan jau tu arī uzskati, ka will smith ir ļoti laba sieva un,ļoti iespējams, ka viņš pats arī wink wink
11.08.2022 15:11 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
GhostGG @ 11.08.2022 15:11

Tas ir normāli, tipiski, kā kaut kas nav pa spalvai tā uzreiz ir abižots. Tas jau vien, ka tu neredzi / nesaproti, kas šeit notiek, parāda, ka izpratne tev par lietām ir absalūta nulle. Kā gan to tu nosauktu? grib atteikties no vīra, jo zemais pašvērtējums domā, ka strādājot "pielildīs sevi", nes uz mājām negācijas, uzskata, ka ir tik pretīgs raksturs, ka neviens cits vīrietis viņu izturēt nevarēs. vēl tev kādus faktus iedod? Un tieši tā, mēs runājam par konkrēto cilvēku un pāri. Ja tavā izpratnē tā ir laba sieva, tad ko te vairs piebilst. Var jau būt, ka mana izpratne par to, kas ir laba sieva atsķīrās, bet tajā pašā laikā, ja tu parādītu šo diskusiju jebkurma vīrietiem, pieļauju, ka lielākā daļa teiktu, ka šādu sievu sev galīgi negribētu. Un es nevienā vietā nerakstīju, ka vīrieši ir tie perfektie, to tu piedomāji pati klāt, kas arī nav pārsteigums. Bet tas jau laikam ir ļoti idividuāli, gan jau tu arī uzskati, ka will smith ir ļoti laba sieva un,ļoti iespējams, ka viņš pats arī wink wink
tieši tādēļ es tev neatbildēju uz jautājumu un ļāvu pašam izdomāt,lai neizvērstos šeit bezjēdzīga diskusija. Nesanāca izdomāt, atbildēju. Atkal panesās. Un es vēlreiz pavaicāšu - kādā sakarā jāpin iekšā citi vīrieši un autore jāliek kā piemērs kādā veidā sieva jāizvēlas?
Ja mākam lasīt, tad izlasijām, ka par sievas labumu jāspriež vīram, nevis tev.
Ja vēlējies mani aizskart, pamēģini vēl, jo pagaidām nav izdevies. Mani glaudi kā gribi-pa spalvai vai pret, es tikai atbildēju autorei uz jautājumu.......
bet tipiski tev ir katrā tēmā bāzties iekšā ar saviem komentāriem par to cik visas sievietes sliktas. Vai nu trollis vai apbižots cilvēks, hvz. Pašam labāk zināt.
11.08.2022 15:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nesanāca izdomāt, atbildēju. Atkal panesās. Un es vēlreiz pavaicāšu - kādā sakarā jāpin iekšā citi vīrieši un autore jāliek kā piemērs kādā veidā sieva jāizvēlas?
Ja mākam lasīt, tad izlasijām, ka par sievas labumu jāspriež vīram, nevis tev.
Ja vēlējies mani aizskart, pamēģini vēl, jo pagaidām nav izdevies. Mani glaudi kā gribi-pa spalvai vai pret, es tikai atbildēju autorei uz jautājumu.......

Tev nebija jāizdomā, bet gan jāizlasa autores teksts, ko tu protams nespēji izdarīt. Kā kāpēc jāpin iekšā citi vīrieši? Manuprāt, autore ir lielisks piemērs, kādu sievu nevajadzētu izvēlēties. Kas tur nav skaidrs? Es nedomāju, ka autores vīrs pats ir lielā sajūsmā par šo visu :D Es gan nekur nemanīju, ka es tevi kaut kur mēģināju aizskart, savu victem kārti vari paturēt pie sevis.
bet tipiski tev ir katrā tēmā bāzties iekšā ar saviem komentāriem par to cik visas sievietes sliktas. Vai nu trollis vai apbižots cilvēks, hvz. Pašam labāk zināt.

Lūdzu, parādi man kādu diskusiju, kur esmu teicis, ka sievietes ir sliktas, man pašam arī būtu interesanti uzzināt.
11.08.2022 15:33 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
GhostGG @ 11.08.2022 15:33

Tev nebija jāizdomā, bet gan jāizlasa autores teksts, ko tu protams nespēji izdarīt. Kā kāpēc jāpin iekšā citi vīrieši? Manuprāt, autore ir lielisks piemērs, kādu sievu nevajadzētu izvēlēties. Kas tur nav skaidrs? Es nedomāju, ka autores vīrs pats ir lielā sajūsmā par šo visu :D Es gan nekur nemanīju, ka es tevi kaut kur mēģināju aizskart, savu victem kārti vari paturēt pie sevis.
Lūdzu, parādi man kādu diskusiju, kur esmu teicis, ka sievietes ir sliktas, man pašam arī būtu interesanti uzzināt.
pieaudzis cilvēks un nedomā ar galvu. Tev ienāca prātā, ka, ja autorei ir depresija, tad dot kā piemēru citiem vīriešiem kā kritēriju kā izvēlēties sievu vai kā nē, nav īpaši gudri? Kā jau minēju- sākumā neatbildēju, lai nav šī diskusija, bet nu nē, pašam nekas nedalec. Ir kas rakstāms, raksti privāti.
Kkas nav saprotams ko mēģinu pateikt, izlasi savus komentus ( arī citās tēmās) ar skaidru aci un tad varbūt sapratīsi cik daudz apbižots, no sievietes puses, izskaties.
11.08.2022 15:54 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
GhostGG neredz sevi no malas kā gandrīz katra diskusija lai kāda tēma būtu sāk vaimanāt par sievietēm un kritizēt. Pašam savas utis grūti saskatīt, kur nu vēl par tam atbildēt. Bet vins jau nav vienīgais vīrietis kas tup sieviešu forumos lai pasīvi agresīvi izliktu savu aizvainojumu pret sievietēm
11.08.2022 15:58 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
pieaudzis cilvēks un nedomā ar galvu. Tev ienāca prātā, ka, ja autorei ir depresija, tad dot kā piemēru citiem vīriešiem kā kritēriju kā izvēlēties sievu vai kā nē, nav īpaši gudri? Kā jau minēju- sākumā neatbildēju, lai nav šī diskusija, bet nu nē, pašam nekas nedalec. Ir kas rakstāms, raksti privāti.
Kkas nav saprotams ko mēģinu pateikt, izlasi savus komentus ( arī citās tēmās) ar skaidru aci un tad varbūt sapratīsi cik daudz apbižots, no sievietes puses, izskaties.

Tieši tā, tad kad nonāk saruna līdz brīdim, kad ir jaatbild par saviem vārdiem, tad pūņķi pa gaisu, piesit kāju pie zemes, kaut ko stulbu nobļauj un pagriežās un aiziet prom. Bet ja nu gadījumā kaut ko atrodi, kur esmu teicis, ka VISAS sievietes ir sliktas (kas, protams, nenotiks, jo es ļoti labi zinu un atceros, ko esmu rakstījis), kad būsi izskarējusi cauri maniem komentāriem, tad droši, nekautrējies, uzraksti, savādāk tā muļķīgi izskatās, ka grib kaut kā iekost, bet īsti nesanāk 🙃
11.08.2022 16:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Renaate301
Man iepriekšējais komentārs uz tevi arī attiecas.
11.08.2022 16:04 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Ghostam vienkārši patīk pievērst sev uzmanību, un daudzas uz to ļoti ātri pavelkas :D
11.08.2022 16:15 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Renaate301 @ 11.08.2022 15:58
GhostGG neredz sevi no malas kā gandrīz katra diskusija lai kāda tēma būtu sāk vaimanāt par sievietēm un kritizēt. Pašam savas utis grūti saskatīt, kur nu vēl par tam atbildēt. Bet vins jau nav vienīgais vīrietis kas tup sieviešu forumos lai pasīvi agresīvi izliktu savu aizvainojumu pret sievietēm
viņš varbūt, tāpat kā mēs, savus svētkus svin 8.martā🧐😁
11.08.2022 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Mēs esam brīvi cilvēki, attiecības/laulība nav cietums, nav nozīmes ko teiks draugi vai radi, par Tavu izvēli šķirties no laba cilvēka, tās ir Tavas izvēles, Tava dzīve, ne jau visi šķiras no sliktiem vīriešiem/sievietēm, pienāk mirklis kad saproti, ka vērtības, dzīves skatījums un arī personīgās sajūtas mainās neatkarīgi no tā vai otrs ir bijis izderīgs, gādīgs, labs vai pretēji slikts, nevīžīgs.
Protams, ka vīrietis kurš mīl, pieradis pie otra cilvēka nevēlēsies šķirties un vēlēsies izmēģināt jebkādu metodi lai salīmētu attiecības, bet tai jābūt abpusējai velmei, arī sievietes gatavas iet caur uguni un ūdeni, lai viņu mīļotais neaizietu, pilnīgi saprotams.
Lēmums ir tikai Tavs un tikai Tev ar to jāsadzīvo, nav jādzīvo iekšējos pārmetumos ka kādam no malas tas varētu šķist aplams.
11.08.2022 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Pozitīvais aspekts šajā situācijā - jums nav kopīga bērna, tas tiešām visu procesu atvieglo, šķiršanās būs tikai starp jums, tas ir vienkārši, emocionāli smagi, viņam iespējams liels lūzums, bet tā būs jūsu abu iespēja veidot attiecības un būt laimīgākiem.
Es uzskatu, ka nav jāturās kopā lai vai plīst, jo īpaši ja starpā nav bērnu.
11.08.2022 16:30 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ghost, apraksti lūdzu, kāda ir laba sieva?
11.08.2022 16:33 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Man ir aiz muguras šķiršanās kur ir kopīgs bērns, šķiršanās iemesls nebija vardarbība, agresija, sliktas rakstura iezīmes, pēc laika sapratu, ka man blakus sirdī ir svešs cilvēks, ka esam tik būtiski atšķirīgi, ka man vairs negribas runāt, arī strīdēties vairs nevēlos, ka iekšā ir tukšums un vienīgais kas kopā satur ir bērns un pieradums, finansiālā ērtība. Šķiršanās bija elle, elle zemes virsū, salauzta sirds ir maigi sakot sīkums, ko var izraudāt, iedzert vinčiku, izrunāt, bet dalīšana, emocionālais spiediens, pārmetumi, pašpārmetumi par izčakarētu ģimeni un cita emociju gamma, ir vājprāts.
11.08.2022 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
un tas viss tikai dēļ kopīgā bērna
11.08.2022 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Laba/slikta sieva, vienam laba, otram slikta. Tas taču viss tik individuāli.
11.08.2022 16:36 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es godīgi sakot arī nesaprotu kapēc kaut kur tā jāskrien. Sanāk, ka autore apprecējusies 21 gada vecumā. Vīrietim tajā brīdī bija 27. Cilvēki tiešām nesaprot, ka laulība ir nopietns solis un ka 21 g.v cilvēks vel mācās dzīvi?
11.08.2022 16:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits