Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder

 
10 gadi
Reitings 162
Reģ: 29.01.2009
Noteikti ir bijusi diskusija, bet katru dienu kas mainās
Tātad vai ir reāli atrast Tinderi partneri ilgstošām attiecībām?
Liela daļa saprotu, meklē vienas nakts sakariem.
Man ir svarīgi kam es veltu savu laiku :D
09.08.2022 10:48 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
AivijaLea @ 09.08.2022 20:53
Jā, nu ir ļoti jāpaveicas tiešām, lai atrastu tur sev otru pusīti.
Savā laikā, kad biju piereģistrējusies tur, tad lielākā daļa izrādījās aizņemti/precēti.
Daļa to nemaz neslēpa - uzreiz paziņoja, ka neko nopietnu nevēlas, tikai for fun,
Jautrāk bija ar tiem, kur tu pēc 3.randiņa uzzini, ka vīrietis ir precēts (gredzenu nenēsā, nu vismaz uz randiņiem), ar mazu bērnu, un nemaz neplāno šķirties. ??
Bet jā, nepalika tas labākais iespaids par to vietni, varbūt arī covid bija pie vainas, jo tie visi lokdauni un tā, vienīgais ko varēja piedāvat - netfilx un chill (un diezgan skaidrs, kas zem tā slēpjas ?)
Ā, un vēl ko novēroju, ka lielākā daļa tur apgrozas vieni un tie paši cilvēki - biju 1.reizi reģistrējusies pirms kādiem 4 gadiem, un tagad 2. reizi pirms 2 gadiem un vairāki bija vēl no tiem laikiem, joka pēc uztaisīju match, un tik iesmējām, ka vēljoprojām meklējam kaut ko šajā dzīvē ?
Priecājos, ka šīs vietnes apmeklēšana vairs nav aktuāla ?

Jap. Par tiem cilvēkiem, kas rādās atkal un atkal - tur pat nevajag gadus. Tur kaut vai ik pēc 2 mēnešiem rādās daļa to pašu džeku. 😆
09.08.2022 21:40 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
Man nav izdevies Tinderi atrast ilgstošas attiecības.
Es neteiktu, ka tur būtu vairums nenopietnu vīriešu, vienkārši nav sakritis. Tur gan netrūkst problemātisku vīriešu. Match man ir daudz, bet satikties sanāk ļoti reti, jo nav pacietības atbildēt 1000 reizes uz “chau-ka-iet-ko-dari-ko-pa-dienu-sadariji”. 85% tā ir mistkaste, 15% var kļūt arī par lielisku veiksmi. Kā redzu te joprojām uzdarbojas nūģi kuri izgāž žulti uz sievietēm :D
Riepa netraucē attiecībām. Vislabākās attiecības man bija kad vēl bija riepa un izskatījos ne uz pusi tik labi, cik tagad.
09.08.2022 21:04 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
GhostGG @ 09.08.2022 16:29
Nav dižī jāzīlē un jāmēģina izgudrot ritenis no jauna. Viss ir pa visam vienkāršī - ja nav mach ar tiem, kuriem swaipo pa labi, tā tad šiem vīriešiem tu nepatīc un visticamāk pati neesi diez ko smuka un ir standarti pa augstu. Vai nu jāpaskatās kārtīgi spogulī un būt godīgai pret sevi, vai arī piekopt otru variantu - jāsit kāja pret zemi ar lielu saucienu: "man pienākās, jo esmu tā vērta un es standartus netaisos nolaist" un jāpeņam vēl viens kaķis uz priekšdienām :D

hahahaha tik labs komentārs 😀😀😀😀😀
09.08.2022 20:58 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Jā, nu ir ļoti jāpaveicas tiešām, lai atrastu tur sev otru pusīti.
Savā laikā, kad biju piereģistrējusies tur, tad lielākā daļa izrādījās aizņemti/precēti.
Daļa to nemaz neslēpa - uzreiz paziņoja, ka neko nopietnu nevēlas, tikai for fun,
Jautrāk bija ar tiem, kur tu pēc 3.randiņa uzzini, ka vīrietis ir precēts (gredzenu nenēsā, nu vismaz uz randiņiem), ar mazu bērnu, un nemaz neplāno šķirties. 😬😀
Bet jā, nepalika tas labākais iespaids par to vietni, varbūt arī covid bija pie vainas, jo tie visi lokdauni un tā, vienīgais ko varēja piedāvat - netfilx un chill (un diezgan skaidrs, kas zem tā slēpjas 😀)
Ā, un vēl ko novēroju, ka lielākā daļa tur apgrozas vieni un tie paši cilvēki - biju 1.reizi reģistrējusies pirms kādiem 4 gadiem, un tagad 2. reizi pirms 2 gadiem un vairāki bija vēl no tiem laikiem, joka pēc uztaisīju match, un tik iesmējām, ka vēljoprojām meklējam kaut ko šajā dzīvē 😀
Priecājos, ka šīs vietnes apmeklēšana vairs nav aktuāla 😀
09.08.2022 20:53 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Aldis15 @ 09.08.2022 14:19
Es oponēju Tigerieni un viņas uzskatu ka Tinderis nekam neder. Vaina nav Tinderī, vaina ir viņā pašā.
Vienkārši jābūt reālistam.

Es taču nerakstīju, ka "Tinderim" ir kāda vaina. Es taču skaidri uzrakstīju, ka ir cilvēki, kam izdodas tur atrast mīlu. Protams, ka ir. Vienkārši katram paiet cits laiks, kamēr atrod (vai neatrod 🤭).
09.08.2022 19:28 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Es tik saku, ka viņiem nav TĀDU problēmu, kā mums slaidajiem liekas. Tas loģiski, ka katram neizpatiks, vienam patiks slaidās, otram apaļīgās.

Tieši tā, ir pietiekoši daudz vīriešu ar riepu, kam tādi pati sieviete vispār nav nekāda traģēdija un pat vēl samīlās. Līdz ar to arī apaļīgākām sievietēm ir pietiekoši daudz pretendentu Tinder, nevis tikai tām ar XS-S izmēru. Jo nav 100% visi vīrieši tajos portālos un lietotnēs slaidi un trenēti.
09.08.2022 18:25 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.12.2021
man jau liekas, ka sēžot tādos saitos kā badoo un tinder, ir jābūt arī kaut kādai kritiskai domāšanai
arī nevajag uz to visu skatīties kā uz izdzīvošanas spēli, katru pretimnākošo uztvert kā savu potenciālo vīru un viss būs easy
man arī visādi tur ir trāpījušies, bet kad vienkārši ieslēdzu pofigu, rakstīju kaut kādu fufeli, sapazinos ar savējo, kurš rakstīja man tieši tādu fufeli pretī
bija klikšķis un viss. ticu ka tā var notikt iepazīstoties sados saitos, taču ne visiem ;)
09.08.2022 18:07 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Kitijaaaa @ 09.08.2022 17:12

Es pie apaļīgiem pieskaitu jebkuru, kam ir riepa jeb vēders nav super plakans. Pat ja cilvēkam ir M izmērs, par L un uz augšu vispār nerunājot. Slaida sieviete skaitās kā Virsnīte, Diannkle, Kubasova, Kambala utt.

Čalim tā ir nedēļa uz salātu diētas un sievietei mēnesis sporta zālē. Visu var pieslīpēt, ja cilvēks patīk.
Nē nu var jau būt, ka tie ir foršie un visādi citādi labākie, bet ir cilvēki, kam vienkārši uz tādiem “nestāv”, un tur tu vari lekt un izstiepties, bet ilgtermiņā tur nekas nesanāks, jo zemapziņā tas vienalga jauc galvu.

Es tik saku, ka viņiem nav TĀDU problēmu, kā mums slaidajiem liekas. Tas loģiski, ka katram neizpatiks, vienam patiks slaidās, otram apaļīgās.
09.08.2022 18:02 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi

Tu laikam tikai starp rindām māki lasīt. Es nekur neteicu, ka tas ir ok vai pareizi, bet tāda ir realitāte. Tāpat kā sievietes ar mazu algu, baigi speciāli netēmē uz džekiem ar mazu algu, vai sievietes ar bērniem īpaši negrib džekus kam arī ir bērni (kā te iepriekšējās diskusijās jau nez cik reizes ir noskaidrots), tāpat džeks resnītis speciāli netēmē uz resnītēm, bet grib kaut ko tīkamāku, lai gan tas varbūt būtu tieši viņa kontingents.
Un manā pieredzē resnie tieši ir tie foršākie, atvērtākie un smieklīgākie cilvēki, ko zinu, nekā slaidie.

Nē nu var jau būt, ka tie ir foršie un visādi citādi labākie, bet ir cilvēki, kam vienkārši uz tādiem “nestāv”, un tur tu vari lekt un izstiepties, bet ilgtermiņā tur nekas nesanāks, jo zemapziņā tas vienalga jauc galvu.
09.08.2022 17:21 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Jacqueline @ 09.08.2022 17:04
Nesaprotu kur jūs izrāvāt tos resnos, pastaigājot pa centru, šķiet, 95% ir ar normāliem augumiem, neesam jau amerikā, ka resns būtu problēma šeit. Vai Jūs par tām slaidi slaidajām no Vogue vākiem rakstāt?
Un manā pieredzē resnie tieši ir tie foršākie, atvērtākie un smieklīgākie cilvēki, ko zinu, nekā slaidie. Un viņi vienmēr ir attiecībās, pat ar slaidajām!

Es pie apaļīgiem pieskaitu jebkuru, kam ir riepa jeb vēders nav super plakans. Pat ja cilvēkam ir M izmērs, par L un uz augšu vispār nerunājot. Slaida sieviete skaitās kā Virsnīte, Diannkle, Kubasova, Kambala utt.
09.08.2022 17:12 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
JERSIKA @ 09.08.2022 17:05
Iepazinos ar savu nu jau vīru - Tinderī.
Pirms tam protams arī esmu satikusies ar citiem, arī nenopietnām attiecībām, pačatojusi - kontingents tur ir dažāds. Pēc dažiem ķēmiem nevar objektīvi spriest par visiem meklētājiem.
Zinu vēl vismaz 5 paziņas, kas arī savu laimi ir atraduši tieši Tinderī.

😅
09.08.2022 17:05 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Iepazinos ar savu nu jau vīru - Tinderī.
Pirms tam protams arī esmu satikusies ar citiem, arī nenopietnām attiecībām, pačatojusi - kontingents tur ir dažāds. Pēc dažiem ķēmiem nevar objektīvi spriest par visiem meklētājiem.
Zinu vēl vismaz 5 paziņas, kas arī savu laimi ir atraduši tieši Tinderī.
09.08.2022 17:05 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nesaprotu kur jūs izrāvāt tos resnos, pastaigājot pa centru, šķiet, 95% ir ar normāliem augumiem, neesam jau amerikā, ka resns būtu problēma šeit. Vai Jūs par tām slaidi slaidajām no Vogue vākiem rakstāt?
Un manā pieredzē resnie tieši ir tie foršākie, atvērtākie un smieklīgākie cilvēki, ko zinu, nekā slaidie. Un viņi vienmēr ir attiecībās, pat ar slaidajām!
09.08.2022 17:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi

Tas iet uz abām pusēm. Abi ir delusional
09.08.2022 16:52 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Kitijaaaa @ 09.08.2022 16:43

Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi ?
Neviens jau neaizliedz mērķēt :D
09.08.2022 16:45 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Domā tie apaļīgie vīrieši negrib tās skaistās un slaidās?

Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi 😀
09.08.2022 16:43 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Aleksandr, tu neaizmirsti, ka ir ne tikai ''resnītes'' sievietes, bet arī vīrieši. Daži zināmie apaļīgie pāri izveidojās Tinderī ļoti ātri. Tā ka galīgi nav tā, ka Tinderī vieta tikai slaidajām. Jo, manuprāt, normālie apaļīgie vīrieši mačo arī apaļīgās sievietes. Ja nesportisks vīrietis ar lieko svaru raksta TIKAI slaidajām, īsti pie sakarīgajiem viņš neskaitās.

Es taču augstāk minēju, ka protams ir iespējams, ka ar visiem “trūkumiem” nav izslēgts ka paveicas, bet tie jau ir vairāk izņēmuma gadījumi, ne ikdiena.
Domā tie apaļīgie vīrieši negrib tās skaistās un slaidās? Ar to bija domāts, ka skaistajām tur bûs daudz vairāk like, tātad lielākās iespējas no kā izvēlēties, nekā ne tik skaistajām un tusnītēm.
Vai nu jāpaskatās kārtīgi spogulī un būt godīgai pret sevi, vai arī piekopt otru variantu - jāsit kāja pret zemi ar lielu saucienu: "man pienākās, jo esmu tā vērta un es standartus netaisos nolaist" un jāpeņam vēl viens kaķis uz priekšdienām

😆 +100, diemžēl, bet skarbā realitāte.
09.08.2022 16:40 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nav dižī jāzīlē un jāmēģina izgudrot ritenis no jauna. Viss ir pa visam vienkāršī - ja nav mach ar tiem, kuriem swaipo pa labi, tā tad šiem vīriešiem tu nepatīc un visticamāk pati neesi diez ko smuka un ir standarti pa augstu. Vai nu jāpaskatās kārtīgi spogulī un būt godīgai pret sevi, vai arī piekopt otru variantu - jāsit kāja pret zemi ar lielu saucienu: "man pienākās, jo esmu tā vērta un es standartus netaisos nolaist" un jāpeņam vēl viens kaķis uz priekšdienām :D
09.08.2022 16:29 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Iepazinos ar savu nu jau vīru - Tinderī.
Pirms tam protams arī esmu satikusies ar citiem, arī nenopietnām attiecībām, pačatojusi - kontingents tur ir dažāds. Pēc dažiem ķēmiem nevar objektīvi spriest par visiem meklētājiem.
Zinu vēl vismaz 5 paziņas, kas arī savu laimi ir atraduši tieši Tinderī.
09.08.2022 16:28 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Aleksandr, tu neaizmirsti, ka pasaulē ir ne tikai ''resnītes'' sievietes, bet arī vīrieši. Daži zināmie apaļīgie pāri izveidojās Tinderī ļoti ātri. Tā ka galīgi nav tā, ka Tinderī vieta tikai slaidajām. Jo, manuprāt, normālie apaļīgie vīrieši mačo arī apaļīgās sievietes. Ja nesportisks vīrietis ar lieko svaru raksta TIKAI slaidajām, īsti pie sakarīgajiem viņš neskaitās.
09.08.2022 16:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits