Tinder

 
10 gadi
Reitings 162
Reģ: 29.01.2009
Noteikti ir bijusi diskusija, bet katru dienu kas mainās
Tātad vai ir reāli atrast Tinderi partneri ilgstošām attiecībām?
Liela daļa saprotu, meklē vienas nakts sakariem.
Man ir svarīgi kam es veltu savu laiku :D
09.08.2022 10:48 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
.Eksperte. @ 09.08.2022 14:19

Dīvaini frīki raksta visām.

Tā arī ir.
Ir vīrieši,kuri liek like visām pēc kārtas un arī raksta visām copy paste tekstus,cerot,ka kāda uzķersies.
09.08.2022 14:24 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Ja esi skaista, bez liekā svara un bez bērniem tad jā, vēsā mierā atradīsi. Ja tomēr kāds no šiem neatbilst, tad katra nesatbilstošā lieta tavas iespējas krietni samazina. Bet ar visu to arī nav izslēgts, ka beigās tomēr paveicas.
09.08.2022 14:25 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.07.2022
No sākuma gribēju tikai izklaidi, tad nu tādi arī pagadījās pretī. Kad nobriedu kam nopietnākam, satiku tagadējo draugu. Dzīvojam kopā jau 3 gadus. Tinder kā jebkas cits tāda laimes spēle, arī klubos un uz ielām var frīkus satikt…
09.08.2022 15:07 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Aleksandrs @ 09.08.2022 14:25
Ja esi skaista, bez liekā svara un bez bērniem tad jā, vēsā mierā atradīsi. Ja tomēr kāds no šiem neatbilst, tad katra nesatbilstošā lieta tavas iespējas krietni samazina. Bet ar visu to arī nav izslēgts, ka beigās tomēr paveicas.

Man tieši šķiet, ka skaistajiem ir grūtāk atrast ar visiem uzceltajiem standartiem, bet tiem "parastajiem" der gandrīz jebkurš nākošais pa ceļam un ir vieglāk izveidot attiecības.
09.08.2022 15:15 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Jacqueline @ 09.08.2022 15:15

Man tieši šķiet, ka skaistajiem ir grūtāk atrast ar visiem uzceltajiem standartiem, bet tiem "parastajiem" der gandrīz jebkurš nākošais pa ceļam un ir vieglāk izveidot attiecības.

Nu šajā gadījumā runa ir konkrēti par tinderi. Lai tiktu vispār pie iespējas uzsākt virzību uz attiecībām tev vispirms ir vajadzīgs match. Kaut kas ilgstošāks visticamāk izdosies ar džeku, kas ir daudz maz sakarīgs. Kā jau te iepriekš minēja, sakarīgie īsti nebūs tie, kas visām bez šķirošanas svaipos ar like, un sūtīs copy paste tekstus, bet gan tie kam būs kaut kādi standarti, un būs vismaz kaut cik izvēlīgi. Un te nu uzmini, kurām būs vairāk match, tām skaistajām vai nesmukajām resnītēm…
Tas kas cilvēkam galvā darās šajā gadījumā jau ir otršķirīgi un nāks vēlāk, jo te primāri viss ko redzi ir izskats.
09.08.2022 15:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Jacqueline @ 09.08.2022 15:15

Man tieši šķiet, ka skaistajiem ir grūtāk atrast ar visiem uzceltajiem standartiem, bet tiem "parastajiem" der gandrīz jebkurš nākošais pa ceļam un ir vieglāk izveidot attiecības.

Vieglāk, jā. Bet vai viņas būs laimīgas ar tik zemiem standartiem?
09.08.2022 16:12 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Aleksandr, tu neaizmirsti, ka pasaulē ir ne tikai ''resnītes'' sievietes, bet arī vīrieši. Daži zināmie apaļīgie pāri izveidojās Tinderī ļoti ātri. Tā ka galīgi nav tā, ka Tinderī vieta tikai slaidajām. Jo, manuprāt, normālie apaļīgie vīrieši mačo arī apaļīgās sievietes. Ja nesportisks vīrietis ar lieko svaru raksta TIKAI slaidajām, īsti pie sakarīgajiem viņš neskaitās.
09.08.2022 16:23 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Iepazinos ar savu nu jau vīru - Tinderī.
Pirms tam protams arī esmu satikusies ar citiem, arī nenopietnām attiecībām, pačatojusi - kontingents tur ir dažāds. Pēc dažiem ķēmiem nevar objektīvi spriest par visiem meklētājiem.
Zinu vēl vismaz 5 paziņas, kas arī savu laimi ir atraduši tieši Tinderī.
09.08.2022 16:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nav dižī jāzīlē un jāmēģina izgudrot ritenis no jauna. Viss ir pa visam vienkāršī - ja nav mach ar tiem, kuriem swaipo pa labi, tā tad šiem vīriešiem tu nepatīc un visticamāk pati neesi diez ko smuka un ir standarti pa augstu. Vai nu jāpaskatās kārtīgi spogulī un būt godīgai pret sevi, vai arī piekopt otru variantu - jāsit kāja pret zemi ar lielu saucienu: "man pienākās, jo esmu tā vērta un es standartus netaisos nolaist" un jāpeņam vēl viens kaķis uz priekšdienām :D
09.08.2022 16:29 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Aleksandr, tu neaizmirsti, ka ir ne tikai ''resnītes'' sievietes, bet arī vīrieši. Daži zināmie apaļīgie pāri izveidojās Tinderī ļoti ātri. Tā ka galīgi nav tā, ka Tinderī vieta tikai slaidajām. Jo, manuprāt, normālie apaļīgie vīrieši mačo arī apaļīgās sievietes. Ja nesportisks vīrietis ar lieko svaru raksta TIKAI slaidajām, īsti pie sakarīgajiem viņš neskaitās.

Es taču augstāk minēju, ka protams ir iespējams, ka ar visiem “trūkumiem” nav izslēgts ka paveicas, bet tie jau ir vairāk izņēmuma gadījumi, ne ikdiena.
Domā tie apaļīgie vīrieši negrib tās skaistās un slaidās? Ar to bija domāts, ka skaistajām tur bûs daudz vairāk like, tātad lielākās iespējas no kā izvēlēties, nekā ne tik skaistajām un tusnītēm.
Vai nu jāpaskatās kārtīgi spogulī un būt godīgai pret sevi, vai arī piekopt otru variantu - jāsit kāja pret zemi ar lielu saucienu: "man pienākās, jo esmu tā vērta un es standartus netaisos nolaist" un jāpeņam vēl viens kaķis uz priekšdienām

😆 +100, diemžēl, bet skarbā realitāte.
09.08.2022 16:40 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Domā tie apaļīgie vīrieši negrib tās skaistās un slaidās?

Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi 😀
09.08.2022 16:43 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Kitijaaaa @ 09.08.2022 16:43

Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi ?
Neviens jau neaizliedz mērķēt :D
09.08.2022 16:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi

Tas iet uz abām pusēm. Abi ir delusional
09.08.2022 16:52 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Nesaprotu kur jūs izrāvāt tos resnos, pastaigājot pa centru, šķiet, 95% ir ar normāliem augumiem, neesam jau amerikā, ka resns būtu problēma šeit. Vai Jūs par tām slaidi slaidajām no Vogue vākiem rakstāt?
Un manā pieredzē resnie tieši ir tie foršākie, atvērtākie un smieklīgākie cilvēki, ko zinu, nekā slaidie. Un viņi vienmēr ir attiecībās, pat ar slaidajām!
09.08.2022 17:04 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Iepazinos ar savu nu jau vīru - Tinderī.
Pirms tam protams arī esmu satikusies ar citiem, arī nenopietnām attiecībām, pačatojusi - kontingents tur ir dažāds. Pēc dažiem ķēmiem nevar objektīvi spriest par visiem meklētājiem.
Zinu vēl vismaz 5 paziņas, kas arī savu laimi ir atraduši tieši Tinderī.
09.08.2022 17:05 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
JERSIKA @ 09.08.2022 17:05
Iepazinos ar savu nu jau vīru - Tinderī.
Pirms tam protams arī esmu satikusies ar citiem, arī nenopietnām attiecībām, pačatojusi - kontingents tur ir dažāds. Pēc dažiem ķēmiem nevar objektīvi spriest par visiem meklētājiem.
Zinu vēl vismaz 5 paziņas, kas arī savu laimi ir atraduši tieši Tinderī.

😅
09.08.2022 17:05 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Jacqueline @ 09.08.2022 17:04
Nesaprotu kur jūs izrāvāt tos resnos, pastaigājot pa centru, šķiet, 95% ir ar normāliem augumiem, neesam jau amerikā, ka resns būtu problēma šeit. Vai Jūs par tām slaidi slaidajām no Vogue vākiem rakstāt?
Un manā pieredzē resnie tieši ir tie foršākie, atvērtākie un smieklīgākie cilvēki, ko zinu, nekā slaidie. Un viņi vienmēr ir attiecībās, pat ar slaidajām!

Es pie apaļīgiem pieskaitu jebkuru, kam ir riepa jeb vēders nav super plakans. Pat ja cilvēkam ir M izmērs, par L un uz augšu vispār nerunājot. Slaida sieviete skaitās kā Virsnīte, Diannkle, Kubasova, Kambala utt.
09.08.2022 17:12 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Ja ķermeņa aprisēs nolaidies vīrietis mērķē tikai uz slaidajām, viss ok. Ja sieviete mērķē par augstu, tad gan par viņu jāieņirdz, jāpiesauc kaķi utt. Nu baigi sakarīgs tu esi

Tu laikam tikai starp rindām māki lasīt. Es nekur neteicu, ka tas ir ok vai pareizi, bet tāda ir realitāte. Tāpat kā sievietes ar mazu algu, baigi speciāli netēmē uz džekiem ar mazu algu, vai sievietes ar bērniem īpaši negrib džekus kam arī ir bērni (kā te iepriekšējās diskusijās jau nez cik reizes ir noskaidrots), tāpat džeks resnītis speciāli netēmē uz resnītēm, bet grib kaut ko tīkamāku, lai gan tas varbūt būtu tieši viņa kontingents.
Un manā pieredzē resnie tieši ir tie foršākie, atvērtākie un smieklīgākie cilvēki, ko zinu, nekā slaidie.

Nē nu var jau būt, ka tie ir foršie un visādi citādi labākie, bet ir cilvēki, kam vienkārši uz tādiem “nestāv”, un tur tu vari lekt un izstiepties, bet ilgtermiņā tur nekas nesanāks, jo zemapziņā tas vienalga jauc galvu.
09.08.2022 17:21 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Kitijaaaa @ 09.08.2022 17:12

Es pie apaļīgiem pieskaitu jebkuru, kam ir riepa jeb vēders nav super plakans. Pat ja cilvēkam ir M izmērs, par L un uz augšu vispār nerunājot. Slaida sieviete skaitās kā Virsnīte, Diannkle, Kubasova, Kambala utt.

Čalim tā ir nedēļa uz salātu diētas un sievietei mēnesis sporta zālē. Visu var pieslīpēt, ja cilvēks patīk.
Nē nu var jau būt, ka tie ir foršie un visādi citādi labākie, bet ir cilvēki, kam vienkārši uz tādiem “nestāv”, un tur tu vari lekt un izstiepties, bet ilgtermiņā tur nekas nesanāks, jo zemapziņā tas vienalga jauc galvu.

Es tik saku, ka viņiem nav TĀDU problēmu, kā mums slaidajiem liekas. Tas loģiski, ka katram neizpatiks, vienam patiks slaidās, otram apaļīgās.
09.08.2022 18:02 |
 
Reitings 19
Reģ: 11.12.2021
man jau liekas, ka sēžot tādos saitos kā badoo un tinder, ir jābūt arī kaut kādai kritiskai domāšanai
arī nevajag uz to visu skatīties kā uz izdzīvošanas spēli, katru pretimnākošo uztvert kā savu potenciālo vīru un viss būs easy
man arī visādi tur ir trāpījušies, bet kad vienkārši ieslēdzu pofigu, rakstīju kaut kādu fufeli, sapazinos ar savējo, kurš rakstīja man tieši tādu fufeli pretī
bija klikšķis un viss. ticu ka tā var notikt iepazīstoties sados saitos, taču ne visiem ;)
09.08.2022 18:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits