Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc nav?

 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Sveiki! Jā, esmu puisis, ne meitene. Es šoreiz gribu parunāt par attiecībām. Kāpēc es vēl nevaru izveidot attiecības. Kompleksi nav, krāniņš arī ok, bet man jau 28 gadi. Un nav meitenes. Es tik ļoti gribu sev draudzeni, gribu sākt veidot ģimeni, bērnus, un tā. Nu jā, esmu arī mājās sēdētājs, jo man nepatīk visi tie klubi un tādas lietas. Es labāk atpūšos pie dabas. Vai jūras krastā. Citreiz pat stundām ilgi sēžu pludmalē, cerot ieraudzīt savu meiteni, bet nekā līdz šim. Es dažreiz mēģinu arī caur feisbuku iepazīties ar kādu meiteni, bet visas vai nu neatbild, vai nobloķē mani. Godīgi sakot, man pilnīgi nav vairs spēka sev meklēt otru pusīti. Un tas ļoti "žņaudz" iekšā.
Varbūt te kāda atradīsies?
07.08.2022 21:20 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Ketrisa @ 08.08.2022 16:08
Pasekoju līdzi diskusijai. Lai arī es esmu brīva sieviete un esmu atvērta attiecībām, es visdrīzāk atteiktu iepazīšanos raksta autoram. Protams, grūti konkrēti spriest par cilvēku no anonīma foruma, bet tomēr rodas vaibs, ka cilvēks ir tik izmisis, ka būtu gatavs izskatīt jebkuru kandidatūru, kas vien veltīs viņam dažas minutes savu uzmanību. Varu komentēt tikai no sava skatu punkta, bet man tāds izmisums nešķiet vīrišķīgs, kaut kā nospiedoši. Kopumā, radās sajūta, ka raksta autors vēlas attiecības, jo vienakārši tā vajag, visiem ir, viņš arī vēlas. Ļoti iesaku sakārtot savu filozofiju pa dzīvi, veltīt laiku hobijiem, sportam. Draugu nav, hobiju nav, sievietes nav, nu, te forumā neviens arī neiedos gatavu recepti - klau, dari tā un tiksi pie sievietes.
Katrā ziņā - veiksmi un cerams, ka jau drīz vien atradīsi savu sievieti!

Pilnībā piekrītu šim komentāram!
Neesmu brīva, taču, pat ja būtu, ja man Facebook uzrakstītu kāds iepazīties gribētājs, neatbildētu vispār. Ja uz ielas pienāktu klāt un censtos iepazīties, pateiktu, ka iepazīšanās nav aktuāla, un ietu tālāk. Nezinu, varbūt esmu aizspriedumaina, taču man tāda veida iepazīšanās šķiet kā izmisuma sperts solis un liekas, ka vīrietis cenšas ar mani iepazīties ne jau tāpēc, ka gribētu iepazīties konkrēti ar mani, bet tāpēc, ka vienkārši vēlas iepazīties vienalga ar kādu daudz maz simpātisku sievieti un ka es esmu tikai viena no tām daudzajām, kurām viņš Facebook raksta vēstules ar centieniem iepazīties. No sērijas "ja šī neatbild, tad cerams, ka atbildēs vēl kāda no tām 10, kurām uzrakstīju".
Otra lieta ir tā, ka man šķiet, ka nav daudz tādu sieviešu, kurām šķistu pievilcīgs vīrietis, kuram nav ne draugu, ne kādu hobiju, ne interešu, ne citu brīvā laika pavadīšanas veidu, izņemot sēdēšanu pie jūras cerībā, ka izdosies ar kādu iepazīties. Mūsdienās, man šķiet, jauni cilvēki tomēr ir visai aktīvi, visur kur piedalās, ceļo, ir kaut kādi hobiji, aizraušanās. Ja nav nekas no tā visa, tad ļoti sašaurinās arī to sieviešu loks, kuras ar tādu vīrieti gribētu iepazīties. Atliek tikai tādas pašas mājās sēdētājas, kurām nav ne draugu, ne hobiju, kuras nekur neiet un ne ar vienu netiekas. Kur tādas atrast? Nav ne jausmas, jo tās arī droši vien tāpat sēž un gaida, ka pēkšņi kādu dienu no gaisa pie kājām nokritīs misters Lieliskais.
Kā jau te minēja citos komentāros, ieteiktu sākt ar sevi - veltīt laiku sportam, pievērsties kādiem hobijiem, iepazīt līdzīgi domājošus cilvēkus. Nav jāiet uz klubiem, lai iepazītos ar cilvēkiem. Mūsdienās pastāv visdažādākie pulciņi, interešu grupas, jebkurš man atrast savai gaumei kaut ko piemērotu un reizē tādās vietās arī atrast citus ar kuriem saskanētu intereses un pasaules redzējums. Bet, ja dzīves filozofija ir tāda, ka, ja liktenis būs lēmis, tad izdosies atrast savu īsto, pašam nekādā veidā nemainot sevi un savu dzīvi, tad, nu, ko lai saka - good luck!
10.08.2022 23:31 |
 
Reitings 164
Reģ: 24.02.2021
Lasot rodās sajūta, ka pazīstu autoru. Nu tik ļoti pazīstama situācija, tikai vīrietis nu jau ir aizņemts. Viņam viss kā Tev, vienīgi draugi gan nepazuda. Tas, ka viņi ir precēti nu galīgi nav iemesls zaudēt ar draugiem kontaktu.
Lasu un saprotu, ka čalim, iespējams, ir pašpārliecinātības trūkums, kas noved pie tā kas ir tagad. 25 gadu vecumā bija sex, attiecības. Cik ilgi? Cik X sex bijis?
Cilvēks, ko es zinu, tiklīdz sāka (līdzīgā vecumā) nodarboties ar seksu, visi ceļi arī atvērās. Mainījās attieksme, kļuva pārliecinātāks par sevi un arī draudzene uzradās.
Un tas par pludmali.... Spocīgi. Es negribētu iepazīties ar kādu, kas pludmalē ilgi sēž un gaida īsto. Kā tāds izvirtulis, kas mielo acis uz meitenēm peldkostīmos.
10.08.2022 20:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Ko izdomāji darīt lietas labā? :)
10.08.2022 19:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Reinis XXL @ 08.08.2022 09:44
Ja tā padomā, man būtu interesanti iziet kādā pasākumā, vienalga kur. Tikai ne uz klubu. Tā kā ja kādai te ir idejas, ja kāda zin kautko, tad lūdzu, varbūt padalieties ar kādiem ieplānotiem pasākumiem kautkur.
Jā, puiši (draugi) man nav. Jo viņi ir vai nu visi attiecībās, vai jau precējušies. Un viņi neiet vairs nekur. Tāpēc es esmu viens palicis.
👍
10.08.2022 04:30 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
kinderbueno @ 08.08.2022 10:20
Un tomēr arī jāskatās vizuālais. Tu nevari būt , piemēram, Eis Ventura, bet uzrakstīt Andželīnai Džollijai. Jo būsim reāli, viņa uz tevi neskatīsies, tas bieži vien arī ir klupšanas akmens.

😀👍
10.08.2022 04:27 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Reinis XXL @ 08.08.2022 16:30
Mans lielākais mīnuss ir tas, ka pēc dabas es diemžēl neesmu runātājs. Tā kā diez vai uz ielas mācētu uzsākt sarunu. Vieglāk būtu, piemēram, darbā, kur tu katru dienu redzies, un tā tad tā redzēšanās aizietu jau citā "gultnē".

Ja tu neesi runātājs, tad esi labs klausītājs. Sievietēm patīk, ja viņš uzklausa.
10.08.2022 04:10 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Reinis XXL @ 08.08.2022 19:02
Man iepriekš bija attiecības 25 gados. Un jā, viņa bija vientuļā māte ar diviem bērniem. Maziem. Un viss bija kārtībā!

Nesaprotu, ka var ņemt sievieti ar divām piekabēm. Kuras visu laiku būs jāvelk līdz visur kur dodas. Plus vēl vīrietim, kurš nav bērnu tēvs būs jāuztur sveša veča bērnus/jāpērk mantas/ēdiens, jārūpējas .
Uzskatu ka tikai tie vīrieši, kuri ir izmisusi, ņem tādu sievieti ar vairākiem bērniem, jo tas kuram nav bērnu, jeb ir tikai viens bērns viņus ignorē jeb nepieņem.tad nav izvēles un janem daudz bērnu māte,jo citas izvēles nav.
10.08.2022 03:58 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 09.08.2022 10:21

Piedod man, bet, manuprāt, "notiks kā būs lemts" ir viss dumjākais mindset un atrākais ceļš uz pilnīgu izgāšanos kāds vien var būt. Un tas nav tikai par šo tēmu, tas ir par jebkuru tēmu, kur tu ar savu darbību, rīcību vari ietekmēt, vai vismaz kaut mazākā mērā palielināt izredzes uz savu mērķi. Iedomājies, ka tu gribi nomest svaru, un sev saki "notiks kā būs lemts", nu nemainīsies nekas, patīk tev vai nē. Ir jābūt rīcībai, plānam kā to izdarīt, vai arī kaut kam, kas palielinātu izredzes, lai to svaru zaudētu, tas ir - jāiet sportot, un jaēd mazak, lai būtu veselīgs kaloriju deficīts, respektīvi, ir jābūt rīcībai. Tā pat ir arī ar biznesu, vai kādu citu lietu. Realitāte ir tāda, ka viss šis "notiks kā būs lemts" ir priekš sliņkiem, un tā ir lūzeru domāšana, lai par sevi justos labāk, jo tak, ja nekas nemainīsies, tad nekas traks nav, atbildība par savu dzīvi vai sūdīgo situāciju, kurā atrodies, no katra konkrētā indivīda automātiski pazūd, jo "aaaa nu ok, laikam nebija lemts". Es tiešām nesaproto, kā vispār tā var dzīvot un būt mierā ar sevi.

💯
09.08.2022 11:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Man liekas daži te pārspīlēja par to izmisumu, man nelikās, ka būtu tik traki. Viss okei, un viss var tiešām arī notikt tā kā lemts notikt

Piedod man, bet, manuprāt, "notiks kā būs lemts" ir viss dumjākais mindset un atrākais ceļš uz pilnīgu izgāšanos kāds vien var būt. Un tas nav tikai par šo tēmu, tas ir par jebkuru tēmu, kur tu ar savu darbību, rīcību vari ietekmēt, vai vismaz kaut mazākā mērā palielināt izredzes uz savu mērķi. Iedomājies, ka tu gribi nomest svaru, un sev saki "notiks kā būs lemts", nu nemainīsies nekas, patīk tev vai nē. Ir jābūt rīcībai, plānam kā to izdarīt, vai arī kaut kam, kas palielinātu izredzes, lai to svaru zaudētu, tas ir - jāiet sportot, un jaēd mazak, lai būtu veselīgs kaloriju deficīts, respektīvi, ir jābūt rīcībai. Tā pat ir arī ar biznesu, vai kādu citu lietu. Realitāte ir tāda, ka viss šis "notiks kā būs lemts" ir priekš sliņkiem, un tā ir lūzeru domāšana, lai par sevi justos labāk, jo tak, ja nekas nemainīsies, tad nekas traks nav, atbildība par savu dzīvi vai sūdīgo situāciju, kurā atrodies, no katra konkrētā indivīda automātiski pazūd, jo "aaaa nu ok, laikam nebija lemts". Es tiešām nesaproto, kā vispār tā var dzīvot un būt mierā ar sevi.
09.08.2022 10:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Reinis XXL @ 08.08.2022 23:42
Nav jau tā, ka es skrienu pakaļ visām pēc kārtas
Ja gadās kāda, vispirms iepazīstos. Tad ejam uz randiņu un pēc pirmā randiņa viss kļūst skaidrs. Vai man turpināt tikties, vai aizbēgt prom no meitenes. Tā kā nebūs tā, ka es uzreiz metīšos virsū. Nē! Un pirmajā randiņā es arī nepārguļu. Vēlāk tikai.

Man liekas daži te pārspīlēja par to izmisumu, man nelikās, ka būtu tik traki. Viss okei, un viss var tiešām arī notikt tā kā lemts notikt. Visādus padomus tev visi sasūtīja, tagad lēnām nolem kādu tieši meiteni meklē, apdomājies un dari ko čujs liek. Pavisam nopietni, iekšējā sajūta pateiks vai labāk ielādēt tinderi atkal vai iet uz kādu koncertu utml. Tad arī viss notiks
09.08.2022 00:07 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Nav jau tā, ka es skrienu pakaļ visām pēc kārtas
Ja gadās kāda, vispirms iepazīstos. Tad ejam uz randiņu un pēc pirmā randiņa viss kļūst skaidrs. Vai man turpināt tikties, vai aizbēgt prom no meitenes. Tā kā nebūs tā, ka es uzreiz metīšos virsū. Nē! Un pirmajā randiņā es arī nepārguļu. Vēlāk tikai.
08.08.2022 23:42 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Nav jo vajag izrādīt iniciatīvu. Kaut nedaudz. Lai vinnētu loterijā arī sākumā pašam jānopērk biļete.
Un maksimāli jāpiekrīt komentāriem par to, ka tāda izmisīga meklēšana ir atvairoša un manuprāt pat creepiga, bet veiksmi autoram 👍🏻
08.08.2022 22:58 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Reinis XXL @ 08.08.2022 19:02
Man iepriekš bija attiecības 25 gados. Un jā, viņa bija vientuļā māte ar diviem bērniem. Maziem. Un viss bija kārtībā!

Nu tad tu zini, ko darīt...
My work here is done!
08.08.2022 22:48 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Annija35 @ 08.08.2022 18:08

Ja Tu nevēlies veidot attiecības ar sievieti,kurai ir bērns no iepriekšējām attiecībām,ok,nepievērs viņām uzmanību,neveido neko,izvēlies sev piemērotu sievieti.
Tik nevajag sievietes ar bērnu nolīdzināt zemāk par zāli.

Meitenīt, man par to nolīdzināšanu vispār pat nenākas iespringt, jo bioloģija bez manas palīdzības pati visu "saliek pa plauktiem". Es tikai konstatēju iznākumu. Vai vietuļās māmiņas apzināti veido attiecības ar ģimenes veidošanai nepiemērotiem puišiem un pēc bērnu dzimšanas izjauc ģimeni, lai pēc tam meklētu ne pārāk gudrus vīriešus (maigi sakot) to nabaga bērnu audzināšanai? Protams! Vai sievietes seksuālo partneru (neizdevušos attiecību) skaits ietekmē viņas spēju veidot emocionālo saikni ar vīriešiem? Protams! Vai vientuļajām māmiņām ir lielāka nosliece manipulēt ar vīriešiem? Pilnīgi noteikti! Vai vientuļajām māmiņām ir zemākas prasības attiecībā pret vīriešiem nekā vēl nedzemdējušām sievietēm? Protams!
Es vēl neko pat neesmu sācis līdzināt. Ja es sākšu kaut ko līdzināt, tad tu pat graustus atrast nevarēsi!
08.08.2022 22:42 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 08.08.2022 17:11

Slikti, suns vismaz pie sunenes tiktu :D

Tu gribi man iestāstīt, ka tev ir partnere? Tu tiešām domā, ka esmu tik naivs?
08.08.2022 22:24 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Man iepriekš bija attiecības 25 gados. Un jā, viņa bija vientuļā māte ar diviem bērniem. Maziem. Un viss bija kārtībā!
08.08.2022 19:02 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
BlackPill @ 08.08.2022 16:47

Pilnīgākās blēņas! Kā tu sev vispār iztēlojies "būs lemts"? Tev šķiet, ka tev, kā cilvēkam, kuram līdz 28 gadiem nav izdevies izveidot attiecības, pēkšņi, vienā dienā, pienāks klāt sieviete un piedāvās precēties, vai kā? Kāda ir tā vīzija?
Kā cilvēks, kurš līdz saviem +/-25 domāja identiski, varu dot tev 100% garantiju, ka nekāds "ja būs lemts, tad piepildīsies" nepastāv. Tas viss ir utopija acu "aizmālēšana" un mazākai konkurencei. Mājās sēdētāji teorētiski var iepazīties tikai ar vientuļajām māmiņām. Ja tevi tas apmierina, tad uztraukumam tiešām nav pamata.
Ja gribi +/- adekvātu sievieti, nāksies "strādāt" un izaicināt sevi. Tas sevī ietver izskata, uzskatu un komunikācijas spēju analizēšanu/izmaiņas.

Ja Tu nevēlies veidot attiecības ar sievieti,kurai ir bērns no iepriekšējām attiecībām,ok,nepievērs viņām uzmanību,neveido neko,izvēlies sev piemērotu sievieti.
Tik nevajag sievietes ar bērnu nolīdzināt zemāk par zāli.
08.08.2022 18:08 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Man ir bijušas vienas attiecības 25 gados. Īstas attiecības ar seksu, tā kā nedomājiet, ka es nekad neesmu to izjutis. Iepazināmies internetā. Tagad kā pusotru gadu esam izsķīrušies. Jūs te reizēm runājiet pilnīgas muļķības!
08.08.2022 17:23 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Man šķiet, ka daudzi jau iet galējībās. Neredzu, kur autors būtu rakstījis, ka viņam nav neviena hobija, nav neviena drauga, un viņš to vien dara, kā sēž 4 sienās, raudot pēc sievietes, da jebkādas.
Jau pašā tēmā rakstīts, ka patīk atpūsties pie dabas, un Tinderī tas ir hobijs gana daudzām sievietēm. Tinderī gan nolasās zināms kontingents, tai aplikācijai ir sava slava. Nezinu cik daudz piemērotu sieviešu tur būs autoram. Noteikti ne lielākā daļa no viņām.
Te imo vislabākais ieteikums bija sports (spēka treniņi priekš sevis + papildus apmeklēt nodarbības, kur ir daudz sieviešu, dejas arī bija labs ieteikums). Un pameklē kādas citas nodarbības, kas Tev pašam šķiet interesantas, kur varētu satikt kādu ar līdzīgu domu gājienu. Piemēram, tā pati SUPošana šķiet ir ļoti populāra, varbūt tur arī var iepazīties.
08.08.2022 17:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mācītājs atradies...es tev pat kaimiņa suni nedotu mācīt.

Slikti, suns vismaz pie sunenes tiktu :D
08.08.2022 17:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits