Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc nav?

 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Sveiki! Jā, esmu puisis, ne meitene. Es šoreiz gribu parunāt par attiecībām. Kāpēc es vēl nevaru izveidot attiecības. Kompleksi nav, krāniņš arī ok, bet man jau 28 gadi. Un nav meitenes. Es tik ļoti gribu sev draudzeni, gribu sākt veidot ģimeni, bērnus, un tā. Nu jā, esmu arī mājās sēdētājs, jo man nepatīk visi tie klubi un tādas lietas. Es labāk atpūšos pie dabas. Vai jūras krastā. Citreiz pat stundām ilgi sēžu pludmalē, cerot ieraudzīt savu meiteni, bet nekā līdz šim. Es dažreiz mēģinu arī caur feisbuku iepazīties ar kādu meiteni, bet visas vai nu neatbild, vai nobloķē mani. Godīgi sakot, man pilnīgi nav vairs spēka sev meklēt otru pusīti. Un tas ļoti "žņaudz" iekšā.
Varbūt te kāda atradīsies?
07.08.2022 21:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Heii! Esi jau mēģinājis Tinderi un tamlīdzīgi?
Es nezinu kāpēc, bet ar to rakstīšanu Feisītī, Instagramā man uzreiz ieslēdzas kaut kāds bloķis. Varbūt vienkārši atceros, ka kādreiz draugiem.lv rakstīja visādi dīvainie :D Tinderis utt liekas labāk, jo tur meitenes tiešām meklē iespēju iepazīties.
07.08.2022 21:26 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Tas,ka vēlies atrast sev draudzeni un vēlies ģimeni ir jauki,bet Tu esi pārāk iesprindzis un ar tādu izmisumu nekas nesanāks.
Jātiek vaļā vispirms no tā izmisuma,ka tik ļoti gribi iepazīties, to jūt un tas atgrūž.
07.08.2022 21:35 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Jā, esmu bijis arī tinder un vēl tur šitādos iepazīšanās portālos, bet man liekas, ka tur daudz profili ir viltus, un to pašu iepazīšanās portālu uztur kādi krāpnieki. Biju arī otra puse. Lv, rakstīju kādām 10 meitenēm vēstules, bet neviena neatbildēja.
Nu, pa ielu arī neskrienu pakaļ visām, lai iepazītos, bet es domāju, ka izmisums drīz darīs savu. Bet mans kautrīgums neļauj uzsākt sarunu ar meiteni.
Pēc izskata es neesmu tik neglīts. Darbā sievietes, kurām ir 40 un 50 gadi, saka, ka es esmu pat ļoti simpātisks. Esmu arī bez kaitīgiem ieradumiem. Nesmēķēju, nedzeru, ar riteņbraukšanu nodarbojos. Esmu ļoti kārtīgs, jo arī tādi vecāki man bija un es nāku no ļoti labvēlīgas ģimenes.
Bet par to ģimeni, tas jā. Jūtot, ka tuvojas tie 30, es tik tiešām jūtu, ka vajadzētu jau nopietni sākt domāt par bērniem. Un es tos tiešām gribētu. Ja ne tieši savos 28, bet 30 gados gan. Un mīlošu sievu ar.
07.08.2022 21:45 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Apraksti vizuāli, kādu sievieti sev vēlētos. Augums, svars, matu krāsa, acu krāsa utt. Kādu vēlētos viņas izglītību, nodarbošanos utt.
07.08.2022 21:58 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Kādu sievieti es vēlētos... Godīgi man nav lielas prasības. Izglītība, pofig, matu krāsa, arī pofig. Jo es arī esmu prasts lauku puisis. Dzīvoju Saulkrastos. Es gribu, lai viņa nav resna, un ļoti īsa. Man augums 1.84 cm. Galvenais, kā es saku, lai ar meiteni būtu tā dzirksts. Lai būtu labi un jautri kopā. Pārējais viss tā... Agrāk bija man draudzene. Dūšīga. Bet tāpat labi sapratāmies😊. Par acu krāsu man arī vienalga. Kā minēju, galvenais ir simpātijas. Un es gribu, lai mana meitene arī ir vienkārša, dabiska meitene. Un punkts.
07.08.2022 22:10 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Nu skaidrs, nav konkrētu vēlmju, tad nekas arī nebūs.
07.08.2022 22:19 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Interesanti, kāpēc tev neatbildēja tās, kurām tu esi rakstījis fb vai tinderī. Mēs, lielākā daļa cilvēces, no sākuma tomēr “iemīlam” ar acīm un tad ar visu pārējo. Varbūt, tomēr, vecākās kolēģes ir pārāk laipnas un no “simpātisks” tu tomēr esi “viduvējs”? Jeb, tu tik , atvaino, tizlus tekstus meitenēm raksti, ka viņām liekās “ kas tas par stalkeri ar mīnuss 100 IQ”? Domāju, tev vajag sevi paanalizēt kritiskāk
07.08.2022 22:32 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
AllSaints @ 07.08.2022 22:19
Nu skaidrs, nav konkrētu vēlmju, tad nekas arī nebūs.

Tā nu gan nav.
Bieži notiek dzīvē tā,ka satiekam/iemīlam cilvēku,kurš tuvu nestāv tam,kādu esam iedomājušies,ka vēlamies sev blakus.
07.08.2022 22:48 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Par neatbildēšanu FB ieteiktu neko neanalizēt, jo varbūt puse no uzrunātajām meitenēm ir aizņemtas, tikai nav statusu norādījušas. Bet iepazīšanās portālos tev droši vien vajag kvalitatīvākas bildes (agrākos laikos profesionālu fotogrāfu bildes deva lielu plusu), jo tava gramatika nav tāda, kas atbaidītu. Tas arī droši vien viss.
07.08.2022 22:59 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Domāju, ka nevajag atmest ar roku Tinderim un nevajag sevi arī pārāk analizēt. Tiešām pats labākais ir būt tādam, kāds esi un un nepielāgoties citu uzskatiem.
Varbūt tas tikai mans viedoklis, bet uzsākot čatiņu vislabāk arī ir runāt vienkārši, atklāti, bez samākslotiem jociņiem utt
Par profila bildi var padomāt, varbūt vērts piestrādāt pie kāda laba jauna selfija 😄
07.08.2022 23:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Nu nezinu. Padomāšu protams, bet vai kas sanāks, nezinu. A par tām bildēm, jūs te runājiet tā, it kā zinātu, kāds es izskatos tai feisbukā. Jūs tur kaut kur redziet mani?
Par tiem iepazīšanās portāliem, nu redzēs. Lielas cerības nelieku.
07.08.2022 23:36 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
A par tām bildēm, jūs te runājiet tā, it kā zinātu, kāds es izskatos tai feisbukā. Jūs tur kaut kur redziet mani?

Iepazīšanās portālos pārsvarā vērtē tikai pēc bildes kvalitātes, izskata, gramatikas. Pēdējie divi droši vien ir ok, tātad vairs tikai atliek, ka problēma ir bilžu kvalitātē, to fonam u.tml. :) Ja vien neuzmācies ar neķītriem piedāvājumiem vai tml. Un FB nav iepazīšanās portāls, tādēļ nevajag uz to fokusēties.
07.08.2022 23:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
1. Rakstīt 10 meitenēm iepazīšanās portālos un cerēt uz atbildi ir tāpat kā būtu uzrakstījis vienai no 100. Jāizvērtē ko raksti, kā raksti. Atceries, ka sievietēm ir daudz vairāk izvēļu kā vīriešiem. Simpātiskākais arī tiek pie galvenās balvas. Vai arī tas, kas spēn uzrunāt vislabāk.
2. Ja 40, 50 gadīgās tev saka, ka esi simpātisks, tas būtu tāpat, kā man 80 gadīgs vecis teiktu, ka savos 27ņos esmu plūmīte ( btw, true story 😀). Tas nav rādītājs.
3. Kļūsti pašpārliecinātāks. Nevajag skriet katrai pakaļ, nevajag arī uz tiem klubiem ja negribi. Bet naivi sēdēt jurcē un gaidīt kad meitene nokritīs no gaisa. Sēdi portālos, ej uz kaut 20 dažādiem randiņiem. Tu sapratīsi meitenes, zināsi vairāk ko pats vēlies un ko nu tik tiešām negribi. Atpazīsi sarkanos karogus arvien ātrāk un beigu beigās vienkārši jautri pavadīsi laiku.
Un atceramies, lietas notiek tad, kad viņas dara.
Lai izdodas!
08.08.2022 00:13 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Izdomā kādu interesantu tekstu par Čau! Ko dari? Kā iet? Tu esi skaista. Visām jau ir apnikuši tie teikumi. Ir jāizvērtē pašam arī kāda bilde ir profilā ielikta. 10 vēstules jau nav daudz. Uzrakstīsi 60 vēstules un iespējams pie kāda randiņa tiksi.
08.08.2022 00:36 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Mākoņmaliņa @ 08.08.2022 00:36
Izdomā kādu interesantu tekstu par Čau! Ko dari? Kā iet? Tu esi skaista. Visām jau ir apnikuši tie teikumi. Ir jāizvērtē pašam arī kāda bilde ir profilā ielikta. 10 vēstules jau nav daudz. Uzrakstīsi 60 vēstules un iespējams pie kāda randiņa tiksi.
Pa priekšu ir jādabū 10 matčus :D lai būtu kam rakstīt tās vēstules :D ja viņš pats tur izvēlās smukākās, būs ilgi jāgaida 😁
08.08.2022 00:53 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Aldis15 @ 08.08.2022 00:53
Pa priekšu ir jādabū 10 matčus :D lai būtu kam rakstīt tās vēstules :D ja viņš pats tur izvēlās smukākās, būs ilgi jāgaida ?

Jāizvēlas jau sievietes, kuras atbilst viņa līmenim nevis jālidinās pa mākoņiem un jāizvēlas sievietes 10,9, ja pats neatbilst tam standartam.
08.08.2022 01:01 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Facebook nav iepazīšanās portāls, nevajag tur rakstīt svešām meitenēm 😄 Par Tinderi, nu jaaaa.. Cik esmu parunājusi ar puišiem, viņiem tur grūti iet. Zini, ja Tevi tajā dienā ir “nolaikojusi” 1 meitene, tad viņu pa to pašu laiku būs “nolaikojuši” kādi 20 čaļi, ja nu vienīgi Tu neizcelies ar īpaši labu bildi un/vai aprakstu par sevi.
08.08.2022 01:06 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
man ar viens ļoti līdzīgs čalis ir kā tu ;D tā kā neķer kreņķi, tādu ir daudz, galvenais sevi pilnveido un būs viss labi. to džeku ar varu kādai ieteikt vai pareklamēt, puisis no latgales puses, kur to meiču ir mazāk nekā citviet, sīkāk privāti! kaut mūsdienās manuprāt jums puišiem ir grūti rast tās meitenes, jo daudzām ir bērni un atraitnes, bet šajos 28 vai 30 gados reti kurš izvēlas tādas meitenes ar bērniem, ko es pati ļoti labi arī saprotu!
08.08.2022 01:11 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Cilvēki uzskata, ka visas pasaules problēmas atrisināsies, kad būs attiecībās un veidos ģimeni. Bet tā nu tas nenotiek. Ja šobrīd nav, tātad, nav īstais laiks. Nevajag ieciklēties uz šo visu tik ļoti. Tas arī atbaida. Koncentrējies uz sevi, pilnveido sevi. Visam savs laiks. Un, jā, ja arī sanāks to ģimeni sākt veidot uz 35, tā ar nebūs mirstama kaite.
Bet, ja tik ļoti vajag tagad un tūlīt, tad ieteiktu paskatīties uz sevi no malas - ja visu dari sakarīgi, tad vismaz kāda atbildētu. Iespējams, savos bio/info liec augstprātīgus tekstus, sūti meitenēm standarta ziņas vai jau uzreiz izliec savu sāpi pirmajā ziņā. Varbūt gribi lekt augstāk par pēcpusi un raksti tikai tādām, kuras uz tevi nepaskatītos - tad samazini savus standartus.
08.08.2022 01:24 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Reinis XXL
Tavā vietā, vispirms noskaidrotu, kur tu atrodies "pievilcības skalā". Iesaku apskatīt Wheat Waffles youtube kanālā augšupielādētos video! Ļoti pamācoši! Jātzīst gan, ka, ja tev līdz 28 nav izdevies neko izveidot, tad tu esi pieskaitāms vai nu "normie" vai sub5 jeb incelu kategorijai, taču, tavā vietā, es ļoti par to neispringtu, jo mūsdienās pat vīriešus, kuri ir 7 no 10 bieži sūta 3 mājas tālāk. Vienkārši tādi laiki...
Tāpat, ja tev vajag tagad un tūlīt, tad vieglāk pirmo reizi (pieņemot, ka esi bez seksuālās pieredzes) to izdarīt būs ar sievieti, kura piedāvā seksuālos pakalpojumus. To saku no personīgās pieredzes, jo sekss ir ļoti pārvērtēts. Ja sieviete jutīs, ka tu esi izmisis, tad cerība kaut ko izveidot būs maksimāli pietuvināta 0.
Tavs augums ir virs vidējā - tas ir pluss, bet no tā nebūs lielas jēgas, ja tava seja ir zem vidējā.
Tā vai tā, ja tiešām gribi kaut ko izveidot, tev nāksies sevi izaicināt, jo tev, jebkurā gadījumā, agri vai vēlu, vajadzēs tikties ar sievieti reālajā dzīvē.
Pēc pieredes varu teikt, ka iepazīšanās vietnes ir tikai laika un naudas izsviešana, jo sievietes tur pievērš uzmanību tikai top 10% vīriešu. Ja tev iepazīšanās ir tik svarīga, tad to, visdrīzāk, nāksies darīt vai nu kādos pasākumos, kursu/studiju laikā, publiskās vietās, vai uz ielas, kur sievietes varēs novērtēt ne tikai tavu izskatu, bet arī komunikācijas spējas, humoru, flirtu utt. Neviena no šīm vietām nav ideāla un tu noteikti saņemsi ļoti daudz atraidījumu, bet tas ir daudz cerīgāks variants nekā mēģināt kaut ko izveidot ar iepazīšanās vietņu starpniecību.
Tāpat, ja tu nesmadē vientuļās māmiņas un piestrādāsi pie savām komunikācijas spējām, tad tev, ticamākais, problēmu ar potenciālajām partnerēm nebūs. Cita lieta, vai tu būsi ar mieru rūpēties par cita vīrieša atvasi un reizēm tikties ar savas partneres bijušo vīru.
08.08.2022 04:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!