Kāpēc nav?

 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Sveiki! Jā, esmu puisis, ne meitene. Es šoreiz gribu parunāt par attiecībām. Kāpēc es vēl nevaru izveidot attiecības. Kompleksi nav, krāniņš arī ok, bet man jau 28 gadi. Un nav meitenes. Es tik ļoti gribu sev draudzeni, gribu sākt veidot ģimeni, bērnus, un tā. Nu jā, esmu arī mājās sēdētājs, jo man nepatīk visi tie klubi un tādas lietas. Es labāk atpūšos pie dabas. Vai jūras krastā. Citreiz pat stundām ilgi sēžu pludmalē, cerot ieraudzīt savu meiteni, bet nekā līdz šim. Es dažreiz mēģinu arī caur feisbuku iepazīties ar kādu meiteni, bet visas vai nu neatbild, vai nobloķē mani. Godīgi sakot, man pilnīgi nav vairs spēka sev meklēt otru pusīti. Un tas ļoti "žņaudz" iekšā.
Varbūt te kāda atradīsies?
07.08.2022 21:20 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.07.2022
suns jau nav slikta ideja
nu ja esi drosmīgs un māki pieiet, runāt, tad ej vienkārši klāt un izsaki komplimentus meitenei un vadies pēc sajūtām, ja jūti ka saruna virzās uz priekšu, tad variet sarunāt kādu randiņu, apmainīties kontaktiem un gan kas iznāks. šeit tiešām tu neko neatradīsi.
08.08.2022 15:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Ok. Mēģināšu uz ielas. Ja sanāks.
08.08.2022 15:38 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Reinis XXL @ 08.08.2022 15:38
Ok. Mēģināšu uz ielas. Ja sanāks.
😂😂😂
Tas atnāk tad, kad to vismazāk gaidi. Beidz kaut ko meklēt un gaidīt. Un ja ar mani random čalis uz ielas sāktu runāt, es padomātu, ka viņam laikam visi nav mājās. + uz ielas satiktai meitenei varbūt jau ir attiecības , kas būs pilnīgs randoms😂
Labāk aizej uz kādu saviesīgu pasākumu vai pasēdēšanu.
Un vēl labāk- BEIGT skatīties uz katru simpātisku meiteni kā uz nākamo sievu, kura dzemdēs bērnus.
08.08.2022 15:51 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Man savulaik bija draudzene,kura tieši tāpat meklēja sev puisi. Abas tolaik bijām brīvas, viņa meklēja, es vienkārši dzīvoju savu dzīvi un mīlēju sevi. Viņa tolaik apvainojās, ka visi džeki, kas viņai patīk, piesit man kanti , un gribēja runāt tikai ar mani un ārpus ballîtēm vai pasākumiem rakstīja man un aicināja uz randiņiem. Viņa bija kā kaut kas atbaidošs jo no starta gribēja attiecības, kamer es mierīgi planēju pa savu dzīvi. Tas puišiem šķita interesantāk nekā atverta grāmata uzreiz. Bija tāda sajūta, ka viņas enerģija un runa to vien darija kā kliedza- es gribu sev attiecības. Tas atbaida
08.08.2022 15:55 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Kā tu iepazinies ar iepriekšējo draudzeni?
08.08.2022 16:03 |
 
Reitings 44
Reģ: 17.04.2019
Izklausies nu ļoooti izmisis, zemas prasības utt. un tieši tādi puiši atbaida meitenes (nu nevajag viņām kuru katru, kurš izvēlas jebko un pats sevi nenovērtē). Ieteiktu mazāk iespringt un būt pārliecinātākam par sevi, vismaz ārēji. Daudzu vientuļo sieviešu un vīriešu problēma ir tāda, ka sēž mājās vai darbā, klubi, pasākumi nepatīk, bet kur tad lai jūs satiekaties, nu jābeidz sapņot par iepazīšanos veikalā vai uz ielas (tas notiek ļoti reti)? Piesakies pārgājieniem, ceļojumiem, hobijkursiem, nodarbēm, ej uz dzimšanas dienām utt. jeb jebkur ārā, kur pārsvarā piesakās nepārīši - tur daudz iespēju iepazīties laika gaitā un radīt interesi par sevi.
08.08.2022 16:05 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Pasekoju līdzi diskusijai. Lai arī es esmu brīva sieviete un esmu atvērta attiecībām, es visdrīzāk atteiktu iepazīšanos raksta autoram. Protams, grūti konkrēti spriest par cilvēku no anonīma foruma, bet tomēr rodas vaibs, ka cilvēks ir tik izmisis, ka būtu gatavs izskatīt jebkuru kandidatūru, kas vien veltīs viņam dažas minutes savu uzmanību. Varu komentēt tikai no sava skatu punkta, bet man tāds izmisums nešķiet vīrišķīgs, kaut kā nospiedoši. Kopumā, radās sajūta, ka raksta autors vēlas attiecības, jo vienakārši tā vajag, visiem ir, viņš arī vēlas. Ļoti iesaku sakārtot savu filozofiju pa dzīvi, veltīt laiku hobijiem, sportam. Draugu nav, hobiju nav, sievietes nav, nu, te forumā neviens arī neiedos gatavu recepti - klau, dari tā un tiksi pie sievietes.
Katrā ziņā - veiksmi un cerams, ka jau drīz vien atradīsi savu sievieti!
08.08.2022 16:08 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Pasekoju līdzi diskusijai. Lai arī es esmu brīva sieviete un esmu atvērta attiecībām, es visdrīzāk atteiktu iepazīšanos raksta autoram. Protams, grūti konkrēti spriest par cilvēku no anonīma foruma, bet tomēr rodas vaibs, ka cilvēks ir tik izmisis, ka būtu gatavs izskatīt jebkuru kandidatūru, kas vien veltīs viņam dažas minutes savu uzmanību. Varu komentēt tikai no sava skatu punkta, bet man tāds izmisums nešķiet vīrišķīgs, kaut kā nospiedoši. Kopumā, radās sajūta, ka raksta autors vēlas attiecības, jo vienakārši tā vajag, visiem ir, viņš arī vēlas. Ļoti iesaku sakārtot savu filozofiju pa dzīvi, veltīt laiku hobijiem, sportam. Draugu nav, hobiju nav, sievietes nav, nu, te forumā neviens arī neiedos gatavu recepti - klau, dari tā un tiksi pie sievietes.

+++ Neko pielikt, neko atņemt.
08.08.2022 16:17 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Nu es jau arī sāku tā domāt. Palaist to visu "pa straumei". Iet, strādāt, brīvdienās ar riteni kur izbraukt un viss. Kas notiks, notiks. Pa retam varbūt uz kādu pasākumu vēl aiziet. Jo man liekas, ka ja būs kādreiz lemts, tad tas tāpat piepildīsies, vienalga, cik aktīvs vai pasīvs esi. Arī mājās sēdētāji, ja būs lemts, arī reiz aprecēsies ar to, kuru iepazīs kaut vai darbā.
08.08.2022 16:28 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Mans lielākais mīnuss ir tas, ka pēc dabas es diemžēl neesmu runātājs. Tā kā diez vai uz ielas mācētu uzsākt sarunu. Vieglāk būtu, piemēram, darbā, kur tu katru dienu redzies, un tā tad tā redzēšanās aizietu jau citā "gultnē".
08.08.2022 16:30 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Arī mājās sēdētāji, ja būs lemts, arī reiz aprecēsies ar to, kuru iepazīs kaut vai darbā.

Aha, man kaimiņs tā arī aprecējās. Sēdēja visu laiku mājās un vienā jaukā dienā, jauna, skaista, nevainīga līgava baltā kleitā klauvēja pie viņa durvīm un piedāvāja viņam aprecēties.
Izlasot pēdējos divus komentārus, man liekas, ka jūs ar lietotāju blackpill varētu būt labi čomi. :D
08.08.2022 16:35 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Reinis XXL @ 08.08.2022 16:28
Nu es jau arī sāku tā domāt. Palaist to visu "pa straumei". Iet, strādāt, brīvdienās ar riteni kur izbraukt un viss. Kas notiks, notiks. Pa retam varbūt uz kādu pasākumu vēl aiziet. Jo man liekas, ka ja būs kādreiz lemts, tad tas tāpat piepildīsies, vienalga, cik aktīvs vai pasīvs esi. Arī mājās sēdētāji, ja būs lemts, arī reiz aprecēsies ar to, kuru iepazīs kaut vai darbā.

Pilnīgākās blēņas! Kā tu sev vispār iztēlojies "būs lemts"? Tev šķiet, ka tev, kā cilvēkam, kuram līdz 28 gadiem nav izdevies izveidot attiecības, pēkšņi, vienā dienā, pienāks klāt sieviete un piedāvās precēties, vai kā? Kāda ir tā vīzija?
Kā cilvēks, kurš līdz saviem +/-25 domāja identiski, varu dot tev 100% garantiju, ka nekāds "ja būs lemts, tad piepildīsies" nepastāv. Tas viss ir utopija acu "aizmālēšana" un mazākai konkurencei. Mājās sēdētāji teorētiski var iepazīties tikai ar vientuļajām māmiņām. Ja tevi tas apmierina, tad uztraukumam tiešām nav pamata.
Ja gribi +/- adekvātu sievieti, nāksies "strādāt" un izaicināt sevi. Tas sevī ietver izskata, uzskatu un komunikācijas spēju analizēšanu/izmaiņas.
08.08.2022 16:47 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 08.08.2022 16:35

Aha, man kaimiņs tā arī aprecējās. Sēdēja visu laiku mājās un vienā jaukā dienā, jauna, skaista, nevainīga līgava baltā kleitā klauvēja pie viņa durvīm un piedāvāja viņam aprecēties.
Izlasot pēdējos divus komentārus, man liekas, ka jūs ar lietotāju blackpill varētu būt labi čomi. :D

"Vienkārši uzlabo sevi un atdod dzīvību par sievieti!" (© GhostGG) :D
08.08.2022 16:49 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
"Vienkārši uzlabo sevi un atdod dzīvību par sievieti!" (© GhostGG)

Nemaz napārsteidz, ka tas ir vienīgais, kas tev ir aizķēries no maniem komentāriem, tā arī neko neiemācīsies. :P
08.08.2022 16:59 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 08.08.2022 16:59

Nemaz napārsteidz, ka tas ir vienīgais, kas tev ir aizķēries no maniem komentāriem, tā arī neko neiemācīsies. :P

Mācītājs atradies...es tev pat kaimiņa suni nedotu mācīt.:D
08.08.2022 17:05 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Mācītājs atradies...es tev pat kaimiņa suni nedotu mācīt.

Slikti, suns vismaz pie sunenes tiktu :D
08.08.2022 17:11 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Man šķiet, ka daudzi jau iet galējībās. Neredzu, kur autors būtu rakstījis, ka viņam nav neviena hobija, nav neviena drauga, un viņš to vien dara, kā sēž 4 sienās, raudot pēc sievietes, da jebkādas.
Jau pašā tēmā rakstīts, ka patīk atpūsties pie dabas, un Tinderī tas ir hobijs gana daudzām sievietēm. Tinderī gan nolasās zināms kontingents, tai aplikācijai ir sava slava. Nezinu cik daudz piemērotu sieviešu tur būs autoram. Noteikti ne lielākā daļa no viņām.
Te imo vislabākais ieteikums bija sports (spēka treniņi priekš sevis + papildus apmeklēt nodarbības, kur ir daudz sieviešu, dejas arī bija labs ieteikums). Un pameklē kādas citas nodarbības, kas Tev pašam šķiet interesantas, kur varētu satikt kādu ar līdzīgu domu gājienu. Piemēram, tā pati SUPošana šķiet ir ļoti populāra, varbūt tur arī var iepazīties.
08.08.2022 17:21 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Man ir bijušas vienas attiecības 25 gados. Īstas attiecības ar seksu, tā kā nedomājiet, ka es nekad neesmu to izjutis. Iepazināmies internetā. Tagad kā pusotru gadu esam izsķīrušies. Jūs te reizēm runājiet pilnīgas muļķības!
08.08.2022 17:23 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
BlackPill @ 08.08.2022 16:47

Pilnīgākās blēņas! Kā tu sev vispār iztēlojies "būs lemts"? Tev šķiet, ka tev, kā cilvēkam, kuram līdz 28 gadiem nav izdevies izveidot attiecības, pēkšņi, vienā dienā, pienāks klāt sieviete un piedāvās precēties, vai kā? Kāda ir tā vīzija?
Kā cilvēks, kurš līdz saviem +/-25 domāja identiski, varu dot tev 100% garantiju, ka nekāds "ja būs lemts, tad piepildīsies" nepastāv. Tas viss ir utopija acu "aizmālēšana" un mazākai konkurencei. Mājās sēdētāji teorētiski var iepazīties tikai ar vientuļajām māmiņām. Ja tevi tas apmierina, tad uztraukumam tiešām nav pamata.
Ja gribi +/- adekvātu sievieti, nāksies "strādāt" un izaicināt sevi. Tas sevī ietver izskata, uzskatu un komunikācijas spēju analizēšanu/izmaiņas.

Ja Tu nevēlies veidot attiecības ar sievieti,kurai ir bērns no iepriekšējām attiecībām,ok,nepievērs viņām uzmanību,neveido neko,izvēlies sev piemērotu sievieti.
Tik nevajag sievietes ar bērnu nolīdzināt zemāk par zāli.
08.08.2022 18:08 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Man iepriekš bija attiecības 25 gados. Un jā, viņa bija vientuļā māte ar diviem bērniem. Maziem. Un viss bija kārtībā!
08.08.2022 19:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits