Kāpēc nav?

 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Sveiki! Jā, esmu puisis, ne meitene. Es šoreiz gribu parunāt par attiecībām. Kāpēc es vēl nevaru izveidot attiecības. Kompleksi nav, krāniņš arī ok, bet man jau 28 gadi. Un nav meitenes. Es tik ļoti gribu sev draudzeni, gribu sākt veidot ģimeni, bērnus, un tā. Nu jā, esmu arī mājās sēdētājs, jo man nepatīk visi tie klubi un tādas lietas. Es labāk atpūšos pie dabas. Vai jūras krastā. Citreiz pat stundām ilgi sēžu pludmalē, cerot ieraudzīt savu meiteni, bet nekā līdz šim. Es dažreiz mēģinu arī caur feisbuku iepazīties ar kādu meiteni, bet visas vai nu neatbild, vai nobloķē mani. Godīgi sakot, man pilnīgi nav vairs spēka sev meklēt otru pusīti. Un tas ļoti "žņaudz" iekšā.
Varbūt te kāda atradīsies?
07.08.2022 21:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Un ko tad Tu ierosini rakstīt feisbukā, lai neizklausītos atbaidoši vai uzmācīgi? Tas vecais teksts - "čau, kā iet" nestrādā.
08.08.2022 10:04 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Reinis XXL @ 08.08.2022 10:04
Un ko tad Tu ierosini rakstīt feisbukā, lai neizklausītos atbaidoši vai uzmācīgi? Tas vecais teksts - "čau, kā iet" nestrādā.

Nu re, laikam trāpīju īstajā vietā un tomēr kaut kā nekorekti tomēr dāmām raksti. No pieredzes zinu, ka ir vīrieši kas uzraksta, tu pieklājīgi atbildi, ka neesi ieinteresēta un tad sākās, es jau zināju, tu izskaties iedomīga, tu pat nedod iespēju utt. Tas ir viens no piemēriem, kas ir atbaidoši!
08.08.2022 10:12 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Izpēti profilu, informāciju, foto. Saistībā ar to vari atrast izteikt kādu jautājumu, oriģinālāku komplimentu, vai arī akcentēt kāda interese Jums kopīga. Viņai patīk pastaigas gar jūru un Tev arī. Neviens Tev nepateiks precīzu teikumu, ko rakstīt, formulu. Pašam jāmēģina izdomāt, kas varētu ieinteresēt otru.
08.08.2022 10:16 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Un tomēr arī jāskatās vizuālais. Tu nevari būt , piemēram, Eis Ventura, bet uzrakstīt Andželīnai Džollijai. Jo būsim reāli, viņa uz tevi neskatīsies, tas bieži vien arī ir klupšanas akmens.
08.08.2022 10:20 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
kinderbueno @ 08.08.2022 10:12

Nu re, laikam trāpīju īstajā vietā un tomēr kaut kā nekorekti tomēr dāmām raksti. No pieredzes zinu, ka ir vīrieši kas uzraksta, tu pieklājīgi atbildi, ka neesi ieinteresēta un tad sākās, es jau zināju, tu izskaties iedomīga, tu pat nedod iespēju utt. Tas ir viens no piemēriem, kas ir atbaidoši!

Bloku var arī nopelnīt, ja meitene neatbild, bet puisis uzraksta vēl otru ziņu, kaut vai to pašu 'čau'. Lielākā daļa tiešām negrib Facebook'ā būt traucētas.
Biju arī otra puse. Lv, rakstīju kādām 10 meitenēm vēstules, bet neviena neatbildēja.

Ja tiešām uzrakstīji tajā portālā tikai 10 meitenēm, tad tas ir stipri par maz. Mieru var mest tad, ja esi uzrakstījis kādām 150. Tiesa, es nezinu, cik tur vispār ir reģistrējušās sievietes tavā vecuma grupā, bet pieļauju, ka vairāk nekā 10.
08.08.2022 10:29 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Sāc nodarboties ar kādu sportu.

Trīs lapu garumā pirmais jēdzīgais ieteikums, kas varētu uzlabot situāciju. Un nedaudz precizēšu - "ar sportu" ieteiktu sākt iet uz zāli, uzlabojot savu fizisko formu vienmēr būs liels pluss.
Vēl viena lieta - tu teici ka tev nav draugu. Tas nav labi, sociālais loks ir ļoti svarīgs. Protams, es ar to nedomāju jebkādu sociālo loku, kur, piemēram, visi ir lūzeri un nodzertas nelaimes. Aizmirsti visu šos "vientuļo vilku" ideoloğiju, tā ir pilnīga huiņa, mūsdienās tas vairs nestrādā un pat mazākā mērā tavu statusu nepaceļ. Un pēdējais ko varētu ieteikt ir - uzlabo financiālo situāciju, ne tikai sieviešu dēļ, bet gan sevis, jo pat pašā sliktākajā gadījumā, ja tev ar pretējo dzimumu nekas neizveidosies, tu būsi tikai ieguvējs. Manuprāt, noteikti labāk ir atapties 40 gados ar financiālu brīvību vienam, nekā ar stipri ierobežotiem līdzekļiem, ka nevari darīt, braukt, pirkt ko vēlies un vienam. Lai izdodas.
08.08.2022 10:39 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Varbūt kāda var ieteikt, kurš ir labākais iepazīšanās portāls, kur varētu kādu satikt, atskaitot badoo un tinder. Jo ar tiem man nav īpaši laba pieredze. Agrāk biju tur. Otra puse varbūt? Vēl kas??

Ir manītas FB iepazīšanās grupas. Iekopēšu pirmās, kuras atradu ar vairākiem tūkstošiem biedru
https://www.facebook.com/groups/2455026054773111/
https://www.facebook.com/groups/iepazishanas/
Neesmu gan tajās grupās iekšā, tādēļ nepateikšu, kas tur īsti notiek, bet paskatīties jau tu vari :)
08.08.2022 10:46 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Ieteiktu sākt iet uz sporta zāli, paņem kādu grupu nodarbību, kādu funkcionālo vai intervāla treniņu, tur 98% sieviešu. Vai atrast kādu hobiju, kas prasa socializēšanos. Piemēram, vari pasākt iet mācīties dejot, tur arī vienmēr meiteņu ir vairāk nekā puišu.
Runājot par iepazīšanos pludmalē, brīvdienās viens džekiņš mēģināja iepazīties ar mani, nu neko jauki papļāpājām (neesmu brīva, gredzens pirkstā), līdz atklājās, ka viņš ir totāls antivakceris un sāka klāstīt savas pasaules sazvērestības teorijas. Tad sapratu, kādēl viņš ir viens.
08.08.2022 11:48 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Godīgi sakot, izklausies dīvains. Tas arī atgrūž sievietes. Kā var būt, ka 25+ cilvēkam nav draugu? Esi taču skolā mācījies, studējis, strādājis. Kā var būt, ka ne ar vienu neesi spējis izveidot draudzību, lai vismaz aizietu aliņu iedzert?
Ko Tu dari brīvajā laikā? Sēdi pie jūras un stalko sievietes, kas iet garām? Stalko sievietes Facebook? Komunicē ar 40-50 gadīgām kolēģēm? Es no tāda arī muktu pa gabalu. Kā Tu svini svētkus? Jāņus, piemēram?
08.08.2022 11:59 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Tātad mans rezumējums.
1. Aizmirsti par visām iepazīšanās vietnēm!
2. Noskaidro savas sejas reitingu!
3. Sāc aktīvi nodarboties ar sportu (svari, skriešana utt.)!
4. Sāc sevi izaicināt un, ik pa laikam, uzrunā kādu meiteni reālajā dzīvē!
5. Ja tāpat nekas nesanāk, vienmēr (kad sasniegsi 30), visticamāk, būs iespēja rūpēties par kādu vientuļo māmiņu. Viņu tagad daudz.
Ja tev nepievērsīs uzmanību pat vientuļās māmiņas, tad tu esi sub5 un izveidot attiecības tev būs vai nu neiespējami vai ļoti grūti, tāpēc iesaku to noskaidrot pēc iespējas ātrāk, lai netērētu savu laiku.
08.08.2022 12:18 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Ir cilvēki kuriem nesagādā problēmas socializēties (piem. darba vidē, skolā utml.), bet savā privātajā dzīvē viņi labāk jūtas vienatnē, tie parasti arī nesvin Jāņus, BD u.c. Introverti.
08.08.2022 12:20 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Bordo
Šis būs gadījums, kad, kārtējo reizi, izcelšos ar savām zīlnieka spējām. Tu biji viena no tiem cilvēkiem, kuri aulekšiem skrēja grābt pirmo pieejamo эksperimentālo v@kcīnu, līdzko tās bija parādījušās un pēc tam lika sev Buka profilā - "Es esmu vakcinēts".
Nu un tu pati neesi jocīga?:D
08.08.2022 12:28 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Nebaidies viss prieksa. Mani vecvecaki aprecejas ar 28 gadu atskiribu. Piedzima berns 59 gados vir, 31 siev.
08.08.2022 12:32 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
BlackPill @ 08.08.2022 12:28
Bordo
Šis būs gadījums, kad, kārtējo reizi, izcelšos ar savām zīlnieka spējām. Tu biji viena no tiem cilvēkiem, kuri aulekšiem skrēja grābt pirmo pieejamo эksperimentālo v@kcīnu, līdzko tās bija parādījušās un pēc tam lika sev Buka profilā - "Es esmu vakcinēts".
Nu un tu pati neesi jocīga?:D

Vienkārši - ko? :D Tāds dīvainītis.
08.08.2022 12:33 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Bordo @ 08.08.2022 12:33

Vienkārši - ko? :D Tāds dīvainītis.

Ak, tu, nabadzīte! Trūkst šļuriņas? Neuztraucies! Onkulītis BiIs jau ir tev sarūpējis dāvanas. Nāks rudens un tu atkal varēsi būt viena no ganāmpulciņa.:D
08.08.2022 12:43 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Kā var būt, ka 25+ cilvēkam nav draugu? Esi taču skolā mācījies, studējis, strādājis. Kā var būt, ka ne ar vienu neesi spējis izveidot draudzību, lai vismaz aizietu aliņu iedzert?

Viens mans ex tāds bija. Draugu neesamība, 100% alko nelietošana viņam netraucēja apprecēties un izveidot ģimeni ar trešo draudzeni :) Sagādāja arī mazāk galvassāpes nekā tie, kam bieži puišu pirtis, kurās draugi uzaicina prostitūtas.
08.08.2022 13:06 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Jāņus es svinu ar radiem. Bet pa lielam Līgo svinu darbā. Jo strādāju par vilciena vadītāju un tur kā iekrīt, tā iekrīt. Citreiz domāju, varbūt kādā stacijā satikšu, atbraucot savu meiteni.
No maniem draugiem visi ir savas dzīves ir izveidojuši. Viņiem vairs neinteresē daudz nekas no tusiņiem. Daži jau apbērnojušies. Darbā ir dažas paziņas, drīzāk sievietes, dažas ir par apmēram 4 gadiem vecākas. Pārējās ap 35-55 gadus vecas. Labi saprotamies, kad satiekamies, smaidam. Tik traki jau nav, bet es vienalga nespēju atrast tomēr savu īsto. Es jūtu, ka itkā ir viņa kautkur, bet nevaru atrast. Interneta iepazīšanās portāli man nepatīk. Bet varu mēģināt. Man liekas, ka vieglāk būtu uz ielas īstā laikā un vietā kādu uzrunāt, nu ja simpatizēs viņa. Jo visas, kas pretī nāk, neuzrunāju. Ok!!! Bet ja es tagad uzrunāju uz ielas svešu meiteni, ar ko man sākt? Tak neteiksi, davai, iepazīsimies. Varbūt jāsāk, izliekoties, ka meklē kādu ielu, vai cik pulkstenis. Ar to sākt var runu uz ielas ar svešu meiteni? Sakiet, lūdzu!
08.08.2022 13:44 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Reinis XXL @ 08.08.2022 13:44
Jāņus es svinu ar radiem. Bet pa lielam Līgo svinu darbā. Jo strādāju par vilciena vadītāju un tur kā iekrīt, tā iekrīt. Citreiz domāju, varbūt kādā stacijā satikšu, atbraucot savu meiteni.
No maniem draugiem visi ir savas dzīves ir izveidojuši. Viņiem vairs neinteresē daudz nekas no tusiņiem. Daži jau apbērnojušies. Darbā ir dažas paziņas, drīzāk sievietes, dažas ir par apmēram 4 gadiem vecākas. Pārējās ap 35-55 gadus vecas. Labi saprotamies, kad satiekamies, smaidam. Tik traki jau nav, bet es vienalga nespēju atrast tomēr savu īsto. Es jūtu, ka itkā ir viņa kautkur, bet nevaru atrast. Interneta iepazīšanās portāli man nepatīk. Bet varu mēģināt. Man liekas, ka vieglāk būtu uz ielas īstā laikā un vietā kādu uzrunāt, nu ja simpatizēs viņa. Jo visas, kas pretī nāk, neuzrunāju. Ok!!! Bet ja es tagad uzrunāju uz ielas svešu meiteni, ar ko man sākt? Tak neteiksi, davai, iepazīsimies. Varbūt jāsāk, izliekoties, ka meklē kādu ielu, vai cik pulkstenis. Ar to sākt var runu uz ielas ar svešu meiteni? Sakiet, lūdzu!

Sākt var dažādi. Kad sāku sevi izaicināt, es vispār nosolījos, ka vienmēr teikšu to, ko "normālos" apstākļos nekad neteiktu. Galvenais, lai tas nebūtu nekas aizskarošs un būtu liels izaicinājums.
Jā - mani daudzas pasūtīja un tevi tāpat daudzas pasūtīs, bet šī apziņa, ka, lai ko tu arī darītu, tu no sākuma saņemsi atraidījumu, var tevi pat motivēt. Vienkārši pasaki sev, ka tu to, vismaz sākotnēji, darīsi, lai izlaustos no komforta zonas.
Ja redzi, ka meitene tev izrāda kaut kādu uzmanību, uzaicini viņu uz tikšanos. Tas būs grūti, bet tavs gala mērķis jau nav vienkārši uz ielas bazarēt, vai ne?
Kā piemēru varu minēt vienu no neskaitāmiem gadījumiem no savas dzīves.
Gadījums pieturā.
Es: Čau! Atvaino, ka nokavēju. Uz ceļa bija baigie sastrēgumi.
Viņa: Mēs esam pazīstami?
Es: Juris (pieņemsim)...patīkami!
(dodu roku rokasspiedienam)
(viņa paspiež roku)
...
...
Es: Mums vajadzētu vēl kādreiz satikties!
...
Šis ir tikai viens piemērs. Man tādu ir daudz. Vienkārši gribu pateikt, ka tavam mērķim sākotnēji ir jābūt komunikācijas spēju uzlabošana nevis draudzenes iegūšana, jo, pirms tu satiksi kādu sev piemērotu, tu saņemsi vairāk negatīva nekā Džokovičs Vimbldonas finālā pret Federeru.
...un, turpināšu atgādināt, paanalizē savu izskatu. Tā arī ir ļoti svarīga sastāvdaļa. Nenovērtē to par zemu!
08.08.2022 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Reinis XXL visideālākā variantā pamēģini kādiem paziņām paprasīt suni un vakaros vai brīvdienās vienkārši staigāt. Ļoti bieži suns ir iemesls, kad tiek uzsākta saruna.
08.08.2022 15:07 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Suns... 🤣Es jau patiesībā viskautko esmu izdomājis, lai uzsāktu sarunu. Muļķības, tā jāsaka. 🤣
08.08.2022 15:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits