Kāpēc nav?

 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Sveiki! Jā, esmu puisis, ne meitene. Es šoreiz gribu parunāt par attiecībām. Kāpēc es vēl nevaru izveidot attiecības. Kompleksi nav, krāniņš arī ok, bet man jau 28 gadi. Un nav meitenes. Es tik ļoti gribu sev draudzeni, gribu sākt veidot ģimeni, bērnus, un tā. Nu jā, esmu arī mājās sēdētājs, jo man nepatīk visi tie klubi un tādas lietas. Es labāk atpūšos pie dabas. Vai jūras krastā. Citreiz pat stundām ilgi sēžu pludmalē, cerot ieraudzīt savu meiteni, bet nekā līdz šim. Es dažreiz mēģinu arī caur feisbuku iepazīties ar kādu meiteni, bet visas vai nu neatbild, vai nobloķē mani. Godīgi sakot, man pilnīgi nav vairs spēka sev meklēt otru pusīti. Un tas ļoti "žņaudz" iekšā.
Varbūt te kāda atradīsies?
07.08.2022 21:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Varbūt kāda var ieteikt, kurš ir labākais iepazīšanās portāls, kur varētu kādu satikt, atskaitot badoo un tinder. Jo ar tiem man nav īpaši laba pieredze. Agrāk biju tur. Otra puse varbūt? Vēl kas??
Varbūt te ir kāda, ar kuru es varētu iepazīties?
Nav te brīvu meiteņu?
08.08.2022 06:22 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
In tāpat man daudz paziņas savu otru pusīti ir atraduši tieši darbā. Ļoti daudz zinu tādus, arī savā laikā mani vecāki darbā iepazinās. Bet ja tagad paskatās, es īsti neredzu nevienu, ar kuru darbā var iepazīties.
08.08.2022 06:30 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Un te viena rakstīja par seksu. Nē, diemžēl! Varbūt jocīgi izklausīsies, jo esmu tāds baigi kluss un mierīgs, bet tomēr sekss man ir bijis. 25 gados pirmais bija, jo tai laikā man bija meitene. Tā kā nevainīgs neesmu.
08.08.2022 06:33 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
Neiedomājies tikai 1 randiņā pateikt, ka esi gatavs kaut tagad precēties un taisīt bērnu , un ka gribi ģimeni utt.- tas uzreiz 100% atbaidīs jeb patiešàm nobiedēs jebkuru meiteni. 😃 Un beidz par to domāt. To cilvēku enerģiju šķiet var pa gabalu sajust, ka esi gatavs ņemt bezmazvai jebkuru lai tikai tās attiecības būtu, no malas tas ir ļoti redzams
08.08.2022 07:22 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Vēl kā variants ir piedalīties, piemēram, velobraucienos, pārgājienos utt., ko bieži vien organizē arī vnk cilvēkiem kā atpūtu, ne ko profesionālu. Liela iespēja satikt līdzīgi domājošas meitenes, iepazīties dabiskā vidē.
08.08.2022 07:54 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Reinis XXL @ 08.08.2022 06:22
Varbūt kāda var ieteikt, kurš ir labākais iepazīšanās portāls, kur varētu kādu satikt, atskaitot badoo un tinder. Jo ar tiem man nav īpaši laba pieredze. Agrāk biju tur. Otra puse varbūt? Vēl kas??
Varbūt te ir kāda, ar kuru es varētu iepazīties?
Nav te brīvu meiteņu?

Kamēr ir vasara,apmeklē kādus pasākumus/koncertus,būs forši pavadīts laiks un iespējams varēsi ar kādu iepazīties.
Vienkārši turpini iepazīties,ej uz randiņiem līdz satiksi to,ar kuru vēlēsies ilgstošas attiecības,
bet tiec vaļā no tās izmisīgās domas,ka steidzami gribi draudzeni un gribi ģimeni,tā atbaidīsi meitenes/sievietes un nekas nesanāks.
08.08.2022 07:58 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Uztaisi tiešām pie normāla fotogrāfa kādu fotosesiju, neliec gan visas bildes no tās fotosesijas, lai neizskatās, ka jau ir too much sevī samīlējies 😂 bet jā, bilžu kvalitāte var būt noteicošā, ja tev būs kaut kādas drausmīgas kvalitātes bildes, tad tas iespaids ir tāds, ka arī viss apkārt tev ir tāds nekāds un neesi īpaši labvēlīgs 😂
08.08.2022 08:08 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
P. S. Citu vīriešu ieteikumus šajā portālā labāk nemaz nelasi, jo pēc viņu diskusijām spriežot, viņiem pašiem nav nekādas labās pieredzes, bet murgo tā kā nez kādi attiecību speciālisti.
08.08.2022 08:17 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Lasu un domāju-tomēr puišiem jābūt baigi drosmīgiem,jo ir jāpieiet pirmajiem,jāuzsāk saruna arī pirmajiem. Iniciatīva jāuzņemas puišiem, un katrs atraidījumu uztver savādāk. Ja es būtu puisis,man katrs atraidījums nolīdzīnātu līdz nullei.
Saprotu tevi, šie gadi jau ir pārdomu brīdis vai ja kaut kas nemainīsies varēs vēl paspēt izvedot ģimeni, diemžēl laiks iet uz priekšu ātri.
Es ieteiktu tiešām būt drosmīgam un nekautrēties uzrunāt meitenes. Tagad tiktok ļoti daudzi sapazīstas,man draudzene aktīvi tur liek video un viņu pēc tam atrod soc.portālos un čatojas.
08.08.2022 08:45 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Labi, pieņemsim, pasākumu apmeklēt, vai ko tādu, bet vai nu no malas tas neizskatīsies dīvaini, ka es viens pats aiziešu uz pasākumu un tur sēdēšu, kā dīvainis. Ar ko kopā aiziet uz pasākumu, man īsti nav.
08.08.2022 08:54 |
 
Reitings 27874
Reģ: 11.02.2015
Reinis XXL @ 08.08.2022 08:54
Labi, pieņemsim, pasākumu apmeklēt, vai ko tādu, bet vai nu no malas tas neizskatīsies dīvaini, ka es viens pats aiziešu uz pasākumu un tur sēdēšu, kā dīvainis. Ar ko kopā aiziet uz pasākumu, man īsti nav.

Daudz tādus variantus esmu redzējusi, tāpēc nedomāju, ka dīvaini. Cilvēki mēdz atpūsties arī vienatnē. Lai nebūtu izmisuma izjūta ieteiktu gan primāri sev to arī izvirzīt kā atpūtu, iespēju iepazīt jaunus domubiedrus - kā bonusu. Nereti tā ieciklēšanās uz otrās pusītes meklēšanu arī stāv ceļā tam, lai iepazītos. To "meklēšanos" var just, un tas mēdz atbaidīt. Bet iziešana cilvēkos jebkurā gadījumā būtu tikai pienesums, jauni iespaidi, piedzīvojumi, ar to arī pretējam dzimumam būsi interesantāks, pat ja tieši tajā vai tajā pasācienā neiepazīsi meiteni. Būs kaut vai par ko pirmajos randiņos parunāt 🙂
Un katrā ziņā, man kā vientuļai meitenei būtu bailīgāk sapazīties ar vientuļu vīrieti pludmalē 😁 tādā pasākumā tomēr drošāk un brīvāk.
08.08.2022 09:06 |
 
Reitings 661
Reģ: 18.06.2018
Reinis XXL @ 08.08.2022 08:54
Labi, pieņemsim, pasākumu apmeklēt, vai ko tādu, bet vai nu no malas tas neizskatīsies dīvaini, ka es viens pats aiziešu uz pasākumu un tur sēdēšu, kā dīvainis. Ar ko kopā aiziet uz pasākumu, man īsti nav.

Es domāju ka nē,tas ir tavs pieņēmums ka visi domās-jocīgais viens pasākumā. Patiesībā ir daudz tādu,kas iet vieni, un nemaz dīvaini neizskatās. Protams ja to dara pārliecinoši,nevis bikli stāv maliņā,tad jau protams nolasīsies ka īsti labi viens nejūties.
08.08.2022 09:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Reinis XXL @ 08.08.2022 06:33
Un te viena rakstīja par seksu. Nē, diemžēl! Varbūt jocīgi izklausīsies, jo esmu tāds baigi kluss un mierīgs, bet tomēr sekss man ir bijis. 25 gados pirmais bija, jo tai laikā man bija meitene. Tā kā nevainīgs neesmu.

To Tev ieteica viens no retajiem vīriešiem šeit. Ja redzi tur kaut ko sev noderīgu, protams, ņem vērā, bet es no savas puses tur pārsvarā nekam nepiekrītu.
08.08.2022 09:15 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Tev draugu (puišu) arī nav? Bieži jau iepazīstās tieši no tādām kompānijām, kur visi kopā brauc kaut kur, svin svētkus utt.
Es ieteiktu Tev padarīt savu dzīvi interesantāku. Hobiji, draugi, ceļojumi, aizraušanās… Jo, godīgi sakot, mani neinteresētu tikai tas, ka izskaties ok un strādā. Man svarīgi, lai cilvēks ir interesants, citādi man ir garlaicīgi. Un par tiem klubiem - nezinu nevienu šobrīd no saviem 30 gadnieku draugiem, kas tādus apmeklētu kā gadus 10 atpakaļ. Tas ir noiets etaps.
08.08.2022 09:34 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Ja tā padomā, man būtu interesanti iziet kādā pasākumā, vienalga kur. Tikai ne uz klubu. Tā kā ja kādai te ir idejas, ja kāda zin kautko, tad lūdzu, varbūt padalieties ar kādiem ieplānotiem pasākumiem kautkur.
Jā, puiši (draugi) man nav. Jo viņi ir vai nu visi attiecībās, vai jau precējušies. Un viņi neiet vairs nekur. Tāpēc es esmu viens palicis.
08.08.2022 09:44 |
 
Reitings 25
Reģ: 07.08.2022
Un tāpat, man ar puišiem nav ko runāt 🙃. Ar meitenēm man daudz vairāk patīk klačot. Tas man pat ir kā "saldais ēdiens", ar meitenēm tikties. 🤗
08.08.2022 09:46 |
 
Patīk
Reitings 10215
Reģ: 18.09.2021
Reinis XXL @ 07.08.2022 21:20
Sveiki! Jā, esmu puisis, ne meitene. Es šoreiz gribu parunāt par attiecībām. Kāpēc es vēl nevaru izveidot attiecības. Kompleksi nav, krāniņš arī ok, bet man jau 28 gadi. Un nav meitenes. Es tik ļoti gribu sev draudzeni, gribu sākt veidot ģimeni, bērnus, un tā. Nu jā, esmu arī mājās sēdētājs, jo man nepatīk visi tie klubi un tādas lietas. Es labāk atpūšos pie dabas. Vai jūras krastā. Citreiz pat stundām ilgi sēžu pludmalē, cerot ieraudzīt savu meiteni, bet nekā līdz šim. Es dažreiz mēģinu arī caur feisbuku iepazīties ar kādu meiteni, bet visas vai nu neatbild, vai nobloķē mani. Godīgi sakot, man pilnīgi nav vairs spēka sev meklēt otru pusīti. Un tas ļoti "žņaudz" iekšā.
Varbūt te kāda atradīsies?

Sāc nodarboties ar kādu sportu. Treniņos/sacensībās/pasākumos var iepazīties. Protams, negarantēju, bet palielināsi savas iespējas :)
08.08.2022 09:54 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Ja Tu mini, ka meitenes tevi uzreiz nobloķē, tas jau liecina par to, ka vai nu tu esi ļoti uzbāzīgs komunikācijā vai kaut ko citu dari tādu, kas ir biedējoši. Jo bez iemesla nevienu parasti nebloķē . .
08.08.2022 09:56 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man liekas ļoti labs ieteikums šeit bija iet kādā pārgājienā. Tagad uzreiz nepateikšu kur tieši, bet kaut kur feisītī bija grupas un eventi pārgājieniem.
08.08.2022 10:02 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
kinderbueno @ 08.08.2022 09:56
Ja Tu mini, ka meitenes tevi uzreiz nobloķē, tas jau liecina par to, ka vai nu tu esi ļoti uzbāzīgs komunikācijā vai kaut ko citu dari tādu, kas ir biedējoši. Jo bez iemesla nevienu parasti nebloķē . .

Varbūt meitenes ir aizņemtas, tāpēc bloķē un neatbild.
Es arī FB uz svešinieku iepazīšanās vēstulēm neatbildu.
08.08.2022 10:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits