Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dunnnno

 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Ilgi domāju vai rakstīt vai nē, bet izskatās ka tomēr vēlos arî palasīt Jūsu pieredzi, kā arī tīri “izkratīt” sirdi….
Ar draugu esam 4 gadus kopā (rudenī iespējams tie apritēs)…, bet pēdējos mēnešus esmu vēsa pret viņu. Esmu negarastāvokl un pat sākusi domāt par “varbūt tomēr izbeigt šo visu” jeb šķiršanos. Šīs domas mani piemeklē, jo jūtos kā mamma - jānorāda un jāatgādina, kad vajag ko satīrīt mājās vai,piemēram, novākt veļu… Esam runājuši par precībām. Bet, kad ir jāsāk kas plānot, tad viņam parādās iemesli, kāpēc tomēr tagad nevajadzētu precēties… okej, to saprotu, bet uz vietas stāvēt nevēlos attiecībās. (Jā,protams, galva pašai jāsakārto, no ir tak tie spiedieni no apkārtējiem par to ka 30 gados tak vajag to un to…) īsumā, “pateicoties” viņa labākajam draugam arī no manas puses ir tāds vēsums iestājies pret manu draugu.
Ahh, 2x jau izdzēsu visu ko gribeju rakstīt, bet kopumā - apsveru šķirties, jo nejūtos tā kā vēlētos justies un attiecības arī nevirzās uz priekšu… kā arī, sajūta ka calis vēl īsti nav nobriedies, jo reizēm tomēr jūtos kā mamma…
Katrā ziņā, kā Jums ir ar šādām sajūtām?
Vai esat ļāvušās tām? Vai tomēr risinājušas un centušās tikt ārā no šāda stāvokļa, tā teikt, iedodot attiecībām jaunu elpu?
04.08.2022 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 2652
Reģ: 29.01.2009
Šķiries. Jābūt kopā ar to, ko Tu vēlies būt. Ne viņš piepeši sāks māji tīrīt, ne labāko draugu pametīs. Kam Tev tāds vīrs? Nevajag dzīvi velti tērēt. Saku no pieredzes.
04.08.2022 22:55 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Vai vispār esi viņam teikusi savas pretenzijas un ko vēlētos lai viņš maina attiecības..?
Ja viņš tiešām sāk censties un nevēlas pazuadt tevi, tad super, be tja viņš skaidri norāda ka neko nevēlas mainīt, tā dneko darīt labāk šķirties.. Nekā bēdāties un dusmoties.
04.08.2022 23:08 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Wordrobe666 @ 04.08.2022 23:08
Vai vispār esi viņam teikusi savas pretenzijas un ko vēlētos lai viņš maina attiecības..?
Ja viņš tiešām sāk censties un nevēlas pazuadt tevi, tad super, be tja viņš skaidri norāda ka neko nevēlas mainīt, tā dneko darīt labāk šķirties.. Nekā bēdāties un dusmoties.

Esmu teikusi, aizrādījusi un lūgusi, lai ievēro tīrību , elementārās lietas attiecībā uz to un arī par to labāko draugu, ka no mana skata punkta reizēm izskatās, ka labākais draugs var uzvesties kā kretīns pret manējo, bet redz manējais atkal ir ieturķgs un nemeklē kašķi, un arī teica, “ ja viņš reizēm tā uzvedās, tas nenozīmē ka man ir jāuzvedas kā pii***”… daļēji es to saprotu, bet man tas nav pieņemami. Nu iespējams tāpēc arī man nav tādas draudzības, kura ilgst jau no bērnu dienām…
Bet jā, tagad kad jau mēnesi ir aizgājis jo darba un pa dienu ir mājās, tikmēr satīra grīdas, nomazgā traukus un pagatavo ēst… tas arī tikai pēc mana aizrādījuma bija…,bet par to es priecājos, ka ir ņēmis vērā…
04.08.2022 23:18 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
IceCream @ 04.08.2022 22:55
Šķiries. Jābūt kopā ar to, ko Tu vēlies būt. Ne viņš piepeši sāks māji tīrīt, ne labāko draugu pametīs. Kam Tev tāds vīrs? Nevajag dzīvi velti tērēt. Saku no pieredzes.
Tas,protams, būtu salīdzinoši vieglākais ceļš… ne pa velti, tāda doma ir iezagusies galvā… bet varbūt tiešām aiziet pie speciālista un sakārtot galvu? Jo jau nesen no depresijas esmu izlīdusi laukā, varbūt šīs visas domas ir vēl depresijas iespaidaaaaa.
Agh, besiigi
04.08.2022 23:19 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Es nesaprotu, pie kā ir vainigs viņa draugs jūsu attiecību problēmas?
Kă viņa draugs ietekmē jūsu attiecības ? Šeit nav konkrēti pateikts nekas.
Un ja ar drauga draugiem vienmēr mēdz būt problēmas, tā sir neizbēgami. Var vienoties, ka ar draugiem tiekas cita laika un ar tvwim pavada laiku tikai Divatā bez drauga.
04.08.2022 23:32 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Diemžēl, bet šādi tipiņi nemainās. Tā arī visu mūžu vajadzēs būt mammas lomā.
04.08.2022 23:37 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Wordrobe666 @ 04.08.2022 23:32
Es nesaprotu, pie kā ir vainigs viņa draugs jūsu attiecību problēmas?
Kă viņa draugs ietekmē jūsu attiecības ? Šeit nav konkrēti pateikts nekas.
Un ja ar drauga draugiem vienmēr mēdz būt problēmas, tā sir neizbēgami. Var vienoties, ka ar draugiem tiekas cita laika un ar tvwim pavada laiku tikai Divatā bez drauga.

Drauga drauga izteikumi, t.i.- aizrādīšana, galvas skalošana par to, ka redz dzīvojam īrētā hruščovkā. Ka vajag tak dzīvokli pirkt ( pats lepns, jo pārdevis draudzenes dzīvokli un tagad abi ievāksies jaunajā projektā)… izteikumi par to, kā tērējam naudu, ka esam lielākoties kustībā, nevis sēžam uz vietas un redz nedomājam kur dabūt naudu jaunam dzīvoklim (😂). Tas ka reizēm uzmet manu draugu, lai gan viss ir sarunāts līdz pat pēdējam brīdim… kā arī tas, ka uzvedās neeeenormāli kā kaut kāds krutais vai es pat nezinu kā noraksturot…ka redz, masinu panema kritaa, draudzneei iphonu nopirtka (kriitaa), tulit ies jaunajaa projektaa dziivot utt. Ka viss viņam aprobežojas ar to materiāli stāvokli un mani tas tik ļoti tracina, jo mums ar draugu atkal svarīgas ir emocijas un piedzīvojumi…. Un tas kad agrāk visi 3 tikāmies biežāk un visu laiku jāklausās cik viss slikti. Nu es nevaru tā… ja tādā vidē uzturies tad pašai jumtu jau rauj nost.
Un draugs arī pats no tās čīkstēšanas iespaidojas un pačīkst par niekiem, kamēr neaiztādu….
04.08.2022 23:44 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Medība @ 04.08.2022 23:44

Drauga drauga izteikumi, t.i.- aizrādīšana, galvas skalošana par to, ka redz dzīvojam īrētā hruščovkā. Ka vajag tak dzīvokli pirkt ( pats lepns, jo pārdevis draudzenes dzīvokli un tagad abi ievāksies jaunajā projektā)… izteikumi par to, kā tērējam naudu, ka esam lielākoties kustībā, nevis sēžam uz vietas un redz nedomājam kur dabūt naudu jaunam dzīvoklim (?). Tas ka reizēm uzmet manu draugu, lai gan viss ir sarunāts līdz pat pēdējam brīdim… kā arī tas, ka uzvedās neeeenormāli kā kaut kāds krutais vai es pat nezinu kā noraksturot…ka redz, masinu panema kritaa, draudzneei iphonu nopirtka (kriitaa), tulit ies jaunajaa projektaa dziivot utt. Ka viss viņam aprobežojas ar to materiāli stāvokli un mani tas tik ļoti tracina, jo mums ar draugu atkal svarīgas ir emocijas un piedzīvojumi…. Un tas kad agrāk visi 3 tikāmies biežāk un visu laiku jāklausās cik viss slikti. Nu es nevaru tā… ja tādā vidē uzturies tad pašai jumtu jau rauj nost.
Un draugs arī pats no tās čīkstēšanas iespaidojas un pačīkst par niekiem, kamēr neaiztādu….

Nu tas ka viņš nopērk draudzenei iphonu jaunāko vēl nepadara viņu par krutaku, labāku vai vēl kādu varoni, pieņemsim man vispār tas iphons ir nulles vērtība.
Pārdeva druadznes dzīvokli ? Viņa pati to gribēja? Beigās būs bez mājām un tas gailis viens lepni dzīvos, zinām tādus izmantotājus.
05.08.2022 03:10 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Cik jums abiem ir gadu tev un tavam draugam ?
05.08.2022 03:11 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Medība @ 04.08.2022 23:44

Drauga drauga izteikumi, t.i.- aizrādīšana, galvas skalošana par to, ka redz dzīvojam īrētā hruščovkā. Ka vajag tak dzīvokli pirkt ( pats lepns, jo pārdevis draudzenes dzīvokli un tagad abi ievāksies jaunajā projektā)… izteikumi par to, kā tērējam naudu, ka esam lielākoties kustībā, nevis sēžam uz vietas un redz nedomājam kur dabūt naudu jaunam dzīvoklim (?). Tas ka reizēm uzmet manu draugu, lai gan viss ir sarunāts līdz pat pēdējam brīdim… kā arī tas, ka uzvedās neeeenormāli kā kaut kāds krutais vai es pat nezinu kā noraksturot…ka redz, masinu panema kritaa, draudzneei iphonu nopirtka (kriitaa), tulit ies jaunajaa projektaa dziivot utt. Ka viss viņam aprobežojas ar to materiāli stāvokli un mani tas tik ļoti tracina, jo mums ar draugu atkal svarīgas ir emocijas un piedzīvojumi…. Un tas kad agrāk visi 3 tikāmies biežāk un visu laiku jāklausās cik viss slikti. Nu es nevaru tā… ja tādā vidē uzturies tad pašai jumtu jau rauj nost.
Un draugs arī pats no tās čīkstēšanas iespaidojas un pačīkst par niekiem, kamēr neaiztādu….

Īss iestarpinājums no manis - varbūt savā ziņā der ieklausīties tajā draugā.
05.08.2022 06:19 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Šķiries!
05.08.2022 08:37 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Wordrobe666 @ 05.08.2022 03:11
Cik jums abiem ir gadu tev un tavam draugam ?
man 29, draugam 27
05.08.2022 10:03 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
.Eksperte. @ 05.08.2022 06:19

Īss iestarpinājums no manis - varbūt savā ziņā der ieklausīties tajā draugā.
Ņemt visu ko var kredītā?
Nu mums nav īpašums, ko varētu pārdot, lai būtu pirmā iemaksa mājoklim… Tākā, dzīvojam kā varam. Es esmu iekrājusi, bet ne līdz tam, lai tagad varētu personīgo dzīves vietu sev atļauties utt.
Ja man būtu iespēja iegādāties savu īpašumu, protams, es to izmantotu, bet diemžēl ir kā ir…
05.08.2022 10:05 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Paldies Jums visām par savām atbildēm, gan privātā vēstulē, gan šeit! Rakstīšu kā ir - jūtos daudz atvieglotāka un mierīgāka pēc šī ieraksta un saziņas ar Jums!☺️ Paldies!!!
Kopumā, nolēmu šodien parunāt ar draugu. Izstāstīt, ka neredzu vairs jēgu attiecības turpināt utt. Redzēs kā būsZ lai gan, zinu viņa reakciju (būs sejā nosvērts un teiks- ja esi tā izdomājusi, tad neviens tevi neatrunās…) tā kā, būs interesanti, vai “sačakarēšu” dienu un vakaru pirms viņa tuva čoma vecpušu ballītes nedēļas nogales…
05.08.2022 10:10 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Medība @ 05.08.2022 10:05
Ņemt visu ko var kredītā?
Nu mums nav īpašums, ko varētu pārdot, lai būtu pirmā iemaksa mājoklim… Tākā, dzīvojam kā varam. Es esmu iekrājusi, bet ne līdz tam, lai tagad varētu personīgo dzīves vietu sev atļauties utt.
Ja man būtu iespēja iegādāties savu īpašumu, protams, es to izmantotu, bet diemžēl ir kā ir…

Nē, nē. Es nesaku, ka vajag visu kredītā. Bet man arī liekas, ka dzīvē ir kas vairāk par darbu, lai varētu atļauties nomaksāt rēķinus un paēst. Taisiet iekrājumus, pelniet iemaksai, pērciet dzīvokli. Par ļaunu tas nenāks.
05.08.2022 12:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Medība @ 05.08.2022 10:10
Paldies Jums visām par savām atbildēm, gan privātā vēstulē, gan šeit! Rakstīšu kā ir - jūtos daudz atvieglotāka un mierīgāka pēc šī ieraksta un saziņas ar Jums!☺️ Paldies!!!
Kopumā, nolēmu šodien parunāt ar draugu. Izstāstīt, ka neredzu vairs jēgu attiecības turpināt utt. Redzēs kā būsZ lai gan, zinu viņa reakciju (būs sejā nosvērts un teiks- ja esi tā izdomājusi, tad neviens tevi neatrunās…) tā kā, būs interesanti, vai “sačakarēšu” dienu un vakaru pirms viņa tuva čoma vecpušu ballītes nedēļas nogales…

Te es gribu piebilst, ka ir diezgan muļķīgi sava apmierinājuma dēļ vest tādas sarunas, lai tik sabojātu otram dienu un puišiem, iespējams, kompāniju.
05.08.2022 12:44 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
.Eksperte. @ 05.08.2022 12:44

Te es gribu piebilst, ka ir diezgan muļķīgi sava apmierinājuma dēļ vest tādas sarunas, lai tik sabojātu otram dienu un puišiem, iespējams, kompāniju.
Ne ar mērķi- vot sačakarēšu tev nedēļas nogali.
Šeit ir tas, ka viņš pats prasa katru vakaru vai viss kārtībā, lai runājot utt.
Ja šodien būs šāds jautājums, nu domāju pateikt, ka vēlos varbut vnk parunāt par tālākām darbībām…nav jau teikts ka arī viss kas ir galvā teikšu. Esmu morāli nomierinājusies un tīri mierīgi aprunāties…
05.08.2022 13:54 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
.Eksperte. @ 05.08.2022 12:43

Nē, nē. Es nesaku, ka vajag visu kredītā. Bet man arī liekas, ka dzīvē ir kas vairāk par darbu, lai varētu atļauties nomaksāt rēķinus un paēst. Taisiet iekrājumus, pelniet iemaksai, pērciet dzīvokli. Par ļaunu tas nenāks.
Tieši tas jau tiek darīts, bet tikai no manas puses. Un nav tā ka pelnam maz. Okej, vins vairs nepelna, nezinu kad darbu atradīs,.
05.08.2022 13:56 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Medība @ 05.08.2022 10:10
Paldies Jums visām par savām atbildēm, gan privātā vēstulē, gan šeit! Rakstīšu kā ir - jūtos daudz atvieglotāka un mierīgāka pēc šī ieraksta un saziņas ar Jums!☺️ Paldies!!!
Kopumā, nolēmu šodien parunāt ar draugu. Izstāstīt, ka neredzu vairs jēgu attiecības turpināt utt. Redzēs kā būsZ lai gan, zinu viņa reakciju (būs sejā nosvērts un teiks- ja esi tā izdomājusi, tad neviens tevi neatrunās…) tā kā, būs interesanti, vai “sačakarēšu” dienu un vakaru pirms viņa tuva čoma vecpušu ballītes nedēļas nogales…

Ja esi stingri izlēmusi,ka vēlies šķirties,tad tā arī otram ir jāpasaka,bet izklausās,ka Tu gaidi,ka vīrietis Tevi atrunās.
Un pirms tusiņa to gan nevajadzētu darīt, nevajag bojāt otram omu pirms pasākumu. To sarunu atliec uz vitu dienu.
05.08.2022 14:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Medība @ 05.08.2022 13:56
Tieši tas jau tiek darīts, bet tikai no manas puses. Un nav tā ka pelnam maz. Okej, vins vairs nepelna, nezinu kad darbu atradīs,.

Kapēc viņš nekur nestrādā? No iepriekšējā darba aizgāja?
05.08.2022 14:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits