Dunnnno

 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Ilgi domāju vai rakstīt vai nē, bet izskatās ka tomēr vēlos arî palasīt Jūsu pieredzi, kā arī tīri “izkratīt” sirdi….
Ar draugu esam 4 gadus kopā (rudenī iespējams tie apritēs)…, bet pēdējos mēnešus esmu vēsa pret viņu. Esmu negarastāvokl un pat sākusi domāt par “varbūt tomēr izbeigt šo visu” jeb šķiršanos. Šīs domas mani piemeklē, jo jūtos kā mamma - jānorāda un jāatgādina, kad vajag ko satīrīt mājās vai,piemēram, novākt veļu… Esam runājuši par precībām. Bet, kad ir jāsāk kas plānot, tad viņam parādās iemesli, kāpēc tomēr tagad nevajadzētu precēties… okej, to saprotu, bet uz vietas stāvēt nevēlos attiecībās. (Jā,protams, galva pašai jāsakārto, no ir tak tie spiedieni no apkārtējiem par to ka 30 gados tak vajag to un to…) īsumā, “pateicoties” viņa labākajam draugam arī no manas puses ir tāds vēsums iestājies pret manu draugu.
Ahh, 2x jau izdzēsu visu ko gribeju rakstīt, bet kopumā - apsveru šķirties, jo nejūtos tā kā vēlētos justies un attiecības arī nevirzās uz priekšu… kā arī, sajūta ka calis vēl īsti nav nobriedies, jo reizēm tomēr jūtos kā mamma…
Katrā ziņā, kā Jums ir ar šādām sajūtām?
Vai esat ļāvušās tām? Vai tomēr risinājušas un centušās tikt ārā no šāda stāvokļa, tā teikt, iedodot attiecībām jaunu elpu?
04.08.2022 22:34 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Annija35 @ 05.08.2022 14:04

Ja esi stingri izlēmusi,ka vēlies šķirties,tad tā arī otram ir jāpasaka,bet izklausās,ka Tu gaidi,ka vīrietis Tevi atrunās.
Un pirms tusiņa to gan nevajadzētu darīt, nevajag bojāt otram omu pirms pasākumu. To sarunu atliec uz vitu dienu.
tur tā lieta, ka nevēlos šķirties (bet arī saprotu ka nevelos but maates lomaa)…bet tās jūtas vairs nav tādas kādas bija pirms laika… un tomer ir šī doma vienkārši iezagusies galvā.
Līdz ar ko, esmu gan pretrunā ar sevi, gan ceļā uz sapratni vai pašai nav nepieciešams kāds speciālista padoms utt…
05.08.2022 14:16 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
.Eksperte. @ 05.08.2022 14:13

Kapēc viņš nekur nestrādā? No iepriekšējā darba aizgāja?
aizgāja, jā
05.08.2022 14:16 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Medība @ 05.08.2022 14:16
tur tā lieta, ka nevēlos šķirties (bet arī saprotu ka nevelos but maates lomaa)…bet tās jūtas vairs nav tādas kādas bija pirms laika… un tomer ir šī doma vienkārši iezagusies galvā.
Līdz ar ko, esmu gan pretrunā ar sevi, gan ceļā uz sapratni vai pašai nav nepieciešams kāds speciālista padoms utt…

Jūtas nebūs vnmēr tādas pašas,kā bija sākumā.
Un ja nevēlies šķirties,tad nebūs pratīgi teikt,ka gribi šķirties,vajag mierīgi izrunāties par Jūsu attiecībām,ko un kā Tu vēlies,jāuzklausa viņa domas utt..
05.08.2022 14:35 |
 
Reitings 273
Reģ: 13.10.2021
.Eksperte. @ 05.08.2022 12:43

Nē, nē. Es nesaku, ka vajag visu kredītā. Bet man arī liekas, ka dzīvē ir kas vairāk par darbu, lai varētu atļauties nomaksāt rēķinus un paēst. Taisiet iekrājumus, pelniet iemaksai, pērciet dzīvokli. Par ļaunu tas nenāks.
labi teikts. Pēdējā laikā apkārtējie to vien dara kā domā par rēķinu nomaksu un pāēšanu un neko citu.
Varbūt tad ir jāpaaugstina sava kvalifikācija un zināšanas, lai nopelnītu mazliet vairāk un varētu atļauties ko vairāk, arī izklaides un vienkārši labāku un patīkamāku dzīvi sev.
05.08.2022 22:18 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Debestiņa @ 05.08.2022 22:18
labi teikts. Pēdējā laikā apkārtējie to vien dara kā domā par rēķinu nomaksu un pāēšanu un neko citu.
Varbūt tad ir jāpaaugstina sava kvalifikācija un zināšanas, lai nopelnītu mazliet vairāk un varētu atļauties ko vairāk, arī izklaides un vienkārši labāku un patīkamāku dzīvi sev.

Tas nav risinājums ilgteriman, tāpat vis paliks arvien dārgāk, bet kvalifikācija neaugs līdz bezizmēra robežai, miljonāri viņi tāpat nekļūs, ar liekiem tūkstošiem, ka ārzemju slavenibas. Tāds ir diemžēl liktenis parastajām cilvēkam.
06.08.2022 04:13 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Wordrobe666 @ 06.08.2022 04:13

Tas nav risinājums ilgteriman, tāpat vis paliks arvien dārgāk, bet kvalifikācija neaugs līdz bezizmēra robežai, miljonāri viņi tāpat nekļūs, ar liekiem tūkstošiem, ka ārzemju slavenibas. Tāds ir diemžēl liktenis parastajām cilvēkam.

Ar nabaga domāšanu (nu ko tad es, man jau nesanāks, ir jau par vēlu, miljonārs tāpat nebūšu, visu pasaules naudu nesapelnīt...) neviens tik tiešām nav ticis pie miljoniem, pat ne liekiem tūkstošiem. Lietas notiek tad, kad tu viņas dari, nevis par tām domā, runā.
Darīt, darīt, darīt.
06.08.2022 06:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits