Kā saprast kad ATTIECĪBAS beigušās

 
Reitings 7
Reģ: 04.02.2015
Kādas ir tās pazīmes, rīcība kas liecina, kad attiecībām pienākušas beigas?
04.08.2022 17:10 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Maza kaza @ 05.08.2022 11:53

Piekrītu, un es vienmēr sev atgādinu, ka visgrūtāk ir strādāt pie tā, lai attiecības izdotos, kad liekas, ka viss jau iet uz beigām.
Pašas pieredzē ir vienu attiecību pārtraukšana, kaut bija liela mīlestība, seksuāla iekāre, kaisle utt, bet attiecības veda mani postā... Bija azartspēles, greizsirdība, kontrole... toreiz bija ļoti grūti aiziet, jo mīlestība pret cilvēku vēl bija liela. Bet tas bija labākais lēmums manā dzīvē, un lepojos ar sevi, ka nepadevos un neatgriezos pie tā vīrieša.
Otra pieredze ir ilgstošs un regulārs darbs ar attiecībām, tai skaitā saviem tarakāniem, lai attiecības izdotos, padsmit gadu laikā ir bijušas reizes, kad gribas aiziet, kad iestājies iekšējs atsalums dēļ partnera kļūdām, un arī manām, protams, bet ir izdevies attiecības sakārtot, un teikšu godīgi, tās šobrīd ir krietni jaudīgākas par par rozā briļļu periodu.
Man liekas, ka galvenais, lai attiecības izdotos, ir kopīga augšana attiecību laikā, katrs var augt savā virzienā, bet svarīgi, lai aug abi! Ja viens augs, bet otrs paliks tur pat kur bija sākumā, attiecības izjuks.

Ko konkrēti nozīmē augšana attiecības ?
Sevis/partnera pilnveidošana/Attīstība darbā /zināšanās ?
Šis teiciens augšana ir pārāk vispārināts bez konkrēta skaidrojuma. Šo var pārāk dažādi katrs saprast.
06.08.2022 04:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits