Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā saprast kad ATTIECĪBAS beigušās

 
Reitings 7
Reģ: 04.02.2015
Kādas ir tās pazīmes, rīcība kas liecina, kad attiecībām pienākušas beigas?
04.08.2022 17:10 |
 
Reitings 18
Reģ: 19.12.2014
1. Pazūd mīļvārdiņi.
2. Vairs neprasa, kā iet, kā jūties.
3. Tu vairāk raksti nekā otrā puse (ja nedzīvojat kopā).
4. Mazāk izrāda intresi Tev.
5. Vairāk laiku pavada sociālos tīklos (ig, fb, wpp, tiktok) pievērš uzmanību citām sievietēm, izsaka koplimentus, piemēram TikTok sūta citām dāvanas.
04.08.2022 17:16 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Mana viena paziņa reiz teica "Kad vīrieši (vai sievietes) uz ielas šķiet pievilcīgāki un interesantāki, nekā tas (vai tā) kurš ir mājās, tad viss ir beidzies"...
04.08.2022 17:34 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
1.Kad esi slima, par tevim neliekas ne zinis, nepiedāvā palīdzību, nopirkt zāles, aizvest pie daktera ( kopā dzīvojot, un atsevišķi)
2. Neizrāda mīļums izpausmes - neskupsta tevi, ne samīļo, nevēlas intīmo kontaktu, izvairās pēc iespējas vairāk no saskarsmes.
3. Nezvana, neraksta, nedod ziņu.
4.Nestasta savus ikdienas / nākotnes plānus.
5. Nerēķinās vispār ar tavām vēlmem.
6. Nedavina dāvanas un ziedus (pat ja ir nauda) atrod attaisnojumus, kāpēc.
7. Saka ka tu esi vainīga pie visām. Ķibelēm. Un problēmām, vaino tevi pie pirmās izdevības.
8. Neaicina tevi braukt kādos Izbraukumos - kopā uz laukiem / pie draugiem ciemos / nekur tevi neņem līdz atstāj mājas, kamēr brauc viens pats bez tevim.
9.. NEPalidz ikdienas darbos - uznest smagus maisus augšā pa trepem, /nepiedāvā palīdzību vispār.
(bet pret citiem ir jauks un mīļš, izpalīdzīgs)
10. Norāda tikai tavas negatīvās īpašības gan rakstura gan izskata, pozitīvo noliedz un negrib redzēt, pieminēt ( norāda cik esi slikta, slinka, stulba, neglīta) un parāda cik visi citi apkārt ir labi un skaisti, bez sliktajām īpašībām. (tikai tu vienīgā tāda esi ļaunā ragana)
11.Uzruna tevi tikai vārdā.
12. Tavā klātbūtne viņš ir aizkaitināts /dusmīgs /bēdīgs.. (Katrs sīkums saistībā ar tevim ātri nokaitina).
04.08.2022 18:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Wordrobe666 @ 04.08.2022 18:25
1.Kad esi slima, par tevim neliekas ne zinis, nepiedāvā palīdzību, nopirkt zāles, aizvest pie daktera ( kopā dzīvojot, un atsevišķi)
2. Neizrāda mīļums izpausmes - neskupsta tevi, ne samīļo, nevēlas intīmo kontaktu, izvairās pēc iespējas vairāk no saskarsmes.
3. Nezvana, neraksta, nedod ziņu.
4.Nestasta savus ikdienas / nākotnes plānus.
5. Nerēķinās vispār ar tavām vēlmem.
6. Nedavina dāvanas un ziedus (pat ja ir nauda) atrod attaisnojumus, kāpēc.
7. Saka ka tu esi vainīga pie visām. Ķibelēm. Un problēmām, vaino tevi pie pirmās izdevības.
8. Neaicina tevi braukt kādos Izbraukumos - kopā uz laukiem / pie draugiem ciemos / nekur tevi neņem līdz atstāj mājas, kamēr brauc viens pats bez tevim.
9.. NEPalidz ikdienas darbos - uznest smagus maisus augšā pa trepem, /nepiedāvā palīdzību vispār.
(bet pret citiem ir jauks un mīļš, izpalīdzīgs)
10. Norāda tikai tavas negatīvās īpašības gan rakstura gan izskata, pozitīvo noliedz un negrib redzēt, pieminēt ( norāda cik esi slikta, slinka, stulba, neglīta) un parāda cik visi citi apkārt ir labi un skaisti, bez sliktajām īpašībām. (tikai tu vienīgā tāda esi ļaunā ragana)
11.Uzruna tevi tikai vārdā.
12. Tavā klātbūtne viņš ir aizkaitināts /dusmīgs /bēdīgs.. (Katrs sīkums saistībā ar tevim ātri nokaitina).

Diezgan precīzi uzrakstīji, nevaru pat iedomāties, ko piebilst.
Nu tas abpusēji katrā ziņā, ja pati tā sāc izturēties pret otru pusi tad arī skaidrs, ka nav labi
04.08.2022 18:43 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
13. Tava klātbūtne vins vienkārši nespēj izjust prieku vai laimi ( ir nomākts)
14. Izvēlas pavadīt laiku ar citiem cilvēkiem (draugiem) nekā tevi. Priekšroku dod citiem cilvēkiem.
15. Nestāsta tev par savām sajūtām, pārdzīvojumiem / problēmām ( apspriez to ar draugiem, kolēģiem) bet ne ar tevim.
16. Nevēlas vairs laiku pavadīt tikai Divatā kopā (atrod attaisnojums, kāpēc nav laika tev).
04.08.2022 18:44 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Manuprāt, ja tavā galvā kaut reizi ir parādījies šāds jautājums, tad tas jau ir noticis. Attiecības beidzās tad, kad tu to pieņem par realitāti..daudzi tikai meklē īsto iemeselu, gaida kaut ko, bet paši nezin ko.. un zaudē laiku. Gan savu, gan otra.
04.08.2022 18:52 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Tajā brīdī, kad iedomājoties, ka šī otra puse aiziet no mājām/izškiraties un ir vienalga.
Vai no domas, ka otra puse ir ar kādu citu, un arī ir vienalga
04.08.2022 18:54 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
1. Esot vēl attiecības ar tevim viņš raksta un zvana citām sievietēm.
Saka, ka ir brīvs /nav draudzenes, sievas.
2. Aicina ciemos svešas sievietes uz mājām, esot vēl attiecības.
04.08.2022 19:01 |
 
Reitings 1927
Reģ: 28.04.2019
1. Neinteresējas kā iet, ko dari.
2. Nezvana.
3. Nelutina ar pārsteigumiem, dāvanām.
4. Nepieliek pūles, nerūpējas vairāk.
5. Maz runā, nav par ko vairs runāt, vai tu esi tā, kas runā vairāk par viņu.
6. Izzūd tuvība, sekss.
7. Liek uzņemties pašai uz pleciem vairākus darbus, beidz palīdzēt ar lietām mājās, ārpus mājām.
8. Beidz iet gulēt ar tevi vienā laikā.
9. Neizsaka komplimentus, arī ja esi pati skaistākā sieviete, kas jebkad ir bijusi viņa dzīvē.
10. Beidz pirkt saldumus, ziedus, rotas lietas utt.
11. Vairs nav greizsirdīgs.
Interesanti, no sieviešu skatupunkta, kādas ir jūsu pazīmes attiecībā uz partneri, kad attiecības ir beigušās?

Mani:
1. Vēlos uzmanību no svešiem vīriešiem.
2. Izvairīšanās no partnera.
3. Neinteresē labsajūta, kā iet.
4. Dziļa nodošanās darbiem, hobijiem, lai vairāks laiks ir pavadīts bez partnera, un atrunas, ka esmu aizņemta.
5. Tikšanās ar draudzenēm, uz vietām, kur citi vīrieši pievērsīs uzmanību.
6. Ilga neatbildēšana uz zvaniem/sms.
7. Intīmā dzīve paliek arvien retāka, partneris vairs nesaista seksuāli, un sekss paliek tīri fizisks, bez jūtām.
8. Seksīgu foto publicēšana, lai dabūtu uzmanību no citiem vīriešiem.
9. Vairs nedaru to, ko agrāk darīju - pārsteigumi, gardumu gatavošana, iepriecināšana.
10. Nevēlos vairs iet uz randiņiem, un arī nevēlos pavadīt laiku mājās kopā.
04.08.2022 19:02 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
1. Tu saproti, ka vairs nemīli viņu /. Tu vairs nesaki - es mīlu tevi.
2. Tev ir lielas dusmas uz viņu /sajūta ka ienīsti viņu.
3. Tu vairs necenties viņu iepriecināt (ar vakariņām, pārsteigumiem.
4. Tu nevēlies viņa dēļ pucēties un censties izskatīties labi - nekrasojies, nevelc smukas drebes, netaisi frizūru.
04.08.2022 19:16 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Iemesli un varianti var būt daudz un dažādi. Bet kad tev vairāk patīkamākas šķiet atmiņas, un domā par tām vairāk nekā par brīdi, kad otrs sēž blakus, tad ir beigu sākums.
04.08.2022 23:06 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mana pietedze rāda,kad vairs nav emociju,"Tu brauc prom?ok." ."kautkad atnaksi majas,ok "ko darisi pec darba p**uj ,dari ko gribi" u.t.t.nav intreses ko dara ,ko tu dari, preteji. vienkarsi bija spradziens ,bet tagad poh.."dari ka un ko gribi mani neinterse"3 jos vardos
05.08.2022 04:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man šķiet, ka tas nav tā, kā daudzas te apraksta - neesoši ziedi, dāvanas, laika pavadīšana, citi cilvēki šķiet pievilcīgi... Man liekas, ka tas beidzas tad, kad tu intensīvi domā par šķiršanos, kad ilgstoši nejūties apmierināta attiecībās un pat pēc diskusijām par to kā labāk, nekas nemainas. Vispār ir daudz lietu, kas aizved līdz beigām. Un tas jau atkarīgs no tā, ko mēs katrs pats sagaidam no otra un kas mums ir būtiski.
05.08.2022 06:27 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.03.2022
Katrām attiecībam pienāk tādi brīži ka liekas viss cauri. Manas attiecības ilgstoši domaju ka jabeidz, bet par cik mums ir nepilnu gadu vecs bērns, nedaudz pacīnijos ar saviem tarakāniem. Izrunajamies, kas nepatīk, neapmierina, pati sāku izrādīt ka vēlos visu saglābt(lai gan iekšēji likas ka labak sakravāt koferus un pazust) un tad tās jūtas atgriezās un tagad arī no viņa jūtu to uzmanību un jūtas. Es uzskatu , ka pirms aizej pameģini pati izrādīt iniciatīvi ka vēlies attiecibas glābt (izņemums ir vardarbība un krāpšana), ja pēc tam arī negribēsi vairs šo cilvēku blakus, tad katram savs ceļš jaiet
05.08.2022 09:34 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tad kad tu sāc to kvešanot🚩
05.08.2022 10:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jacqueline @ 05.08.2022 10:48
Tad kad tu sāc to kvešanot?

Domā? Man liekas, ka tādas melnās strīpas jau gadās gandrīz visiem, un var tikt pāri arī posmam, kad rodas jautājumi kur tās attiecības iet vai neiet.
05.08.2022 10:53 |
 
Reitings 8497
Reģ: 05.07.2020
Studente123 @ 05.08.2022 09:34
Katrām attiecībam pienāk tādi brīži ka liekas viss cauri. Manas attiecības ilgstoši domaju ka jabeidz, bet par cik mums ir nepilnu gadu vecs bērns, nedaudz pacīnijos ar saviem tarakāniem. Izrunajamies, kas nepatīk, neapmierina, pati sāku izrādīt ka vēlos visu saglābt(lai gan iekšēji likas ka labak sakravāt koferus un pazust) un tad tās jūtas atgriezās un tagad arī no viņa jūtu to uzmanību un jūtas. Es uzskatu , ka pirms aizej pameģini pati izrādīt iniciatīvi ka vēlies attiecibas glābt (izņemums ir vardarbība un krāpšana), ja pēc tam arī negribēsi vairs šo cilvēku blakus, tad katram savs ceļš jaiet
perfekti pateikts!
05.08.2022 11:08 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lula @ 05.08.2022 10:53

Domā? Man liekas, ka tādas melnās strīpas jau gadās gandrīz visiem, un var tikt pāri arī posmam, kad rodas jautājumi kur tās attiecības iet vai neiet.

Mīlestība ir pārāk neparedzama un katram individuāla. Es tā ļoti virspusēji to uzrakstiju, bet pa lielam, autore; ir jābūt savstarpējai komunikācijai, tad nebūs šādu diskusiju un prāts skaidrāks būs.
05.08.2022 11:26 |
 
Reitings 3205
Reģ: 30.11.2021
Wordrobe666 @ 04.08.2022 18:44
13. Tava klātbūtne vins vienkārši nespēj izjust prieku vai laimi ( ir nomākts)
14. Izvēlas pavadīt laiku ar citiem cilvēkiem (draugiem) nekā tevi. Priekšroku dod citiem cilvēkiem.
15. Nestāsta tev par savām sajūtām, pārdzīvojumiem / problēmām ( apspriez to ar draugiem, kolēģiem) bet ne ar tevim.
16. Nevēlas vairs laiku pavadīt tikai Divatā kopā (atrod attaisnojums, kāpēc nav laika tev).

Man liekas, ka arī tas, ka visu laiku piedāvā tev doties vienai izklaidēties.
05.08.2022 11:44 |
 
Reitings 3205
Reģ: 30.11.2021
Studente123 @ 05.08.2022 09:34
Katrām attiecībam pienāk tādi brīži ka liekas viss cauri. Manas attiecības ilgstoši domaju ka jabeidz, bet par cik mums ir nepilnu gadu vecs bērns, nedaudz pacīnijos ar saviem tarakāniem. Izrunajamies, kas nepatīk, neapmierina, pati sāku izrādīt ka vēlos visu saglābt(lai gan iekšēji likas ka labak sakravāt koferus un pazust) un tad tās jūtas atgriezās un tagad arī no viņa jūtu to uzmanību un jūtas. Es uzskatu , ka pirms aizej pameģini pati izrādīt iniciatīvi ka vēlies attiecibas glābt (izņemums ir vardarbība un krāpšana), ja pēc tam arī negribēsi vairs šo cilvēku blakus, tad katram savs ceļš jaiet

Piekrītu, un es vienmēr sev atgādinu, ka visgrūtāk ir strādāt pie tā, lai attiecības izdotos, kad liekas, ka viss jau iet uz beigām.
Pašas pieredzē ir vienu attiecību pārtraukšana, kaut bija liela mīlestība, seksuāla iekāre, kaisle utt, bet attiecības veda mani postā... Bija azartspēles, greizsirdība, kontrole... toreiz bija ļoti grūti aiziet, jo mīlestība pret cilvēku vēl bija liela. Bet tas bija labākais lēmums manā dzīvē, un lepojos ar sevi, ka nepadevos un neatgriezos pie tā vīrieša.
Otra pieredze ir ilgstošs un regulārs darbs ar attiecībām, tai skaitā saviem tarakāniem, lai attiecības izdotos, padsmit gadu laikā ir bijušas reizes, kad gribas aiziet, kad iestājies iekšējs atsalums dēļ partnera kļūdām, un arī manām, protams, bet ir izdevies attiecības sakārtot, un teikšu godīgi, tās šobrīd ir krietni jaudīgākas par par rozā briļļu periodu.
Man liekas, ka galvenais, lai attiecības izdotos, ir kopīga augšana attiecību laikā, katrs var augt savā virzienā, bet svarīgi, lai aug abi! Ja viens augs, bet otrs paliks tur pat kur bija sākumā, attiecības izjuks.
05.08.2022 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits