Ceļojums - eiropa.

 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Kāds kurš ir ceļojis, lūdzu atsaucās! Kā tagad ir ar Covid sertifikātiem, man tieši augusta beigās beidzas, taču plānoju Septembra sākumā lidot uz Eiropas valsti. Vai vajadzīgi viņi vispār? Ja izdomāju balstvakcīnu, kad pagarinās sertifikāts, es vispār paspētu tagad?
04.08.2022 13:34 |
 
Reitings 34
Reģ: 02.08.2022
Jacqueline @ 04.08.2022 16:37

Es uzticos mediķiem un zinātnei, muļķi ir tie, kas neiet vakcinēties un pakļauj sevi lielākam riskam - nāvei!
Bet negribu par šo strīdēties ar antivakseriem vai tiem, kam nav vēlmes vakcinēties. Katram savs!

Nē muļķi ir tie kuri iet vakcinēties, un tieši dēļ šiem visiem muļķiem cirks turpinās!!! Sen varēja šo idiotismu apturēt, bet nē skries tik pakaļ būsterītim lai pasēdētu kafenē, aitas! Bet beidziet nost savu imūnsistēmu, pasaulei idioti nav vajadzīgi.
04.08.2022 17:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nataaalija @ 04.08.2022 17:08

Nē muļķi ir tie kuri iet vakcinēties, un tieši dēļ šiem visiem muļķiem cirks turpinās!!! Sen varēja šo idiotismu apturēt, bet nē skries tik pakaļ būsterītim lai pasēdētu kafenē, aitas! Bet beidziet nost savu imūnsistēmu, pasaulei idioti nav vajadzīgi.

Jēziņ, BEIDZIET PĒRTIES :D
04.08.2022 17:29 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Es ceru, ka jūs saprotat, ka šī savstarpējā nometņu apvainošana un izsmiešana nekad nebeigsies, jo cilvēkiem patīk kaitināt citus un uzskatīt, ka tikai viņu viedoklis ir pareizs, bet citi ir muļķi?
Cilvēki, kas atbalsta vakcīnas/ir par vakcīnām aiztiks cilvēkus, kas ir pret vakcīnām. Un otrādi - antivakseri raustīs provakserus. Vienīgā atšķirība, ka antivakseri ir agresīvāki un biežāk iesastās šajās cilvēku kacināšanās.
Tas nekad nebeigsies. Jo lielākas problēmas, jo labāk. Jo skaļāks virsraksts, jo labāk. Tā īsumā sakot. 🤡
Turklāt VISPĀR NAV SVARĪGI par kādu tēmu kašķējas - vai tās būtu vakcīnas, it kā izdomātas slimības, LGBT, bēgļi, politika vai jebkāda cita jūtīga tēma.
07.08.2022 01:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tigeriene @ 07.08.2022 01:05
Es ceru, ka jūs saprotat, ka šī savstarpējā nometņu apvainošana un izsmiešana nekad nebeigsies, jo cilvēkiem patīk kaitināt citus un uzskatīt, ka tikai viņu viedoklis ir pareizs, bet citi ir muļķi?
Cilvēki, kas atbalsta vakcīnas/ir par vakcīnām aiztiks cilvēkus, kas ir pret vakcīnām. Un otrādi - antivakseri raustīs provakserus. Vienīgā atšķirība, ka antivakseri ir agresīvāki un biežāk iesastās šajās cilvēku kacināšanās.
Tas nekad nebeigsies. Jo lielākas problēmas, jo labāk. Jo skaļāks virsraksts, jo labāk. Tā īsumā sakot. ?
Turklāt VISPĀR NAV SVARĪGI par kādu tēmu kašķējas - vai tās būtu vakcīnas, it kā izdomātas slimības, LGBT, bēgļi, politika vai jebkāda cita jūtīga tēma.

Šī tēma bija izbeigusies jau pirms 3 dienām :) Labāk pati varēji necelt gaismā un nemaz neturpināt
07.08.2022 02:21 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Tiešām, labāk varēji pacelt “tauriņu clothing”, iesmērētāju vai kiviču tēmas, jo tās kā nekā ir reālās un lielākās dzīves problēmas.
07.08.2022 08:40 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Aleksandrs @ 07.08.2022 08:40
Tiešām, labāk varēji pacelt “tauriņu clothing”, iesmērētāju vai kiviču tēmas, jo tās kā nekā ir reālās un lielākās dzīves problēmas.

Mans komentārs bija tādēļ, ka autore pati teica, ka par šo nav vērts runāt, bet turpina diskusiju :)
07.08.2022 10:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits