Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzu plānošana

 
Reitings 816
Reģ: 07.07.2022
Beidzot esam nolēmuši par īsto datumu kāzu svinēšanai un pagaidām izskatās, ka ar plānošanu nodarbošos pati, nu tikai tad, ja pēc šīs diskusijas pilnībā sapratīšu, ka netieku galā - tad gan ņemšu firmu :D.
Tomēr no tām, kurām lielā diena jau aiz muguras, no jūsu pieredzes:
Kas jūsu kāzās bija ļoti laba ideja? Kas ne visai patika? Kas nepatika?
Vai plānojāt pašas, vai ņēmāt jomas profesionāļus?
Taisījāt lielas vai mazas kāzas?
Ko darītu citādāk, ja organizētu pēc pieredzētā?
Izklaides viesiem domājāt paši vai izmantojāt vakara vadītāju?
Apmēram cik uz augšu vai leju sanāca jūsu beigu summa par visu (plānotais-reālais budžets)?
Svinības rīkojāt vienu/divas/vairāk dienas?
Balles daļai pārtiku izvēlējāties no šikākas vai klasiskās ēdienkartes (pīles konfits vai rasols)?
Gājāt deju kursus pirmajai dejai, vai jau mācējāt pietiekoši labi, lai dejotu publikas priekšā?
... tie ir tādi pirmie jautājumi, kas ienāk prātā, būšu ļoti priecīga, ja padalīsieties ar savām lielajām dienām un kādiem "tips & tricks" kas būtu jāzina, lai plānot būtu vieglāk. :)
08.07.2022 12:37 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Agneza @ 09.07.2022 10:08

Cik labi, ka šeit ir atsauksmes par Svētku pili, jo tā pagaidām ir mana pirmā izvēle ?
Super,paldies par ieteikumiem, līdz izmēģinājuma makeup tiešām nebūtu aizdomājusies.

Es tiešām iesaku Svētku pili, man patika viss :) Lielisks serviss, pietam nav nemaz tik dārgi, ja salīdzina ar citām vietām, kur katra pozīcija ir atsevišķi.
09.07.2022 18:57 |
 
Reitings 816
Reģ: 07.07.2022
Paix @ 09.07.2022 09:15
Kāzas plānoju pati, ja ir vēlēšanās to darīt, iesaku darīt pašai, būs forši :)
Man ļoti patika savas kāzas :D , arī viesu atsauksmes bija pozitīvas, lielāko lomu tajā spēlēja viesu nams un vakara vadītājs, kas, manuprāt, ir pašas svarīgākās izvēles.
Viesu nama (Svētku Pils) serviss bija izcils - par vispār neko nebija jādomā, tikai atlika pateikt, ko gribu, un parūpēsies par visu, sniegs padomus un ieteikumus. Sastādīja ēdienkarti (10/10, ļoooti labs ēdiens, viesi izteica daudz komplimentu), ir savi superīgie viesmīļi un bārmeņi, parūpējās par dekorācijām, tai skaitā ceremonijas vietu (bet, protams, var ņemt arī savu dekoratoru). Viesu nams ir pie Daugavas, ļoti skaista vieta āra ceremonijām ❤ Tā kā bija divu dienu kāzas, viesi palika turpat numuriņos, kas ir tikpat skaisti. Mums nebija daudz viesu (~30), visiem pietika vietas. Rezumē - viesu nami ar pilnu pakalpojumu klāstu ir ļoti laba izvēle, lai nav jāmeklē katra pozīcija atsevišķi.
Lai gan kāzas bija mazas, mēs negribējām vadīšanas slogu uzlikt vedējiem, tāpēc izlēmām par labu vakara vadītājam, ko vīram ieteica draugs (un tagad mēs iesakām tālāk citiem :D) - Krišjānis Berķis. Nāk no improvizācijas teātra un vada kopā ar vēl vienu kolēģi, kas katru reizi laikam var būt cits. Sagaidīja viesus, nomierināja mūs, nekādu neveiklu brīžu, visiem bija super jautri un vispār esmu ļoti pateicīga par šo izvēli, patika viss, sākot no plānošanas, beidzot ar atvadīšanos. Bija izcili.
Deju mācījāmies mājās paši, nesaskatījām tam lielu nozīmi, dejot mākam, tikām cauri, viss labi.
Tips & Tricks - kāzu kleitām vienmēr agrāk vai vēlāk ir atlaides, nepērc par pilnu cenu :) Un vienmēr vajag uztaisīju izmēģinājuma make-up, lai saprastu, ko tieši gribi, man tas bija un biju 100% droša, ka arī kāzu make-up apmierinās, turēsies visu dienu, nekāda stresa tur.
Ko darītu citādāk - paņemtu izmēģinājuma fotosesiju pie noskatītā fotogrāfa, lai saprastu, vai cilvēciski patīk. Bildes nav sliktas, bet ne līdz galam tas, ko biju iztēlojusies, un arī kaut kā ne līdz galam saskanēja.
Budžetā iekļāvāmies, pārtērējām tikai 200 EUR, kas droši vien bija viss tas alkohols, kas palika pāri :D

Cik labi, ka šeit ir atsauksmes par Svētku pili, jo tā pagaidām ir mana pirmā izvēle 😄
Super,paldies par ieteikumiem, līdz izmēģinājuma makeup tiešām nebūtu aizdomājusies.
09.07.2022 10:08 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
MeltedCheese @ 09.07.2022 09:12
Savas kāzas atceros ar rūgtumu sirdī. Tā jau viss bija skaisti, bet nekad neuzticaties, kādam, kurš parūpēsies par fotogrăfu! NEKAD!
MANĀ GADĪJUMĀ TĀ BIJA VĪRAMĀTE, KURA TEICA, KA VIŅAI TUR PAZĪSTAMS SUPER ŪBER KRUTAIS FOTOGRĀFS. NU, KO UZTICĒJĀMIES, JO SLIKTU JAU NEIETEIKS! TĂ TIK NU BIJA!
KAD VIŅŠ IERADĀS ES JAU SAPRATU, KA NEBŪS LABI. KAMERA BIJA NO KAUT KĀDA 2007 GADA VAI VĒL VECĀKA.
OK, SAGAIDĪJĂM BILDES UN BĻAAAAVIENS ES VIENKĂRŠI GRIBĒJU NOŠAUTIES, JO TAS BIJA TOTĀLĀKAIS CŪCISMS! IK PA LAIKAM ATCEROS UN GRIBAS RAUDĂT! KĀZU ALBUMU ATSTĂJU LV SPECIĀLI, LAI NETRAUMĒTU SEVI AR TĀM ŠAUSMĀM!! ?

Vispār jau var arī ar lūzni fočēt, un būt izcilas bildes. Un var fočēt ar jaunāko izlaidumu un nejēgt ka horizontam jābūt taisnam. Bet jā, labāk vispār ir pašiem meklēt visu kā nākas, skatīt atsauksmes. Žēl, ka tā. Kāzu bildes ir ļoti svarīgas.
09.07.2022 09:39 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Kāzas plānoju pati, ja ir vēlēšanās to darīt, iesaku darīt pašai, būs forši :)
Man ļoti patika savas kāzas :D , arī viesu atsauksmes bija pozitīvas, lielāko lomu tajā spēlēja viesu nams un vakara vadītājs, kas, manuprāt, ir pašas svarīgākās izvēles.
Viesu nama (Svētku Pils) serviss bija izcils - par vispār neko nebija jādomā, tikai atlika pateikt, ko gribu, un parūpēsies par visu, sniegs padomus un ieteikumus. Sastādīja ēdienkarti (10/10, ļoooti labs ēdiens, viesi izteica daudz komplimentu), ir savi superīgie viesmīļi un bārmeņi, parūpējās par dekorācijām, tai skaitā ceremonijas vietu (bet, protams, var ņemt arī savu dekoratoru). Viesu nams ir pie Daugavas, ļoti skaista vieta āra ceremonijām ❤ Tā kā bija divu dienu kāzas, viesi palika turpat numuriņos, kas ir tikpat skaisti. Mums nebija daudz viesu (~30), visiem pietika vietas. Rezumē - viesu nami ar pilnu pakalpojumu klāstu ir ļoti laba izvēle, lai nav jāmeklē katra pozīcija atsevišķi.
Lai gan kāzas bija mazas, mēs negribējām vadīšanas slogu uzlikt vedējiem, tāpēc izlēmām par labu vakara vadītājam, ko vīram ieteica draugs (un tagad mēs iesakām tālāk citiem :D) - Krišjānis Berķis. Nāk no improvizācijas teātra un vada kopā ar vēl vienu kolēģi, kas katru reizi laikam var būt cits. Sagaidīja viesus, nomierināja mūs, nekādu neveiklu brīžu, visiem bija super jautri un vispār esmu ļoti pateicīga par šo izvēli, patika viss, sākot no plānošanas, beidzot ar atvadīšanos. Bija izcili.
Deju mācījāmies mājās paši, nesaskatījām tam lielu nozīmi, dejot mākam, tikām cauri, viss labi.
Tips & Tricks - kāzu kleitām vienmēr agrāk vai vēlāk ir atlaides, nepērc par pilnu cenu :) Un vienmēr vajag uztaisīju izmēģinājuma make-up, lai saprastu, ko tieši gribi, man tas bija un biju 100% droša, ka arī kāzu make-up apmierinās, turēsies visu dienu, nekāda stresa tur.
Ko darītu citādāk - paņemtu izmēģinājuma fotosesiju pie noskatītā fotogrāfa, lai saprastu, vai cilvēciski patīk. Bildes nav sliktas, bet ne līdz galam tas, ko biju iztēlojusies, un arī kaut kā ne līdz galam saskanēja.
Budžetā iekļāvāmies, pārtērējām tikai 200 EUR, kas droši vien bija viss tas alkohols, kas palika pāri :D
09.07.2022 09:15 |
 
Reitings 2114
Reģ: 07.03.2022
Savas kāzas atceros ar rūgtumu sirdī. Tā jau viss bija skaisti, bet nekad neuzticaties, kādam, kurš parūpēsies par fotogrăfu! NEKAD!
MANĀ GADĪJUMĀ TĀ BIJA VĪRAMĀTE, KURA TEICA, KA VIŅAI TUR PAZĪSTAMS SUPER ŪBER KRUTAIS FOTOGRĀFS. NU, KO UZTICĒJĀMIES, JO SLIKTU JAU NEIETEIKS! TĂ TIK NU BIJA!
KAD VIŅŠ IERADĀS ES JAU SAPRATU, KA NEBŪS LABI. KAMERA BIJA NO KAUT KĀDA 2007 GADA VAI VĒL VECĀKA.
OK, SAGAIDĪJĂM BILDES UN BĻAAAAVIENS ES VIENKĂRŠI GRIBĒJU NOŠAUTIES, JO TAS BIJA TOTĀLĀKAIS CŪCISMS! IK PA LAIKAM ATCEROS UN GRIBAS RAUDĂT! KĀZU ALBUMU ATSTĂJU LV SPECIĀLI, LAI NETRAUMĒTU SEVI AR TĀM ŠAUSMĀM!! 😖
09.07.2022 09:12 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Kāzām gribu noīrēt šiku māju. Gribu precēties sājā https://www.sothebysrealty.com/eng/sales/detail/180-l-86348-llnvs5/royal-style-mansion-caesarea-il
Bet laikam būs par dārgu, un vajadzēs ko ekonomiskajā klasē, kā šo https://www.sothebysrealty.com/eng/sales/detail/180-l-85456-f9q8hm/vyshhorod-kiev-ky
09.07.2022 07:42 |
 
Reitings 5944
Reģ: 29.03.2022
Par kāzām runājot - gribēt var jau daudz ko, bet viss atkarīgs ir no budžeta un cik fleksibls tas ir. No pieredzes varu teikt, ka ļoti daudz naudas tiek izdota par sīkumiem, kuri liekas, ka neko baigi neizmaksās.
Mums ar vīru negribējās nekādu braukāšanu apkārt un simts tiltiem nešanu pāri, utml., tādēļ izlēmām visas kāzas vienā vietā - ceremonija un svinības, tādēļ atkrita diezgan dārga pozīcija - auto īre un degviela.
Iesaku iziet cauri portāliem ligavam.lv un precos.lv, tur arī diskusijās var atrast ļoti daudz noderīgu info.
Izveidot pinterest mood board, kas atvieglos izvēli dekoros un arī saprašanu ko vispār vēlies.
Kāzas mums nebija lielas, bet visu nepieciešamo ieteica kāzu vietas īpašniece - floristus, mūziķus, ēdinātājus, konditoru, kas arī atviegloja organizēšanas procesu un ietaupījās ceļa izmaksas.
Fotogrāfa izvēli gan neatstāt uz pēdējo brīdi- top fotogrāfi vismaz gadu iepriekš jārezervē. Es e-pastus uzrakstīju kādiem vismaz 20 fotogrāfiem, lai saprastu, kas izmaksu ziņā mums būtu pieņemami.
Iesaku noteikti aiziet uz izmēģinājuma make up un frizūru, jo ne vienmēr tavas iedomas var tikt īstenotas realitātē (pie konkrētā meistara).
Beigās budžets bija pārsniegts par 2k, bet kāzas bija pirms 3 gadiem, tā kā tagad arī visas izmaksas ir palikušas dārgākas. 😉
09.07.2022 00:15 |
 
Reitings 816
Reģ: 07.07.2022
ReReReRe @ 08.07.2022 21:37

Tā kā es vēl gaidu tikai oficiālo bildinājumu, 100% nekas nav ?
Bet Negribu ceremoniju zaksā, baznīca arī atkrīt, Tāpēc vislabāk laikam būs parakstīt viekārši papīrus kaut Kad pirms un Tad īstajā dienā noalgot kādu, Kas novadītu foršu “savienošanu”

Ā, nu mums ir līdzīgs plāns, baznīca nebūs noteikti. Tad vai nu sarakstīšanās mūsu izvēlētā vietā vai ātri parakstīt papīrus un kopā ar vakara vadītāju izdomāt ceremoniju pa savam, bail,ka atbrauks kāzu/bēru vadītāja vienā personā 😬😀
08.07.2022 22:48 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Agneza @ 08.07.2022 13:49

Kāzas vakarā un oficiāla laulāšanās kaut kad pirms tam? Jeb jums sanāca saplānot tā, ka arī oficiāla laulāšanās tajā pašā laikā?

Tā kā es vēl gaidu tikai oficiālo bildinājumu, 100% nekas nav 😁
Bet Negribu ceremoniju zaksā, baznīca arī atkrīt, Tāpēc vislabāk laikam būs parakstīt viekārši papīrus kaut Kad pirms un Tad īstajā dienā noalgot kādu, Kas novadītu foršu “savienošanu”
08.07.2022 21:37 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
man patika pats sākums, aicināt to, kurus patiešām vēlaties redzēt. Es tam piekrītu, bet vai Jums tā izdevās bez strīdiem vai nesaskaņām risināt šo visu? Piemēram, nepatīk/nepazīsti drauga otro pusīti. Aicinātu? Esmu daudz par šo domājusi, ka ir cilvēki, kuri ir pāris, bet es to otru pusi negribētu redzēt savās kāzās + maksāt par viņu, jo kāzas ir visai dārgs pasākums.

Kāzas jūs taisāt sev vai citiem? Ja sev tad aicināt ko gribat, jo galu galā tas ir diezgan intīms pasākums un abu jūsu diena. Ja lai izrādītu naudu, un visu ko varat tad uz priekšu kaut 200 cilvēkus.
Manai mammai galevnais bija lai pašai patīk, tētim tas pats. No vīra puses vecāki bija uzstājīgi un teikšu godīgi pašai tagad nepatīk, ka piekāpos. Daudzi nemaz no radiem nezin kā esmu precējusies. Laikam tas vieglāk, ja nav labas attiecības 😁
Bet mana vedēji arī precējās tikai ar lieciniekam. Viņi to pateica pāris dienas pirms kāzām. Protams, vecāki bija neapmierināti, bet ar laiku saprata. Ir jāsaprot kā pārim nav pienākums aicināt kādu tikai pieklājības pēc.
08.07.2022 21:28 |
 
Reitings 76
Reģ: 08.04.2022
woman_wonderland @ 08.07.2022 13:17
Mazas kāzas ar vedējiem un vecākiem, visu plānojām paši.
Pašā sākumā noteikti ieteiktu jums stingri apdomāt cik un kādus cilvēkus vēlaties redzēt savā dienā, tiešām redzēt un dalīties tajā visā kopā, nevis pieklājības pēc uzaicināt. :) Vadītāju/organizētāju, manuprāt vairāk vajag lielās kāzās ar daudz viesiem. Liela nozīme ir arī norises vietai un kā līdz tai nokļūt. Tāls ceļš ļoti nogurdina.
Man kāzas bija pagāšvasar un vēl jo projām dēļ c-19 ceremonijā neviens piedalīties nevarēja, tāpēc tas bija operatīvi, bez aizķeršanās. Fotosesija bija Kuldīgā (izejot cauri Kuldīgas bruģim,sapratu,ka vajadzēja maiņas apavus līdzi,ērtākus :D )
Netālu viesu namiņš. bija plānā pirts un baļļa, bet patiesībā visi bijām tik noguruši, ka to nemaz neizmantojām. Vienu dienu bijām visi kopā, nākamo jau laidām divvientulībā baudīt. Uzkodas bija sūtītas no uzkodaarordzinu, šķiet rosols arī bija sagatavots līdzi, alko laicīgi iepirkts. Iztikām bez karbonādem un kotletēm. Un tāpat ļoti daudz kas palika pāri, par to bija škrobe. Vasarā tai padarīšanai jābūt pēc iespējas vieglākai,manuprāt. Visvairāk atmiņā jau paliek tie tuvie brīži - fotosesija divatā un brīdis, kad velk gredzenu pirkstā. Pārējais jau mazliet miglā tīts :D Kādas kuram prioritātes. + visu iesaku darīt ļoti laicīgi, tas ietaupīs nervus Tavā dienā.
Bet vispār jau izskatās, ka esi izlēmusi par lielām kāzām? Balle, deja un tā?
Man mazliet problēmas sagādaja kūka un pušķis, ja godīgi :D Nevarēju atrast bildi kādu īsti gribu un ziedu salonā, ko izvēlējos nebija pieejami tieši tādi ziedi, beigās nezināju kā būs, bet nu bija jau ok. Kūku gan NEKAD nesūti pie kūkas gardas. Gribēju pie Fikas, bet dēļ karstās vasaras man atteica, jo kūka neizturēšot transportēšanu.
iesaku no A-Z izlasit ligavam.lv , precos.lv un kādi vēl tie saiti.
man patika pats sākums, aicināt to, kurus patiešām vēlaties redzēt. Es tam piekrītu, bet vai Jums tā izdevās bez strīdiem vai nesaskaņām risināt šo visu? Piemēram, nepatīk/nepazīsti drauga otro pusīti. Aicinātu? Esmu daudz par šo domājusi, ka ir cilvēki, kuri ir pāris, bet es to otru pusi negribētu redzēt savās kāzās + maksāt par viņu, jo kāzas ir visai dārgs pasākums.
08.07.2022 19:45 |
 
Reitings 816
Reģ: 07.07.2022
Aldis15 @ 08.07.2022 15:55
Manas ideālās kāzas
1. Sarakstīties.
2. Pusdienas maķītī 2 personām.
Izdevumi ~ 26 euro+-

Aldi, ja tu esi mans topošais vīrs, tad mēs jau par maķīti un nagetiem vakariņās, visu esam izrunājuši 😬
08.07.2022 16:01 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
woman_wonderland @ 08.07.2022 15:58
nesanāks, jo laulību reģistrācija 14 eiro :D
Paldies, izlaboju.
08.07.2022 16:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Aldis15 @ 08.07.2022 15:55
Manas ideālās kāzas
1. Sarakstīties.
2. Pusdienas maķītī 2 personām.
Izdevumi ~ 12 euro+-
nesanāks, jo laulību reģistrācija 14 eiro :D
08.07.2022 15:58 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Manas ideālās kāzas
1. Sarakstīties.
2. Pusdienas maķītī 2 personām.
Izdevumi ~ 26 euro+-
08.07.2022 15:55 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
woman_wonderland @ 08.07.2022 14:44
ak, gredzeni :) pavisam piemirsās. iepriekšējās diskusijās biju stāstījusi, ka pirkām Jahontā vienkāršus zelta gredzenus, paveicās, ka uztrāpījām uz akciju jeb labām cenām. Gadījās, ka braukājām pa kādiem 5 Jahontiem, jo ne visur bija abi, vai tikai man, vai vismaz vīram gredzens, ko piemērīt. Kā atklājās veikalu tīkls itkā viens, bet cenas katrā veikalā krasi atšķīrās. Kā arī gredzeni parasti ir vienas no dārgākajām izmaksām.
Man kopējās izmaksas bija pat maķenīt mazākas kā YaeMiko.

Mēs gribējām īpašus gredzenus ar balto zeltu, tāpēc arī ilgi meklējām. Pašus gredzenu nopirkām pirmos 3 mēnešus pirms kāzām.
Mana kleita maksāja 60 eiro un kurpes 30, bet vīra uzvalks dārgākais, jo viņam gribējās tādu lai var pēc tam atstāt tālākai lietošanai.
08.07.2022 15:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
YaeMiko @ 08.07.2022 14:08
Ja par izmaksām tad:
kāzu cermonija -150 (cenā bija arī vīrietis kurš ļoti skaisti spēlēja klavieres)
Kleita, uzvalks, kurpes utt kopā abiem 500
Numuriņš divām dienām 220
Gredzeni 460
Kūka, ēdiens dzērieni, citas uzkodas- 70 eiro
Vēl mazie kaut kādi papildus izdevumi, kā vakariņas krogā nākamajā dienā, bet tas ne vairāk kā 100 eiro.
ak, gredzeni :) pavisam piemirsās. iepriekšējās diskusijās biju stāstījusi, ka pirkām Jahontā vienkāršus zelta gredzenus, paveicās, ka uztrāpījām uz akciju jeb labām cenām. Gadījās, ka braukājām pa kādiem 5 Jahontiem, jo ne visur bija abi, vai tikai man, vai vismaz vīram gredzens, ko piemērīt. Kā atklājās veikalu tīkls itkā viens, bet cenas katrā veikalā krasi atšķīrās. Kā arī gredzeni parasti ir vienas no dārgākajām izmaksām.
Man kopējās izmaksas bija pat maķenīt mazākas kā YaeMiko.
08.07.2022 14:44 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Ja par izmaksām tad:
kāzu cermonija -150 (cenā bija arī vīrietis kurš ļoti skaisti spēlēja klavieres)
Kleita, uzvalks, kurpes utt kopā abiem 500
Numuriņš divām dienām 220
Gredzeni 460
Kūka, ēdiens dzērieni, citas uzkodas- 70 eiro
Vēl mazie kaut kādi papildus izdevumi, kā vakariņas krogā nākamajā dienā, bet tas ne vairāk kā 100 eiro.
08.07.2022 14:08 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Taisīju ļoti mazas kāzas. Sākumā bija doma tikai ar vedējiem, bet tad vīra māte uzmeta lielu lūpu un piekāpos vīram. Vairāk gan nevienu nelūdzām un arī nebija tā ka kāds pārmeta.
Viss notika Jaunpils pilī. Tur īrējām numuriņu kur arī cienājām viesus un viesnīca pat piedāvaja uzklāt galdu kamēr esam cermonijā un sagatavot visu. Kāzu cermonijas zāle ļoti skaista, pati cermonijas vadītaja runāja skaisti un nebija klasiskie "līdz nāve jūs sķirs zvēresti". Viņa piedāvāja mums arī teikt savus zvērestus , bet atteicāmies.
Pušķis man bija vienkārši maijpuķites, jo manas mīļākās puķes un kāzas bija maijā.
Pēc pašām laulībām gājām uz parku un apkārt esošajām vietām fotogrāfēties. Ļoti skaista apkārtne tur un paveicās jo bija izlīdis arī gulbis. Ļoti daudz vietas kur fotogrāfēties-lapene, tilts, baltas iekaramas šūpoles parkā, puķes utt.
Pēc fotogrāfēšanās gājām uz numuriņu iedzert šampanieti un ieēst kūku. Tad vīramāte devās prom, ar vedējiem pārģērbāmies parastajās drēbēs un gājām pastaigāt.
Ļoti mierīgas, mazas kāzas, kādas arī gribējām.
Bet Jaunpils piedāvā arī organizēt lielās kāzas ar laulāšanos ārpusē, banketu zālēm utt. Cik sapratu var arī pēc kāzām taisīt pikniku tajā lapenē utt. Pati pils arī ļoti skaista un senlaicīga. Sanāca skaista atmiņas un bildes.
Kūku pasūtijām Jelgavā Putni un aizbraucām pakaļ, jo cermonija bija pēcpusdienā, un tā pat vajadzēja aizbraukt pēc puķēm utt.
Vienu lietu gan ieteiktu ieplānot ja frizūru, makeup taisīsi pati tad ieplāno vismaz stundu vairāk, jo ja kaut kas nesanāk tad var izlabot. Man pēkšņi nezināmu iemeslu dēļ vairāk nestrādāja matu taisnotājs un tad bija kaut kas ātri jādomā.
08.07.2022 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Fantastisku kāzu kūku ēdu nesen pēc laulību ceremonijas pie baznīcas.
Mango - marakujas, garšoja vienkārši perfekti! Viegla, nebija salda, bija tiešām labākā kūka dzīvē. Cik sapratu, pasūtīta Aizputē, "Mazliet elegances". Ja kāda ir no šīs puses, reāli iesaku.
08.07.2022 13:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits