Kāzu plānošana

 
Reitings 816
Reģ: 07.07.2022
Beidzot esam nolēmuši par īsto datumu kāzu svinēšanai un pagaidām izskatās, ka ar plānošanu nodarbošos pati, nu tikai tad, ja pēc šīs diskusijas pilnībā sapratīšu, ka netieku galā - tad gan ņemšu firmu :D.
Tomēr no tām, kurām lielā diena jau aiz muguras, no jūsu pieredzes:
Kas jūsu kāzās bija ļoti laba ideja? Kas ne visai patika? Kas nepatika?
Vai plānojāt pašas, vai ņēmāt jomas profesionāļus?
Taisījāt lielas vai mazas kāzas?
Ko darītu citādāk, ja organizētu pēc pieredzētā?
Izklaides viesiem domājāt paši vai izmantojāt vakara vadītāju?
Apmēram cik uz augšu vai leju sanāca jūsu beigu summa par visu (plānotais-reālais budžets)?
Svinības rīkojāt vienu/divas/vairāk dienas?
Balles daļai pārtiku izvēlējāties no šikākas vai klasiskās ēdienkartes (pīles konfits vai rasols)?
Gājāt deju kursus pirmajai dejai, vai jau mācējāt pietiekoši labi, lai dejotu publikas priekšā?
... tie ir tādi pirmie jautājumi, kas ienāk prātā, būšu ļoti priecīga, ja padalīsieties ar savām lielajām dienām un kādiem "tips & tricks" kas būtu jāzina, lai plānot būtu vieglāk. :)
08.07.2022 12:37 |
 
Reitings 2114
Reģ: 07.03.2022
Savas kāzas atceros ar rūgtumu sirdī. Tā jau viss bija skaisti, bet nekad neuzticaties, kādam, kurš parūpēsies par fotogrăfu! NEKAD!
MANĀ GADĪJUMĀ TĀ BIJA VĪRAMĀTE, KURA TEICA, KA VIŅAI TUR PAZĪSTAMS SUPER ŪBER KRUTAIS FOTOGRĀFS. NU, KO UZTICĒJĀMIES, JO SLIKTU JAU NEIETEIKS! TĂ TIK NU BIJA!
KAD VIŅŠ IERADĀS ES JAU SAPRATU, KA NEBŪS LABI. KAMERA BIJA NO KAUT KĀDA 2007 GADA VAI VĒL VECĀKA.
OK, SAGAIDĪJĂM BILDES UN BĻAAAAVIENS ES VIENKĂRŠI GRIBĒJU NOŠAUTIES, JO TAS BIJA TOTĀLĀKAIS CŪCISMS! IK PA LAIKAM ATCEROS UN GRIBAS RAUDĂT! KĀZU ALBUMU ATSTĂJU LV SPECIĀLI, LAI NETRAUMĒTU SEVI AR TĀM ŠAUSMĀM!! 😖
09.07.2022 09:12 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Kāzas plānoju pati, ja ir vēlēšanās to darīt, iesaku darīt pašai, būs forši :)
Man ļoti patika savas kāzas :D , arī viesu atsauksmes bija pozitīvas, lielāko lomu tajā spēlēja viesu nams un vakara vadītājs, kas, manuprāt, ir pašas svarīgākās izvēles.
Viesu nama (Svētku Pils) serviss bija izcils - par vispār neko nebija jādomā, tikai atlika pateikt, ko gribu, un parūpēsies par visu, sniegs padomus un ieteikumus. Sastādīja ēdienkarti (10/10, ļoooti labs ēdiens, viesi izteica daudz komplimentu), ir savi superīgie viesmīļi un bārmeņi, parūpējās par dekorācijām, tai skaitā ceremonijas vietu (bet, protams, var ņemt arī savu dekoratoru). Viesu nams ir pie Daugavas, ļoti skaista vieta āra ceremonijām ❤ Tā kā bija divu dienu kāzas, viesi palika turpat numuriņos, kas ir tikpat skaisti. Mums nebija daudz viesu (~30), visiem pietika vietas. Rezumē - viesu nami ar pilnu pakalpojumu klāstu ir ļoti laba izvēle, lai nav jāmeklē katra pozīcija atsevišķi.
Lai gan kāzas bija mazas, mēs negribējām vadīšanas slogu uzlikt vedējiem, tāpēc izlēmām par labu vakara vadītājam, ko vīram ieteica draugs (un tagad mēs iesakām tālāk citiem :D) - Krišjānis Berķis. Nāk no improvizācijas teātra un vada kopā ar vēl vienu kolēģi, kas katru reizi laikam var būt cits. Sagaidīja viesus, nomierināja mūs, nekādu neveiklu brīžu, visiem bija super jautri un vispār esmu ļoti pateicīga par šo izvēli, patika viss, sākot no plānošanas, beidzot ar atvadīšanos. Bija izcili.
Deju mācījāmies mājās paši, nesaskatījām tam lielu nozīmi, dejot mākam, tikām cauri, viss labi.
Tips & Tricks - kāzu kleitām vienmēr agrāk vai vēlāk ir atlaides, nepērc par pilnu cenu :) Un vienmēr vajag uztaisīju izmēģinājuma make-up, lai saprastu, ko tieši gribi, man tas bija un biju 100% droša, ka arī kāzu make-up apmierinās, turēsies visu dienu, nekāda stresa tur.
Ko darītu citādāk - paņemtu izmēģinājuma fotosesiju pie noskatītā fotogrāfa, lai saprastu, vai cilvēciski patīk. Bildes nav sliktas, bet ne līdz galam tas, ko biju iztēlojusies, un arī kaut kā ne līdz galam saskanēja.
Budžetā iekļāvāmies, pārtērējām tikai 200 EUR, kas droši vien bija viss tas alkohols, kas palika pāri :D
09.07.2022 09:15 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
MeltedCheese @ 09.07.2022 09:12
Savas kāzas atceros ar rūgtumu sirdī. Tā jau viss bija skaisti, bet nekad neuzticaties, kādam, kurš parūpēsies par fotogrăfu! NEKAD!
MANĀ GADĪJUMĀ TĀ BIJA VĪRAMĀTE, KURA TEICA, KA VIŅAI TUR PAZĪSTAMS SUPER ŪBER KRUTAIS FOTOGRĀFS. NU, KO UZTICĒJĀMIES, JO SLIKTU JAU NEIETEIKS! TĂ TIK NU BIJA!
KAD VIŅŠ IERADĀS ES JAU SAPRATU, KA NEBŪS LABI. KAMERA BIJA NO KAUT KĀDA 2007 GADA VAI VĒL VECĀKA.
OK, SAGAIDĪJĂM BILDES UN BĻAAAAVIENS ES VIENKĂRŠI GRIBĒJU NOŠAUTIES, JO TAS BIJA TOTĀLĀKAIS CŪCISMS! IK PA LAIKAM ATCEROS UN GRIBAS RAUDĂT! KĀZU ALBUMU ATSTĂJU LV SPECIĀLI, LAI NETRAUMĒTU SEVI AR TĀM ŠAUSMĀM!! ?

Vispār jau var arī ar lūzni fočēt, un būt izcilas bildes. Un var fočēt ar jaunāko izlaidumu un nejēgt ka horizontam jābūt taisnam. Bet jā, labāk vispār ir pašiem meklēt visu kā nākas, skatīt atsauksmes. Žēl, ka tā. Kāzu bildes ir ļoti svarīgas.
09.07.2022 09:39 |
 
Reitings 816
Reģ: 07.07.2022
Paix @ 09.07.2022 09:15
Kāzas plānoju pati, ja ir vēlēšanās to darīt, iesaku darīt pašai, būs forši :)
Man ļoti patika savas kāzas :D , arī viesu atsauksmes bija pozitīvas, lielāko lomu tajā spēlēja viesu nams un vakara vadītājs, kas, manuprāt, ir pašas svarīgākās izvēles.
Viesu nama (Svētku Pils) serviss bija izcils - par vispār neko nebija jādomā, tikai atlika pateikt, ko gribu, un parūpēsies par visu, sniegs padomus un ieteikumus. Sastādīja ēdienkarti (10/10, ļoooti labs ēdiens, viesi izteica daudz komplimentu), ir savi superīgie viesmīļi un bārmeņi, parūpējās par dekorācijām, tai skaitā ceremonijas vietu (bet, protams, var ņemt arī savu dekoratoru). Viesu nams ir pie Daugavas, ļoti skaista vieta āra ceremonijām ❤ Tā kā bija divu dienu kāzas, viesi palika turpat numuriņos, kas ir tikpat skaisti. Mums nebija daudz viesu (~30), visiem pietika vietas. Rezumē - viesu nami ar pilnu pakalpojumu klāstu ir ļoti laba izvēle, lai nav jāmeklē katra pozīcija atsevišķi.
Lai gan kāzas bija mazas, mēs negribējām vadīšanas slogu uzlikt vedējiem, tāpēc izlēmām par labu vakara vadītājam, ko vīram ieteica draugs (un tagad mēs iesakām tālāk citiem :D) - Krišjānis Berķis. Nāk no improvizācijas teātra un vada kopā ar vēl vienu kolēģi, kas katru reizi laikam var būt cits. Sagaidīja viesus, nomierināja mūs, nekādu neveiklu brīžu, visiem bija super jautri un vispār esmu ļoti pateicīga par šo izvēli, patika viss, sākot no plānošanas, beidzot ar atvadīšanos. Bija izcili.
Deju mācījāmies mājās paši, nesaskatījām tam lielu nozīmi, dejot mākam, tikām cauri, viss labi.
Tips & Tricks - kāzu kleitām vienmēr agrāk vai vēlāk ir atlaides, nepērc par pilnu cenu :) Un vienmēr vajag uztaisīju izmēģinājuma make-up, lai saprastu, ko tieši gribi, man tas bija un biju 100% droša, ka arī kāzu make-up apmierinās, turēsies visu dienu, nekāda stresa tur.
Ko darītu citādāk - paņemtu izmēģinājuma fotosesiju pie noskatītā fotogrāfa, lai saprastu, vai cilvēciski patīk. Bildes nav sliktas, bet ne līdz galam tas, ko biju iztēlojusies, un arī kaut kā ne līdz galam saskanēja.
Budžetā iekļāvāmies, pārtērējām tikai 200 EUR, kas droši vien bija viss tas alkohols, kas palika pāri :D

Cik labi, ka šeit ir atsauksmes par Svētku pili, jo tā pagaidām ir mana pirmā izvēle 😄
Super,paldies par ieteikumiem, līdz izmēģinājuma makeup tiešām nebūtu aizdomājusies.
09.07.2022 10:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Agneza @ 09.07.2022 10:08

Cik labi, ka šeit ir atsauksmes par Svētku pili, jo tā pagaidām ir mana pirmā izvēle ?
Super,paldies par ieteikumiem, līdz izmēģinājuma makeup tiešām nebūtu aizdomājusies.

Es tiešām iesaku Svētku pili, man patika viss :) Lielisks serviss, pietam nav nemaz tik dārgi, ja salīdzina ar citām vietām, kur katra pozīcija ir atsevišķi.
09.07.2022 18:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits