Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki!
Vai jums ir gadījies dzīvot kopa ar partneri, kurš pēkšņi paziņoja, ka ne dzīvosiet vairs divata bet 3, kopā ar viņa draugu /kolegi/radinieku, jo esot ja izpalīdz grūta situācijā.
dzīvošana kopā būs uz /vasaru, jeb nenoteiktu laiku pagaidām.
Šobrīd esmu nolikta izvēles priekšā - vai nu dzīvot 3jata ar svešu cilvēku, jeb iet projam. Esmu iebildusi, uz ko saņēmu atbildi vai nu pieņemu jeb lai eju prom. Domāju, ka ultimātu šeit uzstādīt vai nu es vai, tas cilvēks būtu bezjēdzīgi, jo tāpat zinu atbildi.
Kā jūs rīkotos mana vieta?
Varbūt viss nemaz nav tik slikti, ka es iedomājos?
Vai jums ir bijusi šāda situācija? Ka Reaģejat, bijāt ar mieru tā dzīvot?
Paldies !
06.07.2022 20:55 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
BlackPill @ 10.07.2022 09:17
Ja runa ir par labāko draugu, kurš arī man labprāt izpalīdzētu grūtā brīdī, tad man nebūtu ne mazāko aizspriedumu ļaut viņam apmesties pie manis, lai viņš mierīgi varētu atrast sev alternatīvu. Tāpat saprastu arī, ja mana ilgstoša partnere uzaicinātu savu bērnības dienu/studiju gadu draudzeni.
Te, drīzāk, ir jautājums, kam pieder dzīvoklis un cik spēcīga ir draudzība.

Jā, vienīgais, ka mana gadījumā, cilvēks nemeklēs alternatīvu, kur pēc tam dzīvot. Vienīgais atgriezīsies savā vecajā dzīvesvieta.
10.07.2022 15:36 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Ja runa ir par labāko draugu, kurš arī man labprāt izpalīdzētu grūtā brīdī, tad man nebūtu ne mazāko aizspriedumu ļaut viņam apmesties pie manis, lai viņš mierīgi varētu atrast sev alternatīvu. Tāpat saprastu arī, ja mana ilgstoša partnere uzaicinātu savu bērnības dienu/studiju gadu draudzeni.
Te, drīzāk, ir jautājums, kam pieder dzīvoklis un cik spēcīga ir draudzība.
10.07.2022 09:17 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
GhostGG @ 07.07.2022 22:53

Es neizvairos. Vnk tāds scenārijs ir nereāls. Neviena sieviete, kura mīl savu vīrieti, nekad neaicinās padzīvot vēl vienu sievieti trijatā uz visu vasaru. Tā arī ir atbilde.
Bet nu labi, ja jau lidosim fantāziju pasaulē tad - Ja tā draudzene nebūtu nekāda ķertā, tad man droši vien iebildumu nebūtu.

Nebūtu iebildumu arī tad ja viņa strādātu un saņemtu stabilu algu, kas nav tuvu minimālajai,bet vispār neko nesamaksātu. un tev vajadzētu apmaksāt viņas dzīvošanu un tēriņus? Kamer viņa tērētu naudu uz cigaretēm. Un ne eiro nedotu par tēriņiem.
10.07.2022 00:05 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
Wordrobe666 @ 08.07.2022 01:30

Tur jau tā lieta, ka pagaidām man saka, ka uz vasaru dzīvos pie mums, bet ja nu tas ar vasaru nebeigsies, ja nu būs pusgads,(varbūt nevēlas teikt cik ilgi domā viņu izmitināt, lai es netaisītu lielos iebildumus) tad es tiešām iešu projām, jo netaisos to pieņemt. Šis nav pirmais gadījums, kuram man ir jāpielāgojas. Es neesmu pieradusi dzivot kautkadas kojās ar svešiniekiem kopā. Tā sir par daudz no manim prasīts. Ir cilvēki, kas spēj pielāgoties un viņiem tas ir sīkums. Bet ne mana gadījuma. Es netaisos to tā vnk pienemt un izlikties, ka viss kārtībā. Taisniba visu nevar izteikt nauda, ja vins maksā vairāk, nekā es pa dzīvokli, tas nedod viņam tiesības visu izlemt vienpersoniski, jo tas skar arī manu labsajūtu un ikdienu.
es nesaprotu, kāpēc tas kāds nevar sev atrast dzīvesvietu pa to laiku. bet tapat, svarīgākais ir tas, ka viņam vienalga, vai Tu tur esi. let that man go
08.07.2022 21:11 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Mākoņmaliņa @ 08.07.2022 07:13
Tas vīrietis vismaz arī, kaut ko maksās?

Nu cik es saprotu, viņš tikai nopirks sev pārtiku,varbūt pāris mantas, un pārējo visu viņam apmaksas, gan dzīvošanu, gan komunālos, neko no komunālajiem jeb tēriņiem, viņš netaisās segt.Ta teikt atnāks un visu gatavu labumiem.
08.07.2022 20:39 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Wordrobe666 @ 08.07.2022 01:30

Tur jau tā lieta, ka pagaidām man saka, ka uz vasaru dzīvos pie mums, bet ja nu tas ar vasaru nebeigsies, ja nu būs pusgads,(varbūt nevēlas teikt cik ilgi domā viņu izmitināt, lai es netaisītu lielos iebildumus) tad es tiešām iešu projām, jo netaisos to pieņemt. Šis nav pirmais gadījums, kuram man ir jāpielāgojas. Es neesmu pieradusi dzivot kautkadas kojās ar svešiniekiem kopā. Tā sir par daudz no manim prasīts. Ir cilvēki, kas spēj pielāgoties un viņiem tas ir sīkums. Bet ne mana gadījuma. Es netaisos to tā vnk pienemt un izlikties, ka viss kārtībā. Taisniba visu nevar izteikt nauda, ja vins maksā vairāk, nekā es pa dzīvokli, tas nedod viņam tiesības visu izlemt vienpersoniski, jo tas skar arī manu labsajūtu un ikdienu.

Kāpēc Tu vēlies turpināt būt kopā ar vīrieti,kurš parāda Tev,ka viņam ir vienalga Tavs viedoklis/vēlmes?
Atver lūdzu acis un tad sapratīsi,ka neesi svarīga šim vīrietim.
08.07.2022 08:19 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Tas vīrietis vismaz arī, kaut ko maksās?
08.07.2022 07:13 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Mākoņmaliņa @ 07.07.2022 23:19
Neatkarīgi vai autore maksā vai nē, ko par dzīvokli draugam nebūtu zolīdi trešo personu aicināt dzīvot, ja draudzenei šī ideja nepatīk. Nedēļu var paciest vēl kādu, bet ne jau 2mēnešus. Nav jau teikts, ka pēc 2mēnešiem nesekos vēl kāds.
Autorei ieteiktu iekārtot dzīvi tā, lai ar laiku varētu iztikt, dzīvot viena bez vīrieša, jo no visām diskusijām spriežot viņam ir vienalga kā Tu jūties, ko Tu vēlies un kas Tev liek justies labi.
Teksts vien par iešanu prom liecina par Tavu nesvarīgumu viņa dzīvē.

Tur jau tā lieta, ka pagaidām man saka, ka uz vasaru dzīvos pie mums, bet ja nu tas ar vasaru nebeigsies, ja nu būs pusgads,(varbūt nevēlas teikt cik ilgi domā viņu izmitināt, lai es netaisītu lielos iebildumus) tad es tiešām iešu projām, jo netaisos to pieņemt. Šis nav pirmais gadījums, kuram man ir jāpielāgojas. Es neesmu pieradusi dzivot kautkadas kojās ar svešiniekiem kopā. Tā sir par daudz no manim prasīts. Ir cilvēki, kas spēj pielāgoties un viņiem tas ir sīkums. Bet ne mana gadījuma. Es netaisos to tā vnk pienemt un izlikties, ka viss kārtībā. Taisniba visu nevar izteikt nauda, ja vins maksā vairāk, nekā es pa dzīvokli, tas nedod viņam tiesības visu izlemt vienpersoniski, jo tas skar arī manu labsajūtu un ikdienu.
08.07.2022 01:30 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.07.2020
Neatkarīgi vai autore maksā vai nē, ko par dzīvokli draugam nebūtu zolīdi trešo personu aicināt dzīvot, ja draudzenei šī ideja nepatīk. Nedēļu var paciest vēl kādu, bet ne jau 2mēnešus. Nav jau teikts, ka pēc 2mēnešiem nesekos vēl kāds.
Autorei ieteiktu iekārtot dzīvi tā, lai ar laiku varētu iztikt, dzīvot viena bez vīrieša, jo no visām diskusijām spriežot viņam ir vienalga kā Tu jūties, ko Tu vēlies un kas Tev liek justies labi.
Teksts vien par iešanu prom liecina par Tavu nesvarīgumu viņa dzīvē.
07.07.2022 23:19 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Neizvairies no atbildes!

Es neizvairos. Vnk tāds scenārijs ir nereāls. Neviena sieviete, kura mīl savu vīrieti, nekad neaicinās padzīvot vēl vienu sievieti trijatā uz visu vasaru. Tā arī ir atbilde.
Bet nu labi, ja jau lidosim fantāziju pasaulē tad - Ja tā draudzene nebūtu nekāda ķertā, tad man droši vien iebildumu nebūtu.
07.07.2022 22:53 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
GhostGG @ 07.07.2022 22:31

Ja vien sievietes tā domātu :D :D :D

Neizvairies no atbildes! 😁
07.07.2022 22:38 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 07.07.2022 21:55

Draudzene būtu smuka?

Es pavisam nopietni jautāju.
07.07.2022 22:34 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kāda starpība? 15+ gadus sena draudzene, labs cilvēks, turklāt tavai sievietei tā draudzene būtu nozīmīgāka par tevi, ko viņa tev arī godīgi paskaidrotu - tinderī vienmēr var atrast jaunu džeku

Ja vien sievietes tā domātu :D :D :D
07.07.2022 22:31 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
GhostGG @ 07.07.2022 21:55

Draudzene būtu smuka?

Kāda starpība? 15+ gadus sena draudzene, labs cilvēks, turklāt tavai sievietei tā draudzene būtu nozīmīgāka par tevi, ko viņa tev arī godīgi paskaidrotu - tinderī vienmēr var atrast jaunu džeku 😁 👍
07.07.2022 22:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un pats būtu tikpat saprotošs, ja tavai sievietei būtu izmitināma draudzene?

Draudzene būtu smuka?
07.07.2022 21:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 07.07.2022 18:21

Es gan tā neuzskatu. Nedomāju, ka tiek izmitināts kaut kāds random paziņa, bet gan labs draugs (autore arī šo nav precizējusi) Es uz to skatos no sava skatu punkta. Man dzīvē ir divi tādi īsti draugi jau ļoti ilgu laiku,, kurus par tādiem varu nosaukt un man pat prātā neienāktu viņiem atteikt dēļ sievietes, ja viņu būtu nonākuši nelaimē, jo zinu, ka viņi rīkotos tā pat. Citu sievieti vienmēr var atrast, bet draugu, kurš jau tev ir vairāk nekā 15+gadus gan nē. Un ja tā godīgi runājam, tad domāju, ka sieviete arī saprastu un piekristu man, ja es viņai izstāstītu situāciju un viņa zinātu, kas tieši tiek izmitināts. Bet nu tas jau kā kurās attiecībās.

Un pats būtu tikpat saprotošs, ja tavai sievietei būtu izmitināma draudzene? 🙃
07.07.2022 21:50 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Normāli būtu attiecības rast kompromisu šādās situācijās,izrunājot,nevis stādot kādus ultimātus.
Tev vīrietis skaidri pasaka-ja kas nepatīk,vari iet...
Diemžēl,Tevi neciena un ar Tevi nerēķinās.
07.07.2022 19:12 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Trojas zirgs @ 07.07.2022 18:12

Es gan teiktu, ka trešās personas iemitināšana abu kopējā dzīvesvietā pārsniedz tās robežas, kur var lemt viens, jo maksā taču, un otram dzīvesbiedram ir tikai "viedoklis", kuru var neņemt vērā. It sevišķi, ja iemitina kādu paziņu/kolēģi/draugu, nevis tuvu ģimenes locekli - nu vienkārši wtf. Tad kamdēļ veidot attiecības un kopdzīvi ar otru cilvēku, ja kaut kāds "paziņa" ir svarīgāks - dzīvo bez attiecībām, viens pats vai kopā ar saviem "paziņām" un nečakarē otram dzīvi.

Pilnībā piekrītu, es savam partnerim nekad neesmu uzspiedusi savus draugus,/radiniekus, es neesmu likusi viņus izmitināt, barot vai aprūpēt. Ka arī neesmu viņus aicinājusi ciemos regulāri un likusi ar viņiem kontaktēties. Vēl jau iet runa par to, ka tas cilvēks, nemaksās ne centa, viņš nedomā maksāt ne par komunālajiem kādu daļu, vai citu savus izdevumus segt, par viņu gandrīz viss tiks apmaksāts un iedots.
Tad kāpēc man būtu jāpielāgojas otram cilvēkam, un viņa paziņām /draugiem? Es negribu pielāgoties, un izjust neērtības, tikai tāpēc, ka mans mīļotais cilvēks tā grib.
Turklāt, tam cilvēkam, nemaz nav tāda bezizejas situācija, ka viņam galīgi nebūtu kur iet un dzīvot.
07.07.2022 18:56 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es gan teiktu, ka trešās personas iemitināšana abu kopējā dzīvesvietā pārsniedz tās robežas, kur var lemt viens, jo maksā taču, un otram dzīvesbiedram ir tikai "viedoklis", kuru var neņemt vērā. It sevišķi, ja iemitina kādu paziņu/kolēģi/draugu, nevis tuvu ģimenes locekli - nu vienkārši wtf. Tad kamdēļ veidot attiecības un kopdzīvi ar otru cilvēku, ja kaut kāds "paziņa" ir svarīgāks - dzīvo bez attiecībām, viens pats vai kopā ar saviem "paziņām" un nečakarē otram dzīvi.

Es gan tā neuzskatu. Nedomāju, ka tiek izmitināts kaut kāds random paziņa, bet gan labs draugs (autore arī šo nav precizējusi) Es uz to skatos no sava skatu punkta. Man dzīvē ir divi tādi īsti draugi jau ļoti ilgu laiku,, kurus par tādiem varu nosaukt un man pat prātā neienāktu viņiem atteikt dēļ sievietes, ja viņu būtu nonākuši nelaimē, jo zinu, ka viņi rīkotos tā pat. Citu sievieti vienmēr var atrast, bet draugu, kurš jau tev ir vairāk nekā 15+gadus gan nē. Un ja tā godīgi runājam, tad domāju, ka sieviete arī saprastu un piekristu man, ja es viņai izstāstītu situāciju un viņa zinātu, kas tieši tiek izmitināts. Bet nu tas jau kā kurās attiecībās.
07.07.2022 18:21 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Tik pat labi var teikt, ka sieviete vispār neņem vīrieša viedokli vēra, lai gan vīrietis apmaksā visu, ne tā?

Es gan teiktu, ka trešās personas iemitināšana abu kopējā dzīvesvietā pārsniedz tās robežas, kur var lemt viens, jo maksā taču, un otram dzīvesbiedram ir tikai "viedoklis", kuru var neņemt vērā. It sevišķi, ja iemitina kādu paziņu/kolēģi/draugu, nevis tuvu ģimenes locekli - nu vienkārši wtf. Tad kamdēļ veidot attiecības un kopdzīvi ar otru cilvēku, ja kaut kāds "paziņa" ir svarīgāks - dzīvo bez attiecībām, viens pats vai kopā ar saviem "paziņām" un nečakarē otram dzīvi.
07.07.2022 18:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits