Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēma

 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sveiki!
Vai jums ir gadījies dzīvot kopa ar partneri, kurš pēkšņi paziņoja, ka ne dzīvosiet vairs divata bet 3, kopā ar viņa draugu /kolegi/radinieku, jo esot ja izpalīdz grūta situācijā.
dzīvošana kopā būs uz /vasaru, jeb nenoteiktu laiku pagaidām.
Šobrīd esmu nolikta izvēles priekšā - vai nu dzīvot 3jata ar svešu cilvēku, jeb iet projam. Esmu iebildusi, uz ko saņēmu atbildi vai nu pieņemu jeb lai eju prom. Domāju, ka ultimātu šeit uzstādīt vai nu es vai, tas cilvēks būtu bezjēdzīgi, jo tāpat zinu atbildi.
Kā jūs rīkotos mana vieta?
Varbūt viss nemaz nav tik slikti, ka es iedomājos?
Vai jums ir bijusi šāda situācija? Ka Reaģejat, bijāt ar mieru tā dzīvot?
Paldies !
06.07.2022 20:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tu vēl tur? skaidrā tekstā pateica, lai ej prom.
07.07.2022 09:13 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Ja man tā pateiktu tad arī ietu prom.
07.07.2022 09:37 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Neesmu bijusi tādā situācijā un nekad nebūšu.
Esmu iebildusi, uz ko saņēmu atbildi vai nu pieņemu jeb lai eju prom.

Tev vīrietis skaidri pasaka savu nostāju un tas parāda,ka attiecības nav viņam svarīgas.
Es jau sen būtu sakrāmejusi mantas un prom.
07.07.2022 09:53 |
 
Reitings 76
Reģ: 08.04.2022
“Domāju, ka ultimātu šeit uzstādīt vai nu es vai, tas cilvēks būtu bezjēdzīgi, jo tāpat zinu atbildi”.
Es saprotu Tava vīrieša pozīciju - grib izpalīdzēt cilvēkam grūtā brīdī utml, bet arī Tu dzīvo šajā dzīvesvietā un Tev ir tiesības uz savu viedokli, kuru viņš neciena. Izsver pati vai ir nepieciešamas šādas attiecības.
Kāds būtu ar mieru, kādam tas ir kategorisks nē, katrs esam citādāks. Vai, nu, Tu izproti savu vīrieti un otru cilvēku grūtā brīdī un pieņem šo situāciju, vai ej prom.
07.07.2022 10:21 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu tas ir atkarīgs no tā kā jums ir. Ja tu dzīvo pie viņa un viņš apmaksā dzīvokli, tad neko īsti tu pateikt nevari. Bet, ja jūs īrejas dzīvokli kopā, vai maksājat par dzīves vietu kopā, tad teikšana tev noteikti ir un viņam tas arī būtu jāsaprot.
07.07.2022 11:48 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tas ir tas pats, kurš taisa ballītes jūsu mājās bez tavas piekrišanas? Nu, nav nekāds brīnums, ka tagad vēl kādu uz dzīvošanu paņem, lai jautrāk 😁 es ar tavām psiho/neiro problēmām sen jau būtu prom. Nesagaidot konkrētu pasūtīšanu - jā, viņš tevi pasūtīja, ja vēl neesi sapratusi.
07.07.2022 11:54 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Da pašol tādu idiņu😅
07.07.2022 12:06 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
GhostGG, nu Tev kaut kāda ļoti dīvaina izpratne pret vīriešiem. Ļoti daudzi viriesi neprasa “atstrādāt” naudu kuru iegulda otru sev pakļaujot. Ļoti daudzi viriesi var investēt naudu un tāpēc nesāk prasit atstrādāšanu un turpina cienīt sievieti un savas attiecibas ar viņu. Tāds kretīns ir jātriec nah neatkarīgi no tā cik vins samaksājis.
07.07.2022 16:41 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
GhostGG, nu Tev kaut kāda ļoti dīvaina izpratne pret vīriešiem. Ļoti daudzi viriesi neprasa “atstrādāt” naudu kuru iegulda otru sev pakļaujot

Es gan neatceros, ka kādreiz būtu savos komentāros minējis kaut ko par "atrādāsanu" vai pakļaušanu. Man tas vienmēr ir darbojies uz abpusēju piekrišanu principa (abiem tāds modelis ir pieņemams) Ja tu domā, ka kāds kādu ar varu kaut ko spiež darīt, tad būsi neuzmanīgi lasījusi, vai sapratusi tā, kā tu to gribi saprast.
Ļoti daudzi viriesi var investēt naudu un tāpēc nesāk prasit atstrādāšanu un turpina cienīt sievieti un savas attiecibas ar viņu.

Tieši par šo arī runāju. Cienīt sievieti var, ja viņa arī ciena tavas vēlmes. Es, protams, saprotu, ka tev un varbūt daudzām citām tā nav un tas ir neizprotami. Kā tad tas sanāk? sieviete tavas vēlmes neņem vērā, bet vīrietim viņa ir jāturpina lutināt un jāciena? Ja citiem vīriešiem tas apmierina, lūdzu uz priekšu, ar mani noteikti tā nebūs. Kā piemēram šīs tēmas ietvaros - pieņemsim, ka vīrietis maksā par visu un autore dzīvo pie viņa (autore to nav precizējusi), vīrietis grib izplīdzēt paziņam / draugam utt. Sievieti tas neapmierina. Tik pat labi var teikt, ka sieviete vispār neņem vīrieša viedokli vēra, lai gan vīrietis apmaksā visu, ne tā?
07.07.2022 17:27 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
par to dzīvošanu vēl varētu uz kompromisu iziet, bet “ja nepatīk, ej prom” jau ir biezā līnija 😀
07.07.2022 17:47 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
par to dzīvošanu vēl varētu uz kompromisu iziet, bet “ja nepatīk, ej prom” jau ir biezā līnija

+
Piekrītu, vnk nepareiza komunikācija. Uztādot jabkādus ultimātus cilvēki vienmēr pretosies, jo tas jau vien uztāda "nepareizu toni", ka tu man vispār neesi svarīga, vismaz šinī gadījumā.
07.07.2022 17:55 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Tik pat labi var teikt, ka sieviete vispār neņem vīrieša viedokli vēra, lai gan vīrietis apmaksā visu, ne tā?

Es gan teiktu, ka trešās personas iemitināšana abu kopējā dzīvesvietā pārsniedz tās robežas, kur var lemt viens, jo maksā taču, un otram dzīvesbiedram ir tikai "viedoklis", kuru var neņemt vērā. It sevišķi, ja iemitina kādu paziņu/kolēģi/draugu, nevis tuvu ģimenes locekli - nu vienkārši wtf. Tad kamdēļ veidot attiecības un kopdzīvi ar otru cilvēku, ja kaut kāds "paziņa" ir svarīgāks - dzīvo bez attiecībām, viens pats vai kopā ar saviem "paziņām" un nečakarē otram dzīvi.
07.07.2022 18:12 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es gan teiktu, ka trešās personas iemitināšana abu kopējā dzīvesvietā pārsniedz tās robežas, kur var lemt viens, jo maksā taču, un otram dzīvesbiedram ir tikai "viedoklis", kuru var neņemt vērā. It sevišķi, ja iemitina kādu paziņu/kolēģi/draugu, nevis tuvu ģimenes locekli - nu vienkārši wtf. Tad kamdēļ veidot attiecības un kopdzīvi ar otru cilvēku, ja kaut kāds "paziņa" ir svarīgāks - dzīvo bez attiecībām, viens pats vai kopā ar saviem "paziņām" un nečakarē otram dzīvi.

Es gan tā neuzskatu. Nedomāju, ka tiek izmitināts kaut kāds random paziņa, bet gan labs draugs (autore arī šo nav precizējusi) Es uz to skatos no sava skatu punkta. Man dzīvē ir divi tādi īsti draugi jau ļoti ilgu laiku,, kurus par tādiem varu nosaukt un man pat prātā neienāktu viņiem atteikt dēļ sievietes, ja viņu būtu nonākuši nelaimē, jo zinu, ka viņi rīkotos tā pat. Citu sievieti vienmēr var atrast, bet draugu, kurš jau tev ir vairāk nekā 15+gadus gan nē. Un ja tā godīgi runājam, tad domāju, ka sieviete arī saprastu un piekristu man, ja es viņai izstāstītu situāciju un viņa zinātu, kas tieši tiek izmitināts. Bet nu tas jau kā kurās attiecībās.
07.07.2022 18:21 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Trojas zirgs @ 07.07.2022 18:12

Es gan teiktu, ka trešās personas iemitināšana abu kopējā dzīvesvietā pārsniedz tās robežas, kur var lemt viens, jo maksā taču, un otram dzīvesbiedram ir tikai "viedoklis", kuru var neņemt vērā. It sevišķi, ja iemitina kādu paziņu/kolēģi/draugu, nevis tuvu ģimenes locekli - nu vienkārši wtf. Tad kamdēļ veidot attiecības un kopdzīvi ar otru cilvēku, ja kaut kāds "paziņa" ir svarīgāks - dzīvo bez attiecībām, viens pats vai kopā ar saviem "paziņām" un nečakarē otram dzīvi.

Pilnībā piekrītu, es savam partnerim nekad neesmu uzspiedusi savus draugus,/radiniekus, es neesmu likusi viņus izmitināt, barot vai aprūpēt. Ka arī neesmu viņus aicinājusi ciemos regulāri un likusi ar viņiem kontaktēties. Vēl jau iet runa par to, ka tas cilvēks, nemaksās ne centa, viņš nedomā maksāt ne par komunālajiem kādu daļu, vai citu savus izdevumus segt, par viņu gandrīz viss tiks apmaksāts un iedots.
Tad kāpēc man būtu jāpielāgojas otram cilvēkam, un viņa paziņām /draugiem? Es negribu pielāgoties, un izjust neērtības, tikai tāpēc, ka mans mīļotais cilvēks tā grib.
Turklāt, tam cilvēkam, nemaz nav tāda bezizejas situācija, ka viņam galīgi nebūtu kur iet un dzīvot.
07.07.2022 18:56 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Normāli būtu attiecības rast kompromisu šādās situācijās,izrunājot,nevis stādot kādus ultimātus.
Tev vīrietis skaidri pasaka-ja kas nepatīk,vari iet...
Diemžēl,Tevi neciena un ar Tevi nerēķinās.
07.07.2022 19:12 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 07.07.2022 18:21

Es gan tā neuzskatu. Nedomāju, ka tiek izmitināts kaut kāds random paziņa, bet gan labs draugs (autore arī šo nav precizējusi) Es uz to skatos no sava skatu punkta. Man dzīvē ir divi tādi īsti draugi jau ļoti ilgu laiku,, kurus par tādiem varu nosaukt un man pat prātā neienāktu viņiem atteikt dēļ sievietes, ja viņu būtu nonākuši nelaimē, jo zinu, ka viņi rīkotos tā pat. Citu sievieti vienmēr var atrast, bet draugu, kurš jau tev ir vairāk nekā 15+gadus gan nē. Un ja tā godīgi runājam, tad domāju, ka sieviete arī saprastu un piekristu man, ja es viņai izstāstītu situāciju un viņa zinātu, kas tieši tiek izmitināts. Bet nu tas jau kā kurās attiecībās.

Un pats būtu tikpat saprotošs, ja tavai sievietei būtu izmitināma draudzene? 🙃
07.07.2022 21:50 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Un pats būtu tikpat saprotošs, ja tavai sievietei būtu izmitināma draudzene?

Draudzene būtu smuka?
07.07.2022 21:55 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
GhostGG @ 07.07.2022 21:55

Draudzene būtu smuka?

Kāda starpība? 15+ gadus sena draudzene, labs cilvēks, turklāt tavai sievietei tā draudzene būtu nozīmīgāka par tevi, ko viņa tev arī godīgi paskaidrotu - tinderī vienmēr var atrast jaunu džeku 😁 👍
07.07.2022 22:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kāda starpība? 15+ gadus sena draudzene, labs cilvēks, turklāt tavai sievietei tā draudzene būtu nozīmīgāka par tevi, ko viņa tev arī godīgi paskaidrotu - tinderī vienmēr var atrast jaunu džeku

Ja vien sievietes tā domātu :D :D :D
07.07.2022 22:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 07.07.2022 21:55

Draudzene būtu smuka?

Es pavisam nopietni jautāju.
07.07.2022 22:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits