Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Obligātā dienesta ieviešana

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Kā jūs uz to skatāmies?
Es esmu pret piespiedu asiņu izliešanu. Visi to sauc par neobligāti obligāto bet patiesībā tas ir cilvēktiesību pārkāpums, jo ja neiesi tad būs sakncijas. Tātad obligātais.
Protams, norūdīties ir labi. Man pašai ir tādas iemaņas, jo biju jaunsargs skolas laikā.
Bet ja sāktos karš, tad sievas zaudēs vīrus, mātes zaudēs dēlus. Es uzskatu, karot par dzimteni būtu jābūt brīvprātīgam pasākumam nevis piespiedu kārtā asinis izliet. Tagad visi tajā vecumposmā būs izgājuši to dienestu, ja sāktos karš, aizlaisties vairs nekur nevarēs , jo automātiski būsi dezertieris
Es un mans dzīvesbiedrs pagaidām viņš ir tajā kategorijā. Kad pēc tiem 5 gadiem ieviesīs obligāto kad nevarēs vairs atteikties tad jau mums būs ap 30. Ļoti ceru ka tas nedraud
11 mēneši par 400 eiro. Kā ar sievām un bērniem kas mājās? Tur knapi komunālos var samaksāt par tādu summu, nerunājot nemaz par kvalitatīvu ģimenes uzturēšanu. Nu kāpēc šitadu sviestu vajadzēja izdomāt tagad raut ārā vīriešus no labiem darbiem lai sēdētu kazarmās pa kapeikām
06.07.2022 13:15 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
Annija35 @ 08.07.2022 12:24

Par tādiem izaug tie vīrieši,kuri redzēja to savā ģimenē,tādu piemēru rādīja visticamāk tēvs,kurš ir bijis vardarbīgs pret sievu/bērniem.
Tādas elemtāras lietas māca ģimenē un tiem,kam vardarbību nav norma ģimenē,to arī māca.

Māca arī skolā, apkārtnē.
Mums skolā visu laiku bija emocionālā vardarbība mobings.
Meitenes bija čūskas un vērpa intrigas, aprunāja.
Puiši apsaukājās, mētājās ar kastaņiem, sniegapikām, špļaudījās ar papīra lodītēm. Pret visām. Īpaši tām skaistākajām un tām kas vairāk patika.
Nekas netika darīts. Valstij viss pohuj.
Tas no meiteņu skatapunkta.
A ja mēs nonākam no zēnu skatapunta, tad cik sapratu (tika slēpts) bija reāla vardarbība. Par izsmiešanu un apsaukāšanos pat nerunāšu.
Un skolā slikto iemācās arī tad ja nāv no labas ģimenes.
Lamuvārdus iemācījos pagalmā un skolā.Ne jau ģimenē.
Un zinu, ka šī uzvedība- necieņa un lamāšanās no skolas pēc tam tiek nesta uz mājām.
Nevajag te ģimeni tikai vainot. Sabiedrība bieži ir vēl vainīgāka.
08.07.2022 13:52 |
 
Reitings 110
Reģ: 04.07.2022
mazaskudra @ 08.07.2022 12:23

Iespējams iepriekš ne tā izteicos, atvainojos.
Bet jā, gadās tie čaļi visādi. Es esmu super saprotošs cilvēks. Zinu, ka LV nav nekādi zelta kalni un nevar jau gaidīt ka dzīvos zelta pilī. Jāgrozās kā nu var. Bet kaut kādiem mērķiem dzīvē jābūt. Kaut vai minimāliem.
Ja pieaudzis vīrietis ir apmierināts ar tādu nekādu dzīvi un vairāk neko negrib un necenšās darīt, tad nu kaut kas nav kā vajag

Bet tie nav latviešu vīrieši, Tie vēl vaikāk ir eiropieši, kuriem daudz vairak iespēju dzīvē.
Dzīvojot citur ir kaudžēm 25-30 gadīgu vīriesu kas var atļauties īrēt 20 kvadrātmetrus neiekārtotus dzīvokļus vai arī pāri 30 īrē istabu strādā melno darbu kaut gan itkā ir maģistrs, kas netrenējas pīkst un nīkst, brauc uz sieviesu muguras (vienlīdzība) nav normāla darba vai nestrādā utt. Eiropieši ir tik daudz lielāki nevieksminieki un ņuņas.
Erasmus bija nesmuko ņuņu un nabagu parādes gājiens, kas bija vēl trakāki nekā latviesi.
Vēl krutāk bija aizbraukt uz Kanārijām un dzīvots hostelī,jo ceļojuma piķi nokāsu mētelī. Un patusēt ar eiropas ņuņņam. Nu stāsts 33 polis grib ievilkt gultā. 2 dienas cenšas teiksim izrādīt apkārtin (mēs salasījāmies grupiņa un braukājām ar mašīnu) utt. Bet reāli pat nepiedāvā izmaksāt kafejnīcā, nenopērk ziedus, neaizved kkur. Nu reāli. Un 2 dienas cenšas iepatikties (uzposties- izskaistināties, būt atraktīvs lasiet) tik ilgi, a nesanāk. Šausmas. Vispār kur paliek tādas lietas kā sex pēc kāzām?
Vē gadījums tajā pat ceļojumā. Ejam pa klubiem. Ne īpāsi smuks itlālis arī kadi 32 un ar riepu mēģina piecirst utt. Pats uz kanārijām atbaucas meklēt darbu. Uz labu laimi, neatrada, jo aktīvākā zeona vēl neija sākusies. Kad pirku alu pa 2 eiro uzmācās ka viņš samākās, lai kā teicu ka nevajag. ( giribēju maksāt ar debitkarti, jo par katru izņemšanu bija jāmaksā 2,13 tāpēc centos izņemto naudu tērēt tur kur tikai skaidrā, bet kur varēja, ar bankas karti, īpaši tāpēc ka gaidīju ienākam vēl $). Vēlāk atgriešamies pie pārejās kompānijas pievienojas simpātiksas puisis, sākam čalot utt. Neglītais itālis piesienas, lai ejam pirkt alu, un es viņam esmu alu redz parādā. Ko? atvainojos? Nu un ko dabūju viņam un sev pirkt vēl alu (bet reāli biju uz buzeta un tāpēc mēģināju nettērēties, īpaši tāpēc ka atkal sapirkos suvenīru kalnus (ko domāju vispār nedarīšu)) un tā kā augšējais bārs, bija ciet jau, vajadžeja pirkt apakšā kur ir tikai pudeles par 4 eiro gabalā. Vot varēju viņam izmaksāt piespiedu kārtā alu par 4 eiro, kad viņš man par 2. Uz priekšu tādā situācijā uzmetīšu 2 uz galda un pateikšu, ka nevajag uzmākties ka maksāsi un tad pieprasīt ko atpakaļ!
Viela pārdomām. Vai latvieši ir tik lielas cūkas un nožēlojami ņunnas (es jau uzksatu ka ir ņuņas un negribu viņus pazīt) uz pārējo Eiropas bēleliņu fona?
Un par neņunņām. Zienit, bet daudzi ir pretīgi cūkas sievu krāpēji utt. Kas dzīvo dubultdzīvi. Un pagādā bērnus savām tinder draudzenītām, kamēr sievas neko nezin.
08.07.2022 14:13 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
tās, kas atbalsta OMD - nu nevajag to idealizēt. neviens tiem bāleliņiem, kas to būs izgājuši, nedos mājās glabāt ieroci, zinot cik stingrs ir LV ieroču glabāšanas reglaments. un ja Krievija tiešām izdomātu ienākt Latvijā, kā tas bija ar Ukrainu, neko tāpat nepaspētu saorganizēt-nav mums tas līmenis nevienā posmā un dienas laikā krievi tiktu līdz Rīgai (ar visu to, ka tanku ātrums ir 60km stundā) un nekādi vīrieši ar nažiem, kas ir izgājuši OMD, tos neapturētu (to varētu izdarīt tikai smagā militārā tehnika ar uzlidojumiem pietiekamā skaitā), parastos cilvēkus, ja tie pretotos - apšautu uz viens divi (vispār intereses pēc atradu rakstu, uz doto mirkli Latvijā ir tikai 6 tūkst. rezervistu, kas ir izsmiekls). Ukrainā ir 44 milj. cilvēku un milzīga teritorija, tādēļ nevajag salīdzināt. bet kas ir mums? Latgalē noteikti būtu pilsētas un ciemi, kur krievu armiju sagaidītu ar ovācijām un pat tai pievienotos. OMD nešķirotu pēc valodām, to būtu jāiziet arī tiem krievu valodā runājošiem latviešiem, kuri atbalsta Putinu, un tādu Latvijā ir daudz, diemžēl.
tam, kam es vēl varētu piekrist, ka vajag izglītot cilvēkus rīkoties ar ieročiem (ne tikai vīriešus, bet arī sievietes) - tieši šaut, pārlādēt ieroci utt., bet to var darīt arī citādākos veidos, šobrīd grūti saprast, kā tieši. kaut kādi kursi? kādas bija tās alternatīvas? lai arī uzreiz nonākšu pretrunās pati ar sevi, diez kam Latvijā vispār varētu izsniegt ieročus mobilizācijas gadījumā, parastajiem iedzīvotājiem ar priekšzināšanām šaušanā? OK, bet mūsu sašķeltajā sabiedrībā vēl būtu jāsaprot, kas par ko patiesībā karos, ka tik beigās nav tā, ka sāk karot paši ar sevi 😀
visu pārējo - disciplīnu, spriestspēju, loģiku - armija nevarēs iemācīt tiem, kas pat neizejot OMD nesaprot, ko šie vārdi nozīmē (respektīvi, to nemāca armija, to māca dzīve).
bet es tāpat palikšu pie viedokļa, ka armija (vismaz tādā izpratnē, kāda tā šobrīd ir RU, jo nav ar ko īsti salīdzināt) - vairāk atņem, nekā dod (ja vēl liks kopā visus krievu valodā un latviešu valodā runājošos vienās kazarmās, veidosies kaut kādas grupas, būs atstumtie, fiziski vājākos slānīs, būs visatļautība un zagšana-naudas līdzekļu kontroles trūkums utt.).
labi vismaz, ka ir 5 gadi (5 gadi, vaine?) - lai šo ideju noslīpētu tā, lai būtu maksimāli maz klupšanas akmeņi, bet arīdzan, zinot mūsu pieredzi citos jautājumos.. 5 gadi laikam nepietiks 😀
08.07.2022 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
cutiecutie @ 08.07.2022 11:54

Tici man, ir izlasītas arī citas opcijas, kas nav ne par kripatiņu labākas.
Ja puikiņam ir 18 gadi, dzīvo pie mammas un spēlē datorspēles, tad tie 400€ un OMD ir medusmaize. Vīrietim ar savu uzņēmumu/ražotni, darbiniekiem pakļautībā un savu dzīvokli tas IR IZSMIEKLS. ? Tāds uzņēmums valstij sniedz daudz vairāk, jo maksā n-tos tūkstošus nodokļos, par kuriem tad kara gadījumā var arī iegādāties militāro tehniku utt.
Vispār nesaprotu, kāpēc tik daudzas sievietes šo normalizē? Mans tēvs ir armijnieks, kas braucis uz aktīvām kara zonām, un tas man un mammai ir tikai bojājis dzīvi. Šie vīrieši, protams, paši iemācās aiz sevis savākt, drēbes mazgāt un gatavot, bet viņi arī iemācās, ka vienīgais konflikta atrisinājums ir fiziska spēka pielietošana, agresija utt. Man sita pa galvu ar televizora pulti, jo nesapratu matemātikas uzdevumu. Tie vīrieši neiemācās tur empātiju, cieņu pret sievietēm vai bērniem. Visu cenšas risināt ar sišanu. Nebija man laimīga bērnība ar tādu tēvu, un negribu tādu tēvu saviem bērniem. Beidziet normalizēt militāro dienestu un sapņot, ka visi puikiņi kļūs par vīriešiem, īpaši, ja Jums nekad nav bijusi saskarme ar armijnieku.

Kāpēc 20 dienas gadā Zemessardzē nav labāka opcija tiem, kam jāuztur ģimene? Skaidrs, ka daļa noteiktajā vecumā nevar 11 mēnešus būt atrauti no dzīves, tiem, kam ir kredīti, ģimenes, biznesi, bet 20 dienas gadā, nu to jau var atrast un nav jācepas par 400 eur.
08.07.2022 14:27 |
 
Reitings 10604
Reģ: 05.03.2020
Kāpēc 20 dienas gadā Zemessardzē nav labāka opcija tiem, kam jāuztur ģimene? Skaidrs, ka daļa noteiktajā vecumā nevar 11 mēnešus būt atrauti no dzīves, tiem, kam ir kredīti, ģimenes, biznesi, bet 20 dienas gadā, nu to jau var atrast un nav jācepas par 400 eur.

šis variants vispār izklausās daudz labāks par OMD gada garumā ar dzīvošanu uz vietas
08.07.2022 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
iiieviiite @ 08.07.2022 14:19
tās, kas atbalsta OMD - nu nevajag to idealizēt. neviens tiem bāleliņiem, kas to būs izgājuši, nedos mājās glabāt ieroci, zinot cik stingrs ir LV ieroču glabāšanas reglaments. un ja Krievija tiešām izdomātu ienākt Latvijā, kā tas bija ar Ukrainu, neko tāpat nepaspētu saorganizēt-nav mums tas līmenis nevienā posmā un dienas laikā krievi tiktu līdz Rīgai (ar visu to, ka tanku ātrums ir 60km stundā) un nekādi vīrieši ar nažiem, kas ir izgājuši OMD, tos neapturētu (to varētu izdarīt tikai smagā militārā tehnika ar uzlidojumiem pietiekamā skaitā), parastos cilvēkus, ja tie pretotos - apšautu uz viens divi (vispār intereses pēc atradu rakstu, uz doto mirkli Latvijā ir tikai 6 tūkst. rezervistu, kas ir izsmiekls). Ukrainā ir 44 milj. cilvēku un milzīga teritorija, tādēļ nevajag salīdzināt. bet kas ir mums? Latgalē noteikti būtu pilsētas un ciemi, kur krievu armiju sagaidītu ar ovācijām un pat tai pievienotos. OMD nešķirotu pēc valodām, to būtu jāiziet arī tiem krievu valodā runājošiem latviešiem, kuri atbalsta Putinu, un tādu Latvijā ir daudz, diemžēl.
tam, kam es vēl varētu piekrist, ka vajag izglītot cilvēkus rīkoties ar ieročiem (ne tikai vīriešus, bet arī sievietes) - tieši šaut, pārlādēt ieroci utt., bet to var darīt arī citādākos veidos, šobrīd grūti saprast, kā tieši. kaut kādi kursi? kādas bija tās alternatīvas? lai arī uzreiz nonākšu pretrunās pati ar sevi, diez kam Latvijā vispār varētu izsniegt ieročus mobilizācijas gadījumā, parastajiem iedzīvotājiem ar priekšzināšanām šaušanā? OK, bet mūsu sašķeltajā sabiedrībā vēl būtu jāsaprot, kas par ko patiesībā karos, ka tik beigās nav tā, ka sāk karot paši ar sevi ?
visu pārējo - disciplīnu, spriestspēju, loģiku - armija nevarēs iemācīt tiem, kas pat neizejot OMD nesaprot, ko šie vārdi nozīmē (respektīvi, to nemāca armija, to māca dzīve).
bet es tāpat palikšu pie viedokļa, ka armija (vismaz tādā izpratnē, kāda tā šobrīd ir RU, jo nav ar ko īsti salīdzināt) - vairāk atņem, nekā dod (ja vēl liks kopā visus krievu valodā un latviešu valodā runājošos vienās kazarmās, veidosies kaut kādas grupas, būs atstumtie, fiziski vājākos slānīs, būs visatļautība un zagšana-naudas līdzekļu kontroles trūkums utt.).
labi vismaz, ka ir 5 gadi (5 gadi, vaine?) - lai šo ideju noslīpētu tā, lai būtu maksimāli maz klupšanas akmeņi, bet arīdzan, zinot mūsu pieredzi citos jautājumos.. 5 gadi laikam nepietiks ?

Tur tā lieta, ka visi izdzirdot par OMD iedomājas Krieviju, bet tāds ir arī daudzās citās valstīs - gan Lietuvā, gan Igaunijā, gan Somijā, Norvēģija u.c.
08.07.2022 14:36 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
BlackPill @ 08.07.2022 09:45

Nu, pēc būtības, kari, parasti, notiek dažādu ģeopolitisko apstākļu dēļ, bet tas nenozīmē, ka vienlaicīgi netiek aprūpēta/aizstāvēta kāda aizsargātā "suga". Nekad neesi domājusi, kāpēc valstis nesūta vairumā uz fronti stiprās un neatkarīgās miz@ndristes/fэministes? Atbilde: tāpēc, ka viņu dzīvības v@ldošajiem ir daudz svarīgākas nekā vidējā bāleliņa.
Vēsturiski, vairums kareivju devās kaujās ar domu aizstāvēt/pasargāt savu sievieti atvases no nelaimes un/vai atgriezties pie viņām sveikiem un veseliem.
Šajā gadījumā, savukārt, ja izmantojam augstāk minēto analoģiju, daudzi vīrieši nebūtu gatavo riskēt ar savu dzīvību kaut vai tāpēc vien, ka nav cilvēku, kuri būtu pelnījuši tādus upurus.
Tāpat, ieteiktu Tev ik pa laikam papētīt arī kādus alternatīvās informācijas ieguves avotus. Kā nekā, tagad, paralēli kar@darbībai, notiek arī aktīvs info k@rš, kur nepatiesu ziņu ir pārpārēm!
Jau no nezin kādiem akmens laikmetiem ir tā, ka vīriešu dzimums ir tas, kurš aizstāv, cīnas un nes mamitu mājās. Arī dzīvnieku dabā.
Otrs, ja tiešām karš ir ļoti liels jau, sievietes sūta parasti medicīnā, ka palīgi, māsiņas utt.
Trešais, arī no seniem laikiem jau, ja piemēram ir viens vīrietis, un 10 sievietes, viņš var visas apbērnot (nerunāju tagad par atsevišķiem gadījumiem, kad nevar) līdz ar to cilvēku skaits ātrāk pieaugs. Nekā ja būs viena sieviete un 10 vīrieši. (Primitīvs piemērs, lai saprastu)
Informācijas avotus es pētu dažādus, bet tas nemaina faktu ka atbalstu OMD.
Bet nevajag jaukt lietas, ja es atbalstu OMD, tas nenozīmē ka atbalstu karu, vai vēlos to.
08.07.2022 15:19 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Zuzuu10 @ 08.07.2022 15:19
Jau no nezin kādiem akmens laikmetiem ir tā, ka vīriešu dzimums ir tas, kurš aizstāv, cīnas un nes mamitu mājās. Arī dzīvnieku dabā.
Otrs, ja tiešām karš ir ļoti liels jau, sievietes sūta parasti medicīnā, ka palīgi, māsiņas utt.
Trešais, arī no seniem laikiem jau, ja piemēram ir viens vīrietis, un 10 sievietes, viņš var visas apbērnot (nerunāju tagad par atsevišķiem gadījumiem, kad nevar) līdz ar to cilvēku skaits ātrāk pieaugs. Nekā ja būs viena sieviete un 10 vīrieši. (Primitīvs piemērs, lai saprastu)
Informācijas avotus es pētu dažādus, bet tas nemaina faktu ka atbalstu OMD.
Bet nevajag jaukt lietas, ja es atbalstu OMD, tas nenozīmē ka atbalstu karu, vai vēlos to.

Tieši tā. Katram sava loma. Tāpat arī tagad. Lai cik arī ļoti mūsdienu pasaule spiestu uz to dzimumu vienlīdzību, nu nebūs viņi vienādi, izstiepies vai saraujies.
Tāpat kā salīdzināt ābolus ar bumbieriem. Abi divi ir augļi, abi ir labi. Bet vienādi nebūs.
Sievietes ir tās, kas rūpējas par ģimeni, pēcnācējiem, utt. Vīrieši ir tie kas aizsargā un nodrošina.
Katram sava loma.
08.07.2022 16:01 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 18.12.2012
Šajā diskusijā tiek interesanti idealizēti armijnieki. Personīgi zinu dažus. Divi no tiem krāpa sievas ar bērniem un tika atstādināti no armijas (gadu gadiem baigi labie vīrieši un tad nonāk kur nonākdami...). Citi - ir spēks, ir varēšana. Bet ne pārāk daudz prāta vai normālā dzīvē noderīgu sociālo iemaņu, tikai liela bravūrība.
KATRS, PROTAMS, CITĀDĀKS. Nevar visus vienā maisā mest. Bet nu bāc, ar kādiem vīriešiem jūs pazīstamas, ka viņiem armijai cauri jāiet, lai skaitītos par vīriešiem vai spētu savākt aiz sevis... 🙈
08.07.2022 17:37 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
disciplīnu, spriestspēju, loģiku - armija nevarēs iemācīt tiem, kas pat neizejot OMD nesaprot, ko šie vārdi nozīmē (respektīvi, to nemāca armija, to māca dzīve).

Protams, bet to var teikt arī par visu pārējo, kaut vai universitāti, kas daļas komentētāju ieskatos ir milzīgs noziegums - neļaut cilvēkam uzreiz pēc vidusskolas iet studēt. Lai gan jau gadiem ir milzīga studentu pārprodukcija. Nu ja viņš nav spējīgs elementāras lietas apgūt, tad priekš kam to universitāti? Armijā labus rezultātus var sasniegt ar krietni zemāku IQ nekā reālistiski vajag universitātē.
08.07.2022 17:48 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Estere8 @ 08.07.2022 17:37
Šajā diskusijā tiek interesanti idealizēti armijnieki. Personīgi zinu dažus. Divi no tiem krāpa sievas ar bērniem un tika atstādināti no armijas (gadu gadiem baigi labie vīrieši un tad nonāk kur nonākdami...). Citi - ir spēks, ir varēšana. Bet ne pārāk daudz prāta vai normālā dzīvē noderīgu sociālo iemaņu, tikai liela bravūrība.
KATRS, PROTAMS, CITĀDĀKS. Nevar visus vienā maisā mest. Bet nu bāc, ar kādiem vīriešiem jūs pazīstamas, ka viņiem armijai cauri jāiet, lai skaitītos par vīriešiem vai spētu savākt aiz sevis... ?

Es arī kā reiz pazīstu vienu armijnieku. Sieva, bērns no viņas. Un tad vienu dienu viņš izdomāja man paziņot, ka viņam kājstarpe spiežot. Paprasiju vai man uz pieres rakstīts ka esmu pilno olu krīzes centrs, pateicu, lai sievai nopērk vakarā pēc darba ziedus un pasakās, ka dāvājusi meitu, ko tik ļoti gribēja. Tādi tie armijnieki.
08.07.2022 18:39 |
 
Nepatīk
Reitings 914
Reģ: 17.06.2022
.Eksperte. @ 08.07.2022 18:39

Es arī kā reiz pazīstu vienu armijnieku. Sieva, bērns no viņas. Un tad vienu dienu viņš izdomāja man paziņot, ka viņam kājstarpe spiežot. Paprasiju vai man uz pieres rakstīts ka esmu pilno olu krīzes centrs, pateicu, lai sievai nopērk vakarā pēc darba ziedus un pasakās, ka dāvājusi meitu, ko tik ļoti gribēja. Tādi tie armijnieki.
tam nav nekāda sakara armijnieks vai nē🤦🏻‍♀️
Ja vīrietis grib iet pa kreisi, tad ies, vienalga kāda profesija🤦🏻‍♀️😁
08.07.2022 18:57 |
 
Reitings 36
Reģ: 13.02.2022
Par šo tēmu varam tikai diskutēt un diskutēt,bet nekas īpaši nemainīsies,pēc manām domām jauniešiem šis nenāktu par sliktu,vismaz pa to laiku iemācisies elementāras lietas un cieņu pret cilvēkiem,nesaku,ka visi jaunieši ir tādi slikti un slinki,bet lielākoties tādi viņi ir. :(
Personīgi pazīstu dažus jauniešus,kas jau 19 gados ir uzsākuši dzīvot atsevišķi no vecākiem un strāda labu darbu,neprasot pat naudu vecākiem.
Armija dienējot visi izmainās arī uz slikto pusi,kā šeit tiek minēts.
08.07.2022 21:27 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Zuzuu10 @ 08.07.2022 15:19
Jau no nezin kādiem akmens laikmetiem ir tā, ka vīriešu dzimums ir tas, kurš aizstāv, cīnas un nes mamitu mājās. Arī dzīvnieku dabā.
Otrs, ja tiešām karš ir ļoti liels jau, sievietes sūta parasti medicīnā, ka palīgi, māsiņas utt.
Trešais, arī no seniem laikiem jau, ja piemēram ir viens vīrietis, un 10 sievietes, viņš var visas apbērnot (nerunāju tagad par atsevišķiem gadījumiem, kad nevar) līdz ar to cilvēku skaits ātrāk pieaugs. Nekā ja būs viena sieviete un 10 vīrieši. (Primitīvs piemērs, lai saprastu)
Informācijas avotus es pētu dažādus, bet tas nemaina faktu ka atbalstu OMD.
Bet nevajag jaukt lietas, ja es atbalstu OMD, tas nenozīmē ka atbalstu karu, vai vēlos to.

Šis "k@rš" būs speciāli domāts kaut kādiem atsaldētajiem. Es, savukārt, kopā ar stiprajām un neatkarīgajām f€ministēm, ēdīšu auksto zupu un skatīšos, kā mūsu "aizstāvji", ar pastalām kājas, dosies smīdināt "ziloni".
09.07.2022 10:31 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
https://twitter.com/saintjavelin/status/1547576391759118336?s=21
Raudiens nāk. Kad met bumbu, tad cilvēks ir bezspēcīgs šādos momentos.
14.07.2022 21:10 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Un tad vienu dienu viņš izdomāja man paziņot, ka viņam kājstarpe spiežot.

romantiķis 😀
15.07.2022 13:48 |
 
Reitings 46
Reģ: 30.08.2022
pret
30.09.2022 23:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits