Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Egoisms!

 
Reitings 2
Reģ: 05.07.2022
Sveiki! Pēdējā laikā ļoti cīnos ar savu egoismu! nezinu, kā lai salauž to! Stāsts sekojošs, pirms kāda vienā no iepazīšanās portāliem iepazinos ar jauku vīrieti! Bijām uz pāris randiņiem, bet atgrūda doma, ka viņam ir bērni! Tā arī palikām tikai labi draugi! Bet saraksti turpinājām- nu jau labu draugu līmenī, apspriežot arī viens otra mīlas dzīvi! Pēdējos 2 mēnešus sākām regulāri runāt, ka varbūt jāmēģina mums vēlreiz, ja jau esam brīvi, jāsaka ka vizuāli man viņš vienmēr šķitis pievilcīgs! Bet kautkā abu darba aizņemtība neļāva satikties! Tagad viņš ir atradis sev nopietnāku meiteni, jau plāno 5. randiņu, bet man greizsirdības velniņš sēž iekšā! Saprotu, ka man nav nekādu tiesību uz viņu! Nespēju citai atdot, bet vai pašai vajag ar nezinu! Saprotu, ka esmu liela egoiste! Zinu, ka viņš ļoti ilgojas pēc otras pusītes, bet mans egoisms mani beidz nost!
05.07.2022 13:35 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Ir vīrieši ,kam ir bērni ,bet viņš ikdienā netiekas ar tiem,

Ar tādu vīrieti vispār nav jāveido attiecības.
Ja netiekas ar bērniem un nav iesaistīts bērnu dzīvē,tas pasaka jau daudz ko par vīrieti...
07.07.2022 08:59 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Vīrietis jau tāpat ir izvēlējies citu tavā vietā :D
07.07.2022 08:55 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Ir vīrieši ,kam ir bērni ,bet viņš ikdienā netiekas ar tiem, ,tad uzskatu ,ka nav problēmu tavā gadījumā ! Ja viņš ikdienā ir kopā ar bērniem un daudz laika velta tiem ,jeb nedēļas nogales ,tad gan šis variants tev neder ! Jo vienmēr būs jādala uzmanība ,jeb bērnus lutinas vairāk nekā tevi ,un tas tev nebūs pieņemami ,tāpēc attiecības izjuks ar laiku.
Jautājums ir cik viņam ir bērnu 1-2 ? Tad vēl okey ,bet ja 3-4 ,tad galīgi garām !
07.07.2022 08:39 |
 
Moderators
Reitings 3690
Reģ: 13.11.2016
1. Cik jums ir gadu?
2. Vai tev pašai ir bērni?
06.07.2022 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Tas nav egoisms, es arī negribētu vīrieti ar bērniem, jo, rēķinies, vīrietim visu laiku būs kontakts ar bērnu māti, alimenti arī jāmaksā mātei, tu nevarēsi rēķināties tikai savu vīrieti, būs vienmēr jārēķinās arī ar viņa bērniem, kopīgi izbraucieni, pasākumi, bērni būs līdzi, un uzmanība vienmēr lielāka būs bērniem. Ja tev pašai būtu bērni, un tiktos ar vīrieti kuram ir bērni, tad būtu pavisam cits stāsts.
Kā jau te minēja, kad cits būs pie apvāršņa, tad šis aizmirsīsies.
06.07.2022 09:09 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.05.2013
Piekrītu šim, kā arī vienmēr pastāv iespēja, ka neiepatīcies bērniem, kas nav mazsvarīgi. Manuprāt ir tikai normāli nevēlēties veidot attiecības ar cilvēku, kuram jau ir bērni. Droši vien vislabāk būtu pārtraukt saraksti un censties satikt kādu citu. Protams, ja ir sajūta, ka tas ir tavs īstais cilvēks tad mēģini, iespējams viss izdosies.
05.07.2022 23:51 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Problēma drīzāk ir tā, ka tev šobrīd nav cits tīkams kandidāts, bet uzmanību gribas, tāpēc ieciklējies uz šo, jo viņš kaut kādā mērā to sniedz. Kad uzradīsies pie apvāršņa cits, šis būs no galvas ārā, tā ka meklē vien nākamo, šoreiz gan bez bērniem

Piekrītu šim👌
Un nav Tev tur nekāds egoisms.
05.07.2022 14:27 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.07.2022
Aleksandrs @ 05.07.2022 13:52
Nu re, tepat jau neskaitāmas reizes pierādījies, ka ja čalis negrib sievieti ar bērniem, tad viņš ir neizaudzis un nekam nederīgs vīrietis, bet pašas vīrieti ar bērniem neņem.
Par situāciju nav ko īsti ieteikt, ja tas tev ir traucēklis tad ir, un tur neko nevar darīt, laid viņu vaļā un atstāj tām, kam tas nebūs red flag. Problēma drīzāk ir tā, ka tev šobrīd nav cits tīkams kandidāts, bet uzmanību gribas, tāpēc ieciklējies uz šo, jo viņš kaut kādā mērā to sniedz. Kad uzradīsies pie apvāršņa cits, šis būs no galvas ārā, tā ka meklē vien nākamo, šoreiz gan bez bērniem.

Man nekas nav pretī pret bērniem! Bet jautājumos par attiecībām ar vīrieti, kam ir bērnu, mani vienmēr biedējis fakts, ka ja nu aiziet atpakaļ! Ja nu es samīlos līdz ausīm un viņš vienu dienu paziņo, ka viņiem ir kopēji bērni un mēģinās vēlreiz! Zinu ka tā ir mana nepārliecība par sevi!
05.07.2022 14:24 |
 
Reitings 430
Reģ: 22.07.2021
Neredzu, kur šeit ir egoisms. Jeb varbūt domāt par sevi atļauts tikai kategorijās "iepriecināšu sevi ar jaunu manikīru"? Ja cilvēkam pašam bērnu nav, tā ir pavisam normāla vēlme meklēt otru cilvēku arī bez bērniem, lai veidotu vienu, kopīgu ģimeni.
Nu re, tepat jau neskaitāmas reizes pierādījies, ka ja čalis negrib sievieti ar bērniem, tad viņš ir neizaudzis un nekam nederīgs vīrietis, bet pašas vīrieti ar bērniem neņem

Man šķiet, ka ar šāda veida komentāriem attiecībā uz vīriešiem bārstās tikai atsevišķas lietotājas. 😀
05.07.2022 14:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es tikai par. Tev nevajag vīrieti ar bērniem.
05.07.2022 13:54 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Nu re, tepat jau neskaitāmas reizes pierādījies, ka ja čalis negrib sievieti ar bērniem, tad viņš ir neizaudzis un nekam nederīgs vīrietis, bet pašas vīrieti ar bērniem neņem.
Par situāciju nav ko īsti ieteikt, ja tas tev ir traucēklis tad ir, un tur neko nevar darīt, laid viņu vaļā un atstāj tām, kam tas nebūs red flag. Problēma drīzāk ir tā, ka tev šobrīd nav cits tīkams kandidāts, bet uzmanību gribas, tāpēc ieciklējies uz šo, jo viņš kaut kādā mērā to sniedz. Kad uzradīsies pie apvāršņa cits, šis būs no galvas ārā, tā ka meklē vien nākamo, šoreiz gan bez bērniem.
05.07.2022 13:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits