“Kaislību vasara” TV3

 
Reitings 18
Reģ: 05.07.2022
Sveikas, redzējāt jaunos vasaras šovu - “KAISLĪBU VASARA” pa TV3 go?
05.07.2022 13:19 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Valdet @ 09.07.2022 22:46
Love Island sogad vispar loti interesants esot, vismaz pasekoju lidzi tik toks video par jaunako. Tads interesantaks sogad ir.
Man patika Mila Kemperii… sis nav kkas lidzigs vai galigi slikti ir?

Man šķiet diezgan slikti. No piecām esošām epizodēm, kas katra ir gandrīz 50min,kopā labi ja tik daudz esmu reāli noskatījusies - tinu uz priekšu. Diezgan gausi.
09.07.2022 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 423
Reģ: 25.08.2011
Tas Kristaps ir no Street Warriors?
13.07.2022 15:38 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Love island neglītā dvīņu māsa. Latvieši vienkārši nemāk šādus šovus. Nu, galīgi awkward, cringe utt. Nu nav tas galīgi.
Sanita - sevi dēvē par raganu, nu nezinu gan, tad jau Kristaps vai Mārtiņš spirituāli ir tam tuvāk. Izskatās, ka viņai vienkārši ļoti patīk būt uzmanības centrā.
Kristaps - pazīstu viņu kopš kādu 2 gadu vecuma vismaz, zinu, kāds cilvēks viņš ir. Ļoti izsities dejošanas ziņā utt., bet par cik zinu viņu visu savu mūžu, ļoti grūti paskatīties šo šovu, kamēr viņš tur ir. Es kinda root'oju par viņu, bet viņam neviena no šīm meitenēm vnk neder.
Edžus - cilvēks, one night stand, neko vairāk viņā nevaru saskatīt diemžēl.
Mārtiņš - peld pa mākoņiem, bet super pozitīvs un ļoooooti sirsnīgs.
Līga un Estere - ļoti jaukas meitenes, gudras un wifey material manuprāt.
Edgars - sakarīgs čalis, var just, ka hokejists, bet tāds manuprāt liels pohujists.
Marko - sirsnīgs, mierīgs, jauks un gudrs. Husband material.
Ramona - no rakstura neredzu neko, tīri viņai patīk vērpt drāmas, uzacis tik biezas kā manas zeķes ziemā un viss pārējais tik ļoti piepūsts, ka grūti saprast vai viņai vispār ir emocijas. Viņa noteikti izskatās ļoti labi bez visa tā, ko ir izdarījusi savai sejai. Meitene, kura nemainīsies džeka dēļ, viņa sagaida, ka džeks skries viņai pakaļ, mainīsies viņas dēļ utt. kā jau viena meitene te teica - spirit animal - didra.
13.07.2022 16:16 |
 
Reitings 18
Reģ: 05.07.2022
Oiii Paula pievienojās, bet kaut kā nav simpātijas. Visas kājas zilas nosistas, nav ne pedikīrs, ne manikīrs mati arī pārbalināti un nekopti, zobi arī dzelteni. Cik nekopta sieviete, varbūt raksturā interesanta, tādā ziņā Sanita ir kopta sieviete, spēcīgi mati, pedikīrs un manikīrs viss čiki, piki.
13.07.2022 16:47 |
 
Reitings 18
Reģ: 05.07.2022
Es skatos uz Līgu un Paulu domāju, kur tādas manieres un runas veids. Tādā ziņā Sanita un Estere ir sievišķīgākas un saprot kā kameras priekšā uzvesties.
13.07.2022 17:00 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
Šovs galīgi garām, nu pilnīgi garām. Tik garlaicīgs un bezjēdzīgs.
14.07.2022 00:30 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Sanita 3x dienā: "Esmu šeit lai mācīties." :)
14.07.2022 15:15 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Neesmu skatījusies to Love Island, bet varu teikt, ka šis ir labāks par "Randiņu ar Dzelzīti" :D
Vakardienas sērijā meitenes sevi briesmīgi parādīja. Čūsku midzenis. Ierodas jauna meitene, bet superskaistā Līga iekomentē par zobiem. Cmooooooon.
Es biju pārsteigta par Sanitas vecumu. Man viņa šķiet ārkārtīgi bērnišķīga.
14.07.2022 15:25 |
 
Reitings 18
Reģ: 05.07.2022
Par tiem zobiem jā piekrītu, sastājās aplī un nodiršs, bet man kaut kā likās ka Sanita teica:”zobi, briesmīgi Kristapam tādi nepatīk”. Tik lēti tas izklausījās. Nu ja Tu ej televīzijā, jāizskatās ir labi, jo visi to vērtē nav izvēles.
15.07.2022 12:07 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Pagaidām šovs super paredzams. Dialogi samāksloti, var redzēt, ka runā pēc noteikta teksta. Veidotaji vareja pacensties par scenāriju nevis dialogiem. Kā puiši runā par jaunu dalībnieci, tā arī meitenes savā Florencē sāk to pašu malt. Ļoti paredzami viss.
Tapat šķiet, ka šovs iegrozās tikai ap Sanitu, Edgaru un Kristapu un redzot pēdējo sēriju, nu jau laikam arī ap Paulu būs uzmanība jo manuprāt veidosies jauns pāris - Paula un Kristaps.
Bet vispār cik noprotu no soctīkliem tad neviens pāris dzīvē tā arī nav kopā? Varbūt kāda zin kaut ko?
15.07.2022 13:25 |
 
Reitings 18
Reģ: 05.07.2022
Nesaprotu kā var 20. sērijās vilkt tādu murgu?
Nezinu, kas to šovu var glābt? Visi šie personāži nekas nav pa lielam.
Vienīgi man Mārtiņš tagad tikai patīk viņš ir īsts, Paula arī bija x faktora atlasē un pa krēsliem tālāk netika.
Tas stulbās vakara spēles ka vispār nav ko redzēt, varēja kā ārzemēs, sapucējās kleitās, make up puiši arī smoking un tad kāda izbalsošana vai pasēdēšana.
Var redzēt ka nav ne scenārija, ne režisora. Šeit pietrūkst kāda vadītāja roka, lai notiktu, kas interesants. Nākamo sezonu,lai nefilmē
15.07.2022 14:20 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Unnaaaa18888 @ 13.07.2022 16:47
Oiii Paula pievienojās, bet kaut kā nav simpātijas. Visas kājas zilas nosistas, nav ne pedikīrs, ne manikīrs mati arī pārbalināti un nekopti, zobi arī dzelteni. Cik nekopta sieviete, varbūt raksturā interesanta, tādā ziņā Sanita ir kopta sieviete, spēcīgi mati, pedikīrs un manikīrs viss čiki, piki.

Un es jau domāju: "kur es to meiteni esmu redzējusi?" 😄 Tagad skaidrs.
19.07.2022 13:58 |
 
Reitings 66
Reģ: 03.12.2017
Piekrītu iepriekšējiem komentāriem😁👍 Vēl man besī, ka katrā sērijā liek fragmentus, kuri jau ir bijuši iepriekšējā, liekas, ka viņiem nav, ko rādīt, tāpēc pus sēriju atkārto vienu un to pašu. Trūkst dinamikas. Un dalībnieki arī kaut kādi remdeni, lielākā daļa.
19.07.2022 16:11 |
 
Reitings 18
Reģ: 05.07.2022
Man jau liekas ka šovu esmu redzējusi un jauns nekas nevar pārsteigt. Jau pāri 10.sērijas un nekas🤦🏼‍♀️. Tam šovam vajag klāt “slo- mo”
Naudu LV jeb kurš māk izčakāt😬 Interesanti ko teiks par tiem reitingiem TV3?
Darbā man no 15.kolēģiem zin tikai es un vēl viens, bet no tiem neviens neskatīsies, es domāju ka tā ir katram otrajam.
20.07.2022 07:49 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Njaa gausi gan tur viss iet. Sanita pareizi pēdējā serijā izteicās, ka ja nav drāmas, tad brauc mājās. Bet tad jau pa lielam viņiem visiem jābrauc mājās 😃
Man kā skatītājam neliekas interesanti skatīties šovu ar ļoti intriģējošu nosaukumu, kurā beigās lielākā daļa pāru tusējas tā it kā būtu kopā jau ilgāku laiku. Būtu interesantāk, ja viss attīstītos strauji, vajadzētu ātri reaģēt. Piemēram, izbalsošanu varēja taisīt arī katru vai vismaz katru otro sēriju un tāpat klāt varēja nākt arī jauni cilvēki un tādā secībā, lai nav tā, ka katram ir pāris. Pēc 11 sērijām šķiet ļoti nepārdomāts šovs.
Bet ja runā par dalībniekiem, nedaudz wtf ir Sanitas reakcija par Kristapa pāriešanu pie Paulas un ari dīvaini kā reaģēja citi ja sākumā paši teica ka Kristaps un Sanita ir tikai draugi. Plus Sanita pilnibā tapat izrikojās ar Edgaru.
Līga un Marko maksimāli garlaicīgi, bet Mārtiņam ar Esteri no malas ļoti dīvaina ķīmija. Citreiz Esterei sejā rakstīts, ka viņai Mārtiņš jau ir apnicis. To pierāda tie tekati par to, ka viņai viņa citreiz ir par daudz utt. Un to viņa saka bieži. Ja tev cilvēks pa īstam patīk, tad nevar būt tā ka viņam būtu jāmaina sava būtība.
20.07.2022 09:49 |
 
Reitings 121
Reģ: 04.01.2022
Es šodien atcerējos, ka sākumā bija minēts, ka kopā būs 20 sērijas. Šobrīd 12 sēriju laikā ir izbalsots 1 pāris un atnākusi 1 jauna dalībniece.
Pilnībā nožēlojami :D Šovam ir bēdīgs productions, skaidrs, ka naudas nav ne biļetēm, lai lidinātu dalībniekus, ne normāliem randiņiem, kas nebūtu "pikniks" ar līdzpaņemtu ēdienu un dzērienu.
Tāpat - dalībniekiem nav vispār nekādu aktivitāšu. Ok, šodien būšot. Un tie atkārtotie kadri, kurus rāda vairākas sērijas pēc kārtas... Vienu izbraucienu četratā izvilka gandrīz pa veselām 3 sērijām :D :D
Un montēts arī tas šovs tiek bēdīgi. Dalībnieki paši pasaka nākamo dalībnieku vārdus. Ir pilnībā skaidrs, ka drīzumā pievienosies Rolands (paskatoties dalībnieku sociālos tīklus arī ir skaidrs, kurš), kā arī iepriekš tika minēta Jana. Nu wtf :D
20.07.2022 10:39 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Esmu visu noskatījusies. Man kā pāris vislabāk patīk Līga un Marko. Man personīgi liekās pretīgi un nepieklājīgi izteikties, lai iet pie dermatologa dēļ sejas ādas, daudziem ar visu tā apmeklēšanu ir problēmas. Marko ir rēcīgs, pārējie pie sirds man vispār neiet. Visi liekās tādi kūtri, pareizi un nedaudz padumji. Īpaši Sanita, kas vienā sērijā uzmet Edgaru, bet citā saka, ka viņa vienmēr tur savu doto vārdu! :D
20.07.2022 10:50 |
 
Reitings 382
Reģ: 09.07.2015
Jā, nu latvieši nemāk filmēt reality showus. Diemžēl, un arī cilvēki nepiesakās tādi, kas varētu uzturēt interesi skatītājiem. Sanita tādā ziņā vismaz kkādu actionu iedod tam šovam, citādi vienkārši nekas nenotiktu- Līga ar Esteri ir max garlaicīgas, tā Paula arī neliekas diez ko interesanta vairāk. Par čaļiem -man kā skatītājam- nu pagaidām Mārtiņš kaut kādu šovu vismaz taisa. Un kad beidzot pievienos jaunus čaļus????? apnika jau , ka visu laiku meitenes tikai nāk.
20.07.2022 15:35 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Man besī, ka Mārtiņš visu laiku cilā savas bijušās attiecības. 🙄
20.07.2022 22:02 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Elisa_M @ 20.07.2022 22:02
Man besī, ka Mārtiņš visu laiku cilā savas bijušās attiecības. ?

Vispār raiba kompānija nolasīta! Mārtiņš nešķiet gatavs jaunām attiecībām - tik uzstājīgi stāsta par pagātni un šķiet ka viņš ir nogribējies :D
20.07.2022 22:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits