iepazīšanās

 
Reitings 100
Reģ: 16.07.2014
kāpēc iepazīšanās portālos saņemu tikkai sexa piedāvājus, ir vispār vērts mēģināt tur iepazīties, kāda ir jūsu pieredze meitenes.
04.07.2022 00:45 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Labāk ir dizve iepazīties, jo tad ir mazākas ilūzijas par otru cilvēku, neka aiz, ekrāna safantazeja nezin, ko bet realitātē cilvēks ir pavisam savādāks.
05.07.2022 04:06 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Dianny
Arī prasību ziņā nav nekas augsts,
Nu to mēs vēl noskaidrosim.
galvenais lai ir sakarīgs vīrietis
Būtu interesanti noskaidrot, ko Tu domā ar "sakarīgs"? Kāds augums interesē? Cik izskatīgs?
ar augstāko izglītību
Nu, lūk, pamazām sākam redzēt Tavas prasības. Potenciālo partneru skaits ar šo jau ir ievērojami sarucis, jo sieviešu ar augstāko mūsdienās ir vairāk nekā vīriešu. Šis, starp citu, ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc uzskatu fэminismu par iznīcinošu ideoloģiju (t.i. sieviete nekad nemeklēs vīrieti, kurš pelna par viņu mazāk).
un tāds kurš dzīvo pastāvīgi, nevis ar veckākiem un pelna arī pieteikoši pats, nevis stādā par kādiem 800 Eur mēnesī.
Tātad vīrietis kurš pelna virs vidējā. Tas nebūs 6/10. Tu, kā jau visas mūdienu meitenes, meklē, minimums, 7/10...un tas tikai tāpēc, ka Tu neko neminēji par "sakarīgs". Varu derēt, ka beigās tas pats Rihards (jeb top 10% čalis) vien sanāks.
05.07.2022 06:59 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tas jau nekas, viņai pienākas, jo viņai ir “caurums”. Var jau būt, ka šij konkrēti arī tas viss ir, bet šādi domā lielākā daļa, kurām vairāk.nekā cita arī nav.
Kaut kur redzēju viideo, kur kāds par šo lieliski arī izteicās. Sievietēm tik tādas un šitādas prasības, bet ko jūs varat likt pretī, neskaitot savu “caurumu”? “Caurums” ir visām, tā nav nekāda ekskluzivitāte, kas jūs padarītu par īpašāku citu starpā. Un daļa šo “caurumu” tur kā kaut kādu baigo balvu, bet kad čalis to dabū un pazūd, tad visas čīkst, ka vīriešiem tikai seksu vajag. Jā, kādam arī to TIKAI vajag, bet patiesībā pazūd, jo tikai “caurums” palika garlaicīgs, un neko citu bez tā vairs nevarat sniegt un spēt būt interesantas.

Nu redzi, tu met sievietes un vīriešus vienā katlā, bet aizmirsti pašu svarīgāko lietu - sievietēm nav un nekad nav bijis vajadzīgas identisks dzīves līmenis, karjera, ienākumi utt lai vīrieši viņu gribētu. Tā tas vnk nestrādā, un nekad arī nestrādās, ja sieviete ir skaista, tad cik viņa pelna ir maza nozīme. Neizliksimies te, ka sievietes vēritība nav viņas skaistums un kā viņa izskatās. Maz sakars ar kaut kādiem "caurumiem". Un tas ir tikai loğiski, ka skaistas sievietes grib sev turīgu vīrieti, ja es būtu sieviete (skaista) es arī ar luzeriem netiktos 😁
05.07.2022 10:13 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Nu redzi, tu met sievietes un vīriešus vienā katlā, bet aizmirsti pašu svarīgāko lietu - sievietēm nav un nekad nav bijis vajadzīgas identisks dzīves līmenis, karjera, ienākumi utt lai vīrieši viņu gribētu.
Līdz galam arī nav tiesa, kaut kāda daļiņa tomēr grib, lai sievai būtu labi ienākumi, līdz ar to ģimenes budžets būtu lielāks, kas nozīmē labāku auto, lielāku māju, izklaides un materiālos apstākļos bērniem kopumā, nekā ja vienam pašam tas viss jāuzņemas maksāt, un sieva piemet tikai dažus simtus. Man arī ex līgavainis pilnīgi spieda uz to, lai es iegūtu vēl vienu augstāko izglītību vai pārkvalificētos uz citu nozari, lai pietuvotos viņa algas līmenim. Un tiku kaunināta, ja to īpaši negribēju.
05.07.2022 11:20 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Kitijaaaa
Iepazīstoties, lielākajā vairumā gadījumu, sievietes ienākumi vīrietim ir ļoti pietuvināti 0 vērtībai. Tie gan var kļūt prioritārāki, kad pāris sāk veidot ģimeni.
05.07.2022 12:25 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Līdz galam arī nav tiesa, kaut kāda daļiņa tomēr grib, lai sievai būtu labi ienākumi, līdz ar to ģimenes budžets būtu lielāks, kas nozīmē labāku auto, lielāku māju, izklaides un materiālos apstākļos bērniem kopumā, nekā ja vienam pašam tas viss jāuzņemas maksāt, un sieva piemet tikai dažus simtus. Man arī ex līgavainis pilnīgi spieda uz to, lai es iegūtu vēl vienu augstāko izglītību vai pārkvalificētos uz citu nozari, lai pietuvotos viņa algas līmenim. Un tiku kaunināta, ja to īpaši negribēju.

Jā protams, tas jau viss ir atkarīgs no tā kāds modelis abiem ir pieņemams. Man, piemēram, ir grūti izprast kā tas skaitās "ok" "dzīt" savu sievieti, lai šī iet strādāt un, lai piemet pāris simtus rēķiniem un citām sadzīves lietām. Es vnk tā neesmu audzināts un tā apziņa, ka es varu parūpēties par abiem, liek man justies vīrišķīgi un labi. Bet kā saka, cik cilvēku tik viedokļu. Galvenais, ka abiem viss apmierina.
05.07.2022 12:40 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es piekritu, ka vīriešiem sievietes ienākumiem ir nozīme. Iepazīstoties tam ir viduvēja prioritāte, jo nav daudzi nav raduši domāt par perspektīvu. Bet sievietes par to domā. Un kāda jēga man attapties, ka pēc kāda laika vīrietis tāpat sāks vērtēt manus ienākumus, es ar to tomēr rēķinos uzreiz. Tāpēc es pati esmu motivēta pelnīt labi, lai neviens nevarētu man par to norādīt. Mans Ex kurš pelnīja 3200 uz rokas uzskatīja, ka 50% no tēriņiem par bērnu jāuzņemas sievietei. Tas nekas, ka pat labi pelnošas sievietes reti kura pelna tikpat cik vins. Randinosanas perioda protams, vins vairāk maksāja. Bet neuzskatīja, ka maksājumiem jābūt sadalītiem proporcionāli ienākumiem ģimeni veidojot. teica, ka forsi ja sieviete labi pelna, jo var atļauties vairāk. Vīriešiem tāpat patīk nauda, tas nav nosodāmi. Man ar to problēmu nav, jo esmu pietiekami orientēta uz karjeru, bet ko darit tam daudzajam sievietēm, kuras nav. Izskatu ja, viriesi vairāk vērtē, sievietes ka prioritāti biežāk izvēlas personību. Tāpēc man Inceļu kustība šķiet vēl jo vairāk “internesanta” - ja viriesi ir tie, kuriem galvenais ir izskats, tad kāpēc tas ir jāprojicē uz sievietēm, kuram bieži vien par izskatu svarīgāka ir vīrieša personība, vīrišķīgums un sasniegumi karjerā/izglītībā.
05.07.2022 12:57 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Jā protams, tas jau viss ir atkarīgs no tā kāds modelis abiem ir pieņemams. Man, piemēram, ir grūti izprast kā tas skaitās "ok" "dzīt" savu sievieti, lai šī iet strādāt un, lai piemet pāris simtus rēķiniem un citām sadzīves lietām. Es vnk tā neesmu audzināts un tā apziņa, ka es varu parūpēties par abiem, liek man justies vīrišķīgi un labi. Bet kā saka, cik cilvēku tik viedokļu. Galvenais, ka abiem viss apmierina.

Nu, ja tu ļoti labi pelni, tad arī vari nepievērst sievas algai uzmanību. Mūsu attiecībās viens pelnīja uz rokas 1700, otrs tikai 700, un kopsummā ar to nepietika, lai būtu vīrietim nepieciešamais komforts, tādēļ mani spieda kvalificēties uz amatiem, kur maksā 1500 neto.
jēga man attapties, ka pēc kāda laika vīrietis tāpat sāks vērtēt manus ienākumus

Tā man arī notika. Kad vīrietis sāka plānot mājas iegādi, mans viens bakalaurs un mazā alga kļuva par traucēkli, jo pārējiem draugiem sievietes pelna vairāk un ir izglītotākas, tādēļ tie pāri kvalitatīvāk dzīvo.
05.07.2022 12:58 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Kitijaaa, tas bija iemesls attiecību izbeigšanai, ģimenes neveidosanai?
05.07.2022 13:13 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu, ja tu ļoti labi pelni, tad arī vari nepievērst sievas algai uzmanību. Mūsu attiecībās viens pelnīja uz rokas 1700, otrs tikai 700, un kopsummā ar to nepietika, lai būtu vīrietim nepieciešamais komforts, tādēļ mani spieda kvalificēties uz amatiem, kur maksā 1500 neto.

Tā tas diemžēl ir Latvijā. Tāpēc man viena personāža izteikumi, ka Latvija ir drausmīgs feminisms izraisa smieklus. Drīzāk tā ir vairāk ilūzija, jo reāli nav jau citu variantu.
05.07.2022 13:16 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Santa1992 @ 05.07.2022 13:13
Kitijaaa, tas bija iemesls attiecību izbeigšanai, ģimenes neveidosanai?

Lēmums bija abpusējs, jo man bija lietas, ar kurām nevarēju sadzīvot, bet no viņa puses zāģēšana visvairāk bija par maniem zemajiem ienākumiem, tikai bakalauru un nevēlēšanos kāpt pa karjeras kāpnēm, jā. Tagad ir kopā ar programmētāju, kas vispār nekrāsojas un visādi citādi sevi nepucē, bet droši vien viņai ir tā līdzvērtīgā alga.
05.07.2022 13:26 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992
ja viriesi ir tie, kuriem galvenais ir izskats
Tu to nopietni vai mēģini mani troļļot?:D
sievietēm, kuram bieži vien par izskatu svarīgāka ir vīrieša personība
Ja vīrietis sievietei šķiet nepievilcīgs, tad viņam nepalīdzēs nekāda personība un/vai vīrišķība. Mūsdienu sievietēm izskats ir primārais un viss pārējais ir otršķirīgs, jo viņas tādus indivīdus "atsijā" uzreiz, nemaz pat nemēģinot izzināt viņu personību. Par vienīgajiem izņēmumiem varētu uzskatīt piemērus, kad sieviete apzināti meklē sev "cukura papiņu"/apgādātāju cita vīrieša bērnam vai samierinās ar gadiem rezervē turēto kadru opciju trūkuma dēļ (tā teikt, izmisuma variants). Tādām sievietēm, piekrītu, primārie varētu būt vīrieša ienākumi/sasniegumi un/vai "vīrišķība".
05.07.2022 14:41 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
GhostGG @ 05.07.2022 13:16

Tā tas diemžēl ir Latvijā. Tāpēc man viena personāža izteikumi, ka Latvija ir drausmīgs feminisms izraisa smieklus. Drīzāk tā ir vairāk ilūzija, jo reāli nav jau citu variantu.

...un ko, Tavuprāt, es uzrakstīju nepareizi? Ja kas, šis piemērs tieši uzskatāmi parāda, ka sievietei, ilgtermiņa attiecībām, ir ļoti svarīgi, lai vīrietis pelnītu par viņu vairāk. Tas tieši identiski sakrīt ar manis aprakstīto problēmu, kur fэminisma un, līdz ar to, vienādā atalgojuma/augstākās izglītības nevienlīdzības ietekmē, daudzas sievietes nav spējīgas sev atrast "atbilstošus" vīriešus, jo viņas ir bioloģiski ieprogrammētas meklēt vīrieti, kurš saņemtu vairāk.
05.07.2022 14:49 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
...un ko, Tavuprāt, es uzrakstīju nepareizi? Ja kas, šis piemērs tieši uzskatāmi parāda, ka sievietei, ilgtermiņa attiecībām, ir ļoti svarīgi, lai vīrietis pelnītu par viņu vairāk. Tas tieši identiski sakrīt ar manis aprakstīto problēmu, kur fэminisma un, līdz ar to, vienlīdzīgā atalgojuma/augstākās izglītības nevielīdzības ietekmē, daudzas sievietes nav spējīgas sev atrast "atbilstošus" vīriešus, jo viņas ir bioloģiski ieprogrammētas meklēt vīrieti, kurš saņemtu vairāk.

Bet sievietes tak pa lielam ir vienmēr meklējušas partneri, kurš pelnītu vairāk (ir izņēmumi) Man īsti nav skaidrs kāds tam visam sakars ar feminismu. Ja feminisms neeksistētu, tad, tavuprāt, sievietes meklētu vīrieti, kurš pelna mazāk nekā viņas? :D
05.07.2022 14:58 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Lasu un domàju- aleluja, ka mans vīrietis dzīvo ar nostāju , ka pelnītājs ir viņš un es siltuma un pavarda turētāja mājās. Bez tam- viņš neskopo neko man jo sieviete esot vīrieša labākā rota, kura daudz pastāsta par pašu vīrieti.
Man tie žmogi besī àrā 😁 slinkums pelnīt un grozīt smadzeni tāpēc sievietei jākasa 50%rēķiniem. Tas par viņu pašu daudz pasaka
05.07.2022 14:58 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Parabellum, un ko par sievieti pasaka tas, ka viņa nevar nopelnīt pietiekami lai būtu neatkarīga? Manuprāt, to, ka viņa atsakās pieaugt, uzņemties atbildību un kļūt konkurētspējīga darba tirgū. Izšķīst attiecībās. Protams, to es neattiecinu uz sievietēm kuram laba profesija un tikai noteiktu laika periodu izvēlas nestrādāt vai kuram mazi bērni jāaudzina.
BP, Tu esi garīgi nevesels, nav vērts diskutēt ar tevi. Pēdējā rindkopa no manis ka atbilde un tālāk vari grimt ar saviem tarakaniem vienā vannā cik uziet :D
Jā, sievietēm ir zemākas prasības pret izskatu nekā vīriešiem, kas to liek 1.vieta, bet tāpēc es arī nesaku, ka sievietes ir gatavas gluži ar mērkaķa izskata vīrieti gatavas būt kopā. Fiziskai pievilcībai jābūt abpusējai, citādi seksa pārī nebūs. Bet prasības lai fiziska pievilcība būtu nav ļoti augstas.
05.07.2022 15:10 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Bet sievietes tak pa lielam ir vienmēr meklējušas partneri, kurš pelnītu vairāk
Tieši tā. Tikai agrāk liela daļa no viņām saņēma mazāk naudas nekā partneris vai vispār nestrādāja. Līdz ar to, vīrietim, kā galvenajam apgādniekam, bija daudz svarīgāka loma attiecībās. Tagad, līdz ar fэminisma attīstīšanos, šī loma ir gandrīz zaudēta.
Man īsti nav skaidrs kāds tam visam sakars ar feminismu.

Mēģināšu izskaidrot vēl vienkāršāk. Sakars tāds, ka vidējā sieviete mūsu valstī, fэminisma dēļ, ir izglītotāka nekā vidējais vīrietis un saņem tik pat cik vidējais vīrietis. Līdz ar to, vidējais vīrietis vidējai sievietei vairs nav vajadzīgs. Domāju, ka uzrakstīju pietiekami saprotami.
05.07.2022 15:10 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
aleluja, ka mans vīrietis dzīvo ar nostāju , ka pelnītājs ir viņš un es siltuma un pavarda turētāja mājās.

Savā ziņā var saprast, bet šis ir “aleluja” līdz brīdīm, kad attiecības saiet tūtē un pienāk brīdis šķirties, pilni forumi ar šādām situācijām, kur sievietes tad čīkst, ka nav kur šīm iet, nevar neko atļauties, bailes ko mainit, jo nevarēs vienas finansiāli pavilkt utt.
05.07.2022 15:12 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
dēļ Aleksandrs minētiem argumentiem manuprāt arī vajag finansiāli neatkarību, vienalga sieviete vai vīrietis. Jo tad var veidot attiecibas ja to gribas nevis tāpēc, ka nav kāda kas nomaksātu rēķinus.
05.07.2022 15:14 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Santa1992
Jā, sievietēm ir zemākas prasības pret izskatu nekā vīriešiem, kas to liek 1.vieta
Tak apskati jebkuru iepazīšanās portālu eksperimentu iekš youtube! Tur ir tūkstošiem piemēru, kur jauni izmisuši vīrieši ir gatavi vienas nakts sakariem pat ar vecmāmiņām un ļoti korpulentām dāmām, savukārt 80-90% sieviešu pievērš uzmanību tikai un vienīgi 10% vīriešu. Kurā vietā jums ir zemākas prasības? Jums jumtu tām augstajām prasībām nevar saskatīt.:D
05.07.2022 15:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits