Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pasākums ar bijušo

 
Reitings 177
Reģ: 15.10.2015
Sveikas!
Jautājums tāds - vai jums būtu pieņemami, ka jūsu draugs, ar ko esat kopā pāris mēnešus, dotos uz pasākumu, kurā būs arī viņa bijusī (iepriekšējās attiecības, kas beidzās pirms pusgada)?
03.07.2022 14:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Natxle @ 12.10.2022 16:30
Es esmu sapratusi ja ir tādi bijušie, kas nekad nebūs bijušie, bet kaut kādi īpašie. Manam vīrietim ir bijusī sieva vienigā sieviete, kuru viņš ir bijis aprecējis, nevienu citu tsk. mani viņš neprecēja un jau iepazīšanās sākumā paziņoja ka oficiāla laulība nebūs un viss. Satiku šo mistisko bijušo sievu vienā radu pasākumā, kurā viņa kā ienāca ar savu otro pusi tā metās šim apkaklu. Visu pasākuma laiku viņš visu klātbutne ar viņu runājot te viņu apskāva te viņa viņam piekļāvās. Kad viņa devās prom viņš vēl viņu apskāva un noskūstīja. Viņi ir škirti jau padsmit gadus, bet tās attiecības nu ļoti šokējošas. Zinu ka netiekas, nesazvanās, bet viņa telefonā ir viņas numurs zem vārda sieva.Viss saistībā ar viņu ir tabu tēma. Un zinu ja viņa naktī zvanīs un teiks ka vajag palīdzību viņš skries lai kurā pasaules malā būtu.

Šis izklausās traki
12.10.2022 17:58 |
 
Reitings 1316
Reģ: 19.07.2019
Natxle @ 12.10.2022 16:30
Es esmu sapratusi ja ir tādi bijušie, kas nekad nebūs bijušie, bet kaut kādi īpašie. Manam vīrietim ir bijusī sieva vienigā sieviete, kuru viņš ir bijis aprecējis, nevienu citu tsk. mani viņš neprecēja un jau iepazīšanās sākumā paziņoja ka oficiāla laulība nebūs un viss. Satiku šo mistisko bijušo sievu vienā radu pasākumā, kurā viņa kā ienāca ar savu otro pusi tā metās šim apkaklu. Visu pasākuma laiku viņš visu klātbutne ar viņu runājot te viņu apskāva te viņa viņam piekļāvās. Kad viņa devās prom viņš vēl viņu apskāva un noskūstīja. Viņi ir škirti jau padsmit gadus, bet tās attiecības nu ļoti šokējošas. Zinu ka netiekas, nesazvanās, bet viņa telefonā ir viņas numurs zem vārda sieva.Viss saistībā ar viņu ir tabu tēma. Un zinu ja viņa naktī zvanīs un teiks ka vajag palīdzību viņš skries lai kurā pasaules malā būtu.

Kāpēc tu vispār esi kopā ar tādu cilvēku?
12.10.2022 17:46 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Natxle @ 12.10.2022 16:30
Es esmu sapratusi ja ir tādi bijušie, kas nekad nebūs bijušie, bet kaut kādi īpašie. Manam vīrietim ir bijusī sieva vienigā sieviete, kuru viņš ir bijis aprecējis, nevienu citu tsk. mani viņš neprecēja un jau iepazīšanās sākumā paziņoja ka oficiāla laulība nebūs un viss. Satiku šo mistisko bijušo sievu vienā radu pasākumā, kurā viņa kā ienāca ar savu otro pusi tā metās šim apkaklu. Visu pasākuma laiku viņš visu klātbutne ar viņu runājot te viņu apskāva te viņa viņam piekļāvās. Kad viņa devās prom viņš vēl viņu apskāva un noskūstīja. Viņi ir škirti jau padsmit gadus, bet tās attiecības nu ļoti šokējošas. Zinu ka netiekas, nesazvanās, bet viņa telefonā ir viņas numurs zem vārda sieva.Viss saistībā ar viņu ir tabu tēma. Un zinu ja viņa naktī zvanīs un teiks ka vajag palīdzību viņš skries lai kurā pasaules malā būtu.

Tātad attiecībās viņš ir ar viņu. Tu esi tikai piegulētāja.
12.10.2022 17:00 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.05.2022
Es esmu sapratusi ja ir tādi bijušie, kas nekad nebūs bijušie, bet kaut kādi īpašie. Manam vīrietim ir bijusī sieva vienigā sieviete, kuru viņš ir bijis aprecējis, nevienu citu tsk. mani viņš neprecēja un jau iepazīšanās sākumā paziņoja ka oficiāla laulība nebūs un viss. Satiku šo mistisko bijušo sievu vienā radu pasākumā, kurā viņa kā ienāca ar savu otro pusi tā metās šim apkaklu. Visu pasākuma laiku viņš visu klātbutne ar viņu runājot te viņu apskāva te viņa viņam piekļāvās. Kad viņa devās prom viņš vēl viņu apskāva un noskūstīja. Viņi ir škirti jau padsmit gadus, bet tās attiecības nu ļoti šokējošas. Zinu ka netiekas, nesazvanās, bet viņa telefonā ir viņas numurs zem vārda sieva.Viss saistībā ar viņu ir tabu tēma. Un zinu ja viņa naktī zvanīs un teiks ka vajag palīdzību viņš skries lai kurā pasaules malā būtu.
12.10.2022 16:30 |
 
Reitings 38
Reģ: 29.09.2022
Vajadzētu sarīkot ballīti ar visiem bijušajiem un bijušajām. Atceros, ka viens čalis tā darīja savā draugu lokā, tas tik bija kaut kas, visiem vakars ar apgrieztām sejām un nezināja kurš nu kuram blakus sēdēs. Nekas labs. Nav tā, ka nosodu, bet es neietu un domāju, ka ja abi nav ielūgti, tad tas palicējam rada diezgan nepatīkamas emocijas un iespējams var sadomāties nezin' ko, ne velti saka - veca mīlestība nerūs. :)
12.10.2022 15:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Runa ir par pasākumu vai par bijušo? kas ir svarīgāks? :D
Tavs draugs ir cilvēks un var doties, kur vien vēlas.
05.07.2022 09:01 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.03.2022
Kas tas par pasākumu? Kāpēc Tu nevari iet līdz?
Vajadzētu būt kādam iemeslam kādēļ bijušais ir bijušais nevis esošais . Un ja čalis tomēr vēlas kādu citu ,tad lai iet, gājēju nenoturesi, nenokrāps ar bijušo, izdarīs to ar kādu citu. Un vēl , ja gribēs satikt bijušo , sarunās satikt citu nevis konkrētā pasākumā ,par kuru esi informēta 😅.
Bet nelaist uz pasākumu ,jo tur ir bijušā , izklausās stulbi, man tāda greizsirdība bija 15 gados, kad nejutos pārliecināta par sevi.
04.07.2022 11:30 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Jā.
04.07.2022 11:14 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elisa_M @ 04.07.2022 06:35

Jā, mēs uz kādu laiciņu pašķīrāmies, bet vēlāk sapratu, ka negribu bez viņa.

Nevis tu negribi bez viņa, bet tu nezini ko darīt ar mierīgu dzīvi, jo toksiska ikdiena tev ir kā rutīna un tā arī ir izvēle.
You do you. Vienīgi nečīksti, ka viss slikti.
04.07.2022 09:12 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
vai jums būtu pieņemami, ka jūsu draugs, ar ko esat kopā pāris mēnešus, dotos uz pasākumu, kurā būs arī viņa bijusī

Man personīgi - nē. Ok, ir lietas, kuras tiešām nevar ietekmēt, piemēram, universitātes absolvēšana vai kāda pazīstama bēres. Tur ok... Kaut kā mēģinātu izdzīvot. Citādi laikam nē.
04.07.2022 08:29 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Elisa_M @ 04.07.2022 06:35

Jā, mēs uz kādu laiciņu pašķīrāmies, bet vēlāk sapratu, ka negribu bez viņa.

Pēc Tavām atbildēm var saprast,ka šīs attiecības ir vairāk vajadzīgas Tev un Tu vairāk tajās ieguldies,bet tā tam nevajadzētu būt.
04.07.2022 07:48 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
.Eksperte. @ 03.07.2022 22:32
Elisa, respektīvi tu šogad februārī izšķīries un sagāji atpakaļ kopā?
Ja tā, tad cietējas loma tev ir apzināta izvēle, un pret šādiem cilvēkiem, diemžēl, man empātijas nav.

Jā, mēs uz kādu laiciņu pašķīrāmies, bet vēlāk sapratu, ka negribu bez viņa.
04.07.2022 06:35 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elisa, respektīvi tu šogad februārī izšķīries un sagāji atpakaļ kopā?
Ja tā, tad cietējas loma tev ir apzināta izvēle, un pret šādiem cilvēkiem, diemžēl, man empātijas nav.
03.07.2022 22:32 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Elisa_M @ 03.07.2022 18:36
Esmu ļoti emocionāla, greizsirdīga, attiecību sākumā puisis rāvās pie vienas no bijušajām. Es ar to nebiju mierā un protetēju visos veidos, taču mans viedoklis netika ņemts vērā. Puisis apgalvoja, ka no viņa puses tur nekā tāda nav, bet mani tās apskaušanās, ķiķināšanas, pļāpāšanas iedzina panikā. Nevarēju ne noskatīties kā bijušie balodīši dūdo, ne arī mierīgi nosēdēt mājās, kad palaidu viņu uz pasākumiem, kur ir arī viņa. Pēc tam, kad biju novesta jau līdz pēdējam un gribēju šķirties (bija pagājis tikai pus gads), teju vispār samazināja kontaktus ar viņu, taču tagad vēl ik pa brīdim klausos, cik ļoti viņu ierobežoju, neļauju iet uz ballītēm, neuzticos viņam. Es ilgi mēģināju ieskaidrot, ka man tas nav pieņemamai, raudāju, pārdzīvoju, bet mani tikai uzskatīja par paranoiķi. Lai gan vēl joprojām esam kopā, esmu pieradusi pie domas, ka nekad, nekad nebūšu tam vīrietim svarīgākais cilvēks.
Ja puisis Tevi nostāda kā prioritāti, neieslīgst sarunās un spēj nepievērst uzmanību bijušajai, it īpaši tad, ja zina, ka Tev tas nav pieņemami, super, visu cieņu tādam vīrietim. Ja ir bijuši kopīgi draugi, pilnīgi iespējams, ka kontaktu noslēgt pavisam nevarēs, bet puisim pašam ir jāsaprot, ka tagad ir sākušās jaunas, skaistas attiecības un ja nespēj noslēgties no tā, kas ir bijis, lai pats padomā, vai būs laimīgs tagad. Protams, viss lielā mērā atkarīgs arī no tā, kā Tu to uztver un uz to raugies. Es Tev iesaku jau tagad izrunāt savas sajūtas, lai vēlāk nav pārpratumu un novēlu foršu, izdevušos pasākumu!

Nav neviens vīrietis tā vērts,lai sevi tā necienītu un pieņemtu tādu attieksmi no vīrieša.
Jāmīl sevi un tad Tu sapratīsi,ka esi pelnījusi ko labāku un ko vairāk.
03.07.2022 22:11 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Elisa_M @ 03.07.2022 18:36
Esmu ļoti emocionāla, greizsirdīga, attiecību sākumā puisis rāvās pie vienas no bijušajām. Es ar to nebiju mierā un protetēju visos veidos, taču mans viedoklis netika ņemts vērā. Puisis apgalvoja, ka no viņa puses tur nekā tāda nav, bet mani tās apskaušanās, ķiķināšanas, pļāpāšanas iedzina panikā. Nevarēju ne noskatīties kā bijušie balodīši dūdo, ne arī mierīgi nosēdēt mājās, kad palaidu viņu uz pasākumiem, kur ir arī viņa. Pēc tam, kad biju novesta jau līdz pēdējam un gribēju šķirties (bija pagājis tikai pus gads), teju vispār samazināja kontaktus ar viņu, taču tagad vēl ik pa brīdim klausos, cik ļoti viņu ierobežoju, neļauju iet uz ballītēm, neuzticos viņam. Es ilgi mēģināju ieskaidrot, ka man tas nav pieņemamai, raudāju, pārdzīvoju, bet mani tikai uzskatīja par paranoiķi. Lai gan vēl joprojām esam kopā, esmu pieradusi pie domas, ka nekad, nekad nebūšu tam vīrietim svarīgākais cilvēks.
Ja puisis Tevi nostāda kā prioritāti, neieslīgst sarunās un spēj nepievērst uzmanību bijušajai, it īpaši tad, ja zina, ka Tev tas nav pieņemami, super, visu cieņu tādam vīrietim. Ja ir bijuši kopīgi draugi, pilnīgi iespējams, ka kontaktu noslēgt pavisam nevarēs, bet puisim pašam ir jāsaprot, ka tagad ir sākušās jaunas, skaistas attiecības un ja nespēj noslēgties no tā, kas ir bijis, lai pats padomā, vai būs laimīgs tagad. Protams, viss lielā mērā atkarīgs arī no tā, kā Tu to uztver un uz to raugies. Es Tev iesaku jau tagad izrunāt savas sajūtas, lai vēlāk nav pārpratumu un novēlu foršu, izdevušos pasākumu!

Lasot tavas atbildes diskusijās jau kādu laiku domāju, kāpēc tev vajag šīs attiecības, ja tavs vīrietis tā pret tevi izturas?
03.07.2022 22:03 |
 
Reitings 1316
Reģ: 19.07.2019
Autore, vai pasākumā nevari piedalīties arī tu? Kādas ir attiecības viņu starpā - vai vēl ir saglabājies kontakts, ir pamats domāt, ka šis pasākums viņus var satuvināt? Vai ir pamats bažām, ka labāk uz šo pasākumu viņam neiet?
Protams, viegli teikt, ka nevajag uztraukties, vajag uzticēties, bet noteikti lielākajai daļai būtu nepatīkamas sajūtas, tajā skaitā arī man, lai gan pēc idejas jau nevajadzētu uztraukties, ja nav pamata.
03.07.2022 21:52 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Elisa_M @ 03.07.2022 18:36
Esmu ļoti emocionāla, greizsirdīga, attiecību sākumā puisis rāvās pie vienas no bijušajām. Es ar to nebiju mierā un protetēju visos veidos, taču mans viedoklis netika ņemts vērā. Puisis apgalvoja, ka no viņa puses tur nekā tāda nav, bet mani tās apskaušanās, ķiķināšanas, pļāpāšanas iedzina panikā. Nevarēju ne noskatīties kā bijušie balodīši dūdo, ne arī mierīgi nosēdēt mājās, kad palaidu viņu uz pasākumiem, kur ir arī viņa. Pēc tam, kad biju novesta jau līdz pēdējam un gribēju šķirties (bija pagājis tikai pus gads), teju vispār samazināja kontaktus ar viņu, taču tagad vēl ik pa brīdim klausos, cik ļoti viņu ierobežoju, neļauju iet uz ballītēm, neuzticos viņam. Es ilgi mēģināju ieskaidrot, ka man tas nav pieņemamai, raudāju, pārdzīvoju, bet mani tikai uzskatīja par paranoiķi. Lai gan vēl joprojām esam kopā, esmu pieradusi pie domas, ka nekad, nekad nebūšu tam vīrietim svarīgākais cilvēks.
Ja puisis Tevi nostāda kā prioritāti, neieslīgst sarunās un spēj nepievērst uzmanību bijušajai, it īpaši tad, ja zina, ka Tev tas nav pieņemami, super, visu cieņu tādam vīrietim. Ja ir bijuši kopīgi draugi, pilnīgi iespējams, ka kontaktu noslēgt pavisam nevarēs, bet puisim pašam ir jāsaprot, ka tagad ir sākušās jaunas, skaistas attiecības un ja nespēj noslēgties no tā, kas ir bijis, lai pats padomā, vai būs laimīgs tagad. Protams, viss lielā mērā atkarīgs arī no tā, kā Tu to uztver un uz to raugies. Es Tev iesaku jau tagad izrunāt savas sajūtas, lai vēlāk nav pārpratumu un novēlu foršu, izdevušos pasākumu!

Tāpēc arī rodas pārdzīvojumi un problēmas ,kad tu gaidi to kas iespējams nekad nenotiks ,tāpēc uzreiz attiecību sākumā ir jāvienojas ,kādi būs jums noteikumi saistībā ar citiem cilvēkiem ,un ja otrs galīgi negrib pielāgoties ,bet tikai diktēt pa savam ,tad tas nav vienlīdzība bet dominēšana un uz to pusi ! Ja tu kautko aizliedz ,liec ierobežot ,tad viņam būs arī tiesības tevi kāda veidā komandēt /izkrītot . Iesaku negaidit, lai otram tu būtu svarīgākais cilvēks ,vnk pieņem to ka faktu ,un viss.esi pati sev svarīgākais cilvēks , un galvenais nenostado viņu sev prioritāšu augšgalā.
03.07.2022 21:48 |
 
Reitings 1316
Reģ: 19.07.2019
Elisa_M, kam tev ir vajadzīgas šīs attiecības? Īpaši "Lai gan vēl joprojām esam kopā, esmu pieradusi pie domas, ka nekad, nekad nebūšu tam vīrietim svarīgākais cilvēks." pēc šādiem vārdiem? Saprotu, ka ir grūti - mīlestība, pieradums, bet vai tiešām tu tik ļoti sevi nemīli? Jā, viegli teikt, pati esmu bijusi līdzīgā situācijā, kad šo attiecību sākumā draugs uzturēja diezgan ciešu kontaktu ar bijušo, bet tagad viss ir nokārtojies un kontakts viņu starpā ir 0. Nevarēju un nepratu aiziet, cietu, raudāju, bet bija to vērts. Bet tava situācija ir daudz trakāka, turklāt to biju pamanījusi jau agrākajās diskusijās. Tu esi forša meitene, vienmēr patīkami palasīt tavas domas, bet pažēlo un parūpējies arī par sevi. Nav tas āpsis tevis vērts.☹️
03.07.2022 21:47 |
 
Reitings 891
Reģ: 05.12.2021
Atkarīgs no pašiem cilvēkiem, savstarpējās uzticības un atklātības.
Man tikko bija šāda situācija. Izšķīros pirms vairāk kā 3 gadiem, visu šo laiku nebijām ne tikušiem, ne runājuši, jo šķiršanās bija gana smaga. Visus šos gadus kopīgo draugu tusiņos ir bijusi viņiem dillemma, kuru aicināt, kas man pašai riktīgi besīja, ka mēs uzliekam draugiem tādu tizlu nastu. Tomer tagad pienāca liels notikums - kāzas un bijām aicināti mēs abi. Mums abiem ir jaunas attiecības, vairāk kā divi gadi, gan viņam ar draudzeni, gan man ar savu draugu.
Tagadējās attiecības ir ļoti uzticamas, atklātas, jau pirms pasākuma izrunājām, teicu, ka man drošvien sākumā būs tā patizli, jo tomēr neizšķīrāmies uz pozitīvas nots, bet man nav nekas, ko vairs ar savu ex dalīt, runāt, kopā ar viņu būt es vairs nekad nevēlos, vienīgais, ko gribēju - civilizētas attiecības, lai nav problēma šādos pasākumos. Un par cik es zināju, ka mans draugs mani saprot un atbalsta, jutos droši un realitātē tiešām viss bija ok. Sākums bija varbūt mazliet neveiklāks, bet beigās i normāli kopā spēles spēlejām, bija komandas, kur biju es ar ex vienā un man draugs ar viņa draudzeni otrā, nekādu problēmu. Jo ne man no viņa, ne viņam no manis vairs nekā nav vajadzīga.
03.07.2022 19:17 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Esmu ļoti emocionāla, greizsirdīga, attiecību sākumā puisis rāvās pie vienas no bijušajām. Es ar to nebiju mierā un protetēju visos veidos, taču mans viedoklis netika ņemts vērā. Puisis apgalvoja, ka no viņa puses tur nekā tāda nav, bet mani tās apskaušanās, ķiķināšanas, pļāpāšanas iedzina panikā. Nevarēju ne noskatīties kā bijušie balodīši dūdo, ne arī mierīgi nosēdēt mājās, kad palaidu viņu uz pasākumiem, kur ir arī viņa. Pēc tam, kad biju novesta jau līdz pēdējam un gribēju šķirties (bija pagājis tikai pus gads), teju vispār samazināja kontaktus ar viņu, taču tagad vēl ik pa brīdim klausos, cik ļoti viņu ierobežoju, neļauju iet uz ballītēm, neuzticos viņam. Es ilgi mēģināju ieskaidrot, ka man tas nav pieņemamai, raudāju, pārdzīvoju, bet mani tikai uzskatīja par paranoiķi. Lai gan vēl joprojām esam kopā, esmu pieradusi pie domas, ka nekad, nekad nebūšu tam vīrietim svarīgākais cilvēks.
Ja puisis Tevi nostāda kā prioritāti, neieslīgst sarunās un spēj nepievērst uzmanību bijušajai, it īpaši tad, ja zina, ka Tev tas nav pieņemami, super, visu cieņu tādam vīrietim. Ja ir bijuši kopīgi draugi, pilnīgi iespējams, ka kontaktu noslēgt pavisam nevarēs, bet puisim pašam ir jāsaprot, ka tagad ir sākušās jaunas, skaistas attiecības un ja nespēj noslēgties no tā, kas ir bijis, lai pats padomā, vai būs laimīgs tagad. Protams, viss lielā mērā atkarīgs arī no tā, kā Tu to uztver un uz to raugies. Es Tev iesaku jau tagad izrunāt savas sajūtas, lai vēlāk nav pārpratumu un novēlu foršu, izdevušos pasākumu!
03.07.2022 18:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits