Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā mani pameta.

 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Esmu šķīries, 35 gadus jauns. No laulības ir divi dēli, kuri katru 2.nedēļu dzīvo ar mani. Tā kā bijusī sieva bija mantkārīgs cilvēks un man apnika uzturēt visu vienam, tad rāvu stopkrānu. Ok, tik tālu varēju neiet, jo radi un draugi vairākas reizes lika acis atvērt. Laulības laikā biju nopelnījis dzīvokli, kuram bija palikusi niecīga summa ko izmaksāt. Sievai neko no tā ko laulības laikā strādājot pelnīju, nevajadzēja līdz nesākās mantas dalīšana pie šķiršanās. Tika spēlēts teātris, iesaistīti bērni. Tiku novests līdz tādam stāvoklim, ka sāku līst no ādas laukā un kad tas mērķtiecīgi tika sasniegts, tiku paslepus filmēts. Centās mani padarīt par varmāku ģimenē. Tika bērni (8 un 10g.v.) skaņoti pret mani. Vienā brīdī salūzu, jo nebiju gatavs dēļ betona kluča upurēt savus bērnus. Atteicos no dzīvokļa ar cerību, ka beidzot būs miers, kas man vienmēr bijis svarīgākais. Izšķīrāmies, viņa dabūja savu, bet mierā nelikās un turpināja gandēt manu dzīvi. Apstiprinājās manas aizdomas par citu vīrieti. Tanī brīdī nosaucu viņu par kuci. Vienīgā reizes mūžā, kad tā konkrēti esmu kādu sieveti nosaucis. Bija morālās. joprojām ir kaut arī viņa to bija pelnījusi. Pārmetums, ka pats tik zemu nolaidos.
Biju iegājis Tinderī, bet saprotot, ka katra ar kuru satikos, bija dabūjama uz aizmugurējā krēsla. Tās ar kurām netikos uzskatīja, ka vīrietim viņas jānodrošina ar visu kaut pašām nekā nav. Atmetu cerību un plānoju dzīvi ar sevi un bērniem. Sāku būvēt māju.
Pēc laiciņa Tinderī atnāca ziņa uz kuru, sev nezināmu iemeslu dēļ atbildēju. Varbūt tāpēc, ka rakstīja vakarā nevis darba laikā, jo ja pa retam kas dienas laikā ienāca, nometu malā. Vārds pa vārdam, sazvanījāmies un pēc pāris dienām sarunājām satikties 7dienas dienas pirmajā pusē. Kavēju tikšanos savu iemeslu dēļ ~20min. Dabūju niknu ziņu. Zvanīju un otrā pusē bija neapmierināta sieviete. Parasti šādus neapmierinātus cilvēkus nelaižu sev klāt, bet pirmo reizi mūžā cenšoties neatmest cerību, apdomāju ko darīt un jautāju tiešā tekstā:"Vai man braukt pie Tevis?". Atcirta, iedeva citu laiku. Tad nu piebraucu un sēdēju aiz stūra gaidīju. Atnāca neapmierināta sieviete. Neapmierināta manis dēļ. Manu darbību dēļ. Atvainojos par visu, gan pa telefonu, gan klātienē. Ieraugu sejā, atbilst bildēm. Patīk. Vārds pa vārdam ceļā uz jūru. Saprotu, ka domas sakrīt, mūzikas gaume iet vienā vilnī. Atplaukstu. Iekšā viss kņud un mirdz.
Tiekam līdz pludmalei. Sieviete izvelk termosu, kurā bija dzēriens ar Balzāmu vai tml.alkohola piejaukumu. Pirmā doma- fak, alkaholiķe. Vārds pa vārdam, pagaršoju termosu un aizmirsās doma par alkoholiķi. Staigājam, runājam un arvien tuvāk pie viņas velk. Gribās apskaut, jo jūtu to cilvēku, bet principi neļauj. Pati arī virsū nebāzās tāpēc patika arvien, arvien vairāk. Pēc skaisti pavadītas dienas aizvedu mājās, iedevu puķu pušķi un neapdomīgi apskāvu. Viss notika pats no sevis. Tā nu dienu no dienas tikāmies. Patika, ka bija daudz kopīgu domu, mērķu, plānu, vērtību un arī viņai nebija pašmērķis seks. Jutu kā iemīlos viņā, bet to visu slāpēju, jo pēc šķiršanās negribēju apdedzināties vēlreiz.
Viņa ir gadu jaunāka par mani. Arī bijusi precēta ar diviem bērniem (3 un 5 gadi), bērni dzīvo pamīšus ar vecākiem kā manā gadījumā. Laulības laikā gadiem tikusi fiziski ietekmēta. Jūtu kā daudz lietas uztver saasināti. Jutu kā brīžiem esmu viņas ienaidnieks. Bija sajūta, ka tas uznāk lēkmjveidīgi. Tad palika agresīva pret mani. Pacēla balsi tik skaļi, lai pievērstu visas pasaules uzmanību.
Neskatoties uz visu, iemīlēju viņu, taču pēkšņi saņēmu ziņu, ka visu pārtrauc, jo es kā jau latvietis esmu nespējīgs lupata. Biju šokā, jo nespējīgs lupata nebūvētu māju, viņam nebūtu savs bizness, viņš nespētu braukt ar pieklājīgām mašīnām. Jā, māju sāku būvēt vēl pirms satiku viņu. Vienu mašīnu pārdevu. Vairākas reizes tiku teicis, lai brauc ar to mašīnu bet viņa neņēma. Tā kā man pašam viņu nevajadzēja, tad neredzēju jēgu turēt un izdot naudu par mašīnu tikai tāpēc lai reizi mēnesī ar viņu izbrauktu. Māju cik varēju, pārplānoju, lai būtu vēl viena istaba viņas bērniem. Brīdī, kad kā attaisnojumu nespējīgam lupatam pieminēju, ka būvēju mums māju, saņēmu, ka māju es būvējot sev nevis mums. Jā, būvēju par saviem līdzekļiem, bet mums. Lai viņa savas finanses pataupa sev, bērniem. es tikšu galā. Esmu vīrietis.
Pēc kopā pavadīta pusgada joprojām dzīvojām katrs savā dzīvoklī. Baidījos teikt, ka gribu dzīvot kopā jau tagad pirms māju pabeidzam. Es neesot gatavs attiecībām tāpēc viņa mani pameta. Pataisīja par pēdējo mēslu un pameta. Katru rītu, kad cēlāmies kopā, pasniedzu kafiju. Regulāri dāvāju ziedus. To visu darīju, jo kusu aiz laimes redzot prieku viņas acīs. Beigās izrādījās, ka es esot esot debīls, jo vajāju viņu. Sagaidīju pie mājām, lai saņemtu atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Likās, ka biju pelnījis.
Nesaprotu, ko darīju nepareizi, izņemot klusēšanu par kopdzīvi, bet vai tas būtu bijis iemesls visu pārtraukt, ja pret otru ko jūt? Vai cilvēks, kurš pirms dienām raksta, ka mīl, var tā pēkšņi otru sagraut un pamest?
27.06.2022 22:02 |
 
Reitings 508
Reģ: 25.10.2012
Nu vecît… Tava kļūda, ka savas olas atdevi viņai, un līdz ar to kļuvi neinteresants. Tu visu savu dzīvi pakārtoji viņai, izklājies viņas priekšā un kļuvi par lupatu, kur noslaucīt kājas.
Lai arī sievietes sludina, ka grib mierīgu, normālu, lojālu čali, kas apmierinās viņas vēlmes, patiesībā zemapziņā viņas to negrib, viņām zūd action, pats minēji par tām periodiskajām psiholoģiskajām lēkmēm, lūk ko viņa arī vēlējās, lai būtu tām iemesls. Bet tā kā Tu uz to īpaši nepavilkies un centies būt lojāls, paliki viņai garlaicīgs.
Diemžēl, bet tāda ir mūsdienu realitāte, ja esi normāls čalis, kas vēlas mierīgu dzīvi, bez drāmām un prāta čakarēšanas, tad atrast tam adekvātu brīvu sievieti ir praktiski neiespējami.
27.06.2022 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Lasu un skumji ka tā, bet piekrītu iepriekšminētajam, lai gan it kā sievietei ar 2 bērniem vajadzētu domāt jau citādi.
Izlasot Tavu stāstu uzreiz nodomāju ko psihoterapijā pārrunāju ar savu terapeitu, neesmu traka, bet vienā momentā uzkāpjot uz līdzīgiem grābekļiem kā Tu, tikai vīriešiem, gribas saprast kur problēma?
Kāpēc Tu būdams tiešām labs, un mēs tam ticam, satiec tādas sievietes, kuras to nenovērtē, izmanto + pazemo.
Varbūt Tevi tieši piesaista šis tips - sieviete problēma, un kāpēc? Jo Tu gribi censties, dot, darīt labu, izmainīt sievietei dzīvi, bet viņa rīkojas citādi, bez vērtībām, ļauni, kā izmantotāja. Tu jau sev nemaz nepiesaisti normālu sievieti, kurai nebūs tik daudz sarkano karogu.
Mans stāsts ir pretējs, visu no sirds, labo vīrietim dodu, manī nav skopums, ir mīļums bez drāmas un histērijām, bet otrs sākumā šķiet viss ir labi, jā ir sarkanie karodziņi, bet dod iespēju, tikai nekas nemainās, jo labāk attiecies jo sūdīgāks ir otrs un nemaz neuzskata ka viņa attieksme būtu kas slikts un nievājošs pret otru.
27.06.2022 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Starpcitu Tā sieviete, viņai bija vardarbīgas attiecības, kāpēc viņa to cieta un cik ilgi, turklāt radīja 2 bērnus, jaunākajam ir 3 gadiņi, tātad svaigi šķirtas. Iespējams viņa dabiski uztvēra, ka slikta izturēšanās ir dabisks attiecību modelis, varbūt viņas ģimenē tēvs arī bija vardarbīgs un viņa to pieņēma ka normālu attiecību modeli un tāda attieksme kādu Tu izrādi, viņas smadzenēs nav uztverama kā saistoša. Varbūt vispār situācija ir apgriezta un viņa bijusi vardarbīga pret savu bērna tēvu nevis viņš, un tagad jo tuvāk iepazīsti, jo vairāk tas izlec (kliegšana, sāpināšana, pamešana, nekonsekvence(vienbrīd pauž jūtas, citu atgrūž).
28.06.2022 00:06 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Tu neesi debīls vajātājs, ir pilnīgi normāli ja šķiroties DIVI cilvēki izrunājas, pasaka viens otram kas pa lietu, kāpēc nesanāca, atbildīgi un cienīgi kā no vīrieša, tā sievietes puses ir izrunāties! Viņa arī to nemāk, brieduma trūkums un diemžēl emocionāli vardarbīgas sievietes izpausmes.
Ļoti žēl, ka uzrāvies, turklāt 2x, bet tas ir SIGNĀLS, ka Tev ir jāstrādā ar sevi, lai nepiesaistītu šāda tipa sievietes!!!
28.06.2022 00:10 |
 
Patīk
Reitings 1628
Reģ: 16.07.2021
Nesaprotu, ko darīju nepareizi, izņemot klusēšanu par kopdzīvi, bet vai tas būtu bijis iemesls visu pārtraukt, ja pret otru ko jūt? Vai cilvēks, kurš pirms dienām raksta, ka mīl, var tā pēkšņi otru sagraut un pamest?

No vienas puses situācijas apstāsta grūti pateikt. Ir gadījies dzirdēt šādus gaudu stāstus, un tad izrādās, ka vīrietis gaslight-ojis un uzmācīgi vajājis meiteni. Un pats tik labiņš par sevi slavas dziesmas raksta.
28.06.2022 00:48 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Vaina nav tevī bet tajā sievietē
28.06.2022 00:49 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Īlajs Golds @ 27.06.2022 22:02
Esmu šķīries, 35 gadus jauns. No laulības ir divi dēli, kuri katru 2.nedēļu dzīvo ar mani. Tā kā bijusī sieva bija mantkārīgs cilvēks un man apnika uzturēt visu vienam, tad rāvu stopkrānu. Ok, tik tālu varēju neiet, jo radi un draugi vairākas reizes lika acis atvērt. Laulības laikā biju nopelnījis dzīvokli, kuram bija palikusi niecīga summa ko izmaksāt. Sievai neko no tā ko laulības laikā strādājot pelnīju, nevajadzēja līdz nesākās mantas dalīšana pie šķiršanās. Tika spēlēts teātris, iesaistīti bērni. Tiku novests līdz tādam stāvoklim, ka sāku līst no ādas laukā un kad tas mērķtiecīgi tika sasniegts, tiku paslepus filmēts. Centās mani padarīt par varmāku ģimenē. Tika bērni (8 un 10g.v.) skaņoti pret mani. Vienā brīdī salūzu, jo nebiju gatavs dēļ betona kluča upurēt savus bērnus. Atteicos no dzīvokļa ar cerību, ka beidzot būs miers, kas man vienmēr bijis svarīgākais. Izšķīrāmies, viņa dabūja savu, bet mierā nelikās un turpināja gandēt manu dzīvi. Apstiprinājās manas aizdomas par citu vīrieti. Tanī brīdī nosaucu viņu par kuci. Vienīgā reizes mūžā, kad tā konkrēti esmu kādu sieveti nosaucis. Bija morālās. joprojām ir kaut arī viņa to bija pelnījusi. Pārmetums, ka pats tik zemu nolaidos.
Biju iegājis Tinderī, bet saprotot, ka katra ar kuru satikos, bija dabūjama uz aizmugurējā krēsla. Tās ar kurām netikos uzskatīja, ka vīrietim viņas jānodrošina ar visu kaut pašām nekā nav. Atmetu cerību un plānoju dzīvi ar sevi un bērniem. Sāku būvēt māju.
Pēc laiciņa Tinderī atnāca ziņa uz kuru, sev nezināmu iemeslu dēļ atbildēju. Varbūt tāpēc, ka rakstīja vakarā nevis darba laikā, jo ja pa retam kas dienas laikā ienāca, nometu malā. Vārds pa vārdam, sazvanījāmies un pēc pāris dienām sarunājām satikties 7dienas dienas pirmajā pusē. Kavēju tikšanos savu iemeslu dēļ ~20min. Dabūju niknu ziņu. Zvanīju un otrā pusē bija neapmierināta sieviete. Parasti šādus neapmierinātus cilvēkus nelaižu sev klāt, bet pirmo reizi mūžā cenšoties neatmest cerību, apdomāju ko darīt un jautāju tiešā tekstā:"Vai man braukt pie Tevis?". Atcirta, iedeva citu laiku. Tad nu piebraucu un sēdēju aiz stūra gaidīju. Atnāca neapmierināta sieviete. Neapmierināta manis dēļ. Manu darbību dēļ. Atvainojos par visu, gan pa telefonu, gan klātienē. Ieraugu sejā, atbilst bildēm. Patīk. Vārds pa vārdam ceļā uz jūru. Saprotu, ka domas sakrīt, mūzikas gaume iet vienā vilnī. Atplaukstu. Iekšā viss kņud un mirdz.
Tiekam līdz pludmalei. Sieviete izvelk termosu, kurā bija dzēriens ar Balzāmu vai tml.alkohola piejaukumu. Pirmā doma- fak, alkaholiķe. Vārds pa vārdam, pagaršoju termosu un aizmirsās doma par alkoholiķi. Staigājam, runājam un arvien tuvāk pie viņas velk. Gribās apskaut, jo jūtu to cilvēku, bet principi neļauj. Pati arī virsū nebāzās tāpēc patika arvien, arvien vairāk. Pēc skaisti pavadītas dienas aizvedu mājās, iedevu puķu pušķi un neapdomīgi apskāvu. Viss notika pats no sevis. Tā nu dienu no dienas tikāmies. Patika, ka bija daudz kopīgu domu, mērķu, plānu, vērtību un arī viņai nebija pašmērķis seks. Jutu kā iemīlos viņā, bet to visu slāpēju, jo pēc šķiršanās negribēju apdedzināties vēlreiz.
Viņa ir gadu jaunāka par mani. Arī bijusi precēta ar diviem bērniem (3 un 5 gadi), bērni dzīvo pamīšus ar vecākiem kā manā gadījumā. Laulības laikā gadiem tikusi fiziski ietekmēta. Jūtu kā daudz lietas uztver saasināti. Jutu kā brīžiem esmu viņas ienaidnieks. Bija sajūta, ka tas uznāk lēkmjveidīgi. Tad palika agresīva pret mani. Pacēla balsi tik skaļi, lai pievērstu visas pasaules uzmanību.
Neskatoties uz visu, iemīlēju viņu, taču pēkšņi saņēmu ziņu, ka visu pārtrauc, jo es kā jau latvietis esmu nespējīgs lupata. Biju šokā, jo nespējīgs lupata nebūvētu māju, viņam nebūtu savs bizness, viņš nespētu braukt ar pieklājīgām mašīnām. Jā, māju sāku būvēt vēl pirms satiku viņu. Vienu mašīnu pārdevu. Vairākas reizes tiku teicis, lai brauc ar to mašīnu bet viņa neņēma. Tā kā man pašam viņu nevajadzēja, tad neredzēju jēgu turēt un izdot naudu par mašīnu tikai tāpēc lai reizi mēnesī ar viņu izbrauktu. Māju cik varēju, pārplānoju, lai būtu vēl viena istaba viņas bērniem. Brīdī, kad kā attaisnojumu nespējīgam lupatam pieminēju, ka būvēju mums māju, saņēmu, ka māju es būvējot sev nevis mums. Jā, būvēju par saviem līdzekļiem, bet mums. Lai viņa savas finanses pataupa sev, bērniem. es tikšu galā. Esmu vīrietis.
Pēc kopā pavadīta pusgada joprojām dzīvojām katrs savā dzīvoklī. Baidījos teikt, ka gribu dzīvot kopā jau tagad pirms māju pabeidzam. Es neesot gatavs attiecībām tāpēc viņa mani pameta. Pataisīja par pēdējo mēslu un pameta. Katru rītu, kad cēlāmies kopā, pasniedzu kafiju. Regulāri dāvāju ziedus. To visu darīju, jo kusu aiz laimes redzot prieku viņas acīs. Beigās izrādījās, ka es esot esot debīls, jo vajāju viņu. Sagaidīju pie mājām, lai saņemtu atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Likās, ka biju pelnījis.
Nesaprotu, ko darīju nepareizi, izņemot klusēšanu par kopdzīvi, bet vai tas būtu bijis iemesls visu pārtraukt, ja pret otru ko jūt? Vai cilvēks, kurš pirms dienām raksta, ka mīl, var tā pēkšņi otru sagraut un pamest?
Tu pārāk labs biji, sievietēm tādi besī.
28.06.2022 01:11 |
 
Reitings 1033
Reģ: 27.02.2022
Diemžēl lielākā daļa tā teikt normālas bez putniem ir aizņemtas. Bet nesatraucies gan atradīsi.
Ja tev viņa tik ļoti patīk varbūt piedāvā aiziet pie psihologa abiem kopā , ja ne tad viss un skaties tālāk dzīvē. Paņem pauzīti, un pēc laika meklē atkal.
28.06.2022 06:29 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Izvēlējies ne to sievieti ar ko veidot attiecības,pievēri acis uz red flag no viņas puses. Ja sieviete ir bijusi vardarbīgās attiecībās un pēc tā nav bijusi terapijā,viņa nespēs izveidot normālas,mīlošas attiecības.
Turpmāk centies kārtīgāk iepazīt sievieti,iemīloties strauji var palaist dzko garām.
28.06.2022 07:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 03.10.2021
Izlasot šo visu...
Varu pateikt, Jūsu vainas tur nav. Vaina ir viņā un ir skaidrs, šī sieviete nav domāta Jums. Netērējiet laiku, mēģinot kaut ko labot, glābt utt. Nekas tur nebūs labi.
Lasot Jūsu stāstu par viņu, man jau bija skaidrs, ka šī sieviete neder Jums. Jau ar pretenzijām pašā sākumā, par kavēšanos utt. Ok, nevienai nepatīk, ka kavē randiņu, bet, iemesli var būt visādi un nevajag taisīt drāmas.
Mans padoms, kādu laiku nedomā par viņu. Vienkārši izbaudi dzīvi ar bērniem, būvē māju, tiecies ar draugiem utt...
Lai veicas 😊👍🏻
28.06.2022 08:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ludzu, padzīvo savu dzīvi - sev!
Beidz izdabāt sievietēm. Zinu, ka vīrietim bez sievietes ir grūti, bet cīnies.
28.06.2022 09:21 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
LaikamGarlaicigi @ 28.06.2022 00:48

No vienas puses situācijas apstāsta grūti pateikt. Ir gadījies dzirdēt šādus gaudu stāstus, un tad izrādās, ka vīrietis gaslight-ojis un uzmācīgi vajājis meiteni. Un pats tik labiņš par sevi slavas dziesmas raksta.

Protams, ka neesmu perfekts. Tik daudz pats saprotu. Piemēram, ja man uzdod jautājumu uz kuru neļauj atbildēt, pie kāda 3.mēģinājuma paceļu toni. Iespējams, par augstu. Dēļ tā, ka strādāju pie sevis, nākas reizums darba dienas paņemt garākas, bet ja ir mērķis ko uzbūvēt arī sev, tad tam vajag finansējumu un neviens klients naudu tāpat vien nedāvina. Taču, tanī pat laikā spēju šīs garākās darba dienas kompensēt ar kādu darba dienas pārvēršanu par brīvdienu, lai brīvdienas būtu garākas. Iespējams, man matemātika klibo un šis nav tas, kas to kompensē.
28.06.2022 09:29 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Annija35 @ 28.06.2022 07:27
Izvēlējies ne to sievieti ar ko veidot attiecības,pievēri acis uz red flag no viņas puses. Ja sieviete ir bijusi vardarbīgās attiecībās un pēc tā nav bijusi terapijā,viņa nespēs izveidot normālas,mīlošas attiecības.
Turpmāk centies kārtīgāk iepazīt sievieti,iemīloties strauji var palaist dzko garām.

Ilgāk sēžot, domājot, analizējot savu iepriekšējo pieredzi, nonācu pie secinājuma, ka nav jau teikts, ka tas par vardarbīgajām attiecībām ir līdz galam tiesa. Mani pašu taču arī apmeloja. Arī visi draugi, radi paziņas no bijušās sievas puses tā par mani pēkšņi domāja. Arī domāja, ka dzīvoju uz viņas rēķina, kas fiziski, pat teorētiski nebija iespējams.
Viņa ir apmeklējusi terapeitu. Varbūt tāpēc liekas, ka visu zina vislabāk un pareizāk, ka pareizi ir tikai viena atbilde. Iespējams, vaina ir manī, jo pats neesmu terapeitu apmeklējis. Šie visi ir tikai minējumi.
28.06.2022 09:35 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Īlajs Golds @ 28.06.2022 09:35

Ilgāk sēžot, domājot, analizējot savu iepriekšējo pieredzi, nonācu pie secinājuma, ka nav jau teikts, ka tas par vardarbīgajām attiecībām ir līdz galam tiesa. Mani pašu taču arī apmeloja. Arī visi draugi, radi paziņas no bijušās sievas puses tā par mani pēkšņi domāja. Arī domāja, ka dzīvoju uz viņas rēķina, kas fiziski, pat teorētiski nebija iespējams.
Viņa ir apmeklējusi terapeitu. Varbūt tāpēc liekas, ka visu zina vislabāk un pareizāk, ka pareizi ir tikai viena atbilde. Iespējams, vaina ir manī, jo pats neesmu terapeitu apmeklējis. Šie visi ir tikai minējumi.

Pēc Tava stāsta var saprast-Tu esi gatavs uz pilnvērtīgām attiecībām,bet sieviete Tevi atgrūž.
Iespējams viņa īsti nav gatava attiecībām,vai negrib,bet tā arī varēja pateikt, vismaz nobriedis/pieaudzis cilvēks tā arī darītu.
28.06.2022 10:07 |
 
Reitings 1379
Reģ: 19.05.2016
creative writing
28.06.2022 10:42 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Es saprotu kāpēc apraksta dēļ visas metas tevi aizstāvēt un teikt kādas sievietes ir sliktas. Tomēr kaut ka neticas, ka biji tik ideāls un tas sievietes vainīgas, maitas. Tā ir tikai Tava stāsta puse un pieņemu, ka ļoti nepilnīga. Jebkura gadījumā ilgāks darbs ar psihoterapeitu būtu noderīgs.
28.06.2022 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Pievelc kā magnēts nepareizās sieviete.
Padzīvo sev, uzcel māju!
Kad būsi nokārtojis savu dzīvi, tici man, atnāks tev sieviete pati. Parasti uzrodas tajos visneparastākajos un negaidītākajos brīžos.
28.06.2022 12:57 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
woman_wonderland @ 28.06.2022 09:21
Ludzu, padzīvo savu dzīvi - sev!
Beidz izdabāt sievietēm. Zinu, ka vīrietim bez sievietes ir grūti, bet cīnies.
Precīzi - nekad nevajag izdabāt sievietēm, viņām tas riebjas.
28.06.2022 13:04 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Aldis15 @ 28.06.2022 13:04
Precīzi - nekad nevajag izdabāt sievietēm, viņām tas riebjas.

Ne vīrietim,ne sievietei ir kas jāizdabā.
Ja abi ir pieauguši,tad arī apzināti veido attiecības,nevis spēlē spēlītes.
28.06.2022 13:15 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Santa1992 @ 28.06.2022 12:54
Es saprotu kāpēc apraksta dēļ visas metas tevi aizstāvēt un teikt kādas sievietes ir sliktas. Tomēr kaut ka neticas, ka biji tik ideāls un tas sievietes vainīgas, maitas. Tā ir tikai Tava stāsta puse un pieņemu, ka ļoti nepilnīga. Jebkura gadījumā ilgāks darbs ar psihoterapeitu būtu noderīgs.

Es tā kā pats saprotu, ka neesmu ideāls. Kā mēs visi, starpcitu. Katram ir savas utis, taču pēc kopīgi pavadītas nakts (labākā no visām, starpcitu) nākamajā dienā neko nepaskaidrojot notīt makšķeres manī tomēr izraisa kaudzi jautājumu un sāpju.
28.06.2022 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!