Kā mani pameta.

 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Esmu šķīries, 35 gadus jauns. No laulības ir divi dēli, kuri katru 2.nedēļu dzīvo ar mani. Tā kā bijusī sieva bija mantkārīgs cilvēks un man apnika uzturēt visu vienam, tad rāvu stopkrānu. Ok, tik tālu varēju neiet, jo radi un draugi vairākas reizes lika acis atvērt. Laulības laikā biju nopelnījis dzīvokli, kuram bija palikusi niecīga summa ko izmaksāt. Sievai neko no tā ko laulības laikā strādājot pelnīju, nevajadzēja līdz nesākās mantas dalīšana pie šķiršanās. Tika spēlēts teātris, iesaistīti bērni. Tiku novests līdz tādam stāvoklim, ka sāku līst no ādas laukā un kad tas mērķtiecīgi tika sasniegts, tiku paslepus filmēts. Centās mani padarīt par varmāku ģimenē. Tika bērni (8 un 10g.v.) skaņoti pret mani. Vienā brīdī salūzu, jo nebiju gatavs dēļ betona kluča upurēt savus bērnus. Atteicos no dzīvokļa ar cerību, ka beidzot būs miers, kas man vienmēr bijis svarīgākais. Izšķīrāmies, viņa dabūja savu, bet mierā nelikās un turpināja gandēt manu dzīvi. Apstiprinājās manas aizdomas par citu vīrieti. Tanī brīdī nosaucu viņu par kuci. Vienīgā reizes mūžā, kad tā konkrēti esmu kādu sieveti nosaucis. Bija morālās. joprojām ir kaut arī viņa to bija pelnījusi. Pārmetums, ka pats tik zemu nolaidos.
Biju iegājis Tinderī, bet saprotot, ka katra ar kuru satikos, bija dabūjama uz aizmugurējā krēsla. Tās ar kurām netikos uzskatīja, ka vīrietim viņas jānodrošina ar visu kaut pašām nekā nav. Atmetu cerību un plānoju dzīvi ar sevi un bērniem. Sāku būvēt māju.
Pēc laiciņa Tinderī atnāca ziņa uz kuru, sev nezināmu iemeslu dēļ atbildēju. Varbūt tāpēc, ka rakstīja vakarā nevis darba laikā, jo ja pa retam kas dienas laikā ienāca, nometu malā. Vārds pa vārdam, sazvanījāmies un pēc pāris dienām sarunājām satikties 7dienas dienas pirmajā pusē. Kavēju tikšanos savu iemeslu dēļ ~20min. Dabūju niknu ziņu. Zvanīju un otrā pusē bija neapmierināta sieviete. Parasti šādus neapmierinātus cilvēkus nelaižu sev klāt, bet pirmo reizi mūžā cenšoties neatmest cerību, apdomāju ko darīt un jautāju tiešā tekstā:"Vai man braukt pie Tevis?". Atcirta, iedeva citu laiku. Tad nu piebraucu un sēdēju aiz stūra gaidīju. Atnāca neapmierināta sieviete. Neapmierināta manis dēļ. Manu darbību dēļ. Atvainojos par visu, gan pa telefonu, gan klātienē. Ieraugu sejā, atbilst bildēm. Patīk. Vārds pa vārdam ceļā uz jūru. Saprotu, ka domas sakrīt, mūzikas gaume iet vienā vilnī. Atplaukstu. Iekšā viss kņud un mirdz.
Tiekam līdz pludmalei. Sieviete izvelk termosu, kurā bija dzēriens ar Balzāmu vai tml.alkohola piejaukumu. Pirmā doma- fak, alkaholiķe. Vārds pa vārdam, pagaršoju termosu un aizmirsās doma par alkoholiķi. Staigājam, runājam un arvien tuvāk pie viņas velk. Gribās apskaut, jo jūtu to cilvēku, bet principi neļauj. Pati arī virsū nebāzās tāpēc patika arvien, arvien vairāk. Pēc skaisti pavadītas dienas aizvedu mājās, iedevu puķu pušķi un neapdomīgi apskāvu. Viss notika pats no sevis. Tā nu dienu no dienas tikāmies. Patika, ka bija daudz kopīgu domu, mērķu, plānu, vērtību un arī viņai nebija pašmērķis seks. Jutu kā iemīlos viņā, bet to visu slāpēju, jo pēc šķiršanās negribēju apdedzināties vēlreiz.
Viņa ir gadu jaunāka par mani. Arī bijusi precēta ar diviem bērniem (3 un 5 gadi), bērni dzīvo pamīšus ar vecākiem kā manā gadījumā. Laulības laikā gadiem tikusi fiziski ietekmēta. Jūtu kā daudz lietas uztver saasināti. Jutu kā brīžiem esmu viņas ienaidnieks. Bija sajūta, ka tas uznāk lēkmjveidīgi. Tad palika agresīva pret mani. Pacēla balsi tik skaļi, lai pievērstu visas pasaules uzmanību.
Neskatoties uz visu, iemīlēju viņu, taču pēkšņi saņēmu ziņu, ka visu pārtrauc, jo es kā jau latvietis esmu nespējīgs lupata. Biju šokā, jo nespējīgs lupata nebūvētu māju, viņam nebūtu savs bizness, viņš nespētu braukt ar pieklājīgām mašīnām. Jā, māju sāku būvēt vēl pirms satiku viņu. Vienu mašīnu pārdevu. Vairākas reizes tiku teicis, lai brauc ar to mašīnu bet viņa neņēma. Tā kā man pašam viņu nevajadzēja, tad neredzēju jēgu turēt un izdot naudu par mašīnu tikai tāpēc lai reizi mēnesī ar viņu izbrauktu. Māju cik varēju, pārplānoju, lai būtu vēl viena istaba viņas bērniem. Brīdī, kad kā attaisnojumu nespējīgam lupatam pieminēju, ka būvēju mums māju, saņēmu, ka māju es būvējot sev nevis mums. Jā, būvēju par saviem līdzekļiem, bet mums. Lai viņa savas finanses pataupa sev, bērniem. es tikšu galā. Esmu vīrietis.
Pēc kopā pavadīta pusgada joprojām dzīvojām katrs savā dzīvoklī. Baidījos teikt, ka gribu dzīvot kopā jau tagad pirms māju pabeidzam. Es neesot gatavs attiecībām tāpēc viņa mani pameta. Pataisīja par pēdējo mēslu un pameta. Katru rītu, kad cēlāmies kopā, pasniedzu kafiju. Regulāri dāvāju ziedus. To visu darīju, jo kusu aiz laimes redzot prieku viņas acīs. Beigās izrādījās, ka es esot esot debīls, jo vajāju viņu. Sagaidīju pie mājām, lai saņemtu atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Likās, ka biju pelnījis.
Nesaprotu, ko darīju nepareizi, izņemot klusēšanu par kopdzīvi, bet vai tas būtu bijis iemesls visu pārtraukt, ja pret otru ko jūt? Vai cilvēks, kurš pirms dienām raksta, ka mīl, var tā pēkšņi otru sagraut un pamest?
27.06.2022 22:02 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
GhostGG, tu kaut kā pārāk emocionāli reaģē.. tā vietā lai atbildētu pats par sevis rakstīto.
Tāpat arī redzu tavos komentāros, ka atbalsti ekonomisko vardarbību - tavuprāt ir normāli prasit pakļāvību apmaina pret finansiālo nodrošinājumu.
Ja, es norādu uz to, ka tas sapītes ir redzamas, lai jūs tikpat redzami to nedemonstrētu citiem dzive, tas nenak jums par labu (I mean, vīriešiem kas tusē pa sieviesu portāliem).
Bet Ok, daudz neiedziļināšos vairāk tajā :)
28.06.2022 20:51 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tāpat arī redzu tavos komentāros, ka atbalsti ekonomisko vardarbību - tavuprāt ir normāli prasit pakļāvību apmaina pret finansiālo nodrošinājumu.

Tu vispār pati pārlasi, ko tu raksti? kādā veidā tā ir vardarbība, ja sieviete pieprasa / uzskata, ka vīrietim par visu ir jāmaksā un vīrietis atbild, labi un izsaka piedāvājumu ar attiecīgajiem noteikumiem? vardarbība, manuprāt, ir tad, ja kāds tiek spiests kaut ko darīt. Ir diezgan muļķīgi uzskatīt, ka nu tik vīrietis nodrošinās visu tavu dzīvi, izklaides, un visu pārējo, ka tev vispār nekas nebūs jādara, bet viņam nebūs nekāda teikšana. Par ko tad viņš īsti maksā? :D
Ja, es norādu uz to, ka tas sapītes ir redzamas, lai jūs tikpat redzami to nedemonstrētu citiem dzive, tas nenak jums par labu (I mean, vīriešiem kas tusē pa sieviesu portāliem).

aha tev jau nu vajadzētu klusēt par "sāpītēm" un savu kaunināšanas takstiku par sieviešu portāliem vari paturēt pie sevis. Bijušais, kurš iecirta robu, laikam izrounāšanos tā arī neiedeva. būs ok, laiks dziedē visu wink wink.
28.06.2022 21:03 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
GhostGG @ 28.06.2022 19:15
vienīgais ko tu vari darīt ir aizmirst visu un sākt dzīvot no jauna. Un pats galvenais piestrādāt pie sevis, pašcieņas, mugurkaula, jo no visa aprakstītā, izklausies pēc viegla mērķa šāda tipa sievietēm. Tici man sievietes jūt pa gabalu, kurus var čakarēt. Bet kā saka, nevar īsti viņas vainot, tāda daba. Atliek vien būt gudrākām uz priekšdienām un vairāk ar galvu domāt nevis ar jūtām. Veiksmi.

Paldies!
Vienīgais ko negribu pieņemt, ka viņai tāda daba- čakarēt. Nevienā brīdī nekas par to neliecināja. Kā jau teicu, runājām par nākotnes plāniem uz ko arī gāju. Vienīgais- acīmredzot par lēnu. Pat neskatoties uz to, ka bija jautājumi, kuri nebija plānā risināt šogad, bet izdarīju, jo zināju, ka viņa to ļoti grib. Turklāt, pati pieslēdzās pie jautājumiem. Nebija no tām, kas sēdēja maliņā ar "man pienākas", kas deva pārliecību, ka viņa ir tā īstā.
28.06.2022 22:11 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Paldies!
Vienīgais ko negribu pieņemt, ka viņai tāda daba- čakarēt. Nevienā brīdī nekas par to neliecināja. Kā jau teicu, runājām par nākotnes plāniem uz ko arī gāju. Vienīgais- acīmredzot par lēnu. Pat neskatoties uz to, ka bija jautājumi, kuri nebija plānā risināt šogad, bet izdarīju, jo zināju, ka viņa to ļoti grib. Turklāt, pati pieslēdzās pie jautājumiem. Nebija no tām, kas sēdēja maliņā ar "man pienākas", kas deva pārliecību, ka viņa ir tā īstā.

Saproti, nav jēga pārdomāt un analizēt. Manuprāt, viņas izturēšanās ir pietiekami liels iemesls, lai aizmirstu un dzīvotu tālāk. Priekškam tev tādu vajag? un tam nav nozīmes, kas bija kādreiz utt. Viņa vienkārši tevi neciena un tas arī viss. Sievietes, kuras ciena savus vīriešus šadi neizturās. Tāpēc vēlreiz atkārtošos, nākamreiz jau pie pašiem pirmajiem red flag neko tālāk neturpini, necenties, vnk pieklākīgi atvadies, paskaidro, ka tev ar tādām nav pa ceļam un viss un meklē citu, tad šādas situācijas nemaz neeksistētu, jo tu jau būtu nogriezis visu pašā sākumā, kā piemēram, pirmajā randiņā, kad vņa atnāca īgna. Meklē to, ko tev vajag un kā tu gribētu, ja tā nav, tad viss, nākamā. Tieši tik vienkārši. Un izpaliks visas drāmas, stress, un visas pārējās negatīvas emocijas, kas nāk līdz ja sāc ielaisties ar sievieti, kura jau pašā sākumā sevi parāda ne no tās labākās puses.
28.06.2022 22:29 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Pirmajā randiņā pats biju vainīgs par īgnumu. Arī citās reizēs pats esmu bijis vainīgs. Nevaru pateikt, ka pie visa vainīga tikai viņa, ka es perfektais un ideālais. Pie katra sīkuma mainīt partneri- iespējams, ka tas ir normāli un stilīgi, bet palikšu vecmodīgs un nelaidīšu caur savu gultu citu pēc citas.
28.06.2022 22:35 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Pirmajā randiņā pats biju vainīgs par īgnumu. Arī citās reizēs pats esmu bijis vainīgs. Nevaru pateikt, ka pie visa vainīga tikai viņa, ka es perfektais un ideālais. Pie katra sīkuma mainīt partneri- iespējams, ka tas ir normāli un stilīgi, bet palikšu vecmodīgs un nelaidīšu caur savu gultu citu pēc citas.

Nu ja jau pats sevi neuzskati par pietiekami labu, kāpēc lai sievietes tā uzskatītu? ;) viela pārdomām.
28.06.2022 22:40 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
GhostGG @ 28.06.2022 22:40

Nu ja jau pats sevi neuzskati par pietiekami labu, kāpēc lai sievietes tā uzskatītu? ;) viela pārdomām.

Sevi uzskatu par vairāk nekā labu, taču tas nenozīmē, ka esmu perfekts un nepieļauju kļūdas.
28.06.2022 22:45 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Īlajs Golds @ 28.06.2022 22:35
Pirmajā randiņā pats biju vainīgs par īgnumu. Arī citās reizēs pats esmu bijis vainīgs. Nevaru pateikt, ka pie visa vainīga tikai viņa, ka es perfektais un ideālais. Pie katra sīkuma mainīt partneri- iespējams, ka tas ir normāli un stilīgi, bet palikšu vecmodīgs un nelaidīšu caur savu gultu citu pēc citas.

Manuprāt, pieaugušam cilvēkam ir jāprot kontrolēt emocijas. Viņa jau sākumā bija īgna un pats minēji, ka brīžiem juties kā viņas ienaidnieks. Tā vietā, lai dotos uz priekšu, tu tērē laiku analizējot. Kapēc? Sirdsmieram varu pateikt, ka tu iemīlējies nevis viņā pašā, bet gan viņas potenciālā.
28.06.2022 22:57 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
.Eksperte. @ 28.06.2022 22:57

Manuprāt, pieaugušam cilvēkam ir jāprot kontrolēt emocijas. Viņa jau sākumā bija īgna un pats minēji, ka brīžiem juties kā viņas ienaidnieks. Tā vietā, lai dotos uz priekšu, tu tērē laiku analizējot. Kapēc? Sirdsmieram varu pateikt, ka tu iemīlējies nevis viņā pašā, bet gan viņas potenciālā.

Jutos kā ienaidnieks, taču zinot viņu attiecību vēsturi to norakstīju uz situācijas korelēšanos ar iepriekšējo pieredzi.
Lai vai kā, jātiek uz kājām. Jāpieņem situācija. Ātrāk jāsakārto sevi, jo šobrīd izmisīgi cenšoties tikt pie atbildēm jūtos kā varmāka, kas viņu vajā un posta dzīvi. Pēc visa kas bijis līdz viņa aizmuka, to viņa nav pelnījusi.
Paldies par padomiem!
28.06.2022 23:30 |
 
Reitings 418
Reģ: 16.03.2016
Ļoti īpatnēja tēma. Pēc dažiem mēnešiem kopābūšanas - turklāt ar sievieti, kas jau no paša sākuma ir rupja un ar kaut kādām agresijas epizodēm - vīrietis pārplāno māju, lai viņa tur var dzīvot ar bērniem? Kā iepriekš rakstīja, lielākajai daļai konfliktēšana jau pirms pirmās tikšanās būtu krusts pāri visam. Bet ja gribi iesaistīties ar šādiem cilvēkiem, tad ir jārēķinās, ka arī vēlāk viņiem būs tik pat ''laba'' attieksme pret Tevi. Kas arī notika.
29.06.2022 00:03 |
 
Patīk
Reitings 457
Reģ: 01.03.2015
Man šķiet tava problēma tu pārāk daudz domā un analizē nesanāca nu nesanāca ne pirmā ne pēdējā būs cita labāka piemērotāka tev, pabaudi dzīvi viens novēlu lai izdodas nodibināt ģimeni ar nākamo sievieti
29.06.2022 00:55 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Brunete89 @ 28.06.2022 18:28
Neuztraucies neesmi viens tāds... Tikko izzinaju,ka mans vīrs mani iemaina pret citu, arī bija iegadats kopīgs īpašums, strādāju, mācijos, bērnus audzināju, māju tīriju, ēst taisiju, sekss bija, palīdzēju biznesu izveidot un bam, uzzinu,la viņš ar citu tiekas... Tākā neesi viens tāds pasaulē! Mums vienkārši jābūt stipriem un nav jēgas gremdēties kāpēc tā, ko izdariju nepareizi... Tā notika un viss... Sevis mocīšana ar jautājumiem neko labu nedos...

Ja tev šāda scenārija ar cilvēkiem atkārtotos 2-3x pēc kārtas, tu sāktu analizēt, kas par vainu.
29.06.2022 08:52 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Vienalga cik cilvēkam ir veiksmigs bizness, saceltas mājas, un kādas mašīnas no salona tas viss ir mazsvarīgs, ja galva darās mudžeklis, un nevar savest kārtībā savu domāšanu, tad neviens bizness un pārējās mantas tev nepalīdzēs attiecību ziņā, ar sievietēm.
Vispirms ir jāsakārto savā galvā un uztvere un tad ir pārējais.
29.06.2022 09:07 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Šajā gadījumā pati sieviete ir problemātiska un nesavaldiga tipa,viņa nemāk savas emocijas noturēt un izpaust mierīga veidā, kas tev nav saprotams. Cilvēki ir dažādi un tas irr normāli.
30.06.2022 00:45 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Tev jāpieseko tiktokā Andrew Tate un jāskatās viņa video!
30.06.2022 08:35 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
Tu pievelc to, ko uzskati, ka esi pelnījis. Ja ar pašapziņu viss būtu labāk (iespējams, Tev vēl ir trauma), tad Tu vispār nepaskatītos uz tādu. Jau pēc termosa izklausās dīvaini ja godīgi 😀 izklaidējies, izbaudi dzīvi, laiku sev, ja līdzekli nespiež, vari taču riktīgi izklaidēties, ceļot, nevajag skraidīt pakaļ stulbām sievietēm, kurām vajag tikai drāmu. Atradīsies sakarīga sieviete, sakarīgi cilvēki ir reti atrodami, īpaši jau sievietes.
30.06.2022 15:13 |
 
Reitings 352
Reģ: 31.05.2022
Īlajs Golds @ 28.06.2022 14:51

Nē, nekas no rakstītā nebija aizvainojoši. Pastāsti, kā izpaužās vīrišķība? Cigarete mutē, alus peregars no rīta līdz vakaram? Katru dienu ar dūri pa galdu? Neuzskatu, ka sievietei ir jāprasa vai jāpieprasa kaut kas no vīrieša. Es visu varu dot bez prasīšanas, taču šādus tekstus uztveru kā sevis pašas necienīšanu. Es neprasu lai sievietei kas būtu, jo man vajag mīlestību, pieskārienus, tuvību, siltumi, atbalstu, iedvesmotāji, reizēm pastūmēju utml., bet pārējo nodrošināt spēšu es kā vīrietis.
mugurkauls ir vīrišķīgi. Kāds vēl peregars? Tas, ka Tev ir nauda, nepadara tevi vīrišķīgu, vai tas, ka vari visu dot. Raksturs tas ir. Attiecībām jābūt komandas spēlei, nevis vīrietim jāuztur sievieti un viņa neko
30.06.2022 15:17 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Aste, Tu cik saproti patiesība esi vīrietis? Pie tam aizvainots.
Manuprāt autoram ir diezgan vīrišķīga domāšana, problēma ir pašapziņā, dusmu nesavaldīšanā, bet ne vīrišķībā.
30.06.2022 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits