Kā mani pameta.

 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Esmu šķīries, 35 gadus jauns. No laulības ir divi dēli, kuri katru 2.nedēļu dzīvo ar mani. Tā kā bijusī sieva bija mantkārīgs cilvēks un man apnika uzturēt visu vienam, tad rāvu stopkrānu. Ok, tik tālu varēju neiet, jo radi un draugi vairākas reizes lika acis atvērt. Laulības laikā biju nopelnījis dzīvokli, kuram bija palikusi niecīga summa ko izmaksāt. Sievai neko no tā ko laulības laikā strādājot pelnīju, nevajadzēja līdz nesākās mantas dalīšana pie šķiršanās. Tika spēlēts teātris, iesaistīti bērni. Tiku novests līdz tādam stāvoklim, ka sāku līst no ādas laukā un kad tas mērķtiecīgi tika sasniegts, tiku paslepus filmēts. Centās mani padarīt par varmāku ģimenē. Tika bērni (8 un 10g.v.) skaņoti pret mani. Vienā brīdī salūzu, jo nebiju gatavs dēļ betona kluča upurēt savus bērnus. Atteicos no dzīvokļa ar cerību, ka beidzot būs miers, kas man vienmēr bijis svarīgākais. Izšķīrāmies, viņa dabūja savu, bet mierā nelikās un turpināja gandēt manu dzīvi. Apstiprinājās manas aizdomas par citu vīrieti. Tanī brīdī nosaucu viņu par kuci. Vienīgā reizes mūžā, kad tā konkrēti esmu kādu sieveti nosaucis. Bija morālās. joprojām ir kaut arī viņa to bija pelnījusi. Pārmetums, ka pats tik zemu nolaidos.
Biju iegājis Tinderī, bet saprotot, ka katra ar kuru satikos, bija dabūjama uz aizmugurējā krēsla. Tās ar kurām netikos uzskatīja, ka vīrietim viņas jānodrošina ar visu kaut pašām nekā nav. Atmetu cerību un plānoju dzīvi ar sevi un bērniem. Sāku būvēt māju.
Pēc laiciņa Tinderī atnāca ziņa uz kuru, sev nezināmu iemeslu dēļ atbildēju. Varbūt tāpēc, ka rakstīja vakarā nevis darba laikā, jo ja pa retam kas dienas laikā ienāca, nometu malā. Vārds pa vārdam, sazvanījāmies un pēc pāris dienām sarunājām satikties 7dienas dienas pirmajā pusē. Kavēju tikšanos savu iemeslu dēļ ~20min. Dabūju niknu ziņu. Zvanīju un otrā pusē bija neapmierināta sieviete. Parasti šādus neapmierinātus cilvēkus nelaižu sev klāt, bet pirmo reizi mūžā cenšoties neatmest cerību, apdomāju ko darīt un jautāju tiešā tekstā:"Vai man braukt pie Tevis?". Atcirta, iedeva citu laiku. Tad nu piebraucu un sēdēju aiz stūra gaidīju. Atnāca neapmierināta sieviete. Neapmierināta manis dēļ. Manu darbību dēļ. Atvainojos par visu, gan pa telefonu, gan klātienē. Ieraugu sejā, atbilst bildēm. Patīk. Vārds pa vārdam ceļā uz jūru. Saprotu, ka domas sakrīt, mūzikas gaume iet vienā vilnī. Atplaukstu. Iekšā viss kņud un mirdz.
Tiekam līdz pludmalei. Sieviete izvelk termosu, kurā bija dzēriens ar Balzāmu vai tml.alkohola piejaukumu. Pirmā doma- fak, alkaholiķe. Vārds pa vārdam, pagaršoju termosu un aizmirsās doma par alkoholiķi. Staigājam, runājam un arvien tuvāk pie viņas velk. Gribās apskaut, jo jūtu to cilvēku, bet principi neļauj. Pati arī virsū nebāzās tāpēc patika arvien, arvien vairāk. Pēc skaisti pavadītas dienas aizvedu mājās, iedevu puķu pušķi un neapdomīgi apskāvu. Viss notika pats no sevis. Tā nu dienu no dienas tikāmies. Patika, ka bija daudz kopīgu domu, mērķu, plānu, vērtību un arī viņai nebija pašmērķis seks. Jutu kā iemīlos viņā, bet to visu slāpēju, jo pēc šķiršanās negribēju apdedzināties vēlreiz.
Viņa ir gadu jaunāka par mani. Arī bijusi precēta ar diviem bērniem (3 un 5 gadi), bērni dzīvo pamīšus ar vecākiem kā manā gadījumā. Laulības laikā gadiem tikusi fiziski ietekmēta. Jūtu kā daudz lietas uztver saasināti. Jutu kā brīžiem esmu viņas ienaidnieks. Bija sajūta, ka tas uznāk lēkmjveidīgi. Tad palika agresīva pret mani. Pacēla balsi tik skaļi, lai pievērstu visas pasaules uzmanību.
Neskatoties uz visu, iemīlēju viņu, taču pēkšņi saņēmu ziņu, ka visu pārtrauc, jo es kā jau latvietis esmu nespējīgs lupata. Biju šokā, jo nespējīgs lupata nebūvētu māju, viņam nebūtu savs bizness, viņš nespētu braukt ar pieklājīgām mašīnām. Jā, māju sāku būvēt vēl pirms satiku viņu. Vienu mašīnu pārdevu. Vairākas reizes tiku teicis, lai brauc ar to mašīnu bet viņa neņēma. Tā kā man pašam viņu nevajadzēja, tad neredzēju jēgu turēt un izdot naudu par mašīnu tikai tāpēc lai reizi mēnesī ar viņu izbrauktu. Māju cik varēju, pārplānoju, lai būtu vēl viena istaba viņas bērniem. Brīdī, kad kā attaisnojumu nespējīgam lupatam pieminēju, ka būvēju mums māju, saņēmu, ka māju es būvējot sev nevis mums. Jā, būvēju par saviem līdzekļiem, bet mums. Lai viņa savas finanses pataupa sev, bērniem. es tikšu galā. Esmu vīrietis.
Pēc kopā pavadīta pusgada joprojām dzīvojām katrs savā dzīvoklī. Baidījos teikt, ka gribu dzīvot kopā jau tagad pirms māju pabeidzam. Es neesot gatavs attiecībām tāpēc viņa mani pameta. Pataisīja par pēdējo mēslu un pameta. Katru rītu, kad cēlāmies kopā, pasniedzu kafiju. Regulāri dāvāju ziedus. To visu darīju, jo kusu aiz laimes redzot prieku viņas acīs. Beigās izrādījās, ka es esot esot debīls, jo vajāju viņu. Sagaidīju pie mājām, lai saņemtu atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Likās, ka biju pelnījis.
Nesaprotu, ko darīju nepareizi, izņemot klusēšanu par kopdzīvi, bet vai tas būtu bijis iemesls visu pārtraukt, ja pret otru ko jūt? Vai cilvēks, kurš pirms dienām raksta, ka mīl, var tā pēkšņi otru sagraut un pamest?
27.06.2022 22:02 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Īlajs Golds @ 28.06.2022 13:55

Es tā kā pats saprotu, ka neesmu ideāls. Kā mēs visi, starpcitu. Katram ir savas utis, taču pēc kopīgi pavadītas nakts (labākā no visām, starpcitu) nākamajā dienā neko nepaskaidrojot notīt makšķeres manī tomēr izraisa kaudzi jautājumu un sāpju.

Bet tev nešķiet, ka sievietes arī mēdz darīt kā vīrieši? Pārgulēt un adios.
Bet tas teikums par "ceļu māju mums" man tiešam būtu kā red flag.
28.06.2022 14:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Īsti nesaprotu, vai šis stāsts ir īsts, bet nu pieņemsim, ka ir. Gari nerakstīšu, bet pateikšu godīgi un varbūt pat skarbi, kas tevi iespējams aizvainos.
Viss šis ir likumsakarīgi un man nekādu izbrīnu neizraisa, ka viss tā izvērtās. Ja tu necieni sevi, sievietes tevi vēl mazāk cienīs. Piedod, bet šis viss izklausās tik šķidri un mīksti, ka pat nevienā tavā rindkopā, nevārēja sajust pat mazimiņu vīrišķības.
Tās ar kurām netikos uzskatīja, ka vīrietim viņas jānodrošina ar visu kaut pašām nekā nav. Atmetu cerību un plānoju dzīvi ar sevi un bērniem. Sāku būvēt māju.

Nav nemaz tik slikts variants, ja sieviete ir skaista un pakļaujās vīrietim.
28.06.2022 14:32 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
GhostGG @ 28.06.2022 14:32
Īsti nesaprotu, vai šis stāsts ir īsts, bet nu pieņemsim, ka ir. Gari nerakstīšu, bet pateikšu godīgi un varbūt pat skarbi, kas tevi iespējams aizvainos.
Viss šis ir likumsakarīgi un man nekādu izbrīnu neizraisa, ka viss tā izvērtās. Ja tu necieni sevi, sievietes tevi vēl mazāk cienīs. Piedod, bet šis viss izklausās tik šķidri un mīksti, ka pat nevienā tavā rindkopā, nevārēja sajust pat mazimiņu vīrišķības.
Nav nemaz tik slikts variants, ja sieviete ir skaista un pakļaujās vīrietim.

Nē, nekas no rakstītā nebija aizvainojoši. Pastāsti, kā izpaužās vīrišķība? Cigarete mutē, alus peregars no rīta līdz vakaram? Katru dienu ar dūri pa galdu? Neuzskatu, ka sievietei ir jāprasa vai jāpieprasa kaut kas no vīrieša. Es visu varu dot bez prasīšanas, taču šādus tekstus uztveru kā sevis pašas necienīšanu. Es neprasu lai sievietei kas būtu, jo man vajag mīlestību, pieskārienus, tuvību, siltumi, atbalstu, iedvesmotāji, reizēm pastūmēju utml., bet pārējo nodrošināt spēšu es kā vīrietis.
28.06.2022 14:51 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Pastāsti, kā izpaužās vīrišķība? Cigarete mutē, alus peregars no rīta līdz vakaram? Katru dienu ar dūri pa galdu?

Filmas pa daudz skaties. Nu sāksim jau ar to, ka viena no vīrišķības pazīmēm ir sevis cienīšana, kas jau tev kliboja pašā sākumā, kad tikko iepazinies. Nu piemēram šis -
Kavēju tikšanos savu iemeslu dēļ ~20min. Dabūju niknu ziņu. Zvanīju un otrā pusē bija neapmierināta sieviete. Parasti šādus neapmierinātus cilvēkus nelaižu sev klāt, bet pirmo reizi mūžā cenšoties neatmest cerību, apdomāju ko darīt un jautāju tiešā tekstā:"Vai man braukt pie Tevis?". Atcirta, iedeva citu laiku. Tad nu piebraucu un sēdēju aiz stūra gaidīju. Atnāca neapmierināta sieviete. Neapmierināta manis dēļ. Manu darbību dēļ. Atvainojos par visu, gan pa telefonu, gan klātienē.

Kā tu šo nosauktu? Ok, tu kavēji, katram var gadīties apstākļu dēļ. Un tu atvainojies, kas bija pareizi. Es uz šo skatos no sava skatu punkta. Tagad iedomājos, satiekos ar pilnīgi nepazīstamu sievieti un šī ir tik neapmierināta ar visu wtf. Es uz vietas būtu pateicis, piedod, bet es neizbrīvēju savu laiku, lai klausītos kaut kādus apvainojumus un ar šādām neapmierinātā sievietēm man nebūs pa ceļam. Tā vienkārši ir necieņa pret mani. Viss, pagrieztos un aizietu prom.
Es visu varu dot bez prasīšanas, taču šādus tekstus uztveru kā sevis pašas necienīšanu.

Nu redzi tu uzreiz uzmet lūpu kā maza meitene, jo jūties aiziskarts. Tā nevajag, vienkārši nākamreiz uz šādiem tekstiem uzdod viņām pretjautājumu, vai viņa būs uzticīga, pakļāvīga un darīs visu kā tu teiksi. Tā ir tikai loģiska prasība, ja viņa grib, lai tu pilnīgi viņu financiāli nodrošini un viņai pilnīgi nekas nav jādara ;)
Es neprasu lai sievietei kas būtu, jo man vajag mīlestību, pieskārienus, tuvību, siltumi, atbalstu, iedvesmotāji, reizēm pastūmēju utml., bet pārējo nodrošināt spēšu es kā vīrietis.

Nu būs grūti tad tevi. Lai via ko sievietes teiktu, bet nu nesaista viņas jūtīgi vīrieši, nu nesaista. Protams, vienmēr ir izņēmumi, bet es runāju par lielo vairākumu. Grozi kā gribi, bet sievietes grib sev blakus "stipru pleceu". Ja vīrietis ir pārāk jūtīgs ar laiku sieviete attiecības sāks justies kā stiprais dzimums. Bet nu var jau būt, ka tev tāds modelis apmierinātu, lai gan, es, personīgi, neticu, ka tas varētu strādāk ilgtermiņā.
28.06.2022 15:17 |
 
Reitings 623
Reģ: 07.09.2018
Vecīt, šis man atgādina kaut ko no Mairitas 😯
28.06.2022 15:19 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Sievietes praktiski nemēdz pārgulēt un notities, 99% gadījumos. Kādai varbūt ir lielāki putni galva, bet citādi tas tomēr ir vīriešu lauciņš.
Protams, izrunāties vajadzētu.
28.06.2022 15:28 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Vīrišķība ir spēja uzņemties atbildību par sievieti, bērniem, ģimeni.
28.06.2022 15:28 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vīrišķība ir spēja uzņemties atbildību par sievieti, bērniem, ģimeni.

Jā, ja sieviete ir tā cienīga. Savādāk vīrietim IR jauzņemās atbildība tikai par SAVIEM bērniem, bet ne par sievieti.
28.06.2022 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Ja šis ir reāls stāsts, tad, jā, psihoterapeits un kāds paprāvs laiks celibāta nenāktu par ļaunu. Tev jābūt ar savu kodolu, stipram pašam par sevi, laimīgam pašam par sevi. Tev nevajag kuru katru, un arī - neviena Tev nav neko parādā. Attiecības mēdz beigties nesākušās, un paņem savu mācību no tā, bet noteikti negrauj un nešausti sevi. Es tīras intereses pēc ļoti gribētu dzirdēt sievietes stāstu, bet lai nu būtu..
Katrā ziņā sieviete no agresīvām attiecībām ir savā ziņā pieradusi pie agresijas un tiem trakajiem kāpumiem un kritumiem (agresija un tad rozā briļļu periods utt.). Kad viss ir pārāk labi, tieši tas var šādai sievietei likt bēgt, jo viņa vnk nezina, kā tādā attiecību dinamikā funkcionēt. Es esmu no šādām toksiskām attiecībām laukā, tāpēc gana labi zinu, ka prāts ir totāli sačakarēts. Es vēl labu laiku nevienu citu tuvumā negribēšu, jo vienkārši zinu, ka pati neesmu gana labā dzīves un prāta pozīcijā, lai skriet attiecībās. Izčakarētu tikai atkal sev laiku un otram dzīvi. Un pieļauju, ka Tavā gadījumā sievietei +/- bija tas pats. Pēc seksa iespējams vienkārši nobijās, apstulba, ko tagad ar tādām tīri ok attiecībām iesākt, nobijās, ka varbūt Tu viņā saķersies un būs vienlīdzīgas attiecības, nobijās no tā, ka tagad tas būs uz ilgiem gadiem, būs māja, viņa būs vidē, kurā viss ir droši, un tas ir varbūt pārāk biedējoši paredzami un komfortabli, un viņa nezina, kā tādās attiecībās eksistēt... visādi var būt. Katrā ziņā, viņai noteikti ir pačakarēta domāšana, un Tev arī vajadzētu pastrādāt ar sevi, ir forši būt jaukam, bet tomēr jābūt stipram savā kodolā, savā būtībā. Dodu 99%, ka jums abiem vismaz šajā dzīves posmā tāpat nekas veselīgs un laimīgs nebūtu sanācis. Pēc pāris gadiem, kad abi nākuši pie prāta - varbūt.
Lai veicas un visa laime nav sievietēs 👍 jāiemācās būt laimīgam pašam par sevi.
28.06.2022 16:15 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
No apraksta sapratu, ka esi vardarbīgs, ja jau sievai bija ko filmēt un ar ko manipulēt lai dabūtu dzīvokli. Sanāk, ka neesi emocionali stabils un Tev tas izmaksāja dzīvokli pazaudēt.. neviens tevi nevar padarīt par varmāku ja tāds neesi. Redzi, pat Amber neizdevās Dzoniju Depu par tādu padarīt, spilgts piemērs.
Ja mani kāds izvestu un tad filmētu tad tur tāpat nebūtu nekas TĀDS ko varētu tā jaudīgi pret mani pavērst. Jo man nav agresijas problēmu.
28.06.2022 16:41 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Šķiries! Un piestrādā pie pašcieņas, sava mugurkaula. Ghost principā visu pateica..
28.06.2022 17:34 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Santa1992 @ 28.06.2022 16:41
No apraksta sapratu, ka esi vardarbīgs, ja jau sievai bija ko filmēt un ar ko manipulēt lai dabūtu dzīvokli. Sanāk, ka neesi emocionali stabils un Tev tas izmaksāja dzīvokli pazaudēt.. neviens tevi nevar padarīt par varmāku ja tāds neesi. Redzi, pat Amber neizdevās Dzoniju Depu par tādu padarīt, spilgts piemērs.
Ja mani kāds izvestu un tad filmētu tad tur tāpat nebūtu nekas TĀDS ko varētu tā jaudīgi pret mani pavērst. Jo man nav agresijas problēmu.

Kā pierādījumi par vardarbību spētu mainīt finansiālos jautājumus tiesā? Dzīvokli nevis atņēma, bet es no tā labprātīgi atteicos, jo man bērnu, kuri tika emocionāli drāzti, veselība, pašsajūta bija svarīgāka. Pataisīt par varmāku vairuma latviešu acīs ir ļoti viegli. Izsauc pāris reižu policiju, pabļauj pāris reižu tā lai kaimiņi dzird un pietiek. Neko citu nevajag. Filmēšanai bija vairākas režisores. Sagadīšanās, ka profesionālas tinderotājas.
Ja katru, kurš 3.reizē kož atpakaļ, ir varmāka, tad jā, esmu varmāka, jo pienāk brīdis, kad kožu ar vārdiem atpakaļ. Līdz šim likās, ka tā ir aizstāvēšanās. Varbūt šī ir mana problēma pie kuras jāstrādā, kaut nevaru iedomāties kādu, kurš bez limita spēj būt par miskasti.
28.06.2022 18:03 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
Neuztraucies neesmi viens tāds... Tikko izzinaju,ka mans vīrs mani iemaina pret citu, arī bija iegadats kopīgs īpašums, strādāju, mācijos, bērnus audzināju, māju tīriju, ēst taisiju, sekss bija, palīdzēju biznesu izveidot un bam, uzzinu,la viņš ar citu tiekas... Tākā neesi viens tāds pasaulē! Mums vienkārši jābūt stipriem un nav jēgas gremdēties kāpēc tā, ko izdariju nepareizi... Tā notika un viss... Sevis mocīšana ar jautājumiem neko labu nedos...
28.06.2022 18:28 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
Ko nozīme, ka filmēšanai bija vairākas režisores? Ka profesionālas Tinderotajās var safabricēt to kā nav? Vairākas sievietes ar uzfilmēto var pierādīt, ka esi varmācīgs? Iespējams, Tu par daudz par upuri uztaisies..
Par mistkasti nav jābūt, var par sevi pastāvēt bez vardarbības. Man vienmēr sanācis.
28.06.2022 18:33 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Santa1992 @ 28.06.2022 15:28
Sievietes praktiski nemēdz pārgulēt un notities, 99% gadījumos. Kādai varbūt ir lielāki putni galva, bet citādi tas tomēr ir vīriešu lauciņš.
Protams, izrunāties vajadzētu.

Pēc pavadīta pusgada kopā nevajadzētu tā vnk pārtraukt visu un otrs ir pelnījis kkādu paskaidrojumu,bet ne visi tā dara,vieglāk ir nozust,bez jebkādas sarunas.
Kas zin,kas viņai galvā notiek,kāpēc pēkšņi pārtrauca visu.
28.06.2022 18:34 |
 
Reitings 11
Reģ: 27.06.2022
Santa1992 @ 28.06.2022 18:33
Ko nozīme, ka filmēšanai bija vairākas režisores? Ka profesionālas Tinderotajās var safabricēt to kā nav? Vairākas sievietes ar uzfilmēto var pierādīt, ka esi varmācīgs? Iespējams, Tu par daudz par upuri uztaisies..
Par mistkasti nav jābūt, var par sevi pastāvēt bez vardarbības. Man vienmēr sanācis.

Viņa visām varēm gribēja izšķirties. Nebija līdz galam iemesls (itkā). Vnk apniku. Man bija aizdomas par citu, kas apstiprinājās tūliņ pēc izšķiršanās. Profesionālās tinderotājas deva padomus, ieteikumus ko un kā darīt, lai izjauktu laulību, kuras pašām nav, kamēr es drauga ieteikuma dēļ cīnījos par ģimeni līdz pēdējam. Deva padomus kā izvest otru no pacietības un filmēt (bez bildes, tikai skaņai) tikai to momentu, kad jau otrs visām varēm (iepriekš pieminēto bērnu iesaistīšanas) novests līdz brīdim, kad tūliņ sprāgs. Ne pirms, ne pēc konfliktsituācijas ieraksti nebija.
Iespējams, Tev liekas, ka Tev sanāk. Man nesanāk, jo pēc pāris reizēm uzdiršu ko pretī, ar ko nelepojos.
28.06.2022 18:45 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
vienīgais ko tu vari darīt ir aizmirst visu un sākt dzīvot no jauna. Un pats galvenais piestrādāt pie sevis, pašcieņas, mugurkaula, jo no visa aprakstītā, izklausies pēc viegla mērķa šāda tipa sievietēm. Tici man sievietes jūt pa gabalu, kurus var čakarēt. Bet kā saka, nevar īsti viņas vainot, tāda daba. Atliek vien būt gudrākām uz priekšdienām un vairāk ar galvu domāt nevis ar jūtām. Veiksmi.
28.06.2022 19:15 |
 
Reitings 536
Reģ: 01.11.2021
GhostGG - “Bet kā saka, nevar īsti viņas vainot, tāda daba.”? Ko ar šo sovinistisko komentāru domāji? :D
Izklausas, ka Tev kāda sāpe ar sieviesu dabu saistīta.
Vai tieši sievietes pa gabalu jut kurus var čakarēt, viriesi kā jau labo nodomu pārņemtie to nejūt?
28.06.2022 20:20 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Tūlīt sāksies razborkas 10 lpp.garumā, vēl tikai BlackPill utml. pietrūkst pilnai laimei😆
28.06.2022 20:27 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Santa1992
Ej tak tu ar savām sāpēm, gandrīz pie katra komentāra, izdomā tak kaut ko jaunu, sāc palikt garlaicīga.
28.06.2022 20:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)